اعلام ویژه برنامه‌های نوروزی موزه انقلاب اسلامی و دفاع مقدس

سراسر نمای مقاومت و تالار های موزه انقلاب اسلامی ودفاع مقدس، یکم لغایت دوازدهم فروردین ماه همه روزه از ساعت ۹ الی ۱۹ پذیرای بازدیدکنند گان است.مطالب مرتبط

موزه انقلاب و دفاع مقدس از آثار هنرمندان حمایت می کند

تهران- ایرنا- مدیرعامل موزه انقلاب اسلامی و دفاع مقدس با تشریح برنامه های متنوع هفته دفاع مقدس در این موزه گفت: از آثارنویسندگان، پژوهشگران و هنرمندان مربوط به حوزه های انقلاب اسلامی و دفاع مقدس حمایت ویژه می شود.

تشریح برنامه‌های هفته دفاع مقدس در باغ موزه انقلاب اسلامی

مدیرعامل موزه انقلاب اسلامی و دفاع مقدس در نشست خبری برنامه های این موزه در هفته دفاع مقدس را تشریح کرد.

ارائه بلیت موزه انقلاب اسلامی و دفاع مقدس به صورت نیم بها

مدیر عامل موزه انقلاب اسلامی و دفاع مقدس از ارائه بلیت نیم بها برای بازدید از این موزه در هفته دفاع مقدس به مخاطبان خبر داد.

آغاز به کار انجمن شاعران دفاع مقدس

عای‌اصغر جعفری برنامه‌های موزه باغ موزه انقلاب اسلامی و دفاع مقدس را در هفته دفاع مقدس تشریح کرد و از آغاز به کار انجمن شاعران دفاع مقدس خبر داد.

رشد ۸۵ درصدی بازدیدکنندگان خارجی از موزه انقلاب اسلامی و دفاع مقدس

مدیرعامل موزه انقلاب اسلامی و دفاع مقدس از رشد ۸۵ درصدی گردشگران خارجی برای بازدید از این موزه خبر داد و گفت: در پنج نخست امسال سه هزار و ۱۹۱ بازدید کننده خارجی از موزه بازدید کردند که نسبت به سال گذشته ۸۵ درصد رشد داشته است.

بازدید از موزه انقلاب اسلامی و دفاع مقدس رایگان شد

همزمان با مراسم وداع با پیکر 135 شهید دوران دفاع مقدس, بازدید از موزه انقلاب اسلامی و دفاع مقدس رایگان است.

بازدید رایگان از موزه انقلاب اسلامی و دفاع مقدس

بازدید از موزه انقلاب اسلامی و دفاع مقدس روز چهارشنبه ۲۱ شهریورماه به مناسبت وداع با پیکرهای ۱۳۵ شهید دفاع مقدس رایگان است.

دفاع مقدس بخش مهمی از تاریخ انقلاب اسلامی است

کرج - ایرنا - فرماندار شهرستان فردیس با تاکید بر لزوم توجه ویژه به برگزاری با شکوه برنامه های هفته دفاع مقدس گفت: دفاع مقدس بخش مهمی از تاریخ انقلاب اسلامی است.

بازدید رایگان از تالارهای موزه انقلاب اسلامی و دفاع مقدس

مدیرعامل موزه انقلاب اسلامی و دفاع مقدس گفت: بازدید از تالارهای موزه انقلاب اسلامی و دفاع مقدس عصر روز چهارشنبه 21 شهریور ماه رایگان است.

باغ‌موزه انقلاب و دفاع مقدس قم همزمان با دهه فجر بهره‌برداری قرار می‌شود

مدیرکل حفظ آثار و نشر ارزش‌های دفاع مقدس استان قم گفت: باغ‌موزه انقلاب و دفاع مقدس استان قم همزمان به دهه فجر انقلاب اسلامی به صورت رسمی افتتاح و مورد بهره‌برداری قرار می‌گیرد.

گشایش کتابخانه دیجیتال موزه انقلاب اسلامی و دفاع مقدس در هفته دفاع مقدس

مدیر عامل موزه انقلاب اسلامی و دفاع مقدس از گشایش کتابخانه دیجیتال این موزه در هفته دفاع مقدس خبر داد.

نگهداری از میراث فرهنگی با صیانت از موزه ها

 مدیرعامل موزه انقلاب اسلامی و دفاع مقدس با اشاره به آتش‌سوزی در موزه ریودوژانیرو برزیل، گفت: آثار تمدنی زیادی در این موزه به آتش کشیده شد که زنگ خطری برای دیگر موزه‌داران است.

وداع با پیکر ۱۳۵ شهید دوران دفاع مقدس

مراسم وداع با پیکر مطهر ۱۳۵ شهید گمنام و شناسایی شده دوران دفاع مقدس، همزمان با شب سوم محرم، شامگاه چهارشنبه ۲۱ شهریور۱۳۹۷ با حضور سردار محمدعلی جعفری فرمانده کل سپاه پاسداران انقلاب اسلامی و اقشار مختلف مردم در باغ موزه انقلاب اسلامی و دفاع مقدس تهران ب

اجرای بیش از 200 برنامه در ایام دفاع مقدس در یزد+ تصاویر

رژه نیروهای مسلح ، توجه به اقتصاد مقاومتی و ترغیب در حمایت از کالای ایرانی ,نقش روحانیت در پیروزی انقلاب اسلامی و حضور آنان در دوران دفاع مقدس از جمله این برنامه ها اعلام شد.

عدم آمادگی در برابر بحران‌ تهدید پیش‌رو در موزه‌ها است

مراسم افتتاحیه دوره بین المللی مدیریت موزه در زمان بحران در موزه انقلاب اسلامی و دفاع مقدس برگزار شد.

200 برنامه ویژه هفته دفاع مقدس در قزوین اجرا می شود

قزوین – ایرنا - فرمانده سپاه ناحیه امام حسن مجتبی (ع) قزوین گفت:بیش از 200 برنامه متنوع به مناسبت هفته دفاع مقدس برای پاسداشت رشادتهای رزمندگان انقلاب اسلامی در قزوین اجرا می‌شود.

موزه دفاع مقدس قم در دهه فجر امسال افتتاح می شود

قم - ایرنا - مدیرکل بنیاد حفظ آثار و نشر ارزش های دفاع مقدس قم گفت: باغ موزه دفاع مقدس این استان در آستانه دهه فجر سال جاری افتتاح می شود و سپس به مرور برای بازدید در اختیار مردم قم و زائران کریمه اهل بیت (ع) قرار می گیرد.

اعلام برنامه های هفته دفاع مقدس با شعار "ما توانستیم"

رئیس ستاد مرکزی مراسم بزرگداشت هفته دفاع مقدس از برگزاری ویژه برنامه های فرهنگی ، هنری و اجرایی در هفته دفاع مقدس با شعار "ما توانستیم" خبر داد.

آغاز آموزش «مدیریت بحران در موزه‌ها»

کارگاه آموزشی «مدیریت بحران در موزه‌ها» با حضور نماینده ایکوم جهانی در موزه انقلاب اسلامی و دفاع مقدس به مدت سه روز آغاز به کار کرد.

تشریح ویژه برنامه های گرامیداشت هفته دفاع مقدس در شرق تهران

شهردارمنطقه ۱۳ با اشاره به تشکیل شورای فرهنگی و اجتماعی از برنامه ریزی برای اجرای منسجم ویژه برنامه های هفته دفاع مقدس در این منطقه خبر داد.