اعزام کاروان راهیان نور تالش

450 بسیجی تالش امروز به مناطق عملیاتی دوران دفاع مقدس راهی شدند.مطالب مرتبط

راهیان پیشرفت و فناوری فعال می‌شوند

مسؤول کمیته مردمی ستاد مرکزی بزرگداشت چهلمین سالگرد انقلاب اسلامی از راه اندازی راهیان علم و فناوری (مشابه راهیان نور) خبر داد.

خسروی وفا: بدون هیچ مشکلی کاروان ایران راهی پاراآسیایی جاکارتا خواهد شد

رییس کمیته ملی پارالمپیک در آستانه اعزام کاروان ورزش جانبازان و معلولان به بازی‌های پاراآسیایی جاکارتا گفت: بدون هیچ مشکلی کاروان ایران مهرماه با 210 ورزشکار به جاکارتا اعزام خواهد شد و امیدوار به تکرار جایگاه چهارمی درا ین بازی‌ها هستیم.

سردار ادیبی:راهیان نور یک اتفاق بزرگ در عرصه گردشگری معنوی بود

دبیر ستاد مرکزی راهیان نور کشور گفت:آخرین آمارها نشان می‌دهد که تا سال ۱۳۸۴ حدود ۴۰۰ هزار نفر در راهیان نور حضور پیدا می‌کردند در حالی که براساس آمار دقیق و قطعی نزدیک به ۶ میلیون نفر در این مناطق در طول سال حضور پیدا می‌کنند.

سال آینده، زمان بهره‌برداری از کارخانه پسماند تالش

فرماندار شهرستان تالش گفت: احداث کارخانه پسماند با اعتبار 80 میلیارد تومان را در لیسار تالش آغاز کرده‌ایم و پیش‌بینی می‌شود تا پایان سال 98 به بهره‌برداری برسد.

خسروی‌وفا: بدون هیچ مشکلی عازم باز‌های پاراآسیایی می‌شویم

رئیس کمیته ملی پارالمپیک در آستانه اعزام کاروان ورزشی ایران به بازی‌های پاراآسیایی جاکارتا گفت: بدون هیچ مشکلی کاروان ایران به جاکارتا اعزام خواهد شد.

اعزام 74 کاروان سلامت به مناطق محروم خراسان رضوی

معاون داوطلبان جمعیت هلال احمر خراسان رضوی از اعزام 74 کاروان سلامت به مناطق محروم این استان طی نیمه اول امسال خبر داد.

کاروان تجهیزات ورزشی به مناطق محروم کرمانشاه اعزام شد

کرمانشاه - ایرنا - معاون تربیت بدنی و سلامت آموزش و پرورش کرمانشاه گفت: با توجه به شروع مهر، برای دانش‌آموزان و آغاز فصل رویش علم و ادب، کاروان وسایل و تجهیزات ورزشی و سلامت به مناطق چندگانه استان اعزام شد.

گزارش تسنیم از وضعیت تالش‌ها در جمهوری آذربایجان|قومی که عامدانه نادیده گرفته می‌شود

نگاهی به اعداد و ارقامی که کمیته دولتی آمار جمهوری آذربایجان از قوم تالش که دومین قوم این کشور است، منتشر می‌کند، فعالان و مردم تالش را به این نتیجه رسانده که نظام سیاسی این کشور عامدانه سیاست انکار و نابودی این قوم را در دستور کار دارد.

رضایی: برای اعزام ورزشکاران سختگیرانه عمل کردیم/ با حداقل نفرات و برمبنای مدال‌آوری تصمیم‌گیری کردیم

سرپرست کاروان ورزشی ایران در بازی‌های پاراآسیایی جاکارتا برای اعزام کاروان به جاکارتا بر مبنای مدال‌آوری و بسیار سختگیرانه عمل کردیم.

رضایی: امیدوارم مشکلات ارزی به آینده ورزش ضربه نزند

سرپرست کاروان اعزامی ایران به بازی‌های پاراآسیایی 2018 گفت: امیدوارم مشکل ارزی برای کاروان ایران حل شود، هرچند که معتقدم این کاروان در نهایت به بازی‌ها اعزام خواهد شد.

اعزام کاروان سلامت به روستاهای استان+گزارش

تعدادی از پزشکان با راه اندازی کاروان سلامت راهی روستاهای آسارا شدند.

تساوی چوکاری تالش و داماش گیلانیان درنیمه اول

نیمه اول دیدار دو تیم چوکای تالش و داماش گیلانیان در نیمه اول با نتیجه مساوی به پایان رسید.

شکست خانگی چوکای تالش مقابل داماش گیلانیان

دیدار دو تیم چوکای تالش و داماش گیلانیان در ۹۰ دقیقه وقت قانونی و وقت‌های اضافه با نتیجه مساوی به پایان رسید و در نهایت تیم داماش گیلانیان در ضربات پنالتی به پیروزی برسد.

دانش آموزان تالش در لیگ علمی گیلان درخشیدند

آستارا - ایرنا - اداره آموزش و پرورش تالش اعلام کرد: دانش آموزان پایه نهم متوسطه مدرسه شهید باهنر یک این شهرستان در قالب دو تیم، مقام های اول و سوم لیگ علمی استان گیلان را کسب کردند.

بهره برداری از مدارس جدید با همت خیران در تالش

6 مدرسه که فعالان اقتصادی با مشارکت خیران مدرسه ساز ساختند امروز در تالش به بهره برداری رسید.

سرپرست کاروان ایران در بازی‌های پاراآسیایی: در ۱۲ رشته انتظار مدال داریم

سرپرست کاروان اعزامی ایران به بازی‌های پاراآسیایی 2018 درباره شرایط اعزام، پیش‌بینی مدال‌ها و پاداش ورزشکاران توضیح داد.

اعزام کاروان سلامت هلال احمر شهرستان اردکان به روستاهای محروم خرانق +تصاویر

رئیس جمعیت هلال احمر اردکان: تعدادی از داوطلبان سلامت این جمعیت در قالب کاروان نیکوکاری به مردم هفت روستای محروم بخش خرانق، خدمات بهداشتی و درمانی تخصصی ارائه کردند .

ورود نمادین کاروان امام حسین (ع) به کربلا در خمینی شهر

ایرنا - اصفهان - کاروان نمادین هشتم محرم خمینی شهر در برگیرنده مجموعه ای از کاروان ها و نمادهای مختلف شامل کاروان امام حسین (ع)، یاران و اهل بیت ایشان، پیامبران الهی از آدم تا خاتم، فرشتگان، لشکریان ابن سعد و شمر و یزید ، شخصیت های حاضر در قیام عاشورا و پ

1400 لرستانی امسال به حج تمتع مشرف شدند

خرم آباد - ایرنا - مدیرحج و زیارت لرستان گفت: یکهزار و 400 زائر در قالب 10 کاروان استان امسال با اعزام به سرزمین وحی، مناسک حج تمتع را به جا اوردند.

لغو اعزام ها مشکلی برای تیم ملی ایجاد نمی کند

تهران - ایرنا - مدیر تیم های ملی کشتی فرنگی بزرگسالان و امید گفت: لغو اعزام ها مشکلی برایمان ایجاد نمی کند و چنانچه نقطه کوری در تیم ملی باشد؛ به طور حتم نفرات مورد نظر به تورنمنت های بین المللی اعزام خواهند شد.