امسال 2 هزار دانشجو یزدی از مناطق عملیاتی دفاع مقدس بازدید کردند

یزد - ایرنا - رئیس بسیج دانشجویی استان یزد گفت: از ابتدای سال تا 25 اسفند 96 ، 2 هزار دانشجو در قالب کاروان راهیان نور از مناطق عملیاتی هشت سال دفاع مقدس در غرب و جنوب کشور بازدید کردند.مطالب مرتبط

150 زائر قمی از مناطق عملیاتی سردشت بازدید کردند

مهاباد- ایرنا- مسوول راهیان نور و گردشگری سپاە سردشت گفت: 150 زائر راهیان نور استان قم که متشکل از 50 دانشجو و 100 نفر از دیگر اقشار مردم هستند، از یادمان ها و مناطق عملیاتی سردشت بازدید کردند.

اعزام 230 نفر از بسیجیان یزدی به مناطق عملیاتی غرب کشور+تصاویر

این کاروان بمدت سه روز از مناطق عملیاتی کردستان ، سنندج ، مریوان و بانه بازدید خواهند کرد.

35 هزار نفر از مناطق عملیاتی مهاباد بازدید می کنند

مهاباد- ایرنا- معاون استاندار آذربایجان غربی و فرماندار ویژه مهاباد با اشاره به اینکه امسال 220 هزار نفر به مناطق عملیاتی آذربایجان غربی اعزام می شوند، گفت: از این تعداد 35 هزار نفر در قالب کاروان راهیان نور از مهاباد دیدن می کنند.

اعزام 440 مددجوی یزدی به مشهد مقدس

کمیته امداد استان یزد از ابتدای تابستان امسال تاکنون 440 دانشجو، دانش‌آموز و دختر بازمانده از تحصیل و ازدواج را به اردوی زیارتی آموزشی مشهد مقدس اعزام کرد.

مراسم تشییع 11 شهید دفاع مقدس

ایرنا - اصفهان - همزمان با روز حجاب و عفاف ،پیکر مطهر 9 شهید تازه تفحص شده مناطق عملیاتی سال های دفاع مقدس و دو شهید جانباز که طی روزهای اخیر به درجه رفیع شهادت نائل شدند، عصر پنجشنبه در اصفهان تشییع شد.

مراسم تشییع 11 شهید دفاع مقدس

ایرنا - اصفهان - همزمان با روز حجاب و عفاف ،پیکر مطهر 9 شهید تازه تفحص شده مناطق عملیاتی سال های دفاع مقدس و دو شهید جانباز که طی روزهای اخیر به درجه رفیع شهادت نائل شدند، عصر پنجشنبه در اصفهان تشییع شد.*15*

11 شهید سال های دفاع مقدس در اصفهان تشییع شد

اصفهان - ایرنا - همزمان با روز حجاب و عفاف پیکر مطهر 9 شهید تازه تفحص شده مناطق عملیاتی سال های دفاع مقدس و دو شهید جانباز که طی روزهای اخیر به درجه رفیع شهادت نائل شدند، عصر پنجشنبه در اصفهان تشییع شد.

چند خبر از موزه انقلاب اسلامی و دفاع مقدس

شیفت شب در موزه انقلاب اسلامی و دفاع مقدس با هدف رفاه بازدید کنندگان داخلی و خارجی از ابتدای تابستان امسال راه اندازی شد.

بازدید یک‌میلیون زائر از یادمان‌های دفاع مقدس کرمانشاه

کرمانشاه_ مدیر کل بنیاد حفظ آثار و نشر ارزشهای دفاع مقدس استان کرمانشاه از بازدید یک‌ میلیون زائر از یادمان‌های دفاع مقدس استان طی یکسال اخیر خبر داد.

پیکر 11 شهید سال های دفاع مقدس در اصفهان تشییع شد

اصفهان - ایرنا - همزمان با روز حجاب و عفاف پیکر مطهر 9 شهید تازه تفحص شده مناطق عملیاتی سال های دفاع مقدس و دو شهید جانباز که طی روزهای اخیر به درجه رفیع شهادت نائل شدند، عصر پنجشنبه در اصفهان تشییع شد.

بازدید سرلشکر باقری از مناطق عملیاتی و مرزی شمال پاکستان

رئیس ستاد کل نیروهای مسلح کشورمان در سومین روز از سفر به پاکستان با سفر به ایالت خیبر پختونخوا؛ به صورت میدانی از مناطق عملیاتی و مرزی خیبر و تورخم در مرز پاکستان و افغانستان بازدید کرد.

بازدید مسئولان ارشد استان اردبیل از مناطق عملیاتی شمالغرب کشور

نماینده ولی فقیه در استان و استاندار اردبیل از مناطق عملیاتی شمالغرب کشور بازید کردند.

سرلشکر باقری از مناطق عملیاتی و مرزی پاکستان و افغانستان بازدید کرد

رئیس ستاد کل نیروهای مسلح با سفر به ایالت خیبر پختونخوا به صورت میدانی از مناطق عملیاتی و مرزی خیبر و تورخم در مرز پاکستان و افغانستان بازدید کرد.

سرلشکر باقری از مناطق عملیاتی و مرزی پاکستان و افغانستان بازدید کرد

رئیس ستاد کل نیروهای مسلح کشورمان در سومین روز از سفر به پاکستان با سفر به ایالت خیبر پختونخوا به صورت میدانی از مناطق عملیاتی و مرزی خیبر و تورخم در مرز پاکستان و افغانستان بازدید کرد.]]>

نوبت کاری شب موزه انقلاب اسلامی و دفاع مقدس آغاز شد

نوبت کاری شب در موزه انقلاب اسلامی و دفاع مقدس با هدف رفاه هرچه بیشتر بازدید کنندگان داخلی و خارجی از ابتدای تابستان امسال راه اندازی شد. 

شیفت شب موزه انقلاب اسلامی و دفاع مقدس راه‌اندازی شد

شیفت شب در موزه انقلاب اسلامی و دفاع مقدس با هدف رفاه هرچه بیشتر بازدید کنندگان داخلی و خارجی از ابتدای تابستان امسال راه‌اندازی شد.

شیفت شب موزه انقلاب اسلامی و دفاع مقدس راه اندازی شد

شیفت شب در موزه انقلاب اسلامی و دفاع مقدس با هدف رفاه هرچه بیشتر بازدید کنندگان داخلی و خارجی از ابتدای تابستان امسال راه اندازی شد. 

پیش‌بینی حضور ۱۰ هزار دانشجو در اردوهای راهیان نور

مسئول قرارگاه نور بسیج دانشجویی گفت: کاروان‌های دانشجویی هم از ۱۴ مرداد در مناطق عملیاتی شمالغرب کشور حاضر خواهند شد.

اعزام دانش آموزان گیلانی به سرزمین ایثار و شهادت

بیش از 130 دانش آموز 3 منطقه گیلان امروز راهی مناطق عملیاتی دفاع مقدس شدند.

200 دانشجو از اردبیل به مناطق عملیاتی شمالغرب کشور اعزام شدند

مسئول خواهران بسیج دانشجویی استان اردبیل گفت: کاروان راهیان نور دانشجویان خواهر اردبیل در قالب 200 نفر از دانشجویان خواهر بسیجی اردبیل عازم مناطق عملیاتی شمالغرب کشور شد.