وزیر علوم، تحقیقات و فناوری در جمع راهیان نور

وزیر علوم، تحقیقات و فناوری از مناطق عملیاتی دفاع مقدس بازدید کرد.مطالب مرتبط

ضرورت گسترش همکاری بین‌بخشی در برپایی هرچه بهتر اردوهای راهیان نور

معاون فرهنگی و اجتماعی وزارت علوم، تحقیقات و فناوری با اشاره به ضرورت همکاری بین‌بخشی در برپایی هرچه بهتر اردوهای راهیان نور دانشجویی، گفت: راهیان نور دانشجویی حرکتی ملی و عظیم است و پاسخ به این نیاز دانشجویان، نیازمند همکاری بین‌بخشی است.

برگزاری نشست کمیته همکاری علمی و فناوری وزارت علوم و شورای علم و فناوری ترکیه

اولین نشست کمیته همکاری علمی و فناوری وزارت علوم، تحقیقات و فناوری و شورای علم و فناوری ترکیه (توبیتاک) به ریاست دکتر حسین سالار آملی، قائم مقام وزیر علوم در امور بین‌الملل و رئیس مرکز همکاری‌های علمی بین‌المللی و دکتر حسن ماندال، رییس توبیتاک ترکیه در دا

مشاور وزیر و رئیس مرکز حراست وزارت علوم منصوب شد

وزیر علوم، تحقیقات و فناوری با صدور حکمی مشاور وزیر و رئیس مرکز حراست را منصوب کرد.]]>

مشاور وزیر و رئیس مرکز حراست وزارت علوم منصوب شد

وزیر علوم، تحقیقات و فناوری با صدور حکمی مشاور وزیر و رئیس مرکز حراست را منصوب کرد.

راهیان نور، بهترین فناوری برای انتقال فرهنگ ایثار است

دزفول - ایرنا - رئیس عقیدتی سیاسی ارتش جمهوری اسلامی ایران با اشاره به ظرفیت های نمایشگاه های راهیان نور گفت: راهیان نور بهترین فناوری برای انتقال فرهنگ ایثار و شهادت از نسل قبل به نسل جدید است.

راهیان نور، بهترین فناوری برای انتقال فرهنگ ایثار است

دزفول - ایرنا - رئیس عقیدتی سیاسی ارتش جمهوری اسلامی ایران با اشاره به ظرفیت های نمایشگاه های راهیان نور گفت: راهیان نور بهترین فناوری برای انتقال فرهنگ ایثار و شهادت از نسل قبل به نسل جدید است.

رئیس مرکز حراست وزارت علوم منصوب شد

دکتر منصور غلامی در حکمی دکتر محسن پالیزبان را به سمت «مشاور وزیر و رئیس مرکز حراست وزارت علوم، تحقیقات و فناوری» منصوب کرد.

ابقا ­رئیس دانشگاه ایلام

وزیر علوم، تحقیقات و فناوری در حکمی دکتر محمدعلی اکبری را به مدت ۴ سال در سمت ریاست دانشگاه ایلام ابقا کرد

رئیس دانشگاه ایلام ابقا شد

وزیر علوم، تحقیقات و فناوری، در حکمی دکتر محمدعلی اکبری را به مدت چهار سال در سمت ریاست دانشگاه ایلام ابقا کرد.

لزوم حرکت در جهت تحقق برنامه‌های مصوب بالادستی/ ضرورت هماهنگی بین بخش‌‌های مختلف وزارتخانه و مجموعه‌های دیگر

وزیر علوم، تحقیقات و فناوری تاکید کرد: همگی مدیران مجموعه بزرگ آموزش عالی باید در راستای سیاست‌ها، قوانین و برنامه‌های مصوب حرکت کنند.]]>

رئیس مرکز ملی تحقیقات راهبردی آموزش علوم پزشکی منصوب شد

وزیر بهداشت، درمان و آموزش پزشکی در حکمی دکتر علی اکبر حق دوست را به عنوان رئیس مرکز ملی تحقیقات راهبردی آموزش علوم پزشکی منصوب کرد.

