شورای هماهنگی حفظ آثار دفاع مقدس در شهرستان‌های لرستان تشکیل شود

استاندار لرستان گفت: شورای هماهنگی حفظ آثار دفاع مقدس در شهرستان‌های لرستان تشکیل شود.مطالب مرتبط

تهیه ۹۳۰ مدخل دانش‌نامه دفاع مقدس لرستان/بازخوانی عملیات ثامن‌الائمه

مدیرکل بنیاد حفظ آثار دفاع مقدس لرستان با اشاره به تدوین دانش‌نامه دفاع مقدس لرستان از تهیه ۹۳۰ مدخل این دانش‌نامه در استان خبر داد.

هماهنگی برنامه های هفته دفاع مقدس در کهگیلویه

جلسه شورای اداری شهرستان کهگیلویه برای هماهنگی برنامه های هفته دفاع مقدس در سالن اجتماعات سپاه شهرستان کهگیلویه برگزار شد.

مراسم تشییع 14 شهید دفاع مقدس روز دوشنبه در اصفهان برگزار می‌شود

رئیس شورای هماهنگی تبلیغات اسلامی اصفهان گفت: تشییع 14 شهید دفاع مقدس در روز دوشنبه 26 شهریور ماه از فلکه رهنان، برگزاری نمایشگاه دفاع مقدس، غبارروبی مزار شهدا و دیدار با جانبازان و برگزاری نماز وحدت در 7 مهرماه از جمله برنامه‌های هفته دفاع مقدس است.

عملیات «ثامن‌الائمه» در لرستان بازخوانی می‌شود

مدیرکل حفظ آثار و نشر ارزش‌های دفاع مقدس لرستان از بازخوانی عملیات ثامن‌الائمه با هدف ترویج پیامدها و دستاوردهای این عملیات طی هفته دفاع مقدس خبر داد.

افتتاح فاز اول موزه دفاع مقدس و رونمایی دایره‌المعارف دفاع مقدس اردبیل

‌مدیرکل حفظ آثار و نشر ارزش‌های دفاع مقدس استان اردبیل گفت: فاز اول مرکز فرهنگی دفاع مقدس تا پایان امسال آماده افتتاح و بهره‌برداری می‌شود.

اجرای بیش از ۶۰ ویژه برنامه به مناسبت هفته دفاع مقدس در شهرستان ری

جلسه هماهنگی گرامیداشت هفته دفاع مقدس شهرستان با حضور فرماندار شهرستان ری، معاون سیاسی و انتظامی فرماندار، رئیس بنیاد شهید و امور ایثار گران شهرستان و جمعی از مسئولین در محل فرمانداری ویژه شهرستان ری برگزار شد.

گردآوری بیش از ۱۰ جلد تاریخ شفاهی رزمندگان زنجانی در دوران دفاع‌مقدس

مدیرکل حفظ آثار و نشر ارزش‌های دفاع‌مقدس استان زنجان، از گردآوری بیش از ۱۰ جلد تاریخ شفاهی مربوط به رزمندگان زنجانی در دوران دفاع‌مقدس خبر داد که این اقدام در قالب تشکیل کمیته پیشکسوتان انجام گرفته است .

جمع‌آوری 200 هزار سند دفاع مقدس در سمنان

مدیرکل بنیاد حفظ آثار و نشر ارزش‌های دفاع مقدس استان سمنان از رونمایی از 10 عنوان کتاب با محتوای دفاع‌مقدس همزمان با هفته دفاع‌مقدس در استان سمنان خبر داد .

«ما توانستیم» شعار امسال هفته دفاع مقدس

رئیس بنیاد حفظ آثار و نشر ارزش‌های دفاع مقدس، برنامه‌های هفته دفاع مقدس را تشریح کرد.

