پاسخ وزارت دفاع روسیه به سخنان غیردیپلماتیک وزیر دفاع انگلیس

سخنگوی وزارت دفاع روسیه در واکنش به توهین وزیر دفاع انگلیس به این کشور، گفت: مسکو مدت‌هاست به اتهامات بی‌اساس لندن که به «لانه دنج» متخلفان جهانی و مرکز تولید اخبار جعلی در مورد سوریه تبدیل شده، عادت کرده است.مطالب مرتبط

آمریکا درخواست وزیردفاع روسیه برای مذاکره را بی پاسخ گذاشت

مسکو - ایرنا - سخنگوی وزارت دفاع روسیه اعلام کرد که آمریکا به دو نامه حاوی درخواست وزیر دفاع روسیه برای مذاکره در زمینه سوریه و پیمان منع موشک های کوتاه و میان برد پاسخ نداده است.

یادداشت‌های وزارت دفاع روسیه به پنتاگون درباره سوریه و معاهده کنترل تسلیحات

وزارت دفاع روسیه در بیانیه‌ای اعلام کرد، سرگئی شویگو، وزیر دفاع این کشور اخیرا دو یادداشت برای جیمز ماتیس، وزیر دفاع آمریکا فرستاده که یکی از آنها درباره سوریه بوده است.

بی پاسخ ماندن 2 پیام وزیر دفاع روسیه برای همتای آمریکایی خود

سخنگوی وزارت دفاع روسیه گفت، وزیر دفاع این کشور دو پیام، یکی درباره اوضاع شرق رود فرات در سوریه و دیگری برای بررسی مشکلات مربوط به پیمان موشکی برای همتای آمریکایی خود فرستاده، ولی پنتاگون هنوز حتی واکنش رسمی به آن نشان نداده است.

روسیه سخنان وزیر خارجه آمریکا را غیرقابل قبول خواند

وزارت امور خارجه روسیه اظهارات وزیر خارجه آمریکا درباره پرواز آموزشی بمب افکن راهبردی «توپولف-160» به ونزوئلا را غیردیپلماتیک، کاملا غیرحرفه‌ای و غیرقابل قبول دانست و چند نمونه از صرف هزینه‌های واشنگتن را به مردم آمریکا یادآور شد.

وزیر دفاع روسیه راهی هند شد

مسکو - ایرنا - وزیر دفاع روسیه برای شرکت در نشست کمیسیون دولتی همکاریهای نظامی روسیه و هند عازم دهلی نو پایتخت هند شد.

دیدار نظامیان اسرائیلی و روس در مسکو

وزارت دفاع روسیه اعلام کرد که دیداری در مسکو میان مسئولانی از وزارت دفاع روسیه و وزارت جنگ رژیم صهیونیستی برگزار شد.

تأکید وزارت دفاع روسیه بر لزوم عضویت مجدد سوریه در اتحادیه عرب

رئیس مرکز دفاع ملی روسیه وابسته به وزارت دفاع این کشور تأکید کرد که بازگشت سوریه به اتحادیه عرب به حل سیاسی بحران و بازگشت آوارگان کمک می‌­کند.]]>

تقویت همکاری‌ دفاعی، موضوع سفر وزیر دفاع روسیه به هند

وزیر دفاع روسیه امروز (چهارشنبه) در یک سفر دو روزه به هند می‌رود.

وزارت دفاع سازمانی پژوهش محور و تحقیقاتی است

وزیر دفاع با بیان اینکه وزارت دفاع در مجموع یک سازمان و دستگاه بسیار بزرگ پژوهش محور و تحقیقاتی است، گفت: ماحصل تحقیق و پژوهش شما دانشمندان متعهد به عنوان دستاوردهای گرانقدر رویت می شود.

وزارت دفاع سازمانی تحقیقاتی است

تهران- ایرنا- وزیر دفاع و پشتیبانی نیروهای مسلح گفت: کلیت وزارت دفاع و پشتیبانی نیروهای مسلح یک سازمان و دستگاه بسیار بزرگ پژوهش محور و تحقیقاتی است.

