امنیت امروز ایران مدیون مدافعان حرم و شهدای دفاع مقدس است

امام جمعه تبریز گفت: امنیت، عزت و اقتدار کشورمان را مدیون شهدای دفاع مقدس و مدافعان حرم هستیم.مطالب مرتبط

امنیت و ثبات ایران در منطقه را مدیون شهدای مدافع حرم هستیم

فرمانده نیروی زمینی سپاه پاسداران با تقدیر از خانواده‌های شهدای مدافع حرم گفت: امروز امنیت موجود در کشور و ثبات ایران در منطقه را مدیون خون شهدا به‌خصوص همه شهدای مدافع حرم هستیم.

شهدای فتنه از شهدای دفاع مقدس افضل‌ هستند/ ارزش مجاهدت در دوران غیبت مشخص است

دبیرکل سابق جمعیت رهپویان گفت: بنده در سال ۱۳۸۸ در مقایسه شهدای دفاع مقدس و شهدای فتنه بیان کردم شهدای فتنه در صورت داشتن پایه‌های ایمانی برابر با شهدای دفاع مقدس، از آنان افضل‌تر هستند.

تقویت گفتمان مقاومت با تکریم مدافعان حرم

تهران- ایرنا- تاثیرگذاری حضور حماسی رزمندگان در دفاع مقدس از مرزهای جغرافیایی ایران فراتر رفت و الگویی شایسته از مقاومت و ایثار را فراروی مستضعفان جهان به تصویر کشید، مدافعان حرم نیز تاسی از این دلاورمردان، سفیران صلح و مقاومت در منطقه پرآشوب خاورمیانه شد

شهدای ارامنه افتخار ایران اسلامی هستند

مدیرکل بنیاد شهید تهران بزرگ با بیان اینکه شهدای ارامنه باعث افتخار ایران اسلامی هستند، اظهار داشت: با اینکه فرهنگ دینی شهدای ارامنه با دیگر همرزمانشان متفاوت بود اما در طول دفاع مقدس همگام با دیگر هم وطنان خود از خاک این سرزمین دفاع کردند.

امنیت کشور را مدیون سپاه هستیم

امام جمعه موقت زاهدان با بیان اینکه امنیت کشور را مدیون سپاه هستیم، گفت: امروز نقش پاسداری و سپاه به خوبی نمایان است.

مردم می توانند مثل دفاع مقدس در عرصه اقتصادی حماسه بیافرینند

سنندج - ایرنا - نماینده مقام معظم رهبری در شورای عالی امنیت ملی گفت: مردمی که در دفاع مقدس حماسه های جاودان آفریدند امروز هم می توانند در حوزه های مختلف اقتصادی حماسه آفرین باشند.

امنیت و آرامش ایران ثمره رشادت‌های پاسداران این مرزوبوم است

خرم‌آباد- استاندار لرستان در پیامی گفت: پاسداران این مرزوبوم با رشادت و مردانگی جانانه از نظام مقدس جمهوری اسلامی ایران دفاع کردند که ثمره آن، امنیت و آرامش امروز است.

واعظی: شهدای مدافعان حرم دافع توطئه دشمنان است

تبریز - ایرنا - رییس دفتر رییس جمهوری با اشاره به نقش بی بدیل شهدای مدافع حرم در صیانت از دین، نظام و کشور گفت: شهدای مدافعان حرم دافع توطئه دشمنان علیه نظام و کشور هستند.

مدافعان حرم، تامین امنیت از غرب آسیا تا مدیترانه- رضا رضایی مجد*

تهران - ایرنا- مدافعان حرم با گذشتن از جان و مال و علایق دنیوی با اعزام به سنگرهای خط مقدم مقابل تکفیری های جنایتکار در حلب سوریه و مقابله با استکبار جهانی در منطقه، امنیت را برای ایران اسلامی، غرب آسیا و حتی کشورهای حوزه دریای مدیترانه در اروپا و شمال آف

جمع‌آوری دو میلیون سند رزمندگان لرستانی در دفاع مقدس

مدیرکل بنیاد حفظ آثار و نشر ارزش‌های دفاع مقدس لرستان گفت: اسناد دفاع مقدس روزانه ساماندهی می‌شوند.

