دوران دفاع مقدس سبب صدور انقلاب اسلامی شده است

ساری - فرمانده لشگر عملیاتی ۲۵ کربلا گفت: دوران دفاع مقدس منجر به حفظ خاک، نظام و انقلاب، صدور انقلاب اسلامی و قطع دست بیگانگان شده است.مطالب مرتبط

دشمنی استکبار با ما به خاطر صدور انقلاب اسلامی به خارج ار مرزهاست

برادر سه شهید دوران دفاع مقدس گفت: این انقلاب مردمی و اسلامی، امروز در سایر کشورهای اسلامی هم صادر شده است و به همین دلیل است که استکبار با انقلاب اسلامی مشکل دارد، چرا که از صدور آن وحشت دارد.

کتاب «روزهای پرالتهاب» منتشر شد

کتاب «روزهای پرالتهاب» یکی از آثار تازه منتشرشده انتشارات مرکز اسناد و تحقیقات دفاع مقدس است که سردار محمد کرمی راد در این کتاب، ضمن بازگویی خاطرات دوران انقلاب و پیروزی آن به بیان فعالیت‌هایشان در دوران حساس انقلاب و دفاع مقدس پرداخته و خاطرات تلخ و شیری

عزم ارتش دفاع از دستاوردهای انقلاب است

قزوین-ایرنا-فرمانده قرارگاه عملیاتی لشگر 16 زرهی قزوین، گفت: ارتش با تعهدی که پس از پیروزی انقلاب و دوران دفاع مقدس برای خود ایجاد کرده عزم جدی دارد تا از دستاوردهای نظام مقدس تا پای جان دفاع کرده و موجودیت خود را نیز به همگان اثبات کند.

نقش آفرینی ارزنده ارتش در دوران دفاع مقدس

ساری - رئیس دفتر ارتباطات مردمی فرماندهی کل ارتش جمهوری اسلامی ایران، نقش آفرینی ارتش را در دوران دفاع مقدس مهم و ارزنده توصیف کرد.

جمع‌آوری 8 هزار خاطره دوران دفاع مقدس در خوزستان

مدیرکل بنیاد حفظ آثار و نشر ارزش‌های دفاع مقدس خوزستان با تاکید بر لزوم جمع‌آوری اسناد مردمی و تاریخ شفاهی جنگ و گردآوری این اسناد در یک موزه گفت: بسیاری از اسناد دوران دفاع مقدس در دست مردم هستند که این اسناد پس از مدتی قابل استفاده نیستند یا از بین می‌ر

شهرکرد| دفاع از مرزها و حریم آل‌الله مهم‌ترین مأموریت امروز سپاه است

فرمانده سپاه قمربنی‌هاشم(ع) چهارمحال و بختیاری گفت: موضوعات امنیتی یکی از مأموریت‌های سپاه پاسداران است که هم در دوران انقلاب و هم امروز در دفاع از حریم آل‌الله و برای دفاع از مرزهای نظام و در 8 سال دوران دفاع مقدس حضور داشته است.

نیاز به افرادی داریم که مانند دوران دفاع‌مقدس مسئولیت‌پذیر باشند

رئیس نهاد نمایندگی مقام معظم رهبری در دانشگاه امیرکبیر گفت: یاد ایام دفاع مقدس نوعی ذخیره است و این دوران برای مردم برکات زیادی داشته است.

روحیه وطن‌پرستی در بدنه نیروهای مسلح موج می‌زند/ نقش ارتش در دوران دفاع مقدس قابل کتمان نیست

نماینده ولی‌فقیه در استان اردبیل به نقش مهم ارتش در دوران دفاع مقدس اشاره کرد و گفت: روحیه شهادت‌طلبی و تعصب ملی در بدنه نیروهای مسلح ایران اسلامی موج می‌زند.

مسابقه طراحی بهترین شعار موزه انقلاب اسلامی و دفاع مقدس برگزار می‌شود

موزه انقلاب اسلامی و دفاع مقدس مسابقه‌ای‌ برای معرفی علایق و انتظارات مشترک مردم برگزار خواهد کرد.