وزارت دفاع یک سازمان کاملاً پژوهش محور و تحقیقاتی است

وزیر دفاع اعلام کرد کلیت وزارت دفاع و پشتیبانی نیروهای مسلح در مجموع یک سازمان و دستگاه بسیار بزرگ پژوهش محور و تحقیقاتی است .

وزارت دفاع سازمانی پژوهش محور و تحقیقاتی است

وزیر دفاع با بیان اینکه وزارت دفاع و پشتیبانی نیروهای مسلح در مجموع یک سازمان و دستگاه بسیار بزرگ پژوهش محور و تحقیقاتی است، گفت: بحمدا... امروز ماحصل تحقیق و پژوهش شما دانشمندان متعهد به عنوان دستاوردهای گرانقدر رویت می شود.

پنتاگون بالاخره به پیام وزیر دفاع روسیه واکنش نشان داد

سخنگوی پنتاگون اعلام کرد، پیشنهاد هفته قبل وزیر دفاع روسیه به همتای آمریکایی خود برای رایزنی‌های کارشناسانه درباره سرنوشت پیمان موشکی را دریافت کرده، ولی در آن نشانی از آمادگی مسکو برای بررسی موارد نقض این توافقنامه دیده نشده است.

وزیر دفاع: تحقیقات عامل اساسی در ارتقا قدرت بازدارنگی است

تهران- ایرنا- وزیر دفاع و پشتیبانی نیروهای مسلح گفت: موضوع تحقیقات در وزارت دفاع به عنوان یک مولفه و عامل اساسی در ارتقا قدرت دفاعی و بازدارندگی جمهوری اسلامی همواره از اهمیت ویژه ای برخوردار بوده است.

وزیر دفاع کلمبیا: تسلیم اقدامات تهدیدآمیز ونزوئلا نمی‌شویم

وزیر دفاع کلمبیا تاکید کرد: کلمبیا اجازه نخواهد داد ونزوئلا با کمک روسیه که اخیرا هواپیماهای نظامی خود را به کاراکاس فرستاده، باعث ایجاد اقدامات تحریک‌آمیز شود.

عبدالمهدی: تشکیل کابینه منوط به توافق فراکسیون‌های سیاسی است/عقب‌نشینی سنی‌ها درباره وزارت دفاع

نخست وزیر عراق با بیان اینکه انتخاب وزرا منوط به موافقت فراکسیون‌های سیاسی با نامزدهاست، اعلام کرد، هنوز کسی را برای پست وزارت دفاع و کشور کاندیدا نکرده است.

وزیر دفاع روسیه از تشکیل گروه همکاری نظامی میان روسیه و هند خبر داد

پاسخ روسیه به سخنان پامپئو درباره اعزام هواپیمای راهبردی به ونزوئلا

سناتور روس به وزیر خارجه آمریکا توصیه کرد، بجای داشتن حساب پول‌های روسیه، بهتر است به فکر بدهی سنگین خارجی واشنگتن و هزینه‌های گزاف آمریکا در راه اندازی جنگ در سایر کشورها باشد.

فرودگاه جدیدی نمی‌سازیم/ وزیر جدید برای انعقاد قرارداد با زیرمجموعه‌ وزارت دفاع توصیه‌‌ای نکرد

مدیر عامل شرکت فرودگاه‌ها و ناوبری ایران با بیان اینکه تاکید وزیر جدید بر رفع وابستگی به شرکت‌های خارجی است گفت: در انعقاد قراردادهای جدید با زیرمجموعه وزارت دفاع آقای اسلامی هیچ توصیه‌ای نکرد.]]>

آمریکا در شکست داعش ناتوان بوده است

سرگئی شویگو وزیر دفاع روسیه در یادداشتی به وزیر دفاع آمریکا اعلام کرد ائتلاف آمریکا در شکست کامل داعش در نزدیکی منطقه هجین در سوریه ناتوان بوده است.