در دفاع مقدس، وجبی از خاک ایران جدا نشد

اسلام آباد - ایرنا - سفیر جمهوری اسلامی ایران در پاکستان گفت: در جنگ‌های پیش از پیروزی انقلاب اسلامی، بخشی از خاک ایران به تصرف دشمن درآمده و از کشور جدا می‌شد، ولی در دفاع مقدس این اتفاق تکرار نشد و این یک افتخار است.

سردارعلی‌پور: دانشنامه دفاع مقدس خوزستان تدوین می‌شود

مدیرکل بنیاد حفظ و نشر آثار دفاع مقدس استان خوزستان گفت: در این باره کار را به سه قسمت تبدیل کردیم نقش دولت، نیروهای مسلح ونقش مردم، عشایر، بازار، اصناف و حسینیه‌ها در دفاع مقدس است.

بیرجند| مقدم‌فر: شهدای T4 نقاب از چهره وابستگی تکفیری‌ها به صهیونیست‌ها برداشتند/مدافعان حرم نقشه نظام سلطه را خنثی کردند

مشاور فرهنگی فرمانده کل سپاه پاسداران با بیان اینکه مدافعان حرم نماد صداقت انقلاب اسلامی در ظلم‌ستیزی و حمایت از مظلومان عالم هستند، تاکید کرد: شهدای T4 نقاب از چهره وابستگی تکفیری‌ها به صهیونیست‌ها را برداشتند.

عباسی: شهدای مدافع حرم، شهدای دفاع از ماهیت اسلام

رئیس اندیشکده یقین گفت: شهدای مدافع حرم شهدای جنگ سی‌ساله جدیدی هستند که برای دفاع از ماهیت اسلام در خارج از مرزها می‌جنگند.‏

15مرکز فرهنگی دفاع مقدس در کشور فعال است

بوشهر - ایرنا - جانشین رئیس بنیاد حفظ آثار و نشر ارزش های دفاع مقدس گفت: 15 مرکز فرهنگی و گنجینه (موزه) دفاع مقدس تاکنون در کشور راه اندازی شده است.

15 مرکز فرهنگی دفاع مقدس درکشور فعال است

بوشهر- ایرنا- جانشین رئیس بنیاد حفظ آثار و نشر ارزش های دفاع مقدس گفت: هم اکنون 15 مرکز فرهنگی و موزه دفاع مقدس در کشور راه اندازی شده است.

بوشهر| 15 مرکز فرهنگی و موزه دفاع مقدس در استان‌ها راه‌اندازی شده است

جانشین بنیاد حفظ آثار و نشر ارزش‌های دفاع مقدس گفت: در راستای ترویج فرهنگ ایثار و شهادت و ماندگاری ارزش‌های دفاع مقدس تاکنون 15 مرکز فرهنگی و موزه دفاع مقدس در استان‌ها راه اندازی شده است.

رشد ۳۷ درصدی بازدیدکنندگان از باغ موزه دفاع مقدس

مدیرعامل باغ موزه دفاع مقدس گفت: در شش ماهه دوم سال ۹۶ حدود ۳۷ درصد رشد بازدیدکننده از باغ موزه دفاع مقدس داشتیم.

دفاع مقدس، قدرت کشورمان را به جهان نشان داد

شیراز- ایرنا- استاندار فارس گفت: دفاع مقدس قدرت و توان نظامی و مردمی جمهوری اسلامی ایران را به رخ تمام جهانیان کشید.

از جانبازی در دفاع مقدس تا شهادت در دفاع از حرم

همسر شهید جنت‌مکان در گفت‌وگو با فارس از جانبازی همسرش در دفاع مقدس و شهادتش در دفاع از حرم گفت.