راهیان‌نور برای انتقال فرهنگ شهدا و دفاع مقدس کلید طلایی است

بازیگر سینما و تلوزیون گفت: راهیان‌نور برای انتقال فرهنگ دفاع مقدس و شهدا کلید طلایی است و فرهنگ ایثار در برابر هجمه‌های فرهنگی دشمن بهترین فرصت برای در امان ماندن از آن هجمه‌ها به حساب می‌آید.مطالب مرتبط

فعالیت 20هزار راوی در راهیان نور +فیلم

سردار مسجدی معاون امور راویان سازمان حفظ آثار و نشر ارزش‌های دفاع مقدس بسیج و سپاه گفت که 20 هزار راوی رشادت شهدا و رزمندگان دفاع مقدس را در مناطق راهیان نور روایت می‌کنند که نیمی از آنها را جوانان تشکیل می‌دهد.

حضور خادمان راهیان‌نور در یادمان‌های دفاع مقدس

سومین دوره اعزام خادمین شهدا به مناطق عملیاتی هشت سال دفاع مقدس انجام شد.

تکمیل فاز دوم موزه دفاع مقدس گلستان ظرف دو سال آینده

استاندار گلستان با تاکید بر اینکه شهدا حقی بر گردن همه دارند، گفت: موزه‌های دفاع مقدس و مراکز فرهنگی در واقع باید احیاگر فرهنگ شهدا برای نسل‌های بعد باشند.

راهیان نور امتداد حرکت دفاع مقدس است

اهواز - ایرنا - امام جمعه موقت اهواز با اشاره به اینکه حرکت راهیان نور به ویژه درخوزستان 2 تحلیل ظاهری و حقیقی دارد، گفت: براساس تحلیل حقیقی و باطنی، پدیده راهیان نور که به ‌صورت خودجوش در زمینی آغشته به خون شهدا آغاز شد، امتداد حرکت دفاع مقدس است.

اهواز|"راهیان نور" مانع بزرگی در برابر تحریف ارزش‌های دفاع مقدس است

نائب رئیس خانه مطبوعات استان خوزستان با اشاره به این‌که حرکت راهیان نور مانعی برای تحریف ارزش‌های دفاع مقدس برشمرد و گفت: اگر راهیان نور وجود نداشت شاهد سوءاستفاده دشمنان و بیان روایت‌های غیرواقعی و تحریف یا بدتر ارائه ارزش‌های ضد دفاع مقدس بودیم.

تئاتر راهیان نور مروج فرهنگ دفاع مقدس است

اهواز- مجری طرح سومین همایش ملی تئاتر خیابانی راهیان نور با بیان اینکه راهیان نور ظرفیت شکوفایی تئاتر دفاع مقدس را دارد، گفت: تئاتر خیابانی ظرفیت و ارتباط تنگاتنگی با مخاطب دارد.

راهیان نور، بهترین فناوری برای انتقال فرهنگ ایثار است

دزفول - ایرنا - رئیس عقیدتی سیاسی ارتش جمهوری اسلامی ایران با اشاره به ظرفیت های نمایشگاه های راهیان نور گفت: راهیان نور بهترین فناوری برای انتقال فرهنگ ایثار و شهادت از نسل قبل به نسل جدید است.

راهیان نور، بهترین فناوری برای انتقال فرهنگ ایثار است

دزفول - ایرنا - رئیس عقیدتی سیاسی ارتش جمهوری اسلامی ایران با اشاره به ظرفیت های نمایشگاه های راهیان نور گفت: راهیان نور بهترین فناوری برای انتقال فرهنگ ایثار و شهادت از نسل قبل به نسل جدید است.

موزه دفاع مقدس گرگان در مدت ۲ سال تکمیل می شود

گرگان- استاندار گلستان با بیان این که موزه های دفاع مقدس و مراکز فرهنگی احیاگر فرهنگ شهدا برای نسل های بعد هستند، گفت: موزه دفاع مقدس گرگان را ظرف مدت دو سال تکمیل می کنیم.

