فعالیت ۷۵۰۰ خادم افتخاری جمکران در ایام نوروز

مدیر مرکز خادمان افتخاری مسجد مقدس جمکران از خدمت‌رسانی شبانه‌روزی بیش از ۷۵۰۰ خادم افتخاری برادر و خواهر در ایام نوروز در این مکان مقدس خبر داد.



مطالب مرتبط

فعالیت پلیس افتخاری اصناف تهران بزرگ آغاز شد

تهران- ایرنا- رئیس پلیس تهران بزرگ گفت: با توجه به نقش بی بدیل بازاریان و اصناف در پیروزی انقلاب اسلامی، دفاع مقدس و اثرگذاری این قشر در جامعه، تصمیم به راه اندازی پلیس افتخاری اصناف گرفته شد و از امروز فعالیت خود را آغاز کرد.

ساماندهی بیش از ۶ هزار خادم زائر در ایام اربعین حسینی‎

حجت‌الاسلام سید محمد اسدی با اشاره به ساماندهی بیش از ۶ هزار خادم زائر در اربعین حسینی گفت:جوانان عراقی در قالب لواءالخدمه‌الحسینیه از هر فرصتی برای خدمت به زائران استفاده می کردند.

خبرنگاران اردبیلی پلیس افتخاری می‌شوند‌

معاون اجتماعی  نیروی انتظامی استان اردبیل گفت: در راستای فعالیت‌های رسانه‌ای فرماندهی انتظامی استان اردبیل در نظر دارد نسبت به جذب نیروهای توانمند٬ انقلابی٬ ولایی و متخصص در حوزه‌های خبرنگاری و عکاسی در قالب خبرنگار افتخاری اقدام کند.

اسماعیل‌پور: خلأ رفتن رسول خادم از کشتی هیچ وقت پر نمی‌شود/ یک جراحی دیگر در پیش دارم

دارنده مدال‌های نقره و برنز کشتی آزاد جهان گفت: خلأیی که از رفتن رسول خادم در کشتی به وجود آمد هیچ وقت پر نمی‌شود و من و هم نسلانم به لحاظ عاطفی به خادم وابسته شده بودیم.

جزییات برنامه‌ریزی سفرهای دریایی نوروز

سازمان بنادر و دریانوردی ضمن اعلام آغاز رسمی ستاد سفرهای دریایی نوروز ۱۳۹۸ جزییاتی از این برنامه‌ریزی ارائه کرد.

پلیس افتخاری اصناف راه‌اندازی شد

پلیس افتخاری اصناف با هدف مقابله با توطئه‌های دشمن و مدیریت هرچه بهتر بازار شروع به کار کرد.

سرداب «باب‌الرأس» حرم امام حسین (ع) نوروز ۹۸ افتتاح می‌شود

سرداب «باب‌الرأس» حرم مطهر امام حسین (ع) تاکنون بیش از ۷۰ درصد پیشرفت داشته است و تا پایان سال جاری تکمیل و نوروز ۹۸ افتتاح می‌شود.

دمیرتاش عضو افتخاری انجمن قلم آلمان شد

انجمن قلم آلمان صلاح‌الدین دمیرتاش، نویسنده و از رهبران حزب دموکراتیک خلق ترکیه را که از دو سال پیش در زندان به سر می‌برد، به عضویت افتخاری خود در آورد.

بزودی بازرسان و ناظران افتخاری در یزد شروع بکار می کنند

در نشستی در خصوص آغاز بکار بازرسان و ناظران افتخاری برای رصد بازار در یزد تبادل نظر شد .

آغاز به کار پلیس افتخاری اصناف در پایتخت

فرمانده انتظامی تهران بزرگ گفت: پلیس افتخاری اصناف، برای مقابله و خنثی کردن توطئه های اقتصادی دشمن و مدیریت هر چه بهتر بازار، کار خود را آغاز می کند.

رویکرد فرهنگی مسجد مقدس جمکران تربیت زائر انقلابی است

قم - ایرنا - معاون فرهنگی مسجد جمکران گفت: رویکرد مورد توجه درتدوین برنامه های فرهنگی این مکان مقدس، تربیت زائر انقلابی بر اساس شاخصه های سبک زندگی اسلامی است.

رسول خادم بازنگشت، همه بازگشتند!

خیلی از مستعفی‌های فدراسیون کشتی از جمله نایب رییس بانوان که پس از جانبداری از رسول خادم استعفا داده بود، تصمیم گرفته‌اند در سکوت به فدراسیون بازگردند و فعالیتشان را از سر بگیرند.

آیین پایانی جشنواره موسیقی فارس برگزار شد/اعطای شهروندی افتخاری

شیراز- دوره دهم گروه نوازی جشنواره موسیقی فارس با رونمایی ۲ سردیس و اعطای شهروندی افتخاری به حسین علیزاده به کار خود پایان یافت.

پلیس اصناف آغاز به کار کرد

رییس پلیس پایتخت در همایش آغاز به کار داوطلبان پلیس افتخاری اصناف گفت: راه اندازی پلیس افتخاری اصناف در راستای رویکرد جامعه محوری و مردم محوری نیروی انتظامی است.

افتخاری: قحط‌الرجال نیست که هر کسی استعفا بدهد جایش خالی بماند/ برای اعزام اسکی‌بازان به خارج از کشور مرتباً چرتکه می‌اندازیم

سید عبدی افتخاری، رئیس فدراسیون اسکی گفت:‌ درباره اینکه یک نفر استعفا بدهد و فکر کند که جایش پُر نمی‌شود باید بگویم قحط‌الرجال نیست و این اتفاق رخ می‌دهد.

«دنیرو» جایزه افتخاری جشنواره مراکش را دریافت کرد

«رابرت دنیرو» جایزه افتخاری جشنواره فیلم «مراکش» را از دستان «مارتین اسکورسیزی» دریافت کرد.

شهروندی افتخاری شیراز به حسین علیزاده تقدیم شد

شیراز- ایرنا- شهردار شیراز عنوان شهروندی افتخاری این شهر را به حسین علیزاده استاد موسیقی و نوازنده پیشکسوت تار تقدیم کرد.

شهروندی افتخاری شیراز به حسین علیزاده تقدیم شد

شیراز- ایرنا- شهردار شیراز عنوان شهروندی افتخاری این شهر را به حسین علیزاده استاد موسیقی و نوازنده پیشکسوت تار تقدیم کرد.

خادم الشریعه: داشتم کم‌کم از شطرنج نا امید می‌شدم

سارا سادات خادم الشریعه استاد بزرگ شطرنج بانوان ایران گفت: کم کم داشتم از شطرنج ناامید می‌شدم.

جوادی: خادم هیچوقت نظرش را تحمیل نکرد/ مشورت می‌دهیم اما تصمیم‌گیر نیستیم

عضو مستعفی شورای فنی کشتی آزاد با بیان اینکه خادم هم مثل دیگر اعضای شورا فقط یک رای داشت و همیشه با روی خوش با پیشکسوتان برخورد می کرد گفت: امثال من و برزگر که نمی‌آییم حیثیت و آبروی ۵۰ ساله خود در کشتی را بفروشیم و بدون داشتن اختیار کار کنیم.