رمز ماندگاری پیروزی‌های دفاع مقدس شهادت‌طلبی است

رئیس دفتر ارتباط مردمی فرماندهی نزاجا با بیان اینکه وظیفه داریم فرهنگ شهادت را به جوانان منتقل کنیم، گفت: رمز ماندگاری پیروزی‌های دفاع مقدس شهادت‌طلبی و ایثار است.مطالب مرتبط

کرمان| می‌توان با فرهنگ دفاع مقدس مشکلات اقتصادی را برطرف کرد

رئیس سازمان حفظ آثار و نشر ارزش‌های دفاع مقدس سپاه و بسیج با بیان اینکه در کنگره شهدا با استفاده از فرهنگ دفاع مقدس می‌توان مشکلات اقتصادی را حل کرد گفت: دشمن از روحیه شهادت‌طلبی جوانان ما می‌ترسد.

دشمن نگران اعتقاد و روحیه شهادت‌طلبی جوانان ایران است

رئیس سازمان حفظ آثار و نشر ارزش‌های دفاع مقدس گفت: دشمن بیشتر از اینکه از موشک‌ها و تجهیزات نظامی جمهوری اسلامی هراس داشته باشد، نگران ایمان، اعتقاد و روحیه شهادت‌طلبی جوانان این کشور است.

ایجاد موزه دفاع مقدس در استان بوشهر ضروری است

مدیرکل بنیاد حفظ آثار و نشر ارزش‌های دفاع مقدس استان بوشهر با اشاره به نقش مهم رزمندگان این استان در عرصه دفاع مقدس گفت: برای تبیین جایگاه استان بوشهر در عرصه دفاع مقدس همکاری مسئولان در راه‌اندازی موزه دفاع مقدس ضروری است.

مراسم تشییع 11 شهید دفاع مقدس

ایرنا - اصفهان - همزمان با روز حجاب و عفاف ،پیکر مطهر 9 شهید تازه تفحص شده مناطق عملیاتی سال های دفاع مقدس و دو شهید جانباز که طی روزهای اخیر به درجه رفیع شهادت نائل شدند، عصر پنجشنبه در اصفهان تشییع شد.*15*

مراسم تشییع 11 شهید دفاع مقدس

ایرنا - اصفهان - همزمان با روز حجاب و عفاف ،پیکر مطهر 9 شهید تازه تفحص شده مناطق عملیاتی سال های دفاع مقدس و دو شهید جانباز که طی روزهای اخیر به درجه رفیع شهادت نائل شدند، عصر پنجشنبه در اصفهان تشییع شد.

تاکنون تنها پنج درصد از اسناد دفاع مقدس منتشر شده‌ است

تاکنون پنج درصد اسناد دفاع مقدس منتشر شده است، درحالی‌که خیلی از اسناد دفاع مقدس قابل‌ انتشار است و می‌تواند مبنای تولیدات فراوان ادبی و هنری و روایت‌ها و مستندهای دفاع مقدس باشد.

کشور در جنگ اقتصادی با عزم دوران دفاع مقدس پیروز می شود

زنجان – ایرنا – مشاور امور ایثارگران نهاد ریاست جمهوری گفت: لازمه پیروزی در جنگ اقتصادی پیش روی کشور، بهره گیری از عزم و روحیه جهاد و ایثارگری دوران دفاع مقدس در تمام بخش هاست.

کشور در جنگ اقتصادی با عزم دوران دفاع مقدس پیروز می شود

زنجان – ایرنا – مشاور امور ایثارگران نهاد ریاست جمهوری گفت: لازمه پیروزی در جنگ اقتصادی پیش روی کشور، بهره گیری از عزم و روحیه جهاد و ایثارگری دوران دفاع مقدس در تمام بخش هاست.

11 شهید سال های دفاع مقدس در اصفهان تشییع شد

اصفهان - ایرنا - همزمان با روز حجاب و عفاف پیکر مطهر 9 شهید تازه تفحص شده مناطق عملیاتی سال های دفاع مقدس و دو شهید جانباز که طی روزهای اخیر به درجه رفیع شهادت نائل شدند، عصر پنجشنبه در اصفهان تشییع شد.

