رویکرد ایران دفاع از آزادیخواهی و برقراری صلح در جهان است

قصرشیرین- ایرنا- امام جمعه قصرشیرین، رویکرد جمهوری اسلامی ایران را دفاع از تمام آزادیخواهان و برقراری صلح و امنیت در جهان عنوان کرد.مطالب مرتبط

رئیس مرکز مطالعات سازمان ملل متحد: ایران در برقراری صلح در جهان نقش موثری دارد

رئیس مرکز مطالعات سازمان ملل متحد بر نقش ایران در برقراری صلح و شاخص‌های امنیتی در جهان تاکید کرد و گفت: ایران در دوران مختلف تاریخ جهان در برقراری صلح و آرامش نقش تعیین کننده داشته است.

نقش موثر ایران در برقراری صلح و شاخص های امنیتی در جهان

رئیس مرکز اطلاعات سازمان ملل متحد گفت: ایران همواره در برقراری صلح و شاخص های امنیتی که در دنیا مطرح بوده نقش بسیار موثری داشته و تصاویر موجود بیانگر این موضوع هستند.

ایران نقش تعیین کننده در برقراری صلح جهانی دارد

اراک - ایرنا - رئیس مرکز اطلاعات سازمان ملل متحد گفت: جمهوری اسلامی ایران همواره در برقراری صلح و آرامش در جهان نقش تعیین کننده داشته است و نمونه های آن در اسناد تاریخی و هویتی این کشور مشهود است.

ایران نقش تعیین کننده در برقراری صلح جهانی دارد

اراک - ایرنا - رئیس مرکز اطلاعات سازمان ملل متحد گفت: جمهوری اسلامی ایران همواره در برقراری صلح و آرامش در جهان نقش تعیین کننده داشته و نمونه های آن در اسناد تاریخی و هویتی این کشور مشهود است.

ترامپ و پوتین کلید برقراری صلح هستند

رییس‌جمهوری کرواسی از سران آمریکا و روسیه خواست در دیدار فردا-دوشنبه- احساس مسئولیت کرده و برای برقراری صلح در جهان تلاش کنند.]]>

باید فرزندان خود را اقناع کنیم که حجاب برای آن‌ها یک ظرفیت است

یک عضو کمیسیون فرهنگی مجلس گفت: دفاع باید منطبق با تهاجم باشد و رویکرد دفاعی در عرصه عفاف و حجاب یک رویکرد فرهنگی است.

نیروهای مسلح در برقراری امنیت در کشور موفق عمل کرده اند

خرم آباد- وزیر دفاع گفت: نیروهای مسلح در اجرای ماموریت اصلی خود یعنی برقراری امنیت در کشور موفق بوده اند.

خرم‌آباد| امیر حاتمی: نیروهای مسلح ضمن برقراری امنیت، به اقتصاد و زندگی مردم کمک می‌کنند

وزیر دفاع بابیان اینکه مسئولیت اصلی نیروهای مسلح تأمین امنیت برای مردم و کشور است که بسترساز بقیه کارهاست، گفت: نیروهای مسلح ضمن برقراری امنیت، به اقتصاد و زندگی مردم کمک می‌کنند.

ایران همواره در برقراری صلح جهانی پیشقدم است

اراک - ایرنا - نماینده مردم اراک، کمیجان و خنداب در مجلس شورای اسلامی گفت: جمهوری اسلامی ایران بر اساس اسناد و مدارک تاریخی همواره در برقراری صلح جهانی پیشقدم است و مناسبات با سایر کشورها را بر مبنای اخلاق، انسانیت و مولفه های صلح دنبال کرده است.

ایران همواره در برقراری صلح جهانی پیشقدم است

اراک - ایرنا - نماینده مردم اراک، کمیجان و خنداب در مجلس شورای اسلامی گفت: جمهوری اسلامی ایران بر اساس اسناد و مدارک تاریخی همواره در برقراری صلح جهانی پیشقدم است و مناسبات با سایر کشورها را بر مبنای اخلاق، انسانیت و مولفه های صلح دنبال کرده است.