انتقال ارزش های دفاع مقدس به نسل جوان انقلاب را بیمه می کند

اهواز - ایرنا- معاون هماهنگ کننده ارتش جمهوری اسلامی گفت: انتقال ارزش های دوران دفاع مقدس به نسل جوان در قالب راهیان نور می تواند واقعیت های آن دوران را آشکار کرده و انقلاب را مقابل توطئه های دشمن بیمه کند.

راهیان نور در آشنایی نسل امروز با دفاع مقدس بسیار اثرگذار است

آبادان - فرمانده کمیته جست و جوی مفقودین ستاد کل نیروهای مسلح گفت: راهیان نور یکی از سفرهای اثرگذار و معنوی است که نسل امروزی را با وقایع و حماسه های دفاع مقدس آشنا می کند.

تغییر حال و سال هزاران نفر در یادمان‌های دفاع مقدس

یادمان‌های دفاع مقدس و گلزار شهدا در آبادان و خرمشهر میزبان مردمی بودند که سال نو را کنار شهدا تحویل گرفتند.

پناهیان:بعضی فیلم‌های دفاع مقدس تابوت شهدا را به رگبار می‌بندند

حجت‌الاسلام والمسلمین پناهیان با بیان اینکه برخی فیلم‌ها تابوت شهدا را به رگبار می‌بندد، گفت: هر نوجوانی که از پای فیلم دفاع مقدس بلند شد اما احساس نصرت الهی را در دفاع مقدس پیدا نکرد، آن فیلم سیاه و منفی است و ایجاد یأس می‌کند.

تبلیغات منفی دشمن، حرکت راهیان نور را کمرنگ نکرد

اهواز-ایرنا- معاون هماهنگ کننده سپاه ولیعصر(عج) خوزستان گفت: تبلیغات منفی دشمن برای کمرنگ جلوه دادن حرکت راهیان نور و انتقال فرهنگ ایثار و شهادت به نسل جوان ناکام مانده و ذره ای از ارادت جوانان به شهدا کم نکرده است.

راهیان نور در پویایی جوانان برای شناخت حقایق دفاع مقدس مؤثر است

اهواز - نماینده اهواز در مجلس گفت: حرکت عظیم و فرهنگی راهیان نور در پویایی جوانان برای شناخت حقایق دفاع مقدس مؤثر و نشان دهنده حرکت انقلاب در مسیر درست است.

اهواز| راهیان نور؛ سفری معنوی برای خودسازی

هر ساله تعداد زیادی از گردشگران خارجی جهت بازدید از مناطق عملیاتی هشت سال دفاع مقدس به ایران سفر می‌کنند تا با فرهنگ ایثار و شهادت آشنا شوند.

برپایی نمایشگاه‌ کتاب در تمامی یادمان‌ها و اردوگاه‌‌های راهیان نور+ فیلم

رئیس سازمان حفظ آثار و نشر ارزش‌های دفاع مقدس بسیج و سپاه گفت که در تمامی یادمان‌های دوران دفاع مقدس و اردوگاه‌های راهیان نور نمایشگاه کتاب و محصولات فرهنگی برپا شده است.

راه اندازی اردوی راهیان نور آبی

راهیان نور ، به محل عملیات دریایی در دوران دفاع مقدس میروند.

هیچ مشکل امنیتی زائران راهیان نور را تهدید نمی‌کند

مسئول کمیته امنیت قرارگاه مرکزی راهیان نور سپاه و بسیج گفت که اینکه زائران راهیان نور به راحتی در نقاط صفر مرزی تردد و از یادمان های دفاع مقدس بازدید می‌کنند نشان دهنده نبود مشکل امنیتی در راهیان نور است.

بازدید یک میلیون زائر راهیان نور از یادمان های دفاع مقدس در خوزستان

در نیمه دوم امسال یک میلیون زائر راهیان نور از یادمان های دفاع مقدس در خوزستان دیدن کرده اند.