همایش روحانیون و دفاع مقدس برگزار می‌شود

مدیرکل بنیاد حفظ آثار و نشر ارزشهای دفاع مقدس استان کهگیلویه و بویراحمد گفت: ۱۳ یادوراه شهدا طی هفته دفاع مقدس در مناطق مختلف استان برگزار می‌شود.

پیکرهای ۹ شهید دفاع مقدس در استان فارس تشییع می‌شود

مدیرکل حفظ آثار و نشر ارزش‌های دفاع مقدس فارس از برگزاری مراسم تشییع و تدفین پیکرهای ۹ شهید دفاع مقدس تازه تفحص شده دوران دفاع مقدس همزمان با تاسوعا و عاشورای حسینی در استان خبر داد.

موزه دفاع مقدس قم در دهه فجر امسال افتتاح می شود

قم - ایرنا - مدیرکل بنیاد حفظ آثار و نشر ارزش های دفاع مقدس قم گفت: باغ موزه دفاع مقدس این استان در آستانه دهه فجر سال جاری افتتاح می شود و سپس به مرور برای بازدید در اختیار مردم قم و زائران کریمه اهل بیت (ع) قرار می گیرد.

رونمایی از کتاب های دفاع مقدس در سمنان

مدیرکل بنیاد حفظ آثار ونشر ارزش های دفاع مقدس از رونمایی 20 عنوان کتاب در حوزه دفاع مقدس دراین استان خبر داد.

بیانیه گرامیداشت هفته دفاع مقدس

بنیاد حفظ آثار و نشر ارزش‌های دفاع مقدس در بیانیه‌ای با گرامیداشت سی و هشتمین سالگرد دفاع مقـدس، تبیین اهـداف و آرمان‌های مشترک نهضت عاشورا و هشت سال دفاع مقدس برای نسل جوان را ضامن نهادینه سازی روح بصیرت، استکبار ستیزی، سلحشوری و حماسه سازی در کالبد نیر

جلسه هماهنگی برنامه های هفته دفاع مقدس

در جلسه هماهنگی برنامه های هفته دفاع مقدس شهرستان محلات بر هر چه باشکوه برگزار شدن برنامه ها تاکید شد.

تدوین ۵۰ درصد تاریخ همدان در دوران دفاع مقدس

مدیرکل حفظ آثار و نشر ارزش‌های دفاع مقدس استات همدان با بیان اینکه امسال ۳۴ عنوان برنامه محوری در هفته بزرگداشت دفاع مقدس برگزار می‌شو، گفت: ۵۰ درصد از تاریخ استان همدان در دوران دفاع مقدس تدوین شده است

اطلاعیه بنیاد حفظ آثار دفاع مقدس درباره مراسم تشییع 135 شهید گمنام

 بنیاد حفظ آثار و نشر ارزش‌های دفاع مقدس در اطلاعیه‌ای از عموم مردم برای شرکت در مراسم تشییع 135 شهید گمنام دفاع مقدس دعوت کرد.

میزبانی کرمانشاه از 9 شهید گمنام دوران دفاع مقدس

مدیرکل بنیاد حفظ آثار و نشر ارزش‌های دفاع مقدس استان کرمانشاه گفت: همزمان با ایام سوگواری سرور و سالار شهیدان، پیکرهای مطهر 9 شهید گمنام در این شهرستان تشییع می‌شود.

موزه انقلاب و دفاع مقدس از آثار هنرمندان حمایت می کند

تهران- ایرنا- مدیرعامل موزه انقلاب اسلامی و دفاع مقدس با تشریح برنامه های متنوع هفته دفاع مقدس در این موزه گفت: از آثارنویسندگان، پژوهشگران و هنرمندان مربوط به حوزه های انقلاب اسلامی و دفاع مقدس حمایت ویژه می شود.

همایش نقش زنان در دفاع مقدس در استان لرستان برگزار می‌شود

فرمانده سپاه ناحیه الشتر گفت: همایش نقش زنان در دفاع مقدس در شهرستان سلسله برگزار می‌شود.