آغاز تحقیقات گسترده دانشگاههای علوم پزشکی درباره محصولات تراریخته

وزیر بهداشت گفت: به عنوان وزیر بهداشت بحث تراریخته را رد یا تأیید نمی‌کنم. در این زمینه با دانشگاه‌های علوم پزشکی کار تحقیقاتی گسترده‌ای را آغاز کرده‌ایم.

اولتیماتوم وزارت علوم به ۷۰ موسسه آموزش عالی

مدیرکل دفتر آموزش عالی غیردولتی غیرانتفاعی وزارت علوم، تحقیقات و فناوری گفت: سیاست وزارت‌خانه انحلال مؤسسات نیست و تنها حدود ۵۰ مؤسسه‌ای که طی پنج سال اخیر به کمیسیون ماده ۹ رفته‌اند منحل شده‌اند. همچنین به ۷۰ مؤسسه که اصلاً اقدامات ثبت خود را انجام نداده

لزوم حرکت در جهت تحقق برنامه‌های مصوب بالادستی

وزیر علوم، تحقیقات و فناوری در نشستی با معاونان، مدیران و مشاوران این وزارتخانه که در محل باغ نگارستان برگزار شد، بر لزوم حرکت در جهت تحقق برنامه‌های مصوب بالادستی و هماهنگی بین بخش‌های مختلف وزارتخانه و مجموعه‌های دیگر تأکید کرد.

موزه ملی علوم و فناوری؛ نوپا اما پویا

تهران- ایرنا- موزه ملی علوم و فناوری به عنوان تنها موزه علمی کشور با وجود آغاز فعالیت از سال 1389، در مجامع بین‌المللی حرفی برای گفتن دارد و هر سال در ایام نوروز پذیرای بازدیدکنندگان و گردشگران داخلی و خارجی است.

هیچ مشکل امنیتی زائران راهیان نور را تهدید نمی‌کند

مسئول کمیته امنیت قرارگاه مرکزی راهیان نور سپاه و بسیج گفت که اینکه زائران راهیان نور به راحتی در نقاط صفر مرزی تردد و از یادمان های دفاع مقدس بازدید می‌کنند نشان دهنده نبود مشکل امنیتی در راهیان نور است.

2 طرح پژوهشی دانشگاه شهید چمران اهواز برگزیده وزارت علوم شد

اهواز – ایرنا – 2 طرح پژوهشی از اعضای هیات علمی دانشگاه شهید چمران اهواز برگزیده دانشگاهی امسال وزارت علوم، تحقیقات و فناوری شد.

هیچ مشکل امنیتی در برگزاری اردوهای راهیان نور نداریم

مسئول کمیته امنیت قرارگاه مرکزی راهیان نور سپاه و بسیج گفت: اینکه زائران راهیان نور به راحتی در نقاط صفر مرزی تردد می‌کنند و از یادمان‌های دفاع مقدس بازدید می‌نمایند، نشان دهنده نبود مشکل امنیتی در اردوهای راهیان نور است.

سانحه علوم و تحقیقات تلخ‌ترین واقعه آموزش عالی در سال ۹۷

رییس دانشگاه آزاد اسلامی سانحه‌ اتوبوس حامل دانشجویان علوم و تحقیقات این دانشگاه را تلخ‌ترین حادثه آموزش عالی در سال ۹۷ دانست و گفت: در این سانحه هشت دانشجو به همراه پدر یکی از دانشجویان جان خود را از دست دادند و این سال اتفاق ناگوار سال جاری را برای ما ت

مشکل امنیتی در برگزاری اردوهای راهیان نور نداریم

آبادان - ایرنا - مسئول کمیته امنیت قرارگاه مرکزی راهیان نور سپاه و بسیج به تردد بدون مشکل اعضای کاروان های راهیان نور در نقاط صفر مرزی و بازدید از یادمان های دفاع مقدس اشاره کرد و گفت: مشکل امنیتی در برگزاری اردوهای راهیان نور نداریم.