حال‌ و هوای خیابان شهرستانی در روزهای آخر سال 66+عکس

"ساسان مؤیدی" عکاس دفاع مقدس از ثبت عکسی در روزهای پایانی سال 66 در خیابان شهرستانی گفت.مطالب مرتبط

چگونه گیاهان را در هوای گرم زنده نگه داریم؟

نگهداری گیاهان در روزهای گرم و دانستن زمان آبیاری آنان دشوار است اما چگونه از گیاهان در برابر آب و هوای گرم محافظت کنیم.

پیش بینی روزهای داغ در آذربایجان شرقی

گرمای هوای آذربایجان شرقی در روزهای آینده به اوج خود خواهد رسید.

هوای کرمانشاه غبارآلود می شود

کرمانشاه - ایرنا - مدیرکل هواشناسی کرمانشاه پیش بینی کرد که به واسطه وزش باد، هوای استان در روزهای آینده غبارآلود می شود.

گزارش خبرنگار اعزامی تسنیم از روسیه|حال و هوای مسکو چند ساعت مانده به فینال/ خیابان‌ها مسدود شد، دکورها تغییر کرد + تصاویر

حال و هوای شهر مسکو چند ساعت مانده به فینال جام جهانی رنگ و بوی فوتبالی گرفته، اما اطراف ورزشگاه هنوز سوت و کور است.

دمای هوای البرز رکورد زد

کرج-ایرنا-مدیرکل هواشناسی البرز اعلام کرد:دمای هوای این استان به 43 درجه بالای صفر رسید که نسبت به روزهای گذشته رکورد زد.

افزایش دمای هوای استان در روزهای آینده

دمای هوای مناطق مختلف کهگیلویه و بویراحمد در روز‌های آینده ۲ تا سه درجه سانتی‌گراد افزایش می‌یابد.

هنگام وجود آلاینده «ازن» در هوا چه باید کرد؟

هوای تهران طی چند روز اخیر آلوده به آلاینده ازن بود و این گاز در هوای پایتخت در شرایط ناسالم برای گروه‌های حساس قرار داشت. نور خورشید و درجه حرارت نیز دو عامل موثر در تولید ازن هستند. به همین دلیل معمولا میزان غلظت ازن در ماه‌های گرم سال و در روزهای آفتاب

دمای هوای تهران به 41 درجه می رسد

تهران- ایرنا- اداره کل هواشناسی استان تهران، با اشاره به افزایش نسبی دما طی 2 روز آینده، ماندگاری هوای گرم را برای پایتخت پیش بینی و اعلام کرد که در روزهای یکشنبه و دوشنبه دمای هوا به 41 درجه می رسد.

حال و هوای این روزهای فرخنده حاجی‌زاده

ذرات معلق، آلاینده شاخص هوای تهران در تابستان

مدیر واحد پایش شرکت کنترل کیفیت هوای تهران گفت: با وجود اینکه آلاینده ازن در هوای تهران طی روزهای گرم سال افزایش پیدا می‌کند ولی آلاینده شاخص در تهران طی تابستان همچنان ذرات معلق کمتر از ۲.۵ میکرون است و طی روزهایی که ازن آلاینده شاخص هوا باشد، AQI(شاخص آ

خنکی هوای زنجان

زنجانی ها امروز هوا خنک تابستانه را پس از روزهای داغ تجربه می کنند .

دمای هوای خوزستان به ۵۰ درجه سانتیگراد می‌رسد

مدیرپیش‌بینی و هشدار سریع سازمان هواشناسی گفت: با تداوم الگوی تابستانی تا روزهای پایانی هفته در اغلب مناطق کشور ماندگاری هوای گرم و در بیشتر شهرهای استان خوزستان دمای ۴۹ درجه سانتیگراد و بالاتر پیش‌بینی می‌شود.

گرمای تهران

گرمای بی سابقه ی هوای تهران در آخرین روزهای تیرماه شهروندان تهرانی را به زحمت انداخته است . دمای هوای امروز دوشنبه 25 تیرماه درتهران تا 40 درجه ی سانتی گراد رسید و این درحالیست که تهران در هفته ای که گذشت بارها دمای بیش از 40 درجه را تجربه کرده بود .

تنور گرمای تابستان خنک تر می شود

دمای هوای آبادان و خرمشهر در روزهای آینده دو درجه کاهش میابد.

انسداد بخشی از خیابان ١٧ شهریور/ هیچ محدودیت ترافیکی وجود ندارد

شهردار منطقه ١٢ از شکستگی لوله شرکت آب و فاضلاب در محور خیابان ١٧ شهریور، ابتدای خیابان غیاثی و بلوار قیام خبر داد.]]>

تعاونی های عمران شهرستانی تقویت می شوند

قزوین-ایرنا-وزیر تعاون،کار و رفاه اجتماعی گفت: تعاونی های عمران شهرستانی با هدف کمک به اشتغالزایی و توسعه مناطق مختلف کشور از سوی دولت تقویت می شوند.

تعاونی های عمران شهرستانی تقویت می شوند

قزوین- ایرنا- وزیر تعاون، کار و رفاه اجتماعی گفت: تعاونی های عمران شهرستانی با هدف کمک به اشتغالزایی و توسعه مناطق مختلف کشور از سوی دولت تقویت می شوند.

تهران، شهری نامهربان با چنارهایش

عبدا... مستوفی در کتاب شرح زندگی در اوایل سال 1320 درباره وضعیت درختکاری در خیابان ولیعصر این چنین نوشته است: «در این خیابان به فاصله هر دو متر یک اصله چنار و بین هر دو چنار هم یک بوته گل سرخ کاشته شود.» همگان خیابان ولیعصر را از درختان سر به فلک کشیده‌اش

هوای مازندران خنک می شود

ساری-ایرنا- کارشناس پیش بینی و پیش یابی اداره کل هواشناسی مازندران گفت که دمای هوا این استان در 2 روز آینده به نسبت روزهای گذشته خنک تر می شود.

بار ترافیکی خیابان بهار کاهش می‌یابد

معاون حمل و نقل و ترافیک شهرداری منطقه 7 از اجرای طرح تغییر جهت خیابان شکیبا به منظور کاهش بار ترافیکی در خیابان بهار شیراز خبر داد.