گردهمایی «چهل شاهد» برگزار شد/ شاهدان واقعیت محض جنگ

انجمن عکاسان انقلاب و دفاع مقدس به منظور انجام پروژه­ ای پژوهشی و تلاش برای ثبت تاریخ شفاهی با محوریت گروه فرهنگی رسانه­ ای چهل شاهد در دوران دفاع مقدس، گردهمایی با همین نام برگزار کرد.

گردهمایی گروه «چهل شاهد» با حضور کمال خرازی

انجمن عکاسان انقلاب و دفاع مقدس به منظور انجام پروژه­ی پژوهشی و تلاش برای ثبت تاریخ شفاهی با محوریت گروه فرهنگی، رسانه­ای چهل شاهد در دوران دفاع مقدس، گردهمایی با همین نام برگزار کرد .

در دفاع مقدس، وجبی از خاک ایران جدا نشد

اسلام آباد - ایرنا - سفیر جمهوری اسلامی ایران در پاکستان گفت: در جنگ‌های پیش از پیروزی انقلاب اسلامی، بخشی از خاک ایران به تصرف دشمن درآمده و از کشور جدا می‌شد، ولی در دفاع مقدس این اتفاق تکرار نشد و این یک افتخار است.

افتتاح بخش‌هایی جدید در موزه انقلاب اسلامی و دفاع مقدس در سال جاری

مدیرعامل موزه انقلاب اسلامی و دفاع مقدس در نشست با اصحاب رسانه برنامه‌های سال ۹۷ این موزه را تشریح کرد و از افتتاح بخش‌های جدیدی از موزه در سال جاری خبر داد

شعر انقلاب اسلامی باید تبدیل به سبک شعری شود

دومین نشست تخصصی چهل شاهد با موضوع بررسی 40 سال هنر و ادبیات انقلاب در موزه انقلاب اسلامی و دفاع مقدس برگزار شد.

مردم ایلام اوج ایثار را در دفاع مقدس به نمایش گذاشتند

ایلام - ایرنا - استاندار ایلام با اشاره به رشادت های مردم استان در دوران هشت سال دفاع مقدس گفت: مردم این استان در دوران جنگ تحمیلی شجاعانه از کشور دفاع کردند، اکنون نوبت نظام و دولت است که عقب ماندگی های ایلام را جبران کند.

موزه انقلاب اسلامی و دفاع مقدس شبانه روزی می‌شود/افزایش 80 درصدی گردشگران خارجی

مدیرعامل موزه انقلاب اسلامی و دفاع مقدس از شبانه روزی شدن این موزه در فصل تابستان خبر داد.

تجلیل از جانبازان هشت سال دفاع مقدس در یاسوج

در آیینی از جانبازان هشت سال دوران دفاع مقدس در سینما انقلاب یاسوج تجلیل شد.  

بوشهر| 6 مرکز فرهنگی دفاع مقدس در مراکز استان‌ها افتتاح می‌شود

جانشین رئیس بنیاد حفظ آثار و ارزش‌های دفاع مقدس با اشاره به راه‌اندازی 15 مرکز فرهنگی و موزه دفاع مقدس گفت: شش مرکز دیگر نیز امسال در دهه فجر انقلاب اسلامی در مراکز استان‌ها افتتاح می‌شود.

روایتی از جانباز شیمیایی دفاع مقدس که شهید مدافع حرم شد

دختر شهید مدافع حرم حبیب جنت مکان گفت: پدرم جانباز شیمیایی بود و در دوران دفاع مقدس بارها زخمی شد و تا آخرین لحظات عمرش از زخم‌های آن دوران رنج می‌برد.

روایت زندگینامه فرمانده زرهی دوران دفاع مقدس در"شاپرک‌های عاشق نمی‌میرند"

کتاب «شاپرک‌های عاشق نمی‌میرند...» روایتی داستانی زندگی محمدرضا تنگسیری از فرماندهان پشتیبانی زرهی دوران دفاع مقدس توسط موسسه شهید باقری به چاپ رسید.