اعلام ویژه برنامه‌های نوروزی موزه انقلاب اسلامی و دفاع مقدس

سراسر نمای مقاومت و تالار های موزه انقلاب اسلامی ودفاع مقدس، یکم لغایت دوازدهم فروردین ماه همه روزه از ساعت ۹ الی ۱۹ پذیرای بازدیدکنند گان است.مطالب مرتبط

روایتی متفاوت از هشت سال دفاع مقدس در یک موزه

تعدادی از خبرنگاران میراث‌ فرهنگی و گردشگری از موزه «انقلاب‌اسلامی و دفاع‌مقدس» که روایتِ متفاوتی از هشت سال دفاع مقدس در هفت تالار دارد، دیدن کردند.

بازدید خبرنگاران از باغ موزه دفاع مقدس

جمعی از عکاسان و خبرنگاران حوزه های میراث فرهنگی و گردشگری از موزه انقلاب اسلامی و دفاع مقدس که هفت تالار روایتی از هشت سال دفاع مقدس را بیان میکند ، بازدید کردند. در این موزه هفت تالار آستانه ،حیرت و حقانیت ،دفاع ،آرامش و مقابله ،شهادت ،پیروزی و سرانجام

بازدید رایگان دانشجویان از موزه انقلاب اسلامی و دفاع مقدس

بازدید از موزه انقلاب اسلامی و دفاع مقدس برای دانشجویان رایگان شد.

موزه باید قسمتی از نیاز فرهنگی واجتماعی جامعه را برطرف کند

کتاب سناریوسازی (شیوه تدوین سناریو برای طراحی موزه ها) با حضور محمد رضا جواهری نویسنده کتاب به همت موزه انقلاب اسلامی و دفاع مقدس معرفی و بررسی شد.

بازدید از موزه انقلاب و دفاع مقدس برای دانشجویان رایگان شد

بازدید از موزه انقلاب اسلامی و دفاع مقدس برای دانشجویان رایگان شد.

«عزیز کرده» نقد شد

بیست و یکمین جلسه سه شنبه‌های نقد کتاب با محوریت کتاب «عزیزکرده» در موزه انقلاب اسلامی و دفاع مقدس برگزار شد.

10 کتاب با موضوع دفاع مقدس در شیراز رونمایی می‌شود

مدیر ادبیات و تاریخ بنیاد حفظ آثار و نشر ارزش‌های دفاع مقدس استان فارس از رونمایی 10 کتاب با موضوع دفاع مقدس به مناسبت 40 سالگی انقلاب اسلامی خبر داد.

10 عنوان کتاب حوزه دفاع مقدس در فارس رونمایی می شود

شیراز-ایرنا- مدیر کل بنیاد حفظ آثار و نشر ارزش های دفاع مقدس فارس گفت: با توجه به اینکه در آستانه جشن 40 سالگی پیروزی انقلاب قرار داریم و یکی از دستاوردهای این انقلاب، دوران دفاع مقدس است این بنیاد مبادرت به چاپ کتاب هایی در این حوزه کرده که از 10 جلد آن

درخواست یک رزمنده از جوانان

کوچکترین رزمنده دفاع مقدس، از نسل های سوم و چهارم انقلاب که دفاع مقدس را ندیده اند خواست درباره آن دوران تحقیق کنند و گفت: تنها چیزی که از جوانان انتظار داریم این است که حرمت دفاع مقدس و رزمنده بودن ما را نگه دارند.

فراخوان جشنواره شعر دفاع مقدس فارس اعلام شد

شیراز-ایرنا- فراخوان هشتمین جشنواره شعر دفاع مقدس استان فارس با هدف ترویج فرهنگ ارزشمند دفاع مقدس و مقاومت با عنوان 'حماسه سپیداران' اعلام شد.

امام خامنه‌ای: دفاع مقدس تمام‌نشدنی است/ دشمن در تهاجم به معنویات شکست خواهد خورد

رهبر معظم انقلاب اسلامی در دیدار دست‌اندرکاران کنگره‌ی شهدای استان خراسان جنوبی تأکید کردند که دفاع مقدس تمام‌شدنی نیست و یک حقیقت در حال پیشرفت است.

ساخت موزه دفاع‌مقدس استان فارس کی به سرانجام می‌رسد؟

مدیرکل بنیاد حفظ آثار و نشر ارزش‌های دفاع مقدس استان فارس با تاکید براینکه، نیاز جامعه بیشتر اخبار دلگرم کننده و امید دهنده است، گفت: مردم از شعار و سخنرانی خسته‌ و چشم به راه عمل از سوی همه مسئولان هستند.

گیلانغرب نماد مقاومت ملت ایران در دفاع مقدس است

قصرشیرین - ایرنا - معاون فرهنگی و اجتماعی سپاه پاسداران انقلاب اسلامی گفت: گیلانغرب به عنوان نماد مقاومت ملت ایران در دفاع مقدس است که رشادت های مردم این شهرستان برای همیشه در اذهان این ملت ماندگار است.

تدارک 40 برنامه جامعه کارگری برای بزرگداشت چهل سالگی انقلاب اسلامی

بیش از 40 ویژه برنامه جامعه کار وکارگری استان در بزرگداشت چهلمین سالگرد پیروزی انقلاب اسلامی اجرا می شود.

ورود پیکر ۷۲ شهید دوران دفاع مقدس به کشور

پیکر ۷۲ شهید دفاع مقدس متعلق به عملیات‌های محرم، رمضان و کربلای پنج، تک دشمن در سال ۶۷ و سال آخر دفاع مقدس که در مناطق شلمچه، نهر کتیبان، زبیدات و شرق بصره تفحص شده‌اند از مرز شلمچه به میهن اسلامی بازگشتند.

نشست برنامه ریزی چهلمین سالگرد پیروزی انقلاب

رئیس شورای هماهنگی تبلیغات اسلامی استان در نشست مسئولان ابرکوه با اشاره به ویژه برنامه های چهلمین سالگرد پیروزی انقلاب اسلامی از مسئولان خواست در تبیین دستاوردهای انقلاب از شعارزدگی پرهیز کنند.

بیستمین همایش صنایع دریایی برگزار می‌شود

 بیستمین دوره همایش صنایع دریایی تهران توسط انجمن مهندسی دریایی ایران با همکاری و مشارکت ارگان‌های دریایی کشور چهارشنبه (21 آذرماه) در موزه انقلاب اسلامی و دفاع مقدس تهران برگزار می‌شود.

دیدار جمعی از خانواده‌های شهدای دفاع مقدس و مدافع حرم با امام خامنه‌ای

جمعی از خانواده‌های شهدای دفاع مقدس و مدافع حرم صبح امروز با رهبر معظم انقلاب اسلامی دیدار کردند.

دیدارجمعی ازخانواده‌های شهدای دفاع مقدس و مدافع حرم با رهبرانقلاب

جمعی از خانواده‌های شهدای دفاع مقدس و مدافع حرم صبح امروز با رهبر معظم انقلاب دیدار کردند.

تاکید سردار صفوی بر تعامل «موسسه بهداری رزمی دفاع مقدس و مقاومت» و مراکز فرهنگی دفاع مقدس

دستیار و مشاور عالی فرمانده معظم کل قوا با اشاره به بهره‌گیری جامعه پزشکی از تجربیات و ارزش‌های دوران دفاع مقدس گفت: موسسه بهداری رزمی دفاع مقدس و مقاومت باید ارتباط و تعامل خوبی را با مجموعه مراکز فرهنگی دفاع مقدس سراسر کشور برقرار کند.