وزیر علوم، تحقیقات و فناوری در جمع راهیان نور

وزیر علوم، تحقیقات و فناوری از مناطق عملیاتی دفاع مقدس بازدید کرد.مطالب مرتبط

وزیر علوم: وزارت علوم روی تحقیقات و فناوری متمرکز می شود

تهران- ایرنا- وزیر علوم، تحقیقات و فناوری‌ با اشاره به ماموریت های این وزارت خانه در زمینه آموزش و پژوهش گفت: با توجه به نیازهای جامعه روی تحقیقات و فناوری متمرکز می شویم.

سفر وزیر علوم ، تحقیقات و فناوری به کرمان

وزیر علوم تحقیقات و فناوری کشور به منظور حضور در همایش توسعه روابط آموزش عالی ایران و افغانستان در رفسنجان صبح امروز پس از ورود به فرودگاه کرمان عازم این شهر شد.

دانشگاه ها بر اساس نیازهای جامعه روی تحقیقات و فناوری متمرکز شوند

وزیر علوم با اشاره به ماموریت های این وزارتخانه در زمینه آموزش، پژوهش و فناوری گفت: فعالیت های وزارت علوم و دانشگاه ها باید با توجه به نیازهای جامعه بر روی تحقیقات و فناوری متمرکز شود.

ایجاد «مجموعه فناوری نوآوری» ویژه دانشجویان واحد علوم و تحقیقات

قائم مقام واحد علوم و تحقیقات با اشاره به سیاست دانشگاه آزاد اسلامی برای حمایت از انجمن‌های علمی، ادبی و هنری دانشجویی، از ایجاد فضایی با عنوان «مجموعه فناوری نوآوری» ویژه دانشجویان واحد علوم و تحقیقات خبر داد.

ویدئو / بازدید وزیر علوم از ایسنا

منصور غلامی - وزیر علوم، تحقیقات و فناوری - صبح سه‌شنبه (۲۸ فروردین) ضمن گفت‌وگو با خبرنگاران خبرگزاری دانشجویان ایران (ایسنا)، از بخش‌های مختلف این مجموعه بازدید کرد.

وزیر علوم از ایسنا بازدید کرد

وزیر علوم، تحقیقات و فناوری صبح امروز از بخش‌های مختلف خبرگزاری دانشجویان ایران (ایسنا) بازدید کرد.

وزیر علوم:مشکل ارز دانشجویی برطرف شد

کرمان - ایرنا - وزیر علوم، تحقیقات و فناوری گفت: برای دانشجویانی که از طریق صرافی ها و بدون مراجعه به سازمان امور دانشجویی ارز دریافت می کردند ، تصمیم های جدیدی برای تامین ارز آنان گرفته شده است.

وزیر علوم درگذشت دو دانشجوی دانشگاه دامغان را تسلیت گفت

تهرن-ایرنا- وزیر علوم، تحقیقات و فناوری جان باختن 2 تن از دانشجویان دانشگاه دامغان را در حادثه واژگونی مینی بوس، تسلیت گفت.

تاکید وزیر علوم بر لزوم فعالیت شبکه‌ای مراکز پژوهشی

وزیر علوم، تحقیقات و فناوری گفت: باید موسسات پژوهشی از فعالیت پراکنده و جزیره‌ای فاصله گرفته و در یک شبکه مرتبط و هم‌افزا با یکدیگر عمل کنند.

تاکید وزیر علوم بر لزوم فعالیت شبکه‌ای مراکز پژوهشی

وزیر علوم، تحقیقات و فناوری گفت: باید موسسات پژوهشی از فعالیت پراکنده و جزیره ای فاصله گرفته و در یک شبکه مرتبط و هم افزا با یکدیگر عمل کنند.

تاکید وزیر علوم بر لزوم فعالیت شبکه ای مراکز پژوهشی

وزیر علوم، تحقیقات و فناوری گفت: باید موسسات پژوهشی از فعالیت پراکنده و جزیره ای فاصله گرفته و در یک شبکه مرتبط و هم افزا با یکدیگر عمل کنند.

علی محبی «مشاور وزیر علوم در امور ایثارگران» شد

وزیر علوم، تحقیقات و فناوری با صدور حکمی، علی محبی را به سمت « مشاور وزیر علوم در امور ایثارگران » منصوب کرد.

برنامه‌های واحد علوم و تحقیقات برای حمایت از انجمن‌های علمی و ادبی

قائم مقام واحد علوم و تحقیقات با اشاره به سیاست دانشگاه آزاد اسلامی برای حمایت از انجمن‌های علمی، ادبی و هنری دانشجویی، از ایجاد فضایی با عنوان "مجموعه فناوری نوآوری" ویژه دانشجویان واحد علوم و تحقیقات خبر داد.

مشاور وزیر علوم در امور ایثارگران منصوب شد

وزیر علوم، تحقیقات و فناوری با صدور حکمی، مشاور وزیر علوم در امور ایثارگران را منصوب کرد.

وزیر علوم: آموزش عالی مصرف‌کننده تولیدات تحول در علوم انسانی است

تهران- ایرنا- وزیر علوم، تحقیقات و فناوری با بیان اینکه آموزش عالی مصرف‌کننده تولیدات و فرآورده‌های تحول و ارتقاء در علوم انسانی است، گفت: تربیت اعضای هیات علمی توانمند برای تدریس سرفصل‌های بازنگری شده یک گام مهم است که باید برای آن برنامه‌ریزی شود.

تاکید برومند بر همکاری وزارت علوم در تکمیل پروژه ملی "آزمایشگاه پیشرفته مهندسی زلزله"

معاون پژوهش و فناوری وزیر علوم، تحقیقات و فناوری بر همکاری وزارت علوم در تامین و تخصیص منابع مورد نیاز برای تکمیل پروژه ملی ساخت آزمایشگاه پیشرفته مهندسی زلزله تاکید کرد.

امام جمعه اهل سنت زاهدان با وزیر علوم دیدار کرد

در دیدار امام جمعه اهل سنت زاهدان با وزیر علوم، تحقیقات و فناوری بر ضرورت توجه به حفظ وحدت و انسجام ملی در ایران تاکید شد.

آخرین تصمیمات وزارت علوم برای تامین ارز دانشجویی

وزیر علوم، تحقیقات و فناوری گفت: دانشجویانی که از طریق صرافی ها و بدون مراجعه به سازمان امور دانشجویی ارز دریافت می‌کردند مذاکراتی شده تا این روش را ساماندهی کنیم و تصمیم گیری آن نهایی شده و در آینده نزدیک اعلام خواهد شد.

دانشگاه ها برای کمک به تولید داخل آمادگی کامل دارند

کرمان - ایرنا - وزیر علوم، تحقیقات و فناوری گفت: مراکز علمی و تحقیقاتی و پارک های علمی و فناوری می توانند با کیفیت بخشی و کاهش هزینه ها به تولید داخل کمک کنند.

دانشگاه ها برای کمک به تولید داخل آمادگی کامل دارند

کرمان - ایرنا - وزیر علوم، تحقیقات و فناوری گفت: مراکز علمی و تحقیقاتی و پارک های علمی و فناوری می توانند با کیفیت بخشی و کاهش هزینه ها به تولید داخل کمک کنند.