راهیان‌نور برای انتقال فرهنگ شهدا و دفاع مقدس کلید طلایی است

بازیگر سینما و تلوزیون گفت: راهیان‌نور برای انتقال فرهنگ دفاع مقدس و شهدا کلید طلایی است و فرهنگ ایثار در برابر هجمه‌های فرهنگی دشمن بهترین فرصت برای در امان ماندن از آن هجمه‌ها به حساب می‌آید.مطالب مرتبط

دفاع مقدس طلایی‌ترین دوره تاریخ معاصر ایران محسوب می‌شود

وزیر ورزش و جوانان گفت: برای ما طلایی‌ترین دوره تاریخ معاصر پس از انقلاب، دفاع مقدس است.

هزار دانش آموز یزدی از مناطق عملیاتی دفاع مقدس بازدید کردند

یزد - ایرنا - مسئول اردویی راهیان نور و گردشگری سپاه الغدیر یزد گفت: از ابتدای سال تحصیلی 98 -97 تاکنون یک هزار نفر از دانش آموزان دختر و پسر 10 شهرستان این استان با اعزام کاروان راهیان نور از مناطق عملیاتی هشت سال دفاع مقدس در جنوب کشور بازدید کردند.

دفاع‌مقدس و احساس مسئولیت رسانه‌ها

نشست هم‌اندیشی خبرنگاران حوزه دفاع مقدس و فرهنگ پایداری با رویکرد بررسی راهکارهای بهبود جایگاه اخبار و مطالب دفاع مقدس در رسانه‌ها، در خبرگزاری ایسنا برگزار شد.

استقبال دانش آموزان از راهیان نور دریایی هرمزگان

مسئول سازمان اردویی، گردشگری و راهیان نور سپاه امام سجاد (ع) استان هرمزگان گف:۲۰۰۰دانش آموز هرمزگانی از راهیان نور دریایی و ۳۰۰۰ دانش آموز از مناطق عملیاتی دفاع‌مقدس جنوب کشور بازدید خواهند کرد.

دستگاه های اجرایی در تالیف کتاب های دفاع مقدس مشارکت کنند

قزوین – ایرنا - رییس پژوهشکده مدیریت و سیاست دفاعی پژوهشگاه علوم و معارف دفاع مقدس گفت: امیدواریم با همکاری و همراهی دستگاه های اجرایی گام های بلندی را برای جمع آوری فرهنگ ایثار و شهادت و تدوین کتاب های دفاع مقدس برداریم.

بررسی جایگاه فرهنگ پایداری در جریان رسانه‌ای کشور

ناصر ملایی گفت: ارزیابی فعالیت‌های رسانه‌های بیگانه و تقابل آنها با فرهنگ دفاع مقدس حاکی از آن است که در پی ارزش‌زدایی یا محو معنویت و تجربه‌های دفاع مقدس هستند.

برپایی یادواره شهدا در گیلان

در یادواره های شهدا که در خمام و لنگرود برگزار شد ارزش های انقلاب و دفاع مقدس برای نسل جوان تبیین شد.

روحانیون نقش موثری در تبیین فرهنگ دفاع مقدس دارند

مدیرکل تبلیغات اسلامی استان کرمان گفت: حضور روحانیون در کنار روایتگران جنگ در ترویج و تبیین فرهنگ دفاع مقدس تاثیرگذار و ضروری است.

فراخوان جشنواره شعر دفاع مقدس فارس اعلام شد

شیراز-ایرنا- فراخوان هشتمین جشنواره شعر دفاع مقدس استان فارس با هدف ترویج فرهنگ ارزشمند دفاع مقدس و مقاومت با عنوان 'حماسه سپیداران' اعلام شد.

گلعلی بابایی:گردشگر خارجی بسیجی مسجد نیست/ پیشنهاد چهار فصلی برای تورهای گردشگری سیاه در مناطق دفاع مقدس

یک فعال فرهنگی دفاع مقدس به تشریح گردشگری سیاه و پتانسیل‌های مناطق عملیاتی ایران برای گردشگران خارجی پرداخت و گفت: برای چهار فصل سال می‌توان تورهای گردشگری متفاوت از کاروان راهیان نور تعیین کرد ولی باید سازوکار آن با تعاریف توریست خارجی صورت پذیرد.

