اعزام دانشجویان دانشگاه آزاد رشت به مناطق عملیاتی دوران دفاع مقدس

رشت - ایرنا - 350 نفر از دانشجویان دانشگاه آزاد اسلامی واحد رشت به مناطق عملیاتی هشت سال دفاع مقدس اعزام شدند.مطالب مرتبط

نیاز به افرادی داریم که مانند دوران دفاع‌مقدس مسئولیت‌پذیر باشند

رئیس نهاد نمایندگی مقام معظم رهبری در دانشگاه امیرکبیر گفت: یاد ایام دفاع مقدس نوعی ذخیره است و این دوران برای مردم برکات زیادی داشته است.

عزم ارتش دفاع از دستاوردهای انقلاب است

قزوین-ایرنا-فرمانده قرارگاه عملیاتی لشگر 16 زرهی قزوین، گفت: ارتش با تعهدی که پس از پیروزی انقلاب و دوران دفاع مقدس برای خود ایجاد کرده عزم جدی دارد تا از دستاوردهای نظام مقدس تا پای جان دفاع کرده و موجودیت خود را نیز به همگان اثبات کند.

جمع‌آوری 8 هزار خاطره دوران دفاع مقدس در خوزستان

مدیرکل بنیاد حفظ آثار و نشر ارزش‌های دفاع مقدس خوزستان با تاکید بر لزوم جمع‌آوری اسناد مردمی و تاریخ شفاهی جنگ و گردآوری این اسناد در یک موزه گفت: بسیاری از اسناد دوران دفاع مقدس در دست مردم هستند که این اسناد پس از مدتی قابل استفاده نیستند یا از بین می‌ر

مردم ایلام اوج ایثار را در دفاع مقدس به نمایش گذاشتند

ایلام - ایرنا - استاندار ایلام با اشاره به رشادت های مردم استان در دوران هشت سال دفاع مقدس گفت: مردم این استان در دوران جنگ تحمیلی شجاعانه از کشور دفاع کردند، اکنون نوبت نظام و دولت است که عقب ماندگی های ایلام را جبران کند.

ایام دفاع مقدس ذخیره برای مردم و کشور است

رئیس نهاد نمایندگی مقام معظم رهبری در دانشگاه صنعتی امیرکبیر گفت: یاد ایام دفاع مقدس نوعی ذخیره است و این دوران برای مردم برکات زیادی داشته است.

حضور کاروان اداره کل بهزیستی استان قزوین در مناطق عملیاتی دفاع مقدس

کاروان راهیان نور اداره کل بهزیستی استان قزوین، متشکل از جامعه هدف و کارکنان سازمان به مناطق عملیاتی جنوب کشور سفر کردند.

نقش آفرینی ارزنده ارتش در دوران دفاع مقدس

ساری - رئیس دفتر ارتباطات مردمی فرماندهی کل ارتش جمهوری اسلامی ایران، نقش آفرینی ارتش را در دوران دفاع مقدس مهم و ارزنده توصیف کرد.

ارومیه| اوضاع نابه‌سامان دانشگاه آزاد ‌ارومیه ‌به دانشجویان و اساتید+تصاویر‌

مسئولان دانشگاه آزاد اسلامی ارومیه نسبت به دانشجویان و اساتید این دانشگاه بی‌توجه هستند و حتی یک پارکینگ مناسب در اختیار آنان قرار نمی‌دهند.

برگزاری آزمون‌های عمومی در دوران تحصیل یکی از را‌ه‌های ارتقای کیفیت آموزش دانشگاه است

رئیس هیات موسس و هیات امنای دانشگاه آزاد گفت: یکی از راه‌های ارتقای کیفیت آموزش و پژوهش در دانشگاه، اخذ آزمون‌های عمومی در رشته‌های تحصیلی است، به این معنی که دانشجویان در طی دوران تحصیل مورد ارزیابی عمومی قرار گیرند.

روایتی از جانباز شیمیایی دفاع مقدس که شهید مدافع حرم شد

دختر شهید مدافع حرم حبیب جنت مکان گفت: پدرم جانباز شیمیایی بود و در دوران دفاع مقدس بارها زخمی شد و تا آخرین لحظات عمرش از زخم‌های آن دوران رنج می‌برد.

