امسال 2 هزار دانشجو یزدی از مناطق عملیاتی دفاع مقدس بازدید کردند

یزد - ایرنا - رئیس بسیج دانشجویی استان یزد گفت: از ابتدای سال تا 25 اسفند 96 ، 2 هزار دانشجو در قالب کاروان راهیان نور از مناطق عملیاتی هشت سال دفاع مقدس در غرب و جنوب کشور بازدید کردند.مطالب مرتبط

هزار دانش آموز یزدی از مناطق عملیاتی دفاع مقدس بازدید کردند

یزد - ایرنا - مسئول اردویی راهیان نور و گردشگری سپاه الغدیر یزد گفت: از ابتدای سال تحصیلی 98 -97 تاکنون یک هزار نفر از دانش آموزان دختر و پسر 10 شهرستان این استان با اعزام کاروان راهیان نور از مناطق عملیاتی هشت سال دفاع مقدس در جنوب کشور بازدید کردند.

بازدید دانش‌آموزان و دانشجویان چهارمحال و بختیاری از مناطق عملیاتی دفاع مقدس

مسئول سازمان اردویی و گردشگری سپاه قمربنی‌هاشم(ع) چهارمحال و بختیاری گفت: تا پایان سال ۱۰ هزار نفر از اقشار مختلف مردم استان عازم مناطق عملیاتی دفاع مقدس می شوند.

9583 دانش آموز از یادمان های جنوب و شمال غرب بازدید کردند

سنندج - ایرنا - معاون پرورشی و فرهنگی آموزش و پرورش کردستان گفت: در سال جاری 9 هزار و 583 دانش آموز دختر و پسر مقطع دوم متوسطه در قالب کاروان های راهیان نور به مناطق عملیاتی جنوب و شمال غرب کشور اعزام و از یادمان دفاع مقدس این مناطق بازدید کردند.

148 دختر ایرانشهری به مناطق عملیاتی دفاع مقدس اعزام شدند

زاهدان - ایرنا - فرمانده سپاه ایرانشهر در جنوب سیستان و بلوچستان گفت: 148 دانش آموز دختر این شهرستان در قالب کاروان راهیان نور به مناطق عملیاتی هشت سال دفاع مقدس اعزام شدند.

سفری به مناطق نور

در 2 ماه آینده 5 هزار دانش آموزان متوسطه دوم از سراسر سیستان و بلوچستان به مناطق عملیاتی دفاع مقدس سفر خواهند کرد.

بازدید خبرنگاران از باغ موزه دفاع مقدس

جمعی از عکاسان و خبرنگاران حوزه های میراث فرهنگی و گردشگری از موزه انقلاب اسلامی و دفاع مقدس که هفت تالار روایتی از هشت سال دفاع مقدس را بیان میکند ، بازدید کردند. در این موزه هفت تالار آستانه ،حیرت و حقانیت ،دفاع ،آرامش و مقابله ،شهادت ،پیروزی و سرانجام

اعزام دانش آموزان بنابی به مناطق عملیاتی شمال غرب

250 نفر از دانش آموزان پسر مدارس متوسطه بناب برای بازدید از مناطق جنگی در دوران دفاع مقدس به شمال غرب اعزام شدند.

سفر دختران دانش‌آموز سیستان و بلوچستانی به یادمان‌های دفاع مقدس

مسئول اردویی و گردشگری سپاه سلمان استان سیستان و بلوچستان گفت: ۸۰۰ دانش آموز دختر در مقطع دوم متوسطه از سراسر استان جهت آشنایی با ۳۲ هزار شهید دانش آموز به مناطق عملیاتی دفاع مقدس به جنوب کشور اعزام شدند.

240 دانش آموز دختر پیشوا عازم مناطق عملیاتی شدند

تهران -ایرنا- 240 نفر از دانش آموز دختر شهرستان پیشوا در قالب کاروان های راهیان نور، به مناطق عملیاتی دوران دفاع مقدس در جنوب کشور اعزام شدند.