400 دانش آموز قرچکی به اردوهای راهیان نور اعزام شدند

تهران – ایرنا – 400 دانش آموز دختر دوره متوسطه دوم شهرستان قرچک در قالب اردوهای راهیان نور عازم سرزمین های عملیاتی هشت سال دفاع مقدس شدند.

148 دختر ایرانشهری به مناطق عملیاتی دفاع مقدس اعزام شدند

زاهدان - ایرنا - فرمانده سپاه ایرانشهر در جنوب سیستان و بلوچستان گفت: 148 دانش آموز دختر این شهرستان در قالب کاروان راهیان نور به مناطق عملیاتی هشت سال دفاع مقدس اعزام شدند.

پیکر جانباز دفاع مقدس در نجف آباد تشییع شد

پاسدار شهید «حاج محسن قادری» یکی از خادمان یادمان شهدای نجف‌آباد که در روزهای دوشنبه هر هفته خدمت گذار شهدا بود پس از سال‌ها تحمل رنج و سختی ناشی از جراحات وارده 8 سال دفاع مقدس، به دیدار ارباب خود و یاران دیرینه‌اش شتافت.

همسر فابرگاس کلید انتقال به میلان

روزنامه سان انگلیس خبر داد که همسر هافبک اسپانیایی چلسی کلید انتقال او به میلان است.

پیام شهدا برای ما مبارزه با استکبار جهانی است

رئیس بنیاد حفظ آثار و نشر ارزش‌های دفاع مقدس : پیام شهدا برای ما مبارزه با استکبار جهانی است.

خوش‌آمد مردم ولایتمدار خوزستان به 72 مسافر آسمانی دفاع مقدس؛ شلمچه میزبان شهدا شد

پیکرهای پاک و مطهر 72 شهید تازه‌تفحص‌شده دوران دفاع مقدس صبح امروز سه‌شنبه 20 آذرماه بر دستان مردم ولایتمدار استان خوزستان و اهل‌سنت بندرعباس از طریق مرز بین‌المللی شلمچه وارد میهن اسلامی شدند.

باید بستر حضور نویسندگان و محققان در عرصه دفاع مقدس را فراهم کرد

اهواز - مسئول دفتر فرهنگ و مطالعات پایداری اداره کل امور استان ها و مجلس حوزه هنری گفت: بستری برای حضور نویسندگان و محققان به منظور فعالیت در عرصه دفاع مقدس فراهم کنیم.

تاکید سردار صفوی بر تعامل «موسسه بهداری رزمی دفاع مقدس و مقاومت» و مراکز فرهنگی دفاع مقدس

دستیار و مشاور عالی فرمانده معظم کل قوا با اشاره به بهره‌گیری جامعه پزشکی از تجربیات و ارزش‌های دوران دفاع مقدس گفت: موسسه بهداری رزمی دفاع مقدس و مقاومت باید ارتباط و تعامل خوبی را با مجموعه مراکز فرهنگی دفاع مقدس سراسر کشور برقرار کند.

روایتی متفاوت از هشت سال دفاع مقدس در یک موزه

تعدادی از خبرنگاران میراث‌ فرهنگی و گردشگری از موزه «انقلاب‌اسلامی و دفاع‌مقدس» که روایتِ متفاوتی از هشت سال دفاع مقدس در هفت تالار دارد، دیدن کردند.

30میلیون سند مکتوب مربوط دفاع مقدس جمع آوری شد

شهرکرد - ایرنا- رئیس سازمان اسناد و مدارک دفاع مقدس بنیاد حفظ آثار و نشر ارزشهای دفاع مقدس گفت: تاکنون 30میلیون سند مکتوب مربوط به 8 سال دفاع مقدس جمع آوری شده است.