بارش 70 سانتیمتر برف پیست دیزین را تعطیل کرد

کرج - ایرنا - مدیر پیست بین المللی دیزین گفت که به دلیل بارش سنگین برف که 70 سانتیمتر برآورد می شود، در روز دوشنبه 27 فروردین، این پیست تعطیل شد.مطالب مرتبط

مسابقات لیگ برتر اسنوبرد به میزبانی پیست دیزین آغاز شد

کرج - ایرنا - نخستین دوره مسابقات لیگ برتر اسنوبرد نوجوانان و جوانان کشور روز شنبه به میزبانی پیست بین المللی دیزین کرج آغاز شد.

بارش برف مدارس برخی از شهرستان‌های استان مرکزی را در نوبت عصر امروز تعطیل کرد

مدارس شهری و روستایی شهرستان‌‌های اراک، خنداب و شازند در نوبت عصر امروز 26 اسفندماه به دنبال بارش برف و برودت هوا تعطیل اعلام شد.

مدارس ابتدایی بیرجند در پی بارش برف تعطیل شد

مسئول روابط عمومی آموزش و پرورش بیرجند گفت: بنا بر تصمیم مراجع ذیصلاح تمامی مدارس دوره ابتدایی و مراکز پیش دبستانی شهرستان بیرجند به علت بارش برف، برودت هوا و یخ زدگی معابر در نوبت صبح روز یکشنبه نوزدهم اسفند تعطیل است .

مدارس ابتدایی بیرجند در پی بارش برف تعطیل شد

بیرجند - ایرنا - مسئول روابط عمومی آموزش و پرورش بیرجند گفت: بنا بر تصمیم مراجع ذیصلاح تمامی مدارس دوره ابتدایی و مراکز پیش دبستانی شهرستان بیرجند به علت بارش برف، برودت هوا و یخ زدگی معابر در نوبت صبح روز یکشنبه نوزدهم اسفند تعطیل است.

«همدان» پس از بارش سنگین برف

روز گذشته در تمام نقاط استان به جز شهرستان رزن، سامانه بارشی به صورت برف فعالیت داشته است و بیشترین میزان بارش برف نیز در همدان با ۳۰ سانتیمتر ارتفاع در برخی از نقاط به ثبت رسیده که با خروج سامانه بارشی از استان، دمای هوا از اواخر وقت امشب ۴ تا ۶ درجه سان

مدارس ۳شهرستان استان مرکزی به علت بارش برف تعطیل اعلام شد

اراک_ مدارس سه شهرستان استان مرکزی براساس اعلام آموزش و پرورش به علت بارش برف، در نوبت صبح روز ۱۸ اسفندماه تعطیل اعلام شد.

تعدادی از مدارس آذربایجان‌شرقی تعطیل اعلام شد

تبریز-به علت بارش برف برودت هوا روز شنبه ۱۸ اسفند تعطیل اعلام شد.

مدارس خوی تعطیل شد

ارومیه – در پی بارش شدید و برودت هوا مدارس دو بخش شهرستان خوی فردا دوشنبه تعطیل است.

70 سانتیمتر برف در گردنه های استان مرکزی به زمین نشست

اراک - ایرنا - مدیرکل راهداری و حمل و نقل جاده ای استان مرکزی گفت: بلندی برف در گردنه های این استان به بیش از 70 سانتیمتر رسیده است و به دلیل لغزندگی و کولاک تردد در راه ها با کندی جریان دارد.

بارش 100 میلیمتر باران در امیرآباد بهشهر

هواشناسی مازندران اعلام کرد : از عصر دیروز تا صبح امروز در بندر امیر آباد بهشهر 100 میلی متر ( 10 سانتیمتر) باران باریده است .

ارتفاع برف در گردنه های استان مرکزی تا 70 سانتیمتر رسید

اراک - ایرنا - مدیرکل راهداری و حمل و نقل جاده ای استان مرکزی گفت: ارتفاع برف در گردنه های این استان به بیش از 70 سانتیمتر رسیده است و به دلیل لغزندگی و کولاک تردد در این راه ها با کندی جریان دارد.

مدارس دماوند و رودهن به‌علت بارش برف فردا تعطیل است

تمام مدارس دماوند و رودهن فردا دوشنبه 27 اسفندماه به علت بارش برف تعطیل است.

بارش افزون بر 20 سانتی متر برف در املش در آستانه بهار

رشت- ایرنا- در آستانه بهار سال 98 بیش از20 سانتیمتر برف در کوهستانهای املش بر زمین نشست.

برف مدارس اراک را تعطیل کرد

اراک - ایرنا - روابط عمومی اداره کل آموزش و پرورش استان مرکزی با صدور اطلاعیه ای اعلام کرد: همه مقاطع تحصیلی و مدارس شهری و روستایی در نواحی یک و دو اراک روز شنبه به علت بارش برف و لغزندگی معابر تعطیل است.

مدارس اراک تعطیل شد

اراک - ایرنا - روابط عمومی اداره کل آموزش و پرورش استان مرکزی با صدور اطلاعیه ای اعلام کرد: تمامی مدارس دوره های تحصیلی شهر و روستا در نواحی یک و 2 اراک روز شنبه ماه به دلیل بارش برف و لغزندگی معابر تعطیل است.

گلستان| مدارس گنبدکاووس و کلاله فردا تعطیل است

کلیه مدارس شهرستان‌های گنبدکاووس و کلاله به دلیل بارش شدید باران و توفان فردا ( 28 اسفند) تعطیل اعلام شده است.

مدارس نوبت بعدازظهر چهارمحال و بختیاری تعطیل شد

شهرکرد- ایرنا- مدیرکل آموزش و پرورش چهارمحال وبختیاری گفت: در پی بارش برف، مدارس نوبت بعدازظهر 7 شهرستان استان تعطیل است.

تعطیلی مدارس به علت بارش برف و برودت هوا

مدارس 4 شهرستان و 5 بخش در لرستان به علت برودت هوا و بارش برف تعطیل شدند.

برخی مدارس استان لرستان فردا به‌دلیل بارش برف تعطیل است

برخی مدارس استان لرستان فردا به‌دلیل برودت هوا و بارش برف تعطیل است.

مدارس نوبت عصر برخی شهرهای کردستان تعطیل شد

سنندج- ایرنا- مدیر روابط عمومی آموزش و پرورش کردستان گفت: به دلیل تداوم بارش برف و برودت هوا مدارس مقاطع تحصیلی برخی شهرستان های استان امروز (شنبه) در نوبت بعدازظهر تعطیل است.