پیکر 2 شهید دفاع مقدس در مشهد تشییع شد

مشهد - ایرنا - پیکر مطهر 2 شهید تازه تفحص شده دوران دفاع مقدس روز دوشنبه در سالروز شهادت حضرت امام جعفر صادق (ع) بر دوش مردم مشهد تشییع شد.

دسیسه دشمن برای ملتی که با دست خالی پیروز دفاع مقدس شد بیهوده است

امام جمعه زاهدان گفت: دشمن می‌خواهد مردم را از نظام ناامید کرده و نشاط و شادابی را از آنها بگیرد، از مردمی که هشت سال دفاع مقدس را با دست خالی با پیروزی پشت سر گذاشتند، باید بداند که ما در برابر مؤلفه‌های دشمنان یک کشور مقتدریم.

تشییع پیکر مطهر 2 شهید دفاع مقدس در مشهد

همزمان با سالروز شهادت حضرت امام جعفر صادق (ع) پیکر مطهر 2 شهید تازه تفحص شده دوران دفاع مقدس بر دوش عزاداران در مشهد تشییع شد.

پیکر 11 شهید سال های دفاع مقدس در اصفهان تشییع شد

اصفهان - ایرنا - همزمان با روز حجاب و عفاف پیکر مطهر 9 شهید تازه تفحص شده مناطق عملیاتی سال های دفاع مقدس و دو شهید جانباز که طی روزهای اخیر به درجه رفیع شهادت نائل شدند، عصر پنجشنبه در اصفهان تشییع شد.

پیکر مطهر 2 شهید دفاع مقدس در مشهد تشییع شد

مشهد- ایرنا- پیکر مطهر 2 شهید تازه تفحص شده دوران دفاع مقدس روز دوشنبه در سالروز شهادت حضرت امام جعفر صادق (ع) بر دوش شهروندان مشهد تشییع شد.

ورود پیکرهای 60 شهید دفاع مقدس به میهن اسلامی

ایرنا-قصرشیرین- تصاویر ورود پیکرهای 60 شهید دفاع مقدس به میهن اسلامی از مرز خسروی را نشان می دهد. این شهدا در عملیات های کربلای 6 ، مسلم ابن عقیل و تک دشمن بعثی به شهادت رسیده بودند. قصرشیرین در غرب کرمانشاه بیش از 27 هزار تن جمعیت و 186 کیلومتر مرز با عر

برگزاری مراسم وداع با پیکر دو شهید دفاع مقدس در حرم رضوی

همزمان با شب شهادت امام صادق(ع) مراسم وداع با پیکر دو شهید دفاع مقدس در حرم رضوی برگزار شد.

دشمن قصد دارد روحیه شهادت‌طلبی را از ملت ایران بگیرد

جانشین فرمانده سپاه کربلای مازندران با اشاره به تقویت روحیه ولایی در بین مردم، گفت: دشمن قصد دارد روحیه شهادت‌طلبی را از ملت ایران بگیرد.

گنجینه دفاع مقدس باید وارد کتب درسی شود

مسئول پژوهشگاه دفاع مقدس گفت: در حال برنامه ریزی هستیم که گنجینه دفاع مقدس را وارد کتابهای درسی کودکان و نوجوانان کنیم.

گنجینه دفاع مقدس وارد کتاب های درسی شود

تهران-ایرنا-رئیس پژوهشگاه علوم و معارف دفاع مقدس گفت:شان و جایگاه دفاع مقدس می طلبد بخش هایی از این گنجینه برای آشنایی نوآموزان و دانش آموزان در کتاب های درسی وارد شود.

دفاع مقدس مدیون رزمندگان تخریب است/لزوم حفظ وحدت

سوادکوه - رئیس بنیاد حفظ آثار و نشر ارزش‌های دفاع مقدس سپاه و بسیج با بیان اینکه دفاع مقدس مدیون رزمندگان تخریب چی است گفت: امروز رزمندگان تخریب برای آموزش به دیگر کشورها می روند.