حال‌ و هوای خیابان شهرستانی در روزهای آخر سال 66+عکس

"ساسان مؤیدی" عکاس دفاع مقدس از ثبت عکسی در روزهای پایانی سال 66 در خیابان شهرستانی گفت.مطالب مرتبط

ویدئو / حال و هوای تهران در شب تاسوعای حسینی

با فرارسیدن ایام تاسوعا و عاشورای حسینی، هیأت‌ها و دسته‌های عزاداری به یاد مظلومیت و تنهایی امام حسین(ع) با شور بیشتری به خیابان‌ها می‌آیند و حال و هوای متفاوتی را به خیابان‌ها می‌آورند.

هوای بارانی آخرین روزهای تابستان

هوای آذربایجان غربی در تاسوعا و عاشورا ابری و بارانی است

ارومیه - ایرنا - رییس اداره پیش بینی اداره کل هواشناسی آذربایجان غربی گفت: هوای استان در روزهای تاسوعا و عاشورای حسینی ابرناک و در برخی نقاط توام با رگبار، رعد و برق و وزش باد است.

روزهای پایان تابستان و بازار داغ تولید در سینما

تهران - ایرنا - روزهای پایانی تابستان و تغییر آب و هوا در کشور باعث شده، فیلمسازانی که آثار آنها با هوای تابستان همسانی دارد زودتر برای پایان فیلمبرداری آثار خود دست به کار شوند.

تاسوعا و عاشورا هوای اردبیل ابری و بارانی است

اردبیل- ایرنا- هوای اردبیل طی چهارشنبه و پنجشنبه برابر با روزهای تاسوعا و عاشورای حسینی ابری و کم و بیش بارانی خواهد بود.

دمای هوای مازندران تا هشت درجه کاهش می یابد

ساری - ایرنا - اداره کل هواشناسی مازندران اعلام کرد که دمای هوای این استان در روزهای چهارشنبه و پنجشنبه همزمان با تاسوعا و عاشورای حسینی تا هشت درجه سانتی گراد کاهش می یابد.

هوای یزد، خنک تر می شود

یزد- ایرنا -کارشناس پیش بینی اداره کل هواشناسی یزد از کاهش پنج درجه ای دمای هوا در روزهای پایانی هفته جاری خبر داد.

در سال گذشته فقط ۱۶ روز هوای پاک داشتیم

عضو شورای شهر تهران گفت: تعداد روزهای پاك سال ١٣٩٦ شانزده روز بوده است و پدیده اینورژن (وارونگی)در اواسط پاییز رخ می دهد.

ماشین شویی در کنار خیابان جرم است

معاون امور شهری و محیط زیست شهرداری منطقه شش با بیان اینکه ماشین شوری در کنار خیابان جرم است، گفت: باید تمام عوامل دست در دست هم داده تا با مطالبه عمومی یکی از خیابان های قدیمی تهران را از دست ماشین شورها رهایی بخشید.

عشق هر روز به تکرار تو برمی خیزد...

هر ساله با آغاز ماه محرم، شهر غرق در پارچه ها و بیرق های سبز و سیاه می شود و کوچه و خیابان حال و هوای دیگری می یابد، گذرها چادرپوش می شود و حسینیه ها سیاه پوش. مساجد و تکیه ها رنگ و بوی تازه ای می گیرند و مردم هر محله با شیوه خاص خود به سوگواری سید شهدا(ع

افزایش وزش باد در روزهای پایانی هفته/ هوای تهران سالم است

بررسی‌های صورت گرفته در شرکت کنترل کیفیت هوا نشان دهنده افزایش تدریجی میزان ناپایداری جوی در روز پنجشنبه است.

باران در روزهای پایانی شهریور زنجان

بارشهای پراکنده باران از عصر امروز هوای زنجان را خنک تر خواهدکرد .

آتش گرفتن چند دستگاه خودرو در خیابان خاوران

سخنگوی آتش‌نشانی تهران گفت: آتش گرفتن موتور ژنراتور برق و یک مخزن مایعات قابل اشتعال در خیابان خاوران منجر به حریق چند دستگاه خودرو در خیابان خاوران شد.

افزایش وزش باد در روزهای پایانی هفته / افزایش موقتی غلظت ذرات معلق درهوا

مدیر واحد مدل‌سازی و پیش‌بینی شرکت کنترل کیفیت، هوای تهران طی دو روز آینده را تشریح کرد.

رسم عجیب پارک کردن در تهران قدیم/عکس

در برخی از خیابان‌های تهران قدیم رسم بود خودروها در وسط خیابان پارک نمایند. عکس فوق این رسم عجیب را در خیابان سعدی تهران رو به میدان مخبرالدوله در سال ۱۳۳۰ نشان می‌دهد.]]>

هوای شهر مرزی آستارا بارانی و خنک شد

آستارا - ایرنا - رئیس اداره هواشناسی آستارا گفت: ورود جبهه هوای بارشی به شمال کشور، موجب بارش حدود 30 میلیمتر باران در شبانه روز گذشته و کاهش دمای هوای این شهرستان شد.

خیابان سپه اصفهان سال آینده بسته می شود

اصفهان- ایرنا - معاون حمل و نقل و ترافیک شهرداری اصفهان گفت: پس از به پایان رسیدن عملیات اصلی پیاده راه سازی محور چهارباغ حد فاصل میدان انقلاب تا امام حسین (ع)، اوایل سال آینده عملیات پیاده راه سازی خیابان سپه آغاز و این خیابان بر روی خودروها بسته می

آذربایجان شرقی بارانی می شود

تبریز - ایرنا - معاون توسعه و پیش ‌بینی مدیر‌کل هواشناسی آذربایجان ‌شرقی گفت: از امروز ( سه شنبه) تا پنجشنبه و در روزهای تاسوعا و عاشورا هوای استان همراه با وزش باد شدید و بارش باران خواهد بود.

دمای هوای تهران فردا کاهش می یابد

بر اساس اعلام شرکت کنترل کیفت هوای تهران، هوای تهران در روز آینده کاهش جزئی می یابد.

تعداد کودکان کار و خیابان تهران ۲ برابر متوسط کشوری است

مدیرکل بهزیستی استان تهران با اشاره به پذیرش ۳۲۴۴ کودک کار و خیابان در تهران از ابتدای سال جاری گفت: تعداد کودکان کار و خیابان در تهران دو برابر متوسط کشوری است.