بارش 70 سانتیمتر برف پیست دیزین را تعطیل کرد

کرج - ایرنا - مدیر پیست بین المللی دیزین گفت که به دلیل بارش سنگین برف که 70 سانتیمتر برآورد می شود، در روز دوشنبه 27 فروردین، این پیست تعطیل شد.مطالب مرتبط

بارش 70 سانتیمتر برف پیست دیزین را تعطیل کرد

کرج - ایرنا - مدیر پیست بین المللی دیزین گفت که به دلیل بارش سنگین برف که 70 سانتیمتر برآورد می شود، در روز دوشنبه 27 فروردین، این پیست تعطیل شد.

بارش 70 سانتیمتر برف پیست دیزین را تعطیل کرد

کرج - ایرنا - مدیر پیست بین المللی دیزین گفت که به دلیل بارش سنگین برف که 70 سانتیمتر برآورد می شود، در روز دوشنبه 27 فروردین، این پیست تعطیل شد.

پیست اسکی دیزین تعطیل شد

بارش های بی سابقه بهاری و نبود دید پیست اسکی دیزین را به تعطیلی کشاند .

۶ سانتیمتر برف در آوج بر زمین نشست/ قزوین شب سردی در پیش دارد

قزوین- کارشناس هواشناسی قزوین گفت: ورود امواج ناپدیار در استان موجب بارش ۶ سانتیمتر برف در شهر آوج شد و امشب مردم قزوین شب سردی را خواهند گذراند.

بارش 14سانتیمتری برف در مناطق شمالی شهمیرزاد/ بارندگی 28 میلی‌متری در مجن شاهرود

سرپرست پیش‌بینی هواشناسی استان سمنان از بارش 14سانتیمتری برف در ایستگاه لرد در شمال شهمیرزاد خبر داد و گفت: در ایستگاه‌های چاشم و فولادمحله نیز طی 24ساعت گذشته 11 و 5 سانتیمتر برف گزارش شده است.

ارتفاع برف در محور خلخال به 10 سانتیمتر رسید

رشت- ایرنا- مدیرکل راهداری و حمل و نقل جاده ای گیلان گفت: ارتفاع برف طی شب گذشته در محورهای کوهستانی اسالم- خلخال و پونل- خلخال بین پنج تا 10 سانتیمتر بود .

ارتفاع برف در قوچان به هشت سانتیمتر رسید

مشهد- ایرنا- رئیس اداره هواشناسی قوچان گفت: ارتفاع برف در این شهرستان که از صبح دوشنبه آغاز شده به هشت سانتیمتر رسید.

سهم رکابزنان ایران از ۱۸۹ سهمیه پیست المپیک ۲۰۲۰ چقدر خواهد شد؟

روش اتحادیه جهانی دوچرخه سواری برای توزیع سهمیه های بخش پیست المپیک درحالی اعلام شد که باید دید ایران بدون داشتن پیست مطلوب چه سهمی از این بخش خواهد داشت.

تراز آبی دریاچه ارومیه ۸ سانتیمتر کاهش یافت

ارومیه – معاون هماهنگی امور عمرانی استاندار آذربایجان غربی گفت: سطح تراز دریاچه ارومیه در مقایسه با مدت زمان مشابه پارسال هشت سانتیمتر کاهش دارد.

چرا دویدن در خطوط داخلی پیست دو میدانی سخت تر است؟

تهران-ایرنا- نتیجه یک مطالعه نشان می دهد که پیچ ها در خطوط پیست دو میدانی تاثیر زیادی بر عملکرد دونده ها دارد و دونده هایی که در مسابقات دو سرعت 200 متر و 400 متر در خطوط داخلی پیست می دوند، احتمال بیشتری دارد که مسابقه را واگذار کنند.

بارش برف و تعطیلی مدارس فیروزکوه

بارش برف همه مقاطع تحصیلی شهرستان فیروزکوه را تعطیل کرد.

مشکلات فنی گریبان گیر پیست نقش جهان شد

فعالیت‌های پیست اتومبیلرانی نقش جهان متوقف شد.

البرز| مدارس طالقان و اشتهارد تعطیل شد

به علت بارش برف سنگین و برودت هوا مدارس طالقان و اشتهارد در همه مقاطع تعطیل شد.

رکابزنان پیشگامان برای مسابقات بین المللی پیست آماده می شوند

سیدمصطفی سیدرضایی سرمربی تیم دوچرخه سواری پیشگامان تیم پیشگامان در رقابتهای لیگ برتر پیست و جاده کشور در سال جاری حضور قدرتمند خواهد داشت.

بارش برف مدارس اشتهارد و طالقان را تعطیل کرد

کرج - ایرنا - بارش برف که از یکشنبه بیشتر مناطق استان البرز را در بر گرفته است باعث تعطیلی مدارس شهرستان های اشتهارد و طالقان شد.

بارش برف و تعطیلی مدارس اشتهارد و طالقان

بارش برف مدارس مقاطع پیش دبستانی و دبستان اشتهارد و همه مقاطع تحصیلی طالقان را تعطیل کرد.

بارش شدید باران مدارس خرم آباد را 2 ساعت تعطیل کرد

خرم آباد -ایرنا- مدیرکل آموزش و پرورش لرستان گفت: بدلیل شرایط جوی نامناسب و بارش شدید باران تمامی مدارس شهرستان خرم آباد در روز دوشنبه با 2 ساعت تاخیر فعالیت خود را آغاز خواهند کرد.

مسابقات دوچرخه سواری کوهستان در طرقبه برگزار شد

مشهد- ایرنا- همزمان با بهره برداری از پیست دوچرخه سواری کوهستان چالیدره طرقبه در شهرستان بینالود، مسابقه کشوری جایزه بزرگ این رشته نیز روز جمعه در این پیست برگزار شد.

مشهد| اتومبیلرانی خراسان رضوی فاقد پیست استاندارد و مجهز است

نایب رئیس بانوان هیئت اتومبیلرانی و موتورسواری خراسان رضوی گفت: ورزشکاران این رشته‌ها فاقد پیست استاندارد و مجهز در استان هستند.

احیای کارخانه‌های نیمه تعطیل در اولویت وزارت کار باشد

این مرجع تقلید گفت: قطعا تمرکز مجموعه وزارت کار در مورد کارخانجات تعطیل و نیمه تعطیل تا حد بسیار زیادی می‌تواند مشکل اشتغال و بیکاری جامعه را سروسامان دهد و امیدواریم این کار به معنای واقعی مورد توجه باشد.]]>