لرستان| وزیر دفاع: تحقق شعار سال از اولویت‌های وزارت دفاع است

وزیر دفاع گفت: فعالیت‌های توسعه محوری و همه‌جانبه واحد‌های شرکت مزارع نوین ایران در سراسر کشور از اولویت‌های سازمان اتکا و وزارت دفاع در حمایت از تولید ملی و کالای ایرانی است.

موزه دفاع مقدس، بزرگ‌ترین موزه جهان اسلام است

مدیر عامل موزه دفاع مقدس گفت: ما امروز بزرگ‌ترین موزه جنگ جهان اسلام و مدرن ترین موزه غرب آسیا را داریم که تا پایان سال ۵ بخش جدید هم به آن اضافه می‌شود.

اراک| جمهوری اسلامی ایران در برقراری صلح با سازمان ملل همکاری خوبی دارد

رئیس مرکز اطلاعات سازمان ملل متحد گفت: جمهوری اسلامی ایران در برقراری صلح با سازمان ملل همکاری خوبی دارد.

کرملین: رویکرد واشنگتن در قبال ایران، رایزنی با ترامپ درباره منطقه را دشوار می‌کند

سخنگوی کاخ ریاست‌جمهوری روسیه تأکید کرد، رویکرد واشنگتن در قبال ایران، رایزنی با رئیس‌جمهور آمریکا درباره منطقه را دشوار می‌کند.

رویکرد جمهوری اسلامی تعامل با دنیا است

قشم - ایرنا - امام جمعه موقت قشم گفت: رویکرد انقلاب و نظام مقدس جمهوری اسلامی گفت و گو با دنیا است اما این مستکبران هستند که منطق گفت و گو با ایران اسلامی را نمی پذیرند.

شکایت ایران از آمریکا برای برقراری مجدد تحریم‌های یکجانبه تسلیم دیوان بین‌المللی دادگستری شد

وزیر خارجه کشورمان اعلام کرد: امروز ایران شکایت خود از ایالات متحده برای برقراری مجدد و غیرقانونی تحریم‌های یکجانبه را تسلیم دیوان بین‌المللی دادگستری کرد.]]>

رویکرد ایران، حمایت از استقلال و تمامیت ارضی بوسنی است

بلگراد - ایرنا - سفیر جمهوری اسلامی ایران در سارایوو در جمع اعضای انجمن مادران سربرنیتسا و ژیا، انجمن قربانیان و شاهدان فاجعه سربرنیتسا گفت: رویکرد جمهوری اسلامی ایران حمایت از استقلال، تمامیت ارضی و همزیستی صمیمانه همه اقوام در بوسنی و هرزگوین است.

پکن: هیچ کشوری فکر تهدید منافع چین به سرش نزند

رئیس کمیسیون امور خارجی حزب کمونیست چین هشدار داد: پکن از منافع اصلی خود در کنار رویکرد صلح‌آمیز سیاسی‌اش دفاع خواهد کرد.

نیروی انتظامی از ظرفیت خوبی برای برقراری امنیت برخوردار است

رییس سازمان عقیدتی سیاسی ناجا بابیان این‌که نیروی انتظامی برای برقراری امنیت فراگیر برای ایران اسلامی از ظرفیت خوبی برخوردار است، گفت: آرامش ایران اسلامی نتیجه مواجهه حکیمانه است که هدایت رهبر معظم انقلاب این آموزه را برای نیروی انتظامی به ارمغان آورده اس

«رأی‌الیوم»: درخواست برقراری آتش‌بس در غزه از جانب «نتانیاهو» بود

برخی منابع فلسطینی و صهیونیستی فاش کردند که نخست‌وزیر رژیم صهیونیستی از مصر برای میانجی‌گری جهت برقراری آتش‌بس در غزه درخواست کرده بود.