رمز ماندگاری پیروزی‌های دفاع مقدس شهادت‌طلبی است

رئیس دفتر ارتباط مردمی فرماندهی نزاجا با بیان اینکه وظیفه داریم فرهنگ شهادت را به جوانان منتقل کنیم، گفت: رمز ماندگاری پیروزی‌های دفاع مقدس شهادت‌طلبی و ایثار است.مطالب مرتبط

ولایتمداری رمز پیروزی در دوران دفاع مقدس بود

قزوین - ایرنا - جانشین فرمانده سپاه صاحب الامر (عج) قزوین گفت: ولایتمداری مردم و نیروهای مسلح بدون شک رمز پیروزی ما در برابر دشمنان قسم خورده نظام مقدس جمهوری اسلامی در دوران دفاع مقدس بود.

پیشکسوتان دفاع مقدس خاطرات خود را ثبت کنند

قزوین – ایرنا – مدیر کل حفظ آثار و نشر ارزشهای دفاع مقدس استان قزوین گفت: پیشکسوتان دفاع مقدس خاطرات خود را با هدف انتقال فرهنگ ایثار و شهادت به نسل جوان ثبت و مستند کنند.

دایرة‌المعارف دفاع مقدس در اردبیل تدوین می‌شود

مدیرکل حفظ آثار و نشر ارزش‌های دفاع مقدس استان اردبیل گفت: دایرة‌المعارف دفاع مقدس در اردبیل تدوین می‌شود تا بتوانیم در ترویج فرهنگ ایثار و شهادت در جامعه به طور شایسته عمل کنیم.

ارزش‌ها و اهداف دفاع مقدس برگرفته از عاشورای حسینی است

عبدالعظیم رضایی معاون سیاسی انتظامی فرمانداری تهران در جلسه هماهنگی برگزاری مراسم بزرگداشت هفته دفاع مقدس تهران ضمن تسلیت و تعزیت شهادت سرور و سالار شهیدان حضرت ابا عبداالله حسین (ع) و ۷۲ تن از یاران باوفای ایشان افزود: ارزش ها و اهداف دفاع مقدس برگرفته ا

برنامه ریزی برای بزرگداشت دفاع مقدس در همدان

معاون سیاسی امنیتی استاندار همدان هفته دفاع مقدس را فرصت بزرگی برای ترویج فرهنگ ایثار و شهادت و جلوه گری آن در جامعه دانست.

هفته دفاع مقدس بهترین فرصت برای ترویج فرهنگ ایثار و شهادت است

تهران-ایرنا- معاون سیاسی و انتظامی فرمانداری شهرستان دماوند با اشاره به شرایط کنونی کشور و نقش موثر مسئولان و مردم در خنثی سازی توطئه های دشمن، گفت: هفته دفاع مقدس بهترین فرصت برای الگوسازی شهدا به نسل جوان و ترویج فرهنگ ایثار و شهادت است.

افتتاح فاز اول موزه دفاع مقدس و رونمایی دایره‌المعارف دفاع مقدس اردبیل

‌مدیرکل حفظ آثار و نشر ارزش‌های دفاع مقدس استان اردبیل گفت: فاز اول مرکز فرهنگی دفاع مقدس تا پایان امسال آماده افتتاح و بهره‌برداری می‌شود.

استمرار انقلاب مدیون فرهنگ شهادت طلبی

امام جمعه موقت تهران گفت: استمرار انقلاب اسلامی، مدیون رواج فرهنگ شهادت طلبی در جامعه است.

جمع‌آوری 200 هزار سند دفاع مقدس در سمنان

مدیرکل بنیاد حفظ آثار و نشر ارزش‌های دفاع مقدس استان سمنان از رونمایی از 10 عنوان کتاب با محتوای دفاع‌مقدس همزمان با هفته دفاع‌مقدس در استان سمنان خبر داد .

