اعلام ویژه برنامه‌های نوروزی موزه انقلاب اسلامی و دفاع مقدس

سراسر نمای مقاومت و تالار های موزه انقلاب اسلامی ودفاع مقدس، یکم لغایت دوازدهم فروردین ماه همه روزه از ساعت ۹ الی ۱۹ پذیرای بازدیدکنند گان است.مطالب مرتبط

مدیر عامل موزه انقلاب اسلامی و دفاع مقدس : موزه بهترین ظرفیت در جذب گردشگر است

گردهمایی سراسری دبیران کانون‌های گردشگری شهر تهران با حضور علی‌اصغر جعفری مدیر عامل موزه انقلاب اسلامی و دفاع مقدس و مهدی سیف رییس ستاد گردشگری شهرداری تهران امروز (شنبه 23 تیرماه) در موزه انقلاب اسلامی و دفاع مقدس برگزار شد.

دعوت به همکاری افتخاری از پیشکسوتان رزمنده در موزه انقلاب اسلامی و دفاع مقدس

موزه انقلاب اسلامی و دفاع مقدس به عنوان بزرگترین موزه نظامی جهان اسلام به منظور پاسداشت رشادت‌های رزمندگان و فرماندهان دوران دفاع مقدس ، جمعی از بزرگواران پیشکسوت این عرصه را به صورت افتخاری دعوت به همکاری کرده است.

جشنواره تابستانی موزه انقلاب اسلامی و دفاع مقدس برگزار می‌شود

خبر برگزاری جشنواره تابستانی موزه انقلاب اسلامی و دفاع مقدس در وبسایت شورای بین‌المللی موزه‌ها اعلام شد.

چند خبر از موزه انقلاب اسلامی و دفاع مقدس

شیفت شب در موزه انقلاب اسلامی و دفاع مقدس با هدف رفاه بازدید کنندگان داخلی و خارجی از ابتدای تابستان امسال راه اندازی شد.

نوبت کاری شب موزه انقلاب اسلامی و دفاع مقدس آغاز شد

نوبت کاری شب در موزه انقلاب اسلامی و دفاع مقدس با هدف رفاه هرچه بیشتر بازدید کنندگان داخلی و خارجی از ابتدای تابستان امسال راه اندازی شد. 

شیفت شب موزه انقلاب اسلامی و دفاع مقدس راه‌اندازی شد

شیفت شب در موزه انقلاب اسلامی و دفاع مقدس با هدف رفاه هرچه بیشتر بازدید کنندگان داخلی و خارجی از ابتدای تابستان امسال راه‌اندازی شد.

شیفت شب موزه انقلاب اسلامی و دفاع مقدس راه اندازی شد

شیفت شب در موزه انقلاب اسلامی و دفاع مقدس با هدف رفاه هرچه بیشتر بازدید کنندگان داخلی و خارجی از ابتدای تابستان امسال راه اندازی شد. 

قطع برق مانع فعالیت موزه نمی شود

روابط عمومی و امور بین الملل موزه انقلاب اسلامی و دفاع مقدس اعلام کرد مشکل خاموشی‌های مجموعه با همکاری و تلاش کارشناسان داخلی حل شد.

ناگفته‌های بسیاری از دوران دفاع مقدس باقی مانده است

معاون فرهنگی هنری موزه انقلاب اسلامی و دفاع مقدس گفت: در موزه تلاش ما این است که بسیاری از ناگفته‌ها به کمک هنرمندان حوزه هنرِ نمایشی بیان شود.

موزه انقلاب اسلامی و دفاع مقدس، فاخر در خاورمیانه

موزه انقلاب اسلامی و دفاع مقدس، موزه ای فاخر در خاورمیانه است.

موزه دفاع مقدس فارس ظرفیتی برای جذب گردشگر است

شیراز- ایرنا- رئیس کمیسیون برنامه، بودجه، امور حقوقی و املاک شورای اسلامی شهر شیراز گفت: موزه دفاع مقدس فارس با توجه به قابلیت هایی که دارد، ظرفیتی برای جذب گردشگران داخلی و خارجی است.

ایجاد موزه دفاع مقدس در استان بوشهر ضروری است

مدیرکل بنیاد حفظ آثار و نشر ارزش‌های دفاع مقدس استان بوشهر با اشاره به نقش مهم رزمندگان این استان در عرصه دفاع مقدس گفت: برای تبیین جایگاه استان بوشهر در عرصه دفاع مقدس همکاری مسئولان در راه‌اندازی موزه دفاع مقدس ضروری است.

موزه دفاع مقدس، بزرگ‌ترین موزه جهان اسلام است

مدیر عامل موزه دفاع مقدس گفت: ما امروز بزرگ‌ترین موزه جنگ جهان اسلام و مدرن ترین موزه غرب آسیا را داریم که تا پایان سال ۵ بخش جدید هم به آن اضافه می‌شود.

دشمن تصور رویارویی مجدد با ایران را ندارد

مدیرعامل موزه انقلاب اسلامی و دفاع مقدس گفت:امروز باید نسل جوان این ظرفیت‌ها و قابلیت‌ها را بفهمد و عظمت آن را بداند، در حال حاضر یکی از ظرفیت‌هایی که دنیا برای آشنایی و اطلاع دهندگان از آن استفاده می‌کند موزه‌ها هستند.

پیشرفت فیزیکی 45 درصدی باغ موزه دفاع مقدس زنجان

پروژه باغ موزه دفاع مقدس زنجان سال 98 به بهره برداری می رسد

بهره‌برداری از فاز نخست باغ موزه دفاع‌مقدس زنجان در سال آینده

مدیرکل حفظ آثار و نشر ارزش‌های دفاع‌مقدس استان زنجان گفت: پیش‌بینی می‌شود در سال 98 شاهد بهره‌برداری از فاز نخست باغ موزه دفاع‌مقدس استان زنجان باشیم .

افتتاح فاز نخست باغ‌موزه دفاع مقدس زنجان در سال آینده

جلسه شورای ایثارگران استان زنجان با حضور مشاور رئیس جمهور در امور ایثارگران تشکیل و مشکلات مربوط به افتتاح باغ موزه دفاع مقدس که در سال ۸۹ کلنگ زنی شده بود مورد بررسی قرار گرفت.]]>

" از آبادان تا حلبچه" نقد می شود"

کتاب" از آبادان تا حلبچه " سه شنبه 26 تیر ماه در تالار فرماندهان موزه انقلاب اسلامی و دفاع مقدس نقد می شود.

احداث موزه دفاع مقدس بوشهر در انتظار تامین زمین است

بوشهر- ایرنا- مدیرکل بنیاد حفظ آثار و نشر ارزش‌های دفاع مقدس استان بوشهر گفت: احداث موزه فرهنگی دفاع مقدس در این استان در انتظار تامین 2 هکتار زمین است.

مشکل باغ‌موزه دفاع‌مقدس زنجان چیست؟

مدیرکل میراث‌فرهنگی، صنایع‌دستی و گردشگری استان زنجان گفت: مشکل اصلی باغ‌موزه دفاع‌مقدس استان زنجان، ارائه نکردن طرح محتوایی است.