دوران دفاع مقدس سبب صدور انقلاب اسلامی شده است

ساری - فرمانده لشگر عملیاتی ۲۵ کربلا گفت: دوران دفاع مقدس منجر به حفظ خاک، نظام و انقلاب، صدور انقلاب اسلامی و قطع دست بیگانگان شده است.مطالب مرتبط

دریادار سیاری: دفاع مقدس باید به خوبی برای مردم تبیین شود

قم - ایرنا - معاون هماهنگ کننده ارتش جمهوری اسلامی ایران، انتقال ارزش های انقلاب و دوران دفاع مقدس به نسل های آینده را بسیار مهم دانست و گفت: دفاع مقدس گنجینه ارزشمندی است که باید به خوبی برای نسل های بعدی تبیین و تشریح شود.

ورود پیکر ۷۲ شهید دوران دفاع مقدس به کشور

پیکر ۷۲ شهید دفاع مقدس متعلق به عملیات‌های محرم، رمضان و کربلای پنج، تک دشمن در سال ۶۷ و سال آخر دفاع مقدس که در مناطق شلمچه، نهر کتیبان، زبیدات و شرق بصره تفحص شده‌اند از مرز شلمچه به میهن اسلامی بازگشتند.

پیکرهای پاک 46 شهید دوران دفاع مقدس از مرز مهران وارد کشور شد

گروه استان‌ها ـ مدیرکل بنیاد حفظ آثار و نشر ارزش های دفاع مقدس استان ایلام از ورود پیکرهای پاک و مطهر 46 شهید دوران دفاع مقدس به خاک کشور خبر داد.

فاز اول موزه دفاع مقدس مرکزی درچهلمین سالگرد انقلاب افتتاح می شود

اراک- مدیرکل حفظ آثار و نشر ارزش های دفاع مقدس استان مرکزی از افتتاح فاز اول مرکز فرهنگی و موزه دفاع مقدس این استان همزمان با چهلمین سالگرد پیروزی انقلاب اسلامی خبر داد.

آخرین وضعیت ساخت موزه انقلاب اسلامی و دفاع مقدس در قم

معاون هماهنگ کننده ارتش جمهوری اسلامی ایران با حضور در محل عملیات ساخت موزه انقلاب اسلامی و دفاع مقدس قم در جریان آخرین وضعیت پیشرفت این پروژه و مراحل تکمیل آن قرار گرفت.

10 کتاب با موضوع دفاع مقدس در شیراز رونمایی می‌شود

مدیر ادبیات و تاریخ بنیاد حفظ آثار و نشر ارزش‌های دفاع مقدس استان فارس از رونمایی 10 کتاب با موضوع دفاع مقدس به مناسبت 40 سالگی انقلاب اسلامی خبر داد.

پیکر مطهر 46 شهید دوران دفاع مقدس 27 آذرماه از مرز مهران وارد کشور می‌شود

فرمانده سپاه امیرالمومنین(ع) استان ایلام، از ورود 46 شهید دوران دفاع مقدس از مرز مهران خبر داد.

دانشنامه دفاع مقدس هرمزگان در حال تدوین است

بندرعباس- ایرنا- مدیرکل حفظ آثار و نشر ارزش های دفاع مقدس هرمزگان از تدوین دانشنامه دفاع مقدس این استان در راستای معرفی نقش و هرمزگان در دوران دفاع مقدس دانست.

20 آذر؛ ورود پیکر مطهر 72 شهید دوران دفاع مقدس به کشور

فرمانده کمیته جستجوی مفقودین ستاد کل نیروهای مسلح گفت: پیکرهای طیبه 72 شهید دوران دفاع مقدس در صبح روز سه‌شنبه، 20 آذرماه 97 از مرز شلمچه وارد کشور خواهند شد.

تاکید سردار صفوی بر تعامل «موسسه بهداری رزمی دفاع مقدس و مقاومت» و مراکز فرهنگی دفاع مقدس

دستیار و مشاور عالی فرمانده معظم کل قوا با اشاره به بهره‌گیری جامعه پزشکی از تجربیات و ارزش‌های دوران دفاع مقدس گفت: موسسه بهداری رزمی دفاع مقدس و مقاومت باید ارتباط و تعامل خوبی را با مجموعه مراکز فرهنگی دفاع مقدس سراسر کشور برقرار کند.