احمدی: پرچم هشت سال دفاع مقدس امروز در دست ورزشکاران است

سرپرست معاونت فرهنگی و توسعه همگانی وزارت ورزش گفت: حضور ورزشکاران و مدال‌آوران بازی‌های آسیایی و پاراآسیایی جاکارتا در مناطق عملیاتی یادآور هشت سال دفاع مقدس است چرا که پرچمی که امروز توسط ورزشکاران در میادین بین المللی ‌به اهتزاز درمی‌آید، در آن دوران ت

گلعلی بابایی:گردشگر خارجی بسیجی مسجد نیست/ پیشنهاد چهار فصلی برای تورهای گردشگری سیاه در مناطق دفاع مقدس

یک فعال فرهنگی دفاع مقدس به تشریح گردشگری سیاه و پتانسیل‌های مناطق عملیاتی ایران برای گردشگران خارجی پرداخت و گفت: برای چهار فصل سال می‌توان تورهای گردشگری متفاوت از کاروان راهیان نور تعیین کرد ولی باید سازوکار آن با تعاریف توریست خارجی صورت پذیرد.

استقبال دانش آموزان از راهیان نور دریایی هرمزگان

مسئول سازمان اردویی، گردشگری و راهیان نور سپاه امام سجاد (ع) استان هرمزگان گف:۲۰۰۰دانش آموز هرمزگانی از راهیان نور دریایی و ۳۰۰۰ دانش آموز از مناطق عملیاتی دفاع‌مقدس جنوب کشور بازدید خواهند کرد.

اعزام ۳۳ هزار بسیجی به مناطق عملیاتی غرب

کرمانشاه_مسئول سازمان اردویی، گردشگری و راهیان نور سپاه حضرت نبی اکرم(ص) استان کرمانشاه از اعزام ۳۳ هزار و ۵۷۰ نفر از بسیجیان محلات به مناطق عملیاتی غرب خبر داد.

50 هزار سند دفاع مقدس در ایلام گردآوری شد

ایلام - ایرنا - مدیرکل حفظ آثار و نشر ارزش های دفاع مقدس ایلام گفت: 50 هزار سند مربوط به دوران دفاع مقدس با محوریت استان ایلام جمع آوری، بازیابی و اسکن شده است.

دانش آموزان بیضا در راه سرزمین نور

۲۳۵ دانش آموز بیضایی به مناطق عملیاتی دفاع مقدس اعزام شدند.

دانش آموزان نی ریز در راه کربلای ایران

۳۲۰ دانش آموز نی ریزی به مناطق عملیاتی دوران دفاع مقدس اعزام شدند.

روایتی متفاوت از هشت سال دفاع مقدس در یک موزه

تعدادی از خبرنگاران میراث‌ فرهنگی و گردشگری از موزه «انقلاب‌اسلامی و دفاع‌مقدس» که روایتِ متفاوتی از هشت سال دفاع مقدس در هفت تالار دارد، دیدن کردند.

9700 دانش‌آموز اردبیلی به مناطق عملیاتی شمالغرب کشور اعزام شدند

مسئول سازمان بسیج دانش‌آموزی اردبیل گفت: امسال بیش از 9 هزار و 700 نفر از دانش‌آموزان استان در قالب کاروان‌های راهیان نور به مناطق عملیاتی شمالغرب کشور اعزام شدند.

ورود پیکر ۷۲ شهید دوران دفاع مقدس به کشور

پیکر ۷۲ شهید دفاع مقدس متعلق به عملیات‌های محرم، رمضان و کربلای پنج، تک دشمن در سال ۶۷ و سال آخر دفاع مقدس که در مناطق شلمچه، نهر کتیبان، زبیدات و شرق بصره تفحص شده‌اند از مرز شلمچه به میهن اسلامی بازگشتند.

دانش آموزان نی ریز در راه سرزمین نور

دانش آموزان نی ریزی به مناطق عملیاتی دفاع مقدس رفتند.