اجرای بیش از 200 برنامه در ایام دفاع مقدس در یزد+ تصاویر

رژه نیروهای مسلح ، توجه به اقتصاد مقاومتی و ترغیب در حمایت از کالای ایرانی ,نقش روحانیت در پیروزی انقلاب اسلامی و حضور آنان در دوران دفاع مقدس از جمله این برنامه ها اعلام شد.

برنامه‌های هفته دفاع مقدس اعلام شد

رئیس ستاد مرکزی بزرگداشت هفته دفاع مقدس گفت:با توجه به تقارن ماه محرم و هفته دفاع مقدس ۲۰۰۰ راوی در مساجد، مدارس و هیأت‌های مذهبی حضور خواهند یافت و به نشر معارف دفاع مقدس که ریشه در عاشورا دارد خواهند پرداخت.

افتتاح برنامه های هفته دفاع مقدس با "صلابت نیروهای مسلح و صنعت دفاعی "

رئیس ستاد مرکزی مراسم بزرگداشت هفته دفاع مقدس: شعار امسال هفته دفاع مقدس «ما توانستیم» است و برنامه‌های هفته دفاع مقدس از 31 شهریور آغاز می‌شود و تا 7 مهر ماه ادامه خواهد داشت.

استمرار انقلاب مدیون فرهنگ شهادت طلبی در جامعه است

مشهد- ایرنا- امام جمعه موقت تهران استمرار انقلاب اسلامی و عمر چهل ساله آن را مدیون رواج فرهنگ شهادت طلبی در جامعه دانست.

استمرار انقلاب مدیون فرهنگ شهادت طلبی در جامعه است

مشهد - ایرنا - امام جمعه موقت تهران استمرار انقلاب اسلامی و عمر چهل ساله آن را مدیون رواج فرهنگ شهادت طلبی در جامعه دانست.

اثر جدید اوج هفته‌دفاع‌مقدس به آنتن می‌رسد

سریال «مینو» ماجرای عشق یک جاسوس عراقی به پرستاری در دوران دفاع‌مقدس را روایت می‌کند که ایام هفته دفاع مقدس از شبکه یک یا دو پخش خواهد شد.

تاج: دفاع من از کی‌روش مثل دفاع مقدس است/از پیشنهاد کره‌جنوبی به او کاملا خبر داشتم

رئیس فدراسیون فوتبال گفت: من اگر از کی‌روش دفاعی دارم این دفاع را مثل دفاع مقدس می‌دانم چون او با کارش از پول‌،جوانان ایرانی و لیگ ما محافظت می‌کند و ما را به موفقیت می‌رساند.

یکصد برنامه بمناسبت هفته دفاع مقدس در رضوانشهر برگزار می شود

رشت - ایرنا - فرمانده سپاه رضوانشهر گفت: به مناسبت هفته دفاع مقدس، احیای فرهنگ ایثار و شهادت و یادآوری رشادت های رزمندگان اسلام، یکصد برنامه در این شهرستان برگزار می شود.

«ما توانستیم» شعار امسال هفته دفاع مقدس

رئیس بنیاد حفظ آثار و نشر ارزش‌های دفاع مقدس، برنامه‌های هفته دفاع مقدس را تشریح کرد.

پیکرهای ۹ شهید دفاع مقدس در استان فارس تشییع می‌شود

مدیرکل حفظ آثار و نشر ارزش‌های دفاع مقدس فارس از برگزاری مراسم تشییع و تدفین پیکرهای ۹ شهید دفاع مقدس تازه تفحص شده دوران دفاع مقدس همزمان با تاسوعا و عاشورای حسینی در استان خبر داد.

مراسم تشییع 14 شهید دفاع مقدس روز دوشنبه در اصفهان برگزار می‌شود

رئیس شورای هماهنگی تبلیغات اسلامی اصفهان گفت: تشییع 14 شهید دفاع مقدس در روز دوشنبه 26 شهریور ماه از فلکه رهنان، برگزاری نمایشگاه دفاع مقدس، غبارروبی مزار شهدا و دیدار با جانبازان و برگزاری نماز وحدت در 7 مهرماه از جمله برنامه‌های هفته دفاع مقدس است.