روحیه وطن‌پرستی در بدنه نیروهای مسلح موج می‌زند/ نقش ارتش در دوران دفاع مقدس قابل کتمان نیست

نماینده ولی‌فقیه در استان اردبیل به نقش مهم ارتش در دوران دفاع مقدس اشاره کرد و گفت: روحیه شهادت‌طلبی و تعصب ملی در بدنه نیروهای مسلح ایران اسلامی موج می‌زند.

شهریه دانشجویان واحد الکترونیکی دانشگاه آزاد افزایش نمی‌یابد

براساس مصوبه کمیسیون دائمی هیات امنای دانشگاه آزاد، شهریه دانشجویان واحد الکترونیکی دانشگاه آزاد اسلامی در سال جاری افزایش نمی‌یابد.

روایت زندگینامه فرمانده زرهی دوران دفاع مقدس در"شاپرک‌های عاشق نمی‌میرند"

کتاب «شاپرک‌های عاشق نمی‌میرند...» روایتی داستانی زندگی محمدرضا تنگسیری از فرماندهان پشتیبانی زرهی دوران دفاع مقدس توسط موسسه شهید باقری به چاپ رسید.

دیدار مسئولان استان با سه نفراز جانبازان دفاع مقدس

در این دیدار از رشادتها و جانفشانی این عزیزان در دوران دفاع مقدس و صبر و استقامت انها تجلیل شد.

شهریه دانشجویان واحد الکترونیکی دانشگاه آزاد افزایش نمی یابد

در جلسه کمیسیون دائمی هیات امنای دانشگاه آزاد اسلامی مصوب شد تا شهریه دانشجویان واحد الکترونیکی این دانشگاه در سال جاری افزایش نداشته باشد.

کتاب «روزهای پرالتهاب» منتشر شد

کتاب «روزهای پرالتهاب» یکی از آثار تازه منتشرشده انتشارات مرکز اسناد و تحقیقات دفاع مقدس است که سردار محمد کرمی راد در این کتاب، ضمن بازگویی خاطرات دوران انقلاب و پیروزی آن به بیان فعالیت‌هایشان در دوران حساس انقلاب و دفاع مقدس پرداخته و خاطرات تلخ و شیری

استفاده از توان علمی دانشگاه برای تدوین دانشنامه دفاع مقدس

معاون اسناد و پژوهش بنیاد حفظ آثار و نشر ارزش‌های دفاع مقدس لرستان، با تاکید بر استفاده از توان علمی دانشگاه لرستان برای تدوین دانش‌نامه دفاع مقدس، اظهار کرد: از توان علمی دانشگاه لرستان برای محتواسازی دانش‌نامه دفاع مقدس استفاده می‌شود.

دیدار مسئولان سپاه مهاباد با دو جانباز دوران دفاع مقدس

به مناسبت میلاد باسعادت حضرت ابوالفضل عباس(ع) و روز جانباز ،جمعی از مسئولان سپاه مهاباد امروز با دو جانباز دوران دفاع مقدس دیدار کردند.

بریده کتاب؛ سفر به سال‌های دفاع مقدس همراه با زنان ایثارگر

«خاطرات همسفر 2؛ خاطرات خواهران گروه پزشکی دوران دفاع مقدس» شرح سال‌های ایثارگری 2 تن از پزشکانی است که علی‌رغم همه خطرات و کمبودها جان بسیاری از مجروحان جنگ تحمیلی را نجات دادند.

شهرکرد| دفاع از مرزها و حریم آل‌الله مهم‌ترین مأموریت امروز سپاه است

فرمانده سپاه قمربنی‌هاشم(ع) چهارمحال و بختیاری گفت: موضوعات امنیتی یکی از مأموریت‌های سپاه پاسداران است که هم در دوران انقلاب و هم امروز در دفاع از حریم آل‌الله و برای دفاع از مرزهای نظام و در 8 سال دوران دفاع مقدس حضور داشته است.