پاسخ وزارت دفاع روسیه به سخنان غیردیپلماتیک وزیر دفاع انگلیس

سخنگوی وزارت دفاع روسیه در واکنش به توهین وزیر دفاع انگلیس به این کشور، گفت: مسکو مدت‌هاست به اتهامات بی‌اساس لندن که به «لانه دنج» متخلفان جهانی و مرکز تولید اخبار جعلی در مورد سوریه تبدیل شده، عادت کرده است.مطالب مرتبط

وزارت دفاع یمن: ترور الصماد با پاسخ سخت مواجه خواهد شد

وزارت دفاع یمن تأکید کرد که ترور رئیس شورای عالی سیاسی یمن جنایتی‌ است که با پاسخ سخت و کوبنده روبرو خواهد شد.

وزیر دفاع انگلیس از روسیه خواست از نفوذش در سوریه برای توقف درگیری‌ها استفاده کند

وزیر دفاع انگلیس از روسیه خواست از نفوذ خود در سوریه برای پایان دادن به درگیری‌ها استفاده کند.

روسیه از نقش انگلیس در سناریوی ساختگی اخیر در سوریه خبر داد

 وزارت دفاع روسیه اعلام کرد دلایلی در اختیار دارد که نشان می دهد انگلیس در سناریوی ساختگی حمله شیمیایی در دوما نقش داشته است.

بیانیه وزارت دفاع روسیه درباره تجاوز امروز/مسکو: سوریه را به "اس ۳۰۰" مجهز می‌کنیم

وزیر دفاع روسیه در واکنش به حمله نظامی آمریکا به سوریه اعلام کرد، حملات هوایی به سوریه هیچ خسارت جانی نداشت و این کشور اوضاع در سوریه را بعد از وقوع حمله بررسی می‌کند.

وزارت دفاع روسیه: بهینه سازی سامانه دفاع موشکی سوریه

وزارت دفاع روسیه: ما سامانه دفاع موشکی سوریه را بهینه سازی کرده بودیم و پس از این حملات بار دیگر آن را بهینه سازی خواهیم کرد.

انگلیس: حمله اخیر به سوریه با هدف بر هم زدن برنامه‌های استراتژیک روسیه نبود

وزیر دفاع انگلیس اعلام کرد، عملیات نظامی توسط انگلیس، فرانسه و آمریکا به هیچ وجه با هدف برهم زدن برنامه‌های استراتژیک روسیه در سوریه نبوده است.

انگلیس باید برای دفاع از ادلب به سوریه نیرو اعزام کند

وزیر دفاع سابق انگلیس از نخست وزیر کشورش خواست تا نیروهایی را برای استقرار در ادلب به سوریه بفرستد.

روسیه: مدارکی دال بر دست داشتن انگلیس در اشاعه ادعاهای شیمیایی در دوما داریم

وزارت دفاع روسیه اعلام کرد، شواهدی در دست دارد که اثبات می‌کنند انگلیس به صورت مستقیم در اداره اقدامات تحریک‌آمیز شیمیایی در دوما در هفتم ماه آوریل دست داشته است.

وزارت دفاع یمن: خواب جنایتکاران را پریشان می کنیم

تهران - ایرنا - وزارت دفاع و ستادکل نیروهای مسلح یمن اعلام کردند که به جنایت ترور 'صالح الصماد' پاسخ مناسب و کوبنده خواهیم داد و خواب جنایتکاران را آشفته خواهیم کرد.

روسیه: سوریه از سیستم دفاع موشکی ساخت شوروی برای دفع حملات استفاده کرد

وزارت دفاع روسیه گفته است ارتش سوریه از سیستم دفاع موشکی مربوط به دوران شوروی سابق علیه حملات صورت گرفته استفاده کرده است.

مسکو: همه گزینه‌ها از جمله فروش اس-۳۰۰ را برای دفاع از سوریه بررسی می‌کنیم

وزیر امور خارجه روسیه تصریح کرد مسکو بعد از حمله آمریکا، انگلیس و فرانسه به خاک سوریه، تمامی گزینه‌ها را برای دفاع از دمشق بررسی می‌کند.

وزارت دفاع برای تحقق امنیت پایدار در «مکران» عزم جدی دارد

وزیر دفاع با بیان اینکه وزارت دفاع برای تحقق امنیت پایدار در منطقه مکران عزم و اراده جدی دارد، گفت: اجرای خط لوله گاز ایرانشهر-چابهار را در مدت تعیین شده انجام می دهیم.

حمله موشکی به سوریه نقض قوانین بین‌المللی است

وزیر دفاع جمهوری اسلامی ایران در گفت وگوی تلفنی با وزیر دفاع سوریه، اقدام جنایتکارانه آمریکا، فرانسه و انگلیس در تهاجم به کشور سوریه را نقض فوانین بین المللی دانست.

بازدید وزیر دفاع از مراحل توسعه حرم مطهر امام حسین (ع)

تهران-ایرنا-وزیر دفاع و پشتیبانی نیروهای مسلح و رئیس سازمان عقیدتی سیاسی وزارت دفاع در سومین سفر به عراق، از مراحل توسعه حرم مطهر امام حسین (ع) بازدید کردند.

وزارت دفاع روسیه: موشک‌های شلیک شده به سوریه وارد محدوده فعالیت ما در سوریه نشدند

وزارت دفاع روسیه اعلام کرد، موشک‌هایی که آمریکا به سوی سوریه شلیک کرد، وارد محدوده فعالیت نظامیان روسیه در دو پایگاه حمیمیم و طرطوس نشد.

وزیر دفاع از مراحل توسعه حرم مطهر امام حسین (ع) بازدید کرد

وزیر دفاع و پشتیبانی نیروهای مسلح و رئیس سازمان عقیدتی سیاسی وزارت دفاع در سومین سفر به عراق، از مراحل توسعه حرم مطهر امام حسین (ع) بازدید کردند.]]>

بازدید وزیر دفاع از مراحل توسعه حرم مطهر امام حسین (ع)

وزیر دفاع و پشتیبانی نیروهای مسلح و رئیس سازمان عقیدتی سیاسی وزارت دفاع در سومین سفر به عراق، از مراحل توسعه حرم مطهر امام حسین (ع) بازدید کردند.

وزیر دفاع فرانسه:پیش از حمله به روسیه اطلاع دادیم

تهران- ایرنا- 'فلورانس بارلی' وزیر دفاع فرانسه با بیان این مطلب که کشورش طرف روسی را در جریان پیوستن نیروهای پاریس به آمریکا وانگلیس جهت حمله به سوریه قرار داده بود، ادعا کرد: ما روسیه را از قصد خود برای حمله به سوریه آگاه کرده بودیم.

روسیه سامانه‌ جدید دفاع هوایی به سوریه می دهد

بثینه شعبان: سوریه در واکنش به تجاوز اخیر هوایی سه جانبه آمریکا و فرانسه و انگلیس از روسیه، سامانه‌های دفاع هوایی جدید دریافت خواهد کرد.

ایران همچنان از محور مقاومت به ویژه ملت سوریه حمایت می کند

وزیر دفاع جمهوری اسلامی ایران در گفت وگوی تلفنی با وزیر دفاع سوریه، اقدام جنایتکارانه آمریکا، فرانسه و انگلیس در تهاجم به کشور سوریه را نقص فوانین بین المللی و اصول انسانی دانست.