 پل نصر" در موزه انقلاب اسلامی و دفاع مقدس

در جلسه مجمع رزمندگان «لشگر10 سیدالشهدا» طرح احداث «پل نصر» در موزه انقلاب اسلامی ودفاع مقدس، بررسی شد.

دفاع مقدس گنجینه ای ارزشمند برای پیام آوران ایثار است

مدیرکل امور فرهنگی و تبلیغات بنیاد شهید گفت: دوران پیروزی انقلاب و دفاع مقدس به عنوان یک گنجینه ای از معارف با آموزه های دینی، مذهبی و شیعی است که به عنوان پیام «پیام آوران» تلقی می شود.

اهواز| شلمچه میزبان 72 شهید تازه تفحص شده دفاع مقدس می‌شود

پیکرهای پاک 72 شهید تازه تفحص شده دوران دفاع مقدس صبح روز سه شنبه 20 آذرماه از طریق مرز شلمچه وارد میهن اسلامی می‌شوند.

پیکر 46 شهید دفاع مقدس از مرز مهران وارد کشور شد

ایلام - ایرنا - پیکرهای مطهر 46 شهید دوران دفاع مقدس پس از سال ها دوری از وطن امروز سه شنبه با انجام تشریفات قانونی از مرز مهران وارد کشور شد و به آغوش میهن اسلامی بازگشت.

پیکر مطهر 46 شهید دفاع مقدس از مرز مهران وارد کشور شد

ایلام - ایرنا - پیکرهای مطهر 46 شهید دوران دفاع مقدس پس از سال ها دوری از وطن امروز سه شنبه با انجام تشریفات قانونی از مرز رسمی مهران وارد کشورمان شد و به آغوش میهن اسلامی بازگشت.

دفاع مقدس گنجینه‌ای ارزشمند برای پیام آوران ایثار است

مدیرکل امور فرهنگی و تبلیغات بنیاد شهید و امور ایثارگران گفت: دوران پیروزی انقلاب و دفاع مقدس به عنوان یک گنجینه ای از معارف با آموزه‌های دینی، مذهبی و شیعی است که به عنوان پیام «پیام آوران ایثار» تلقی می‌شود.

خوش‌آمد مردم ولایتمدار خوزستان به 72 مسافر آسمانی دفاع مقدس؛ شلمچه میزبان شهدا شد

پیکرهای پاک و مطهر 72 شهید تازه‌تفحص‌شده دوران دفاع مقدس صبح امروز سه‌شنبه 20 آذرماه بر دستان مردم ولایتمدار استان خوزستان و اهل‌سنت بندرعباس از طریق مرز بین‌المللی شلمچه وارد میهن اسلامی شدند.

رشادت های مردم ایلام در دوران دفاع مقدس برای آیندگان ترسیم شود

ایلام - ایرنا - نماینده ولی فقیه در استان و امام جمعه ایلام گفت: رشادت ها و از جان گذشتگی های مردان و زنان این خطه در دوران هشت سال دفاع مقدس باید برای نسل جوان و آیندگان ترسیم و بازگو شود.

مراسم استقبال از ۷۲ شهید دوران دفاع مقدس در مرز شلمچه

مراسم استقبال از ۷۲ شهید دوران دفاع مقدس در مرز شلمچه برگزار شد. استقبال از این شهدا توسط مردم اهل سنت هرمزگان صورت گرفت.

امام خامنه‌ای: دفاع مقدس تمام‌نشدنی است/ دشمن در تهاجم به معنویات شکست خواهد خورد

رهبر معظم انقلاب اسلامی در دیدار دست‌اندرکاران کنگره‌ی شهدای استان خراسان جنوبی تأکید کردند که دفاع مقدس تمام‌شدنی نیست و یک حقیقت در حال پیشرفت است.