پنج شهید گمنام در خوزستان تشییع و خاکسپاری شد

اهواز - ایرنا - پیکرهای مطهر پنج شهید گمنام دوران هشت سال دفاع مقدس روز سه شنبه با حضور جمعی از مردم و خانواده های معظم شهدا و ایثارگران، در 2 نقطه خوزستان تشییع و به خاک سپرده شدند.مطالب مرتبط

پیکر شهید دوران دفاع مقدس در زاهدان تشییع و خاکسپاری شد

زاهدان - ایرنا - مردم مومن و ولایی زاهدان امروز /پنجشنبه/ با تشییع و خاکسپاری با شکوه پیکر مطهر شهید حسن قوچ اسماعیلی از شهدای دوران هشت سال دفاع مقدس؛ بار دیگر عشق و وفاداری خود به آرمان های شهدا و امام شهدا را به نمایش گذاشتند.

پیکر شهید دوران دفاع مقدس در زاهدان تشییع و خاکسپاری شد

زاهدان - ایرنا - مردم مومن و ولایی زاهدان امروز /پنجشنبه/ با تشییع و خاکسپاری با شکوه پیکر مطهر شهید حسن قوچ اسماعیلی از شهدای دوران هشت سال دفاع مقدس؛ بار دیگر عشق و وفاداری خود به آرمان های شهدا و امام شهدا را به نمایش گذاشتند.

تشییع پیکر شهید دوران دفاع مقدس در کرمانشاه

ایرنا-کرمانشاه- پیکر مطهر شهید «عباس ملکشاهی» روز سه شنبه از مقابل مسجد جامع تا میدان آزادی این شهر تشییع و برای خاکسپاری به باغ فردوس انتقال یافت. پیکر این شهید پس از 31 سال در جریان جستجوی پیکرهای مطهرشهدا، از طریق آزمایش دی ان ان (DNN) شناسایی شد.*11*

شهیدان گمنام همچنان در غربت و گمنامی + فیلم و عکس

در حالی که چندماهی بیشتر از خاکسپاری دو شهید گمنام در پردیس دانشگاه علوم پزشکی قم نمی گذرد اما به نظر می رسد این شهدا همچنان در غربت و گمنامی هستند.

تشییع پیکر شهید «حسن قوچ اسماعیلی» در زاهدان‎

ایرنا - زاهدان - پیکر مطهر شهید «حسن قوچ اسماعیلی» از شهدای دوران هشت سال دفاع مقدس امروز پنجشنبه با حضور مردم زاهدان تشییع و خاکسپاری شد. (عکس از محسن آشتاب) *8*

پیکر مطهر شهید عامریون در شاهرود تشییع شد

شاهرود - پیکر مطهر شهید «محمد عامریون» از رزمندگان دوران هشت سال دفاع مقدس، بر روی دستان مردم ولایت‌مدار و شهیدپرور شاهرود تشییع و خاکسپاری شد.

9 شهید دوران دفاع مقدس و 2 جانباز شهید در اصفهان تشییع می‌شوند

مسئول شورای هماهنگی تبلیغات اسلامی استان اصفهان با اشاره به خاکسپاری شهدای دوران دفاع مقدس گفت: 9 شهید تازه تفحص شده دوران دفاع مقدس به همراه 2 جانباز شهید در اصفهان تشییع می‌شوند.

بدرقه تا خانه ابدی

شهید ایمان یوسفی در روستای چاه شور شهرستان خوسف تشییع و خاکسپاری شد.

تشییع و خاکسپاری مادر شهیدان رسول و مصطفی ردانی پور

پیکر مادر سردار شهید مصطفی و رسول ردانی پور صبح امروز در اصفهان تشییع و در گلستان شهدای این شهر به خاک سپرده شد.

تشییع و خاکسپاری رزمنده ۸ سال دفاع مقدس

پیکر مرحوم عیدی جعفری از رزمندگان شکست حصر آبادان امروز در آبادان تشییع شد.

قزوین| زمان مراسم تشییع و خاکسپاری امام جمعه فقید الوند اعلام شد

رئیس شورای سیاست‌گذاری ائمه جمعه استان قزوین گفت: زمان مراسم تشییع و خاکسپاری امام جمعه الوند اعلام شد.

ادامه خاکسپاری جانباختگان حادثه ترمینال سنندج + گزارش

امروز پیکر 2 نفر از جانباختگان حادثه ترمینال سنندج، تشییع و خاکسپاری شد.

مراسم تشییع و خاکسپاری جانباختگان حادثه اتوبوس در سنندج

]]>

پیکر 2 شهید دفاع مقدس در مشهد تشییع شد

پیکر شهید غلام رسول بابکی و علی گنج‌بخش صبح امروز همزمان با اجتماع صادقیون تشییع شد.

تشییع پیکر شهید مدافع حرم - قم

پیکر مطهر شهید مدافع حرم از لشکر فاطمیون شهید «سیدرضا هاشمی» با حضور قشرهای مختلف مردم شهیدپرور قم از مسجد امام حسن عسکری(ع) به سمت حرم مطهر حضرت معصومه(س) تشییع و به خاک سپرده شد.

مراسم تشییع 11 شهید دفاع مقدس

ایرنا - اصفهان - همزمان با روز حجاب و عفاف ،پیکر مطهر 9 شهید تازه تفحص شده مناطق عملیاتی سال های دفاع مقدس و دو شهید جانباز که طی روزهای اخیر به درجه رفیع شهادت نائل شدند، عصر پنجشنبه در اصفهان تشییع شد.*15*

مراسم تشییع 11 شهید دفاع مقدس

ایرنا - اصفهان - همزمان با روز حجاب و عفاف ،پیکر مطهر 9 شهید تازه تفحص شده مناطق عملیاتی سال های دفاع مقدس و دو شهید جانباز که طی روزهای اخیر به درجه رفیع شهادت نائل شدند، عصر پنجشنبه در اصفهان تشییع شد.

تشییع و خاکسپاری عباس امیر انتظام

پیکر «عباس امیرانتظام» سخنگوی دولت موقت، جمعه ۲۲ تیر ۱۳۹۷ در قطعه ۷ بهشت‌ زهرا تشییع و به خاک سپرده شد. عباس امیرانتظام صبح پنجشنبه ۲۱ تیر ۱۳۹۷ به علت ایست قلبی درگذشت.

تشییع پیکر مطهر شهید در زاهدان

پیکر مطهر شهید حسن قوچ اسماعیلی، شهید تازه تفحص شده امروز با استقبال گرم گروههای مختلف مردم زاهدان تشییع شد.

تشییع و به خاکسپاری آیت‌الله حدائق

مراسم تشییع آیت‌الله محمدرضا حدائق شیخ‌العلمای شیراز صبح امروز جمعه 22 تیرماه از چهارراه شاهزاده قاسم به طرف حرم مطهر شاهچراغ(ع)برگزار شد و پیکر مطهر این عالم مجاهد در آستان مقدس احمد‌ی و محمدی آرام گرفت.