برنامه‌ریزی برای کاهش بار ترافیکی مسیرهای منتهی به یادمان‌های دفاع مقدس

فرمانده نیروی انتظامی گفت: با برنامه‌ریزی دقیق برای کاهش بار ترافیکی همه مسیرهای منتهی به یادمان‌های دفاع مقدس و مراکز زیارتی پایش خواهد شد.مطالب مرتبط

حضور 100 درصدی مأموران پلیس راهور در مسیرهای منتهی به رژه نیروهای مسلح

جانشین پلیس راهور تهران بزرگ در خصوص جزئیات محدودیت‌های ترافیکی روز 29 فروردین و حضور 100درصدی مأموران پلیس راهور در مسیرهای منتهی به رژه نیروهای مسلح سخن گفت.

محدودیت‌های ترافیکی ۲۹ فروردین در تهران

پلیس راهور پایتخت از حضور مأموران پلیس راهور در مسیرهای منتهی به رژه نیروهای مسلح خبر داد.

لزوم برنامه ریزی برای کاهش آمار تصادف در گلستان

گرگان- معاون بهداشتی دانشگاه علوم پزشکی استان گلستان گفت: باید به گونه ای برنامه ریزی کنیم که در سال‌های آینده آمار ناشی از تصادفات در گلستان با کاهش چشم‌گیر مواجه باشد.

دیدار با جانبازان سرافراز دفاع مقدس در قالب برنامه سرو نجابت

برنامه‌ای با عنوان «سرو نجابت» به منظور بزرگداشت ایثارگران عرصه دفاع مقدس جهت تقدیر،تجلیل و عیادت از جانبازان با حضور درآسایشگاه بیمارستان نیایش برگزار می‌شود.

بهزیستی برنامه‌ریزی برای کاهش معلولیت‌ها را با جدیت دنبال کند

اراک- نماینده مردم تفرش، آشتیان و فراهان در مجلس گفت: سازمان بهزیستی بایستی برنامه ریزی برای کاهش معلولیت ها و اجرایی شدن مصوبات و قوانین این حوزه را در جامعه با جدیت دنبال کند.

جمع‌آوری دو میلیون سند رزمندگان لرستانی در دفاع مقدس

مدیرکل بنیاد حفظ آثار و نشر ارزش‌های دفاع مقدس لرستان گفت: اسناد دفاع مقدس روزانه ساماندهی می‌شوند.

1200عنوان کتاب مرتبط با دفاع مقدس منتشر شد

بوشهر- ایرنا- جانشین رئیس بنیاد حفظ آثار و نشر ارزش‌های دفاع مقدس گفت: در سال گذشته یکهزار و 200 عنوان کتاب مرتبط با دفاع مقدس برای رده های سنی مختلف در کشور چاپ و منتشر شد.

۲۴۸ یادمان شهدای گمنام در استان تهران قرار دارد

شمیرانات- مدیر کل حفظ آثار و نشر ارزش های دفاع مقدس استان تهران گفت: ۲۴۸ یادمان شهدای گمنام در استان تهران قرار دارد، که از این میزان ۱۹ یادمان در منطقه یک تهران واقع شده است.

1200 عنوان کتاب مرتبط با دفاع مقدس منتشر شد

بوشهر- ایرنا- جانشین رئیس بنیاد حفظ آثار و نشر ارزش‌های دفاع مقدس گفت: در سال گذشته یکهزار و 200 عنوان کتاب مرتبط با دفاع مقدس برای رده های سنی مختلف در کشور چاپ و منتشر شد.

سردارعلی‌پور: دانشنامه دفاع مقدس خوزستان تدوین می‌شود

مدیرکل بنیاد حفظ و نشر آثار دفاع مقدس استان خوزستان گفت: در این باره کار را به سه قسمت تبدیل کردیم نقش دولت، نیروهای مسلح ونقش مردم، عشایر، بازار، اصناف و حسینیه‌ها در دفاع مقدس است.

طرح‌هایی جدید برای تبیین نقش ارتش در دفاع مقدس

امیر سیفی رئیس سازمان حفظ آثار و نشر ارزش‌های دفاع مقدس ارتش از تدوین طرح هایی به منظور تبیین نقش ارتش در دفاع مقدس خبر داد.

15مرکز فرهنگی دفاع مقدس در کشور فعال است

بوشهر - ایرنا - جانشین رئیس بنیاد حفظ آثار و نشر ارزش های دفاع مقدس گفت: 15 مرکز فرهنگی و گنجینه (موزه) دفاع مقدس تاکنون در کشور راه اندازی شده است.

15 مرکز فرهنگی دفاع مقدس درکشور فعال است

بوشهر- ایرنا- جانشین رئیس بنیاد حفظ آثار و نشر ارزش های دفاع مقدس گفت: هم اکنون 15 مرکز فرهنگی و موزه دفاع مقدس در کشور راه اندازی شده است.

بوشهر| 15 مرکز فرهنگی و موزه دفاع مقدس در استان‌ها راه‌اندازی شده است

جانشین بنیاد حفظ آثار و نشر ارزش‌های دفاع مقدس گفت: در راستای ترویج فرهنگ ایثار و شهادت و ماندگاری ارزش‌های دفاع مقدس تاکنون 15 مرکز فرهنگی و موزه دفاع مقدس در استان‌ها راه اندازی شده است.

رشد ۳۷ درصدی بازدیدکنندگان از باغ موزه دفاع مقدس

مدیرعامل باغ موزه دفاع مقدس گفت: در شش ماهه دوم سال ۹۶ حدود ۳۷ درصد رشد بازدیدکننده از باغ موزه دفاع مقدس داشتیم.

استفاده از توان علمی دانشگاه برای تدوین دانشنامه دفاع مقدس

معاون اسناد و پژوهش بنیاد حفظ آثار و نشر ارزش‌های دفاع مقدس لرستان، با تاکید بر استفاده از توان علمی دانشگاه لرستان برای تدوین دانش‌نامه دفاع مقدس، اظهار کرد: از توان علمی دانشگاه لرستان برای محتواسازی دانش‌نامه دفاع مقدس استفاده می‌شود.

حضور صد در صدی مأموران پلیس راهور در مسیرهای منتهی به رژه نیروهای مسلح

رییس پلیس راهور تهران بزرگ از حضور صد در صدی مأموران پلیس راهور در مسیرهای منتهی به رژه نیروهای مسلح خبر داد. ]]>

از جانبازی در دفاع مقدس تا شهادت در دفاع از حرم

همسر شهید جنت‌مکان در گفت‌وگو با فارس از جانبازی همسرش در دفاع مقدس و شهادتش در دفاع از حرم گفت.

اتخاذ تدابیر لازم برای کاهش ترافیک نمایشگاه کتاب/ شهروندان از مترو و اتوبوس استفاده کنند

استاندار تهران گفت: تدابیر لازم اتخاذ شده است که ترافیک کمتری در مسیرهای منتهی به نمایشگاه کتاب مانند رسالت، همت و مدرس را داشته باشیم.

سردار نائینی : از کتاب‌های «نبرد نویسی» استان‌ها حمایت می‌کنیم

رئیس مرکز اسناد و تحقیقات دفاع مقدس گفت: علاقه‌مندان به فعالیت در حوزه تحقیق و پژوهش با موضوع دفاع مقدس، با مراجعه به این مرکز و مطالعه منابع مرجع و استفاده از اسناد موجود می‌توانند قرائتی صحیح از دفاع مقدس داشته باشند