هوای چهارمحال و بختیاری در وضعیت هشدار قرار گرفت

شهرکرد- ایرنا- معاون توسعه و پیش بینی هواشناسی چهارمحال و بختیاری گفت: غلطت ذرات آلاینده ها، هوای استان را در بعدازظهر امروز سه شنبه ناسالم و در وضعیت هشدار قرار داده است.مطالب مرتبط

توده گرد و غبار هوای ایلام را در وضعیت هشدار قرار داد

ایلام - ایرنا - مدیرکل حفاظت محیط زیست ایلام گفت: هوای بیشتر نقاط استان به علت پدیده ریزگردها در وضعیت هشدار قرار دارد.

کیفیت هوای مشهد در وضعیت هشدار است

کیفیت هوای امروز کلانشهر مشهد برای دومین روز پیاپی در وضعیت هشدار قرار دارد.

کیفیت هوای مشهد در وضعیت هشدار است

مشهد- ایرنا- مدیرکل حفاظت محیط زیست خراسان رضوی گفت: کیفیت هوای کلانشهر مشهد امروز 23 دی ماه در وضعیت هشدار قرار دارد.

آلودگی هوای اصفهان در وضعیت قرمز قرار گرفت

اصفهان - ایرنا - آلودگی هوای کلانشهر اصفهان روز یکشنبه در وضعیت قرمز و ناسالم برای عموم قرار گرفت و پس از قم، دومین شهر آلوده کشور محسوب می شود.

کیفیت هوای زاهدان در شرایط ناسالم قرار گرفت

رئیس کارگروه پیش‌بینی و هشدار هواشناسی سیستان و بلوچستان گفت: کیفیت هوای زاهدان در پی وزش طوفان و گرد و خاک در شرایط ناسالم قرار گرفت.

استقرار توده هوای سرد در چهارمحال و بختیاری

مدیرکل هواشناسی چهارمحال و بختیاری از استقرار توده هوای سرد در این استان خبر داد.

کاهش محسوس دما چهارمحال و بختیاری را فرا می‌گیرد

معاون هواشناسی چهارمحال و بختیاری گفت: دمای هوای استان همچنان کاهش محسوس دارد و تا 6 درجه دیگر هوا سرد می‌شود.

کولاک برف محورهای کوهستانی چهارمحال و بختیاری را فرا می‌گیرد

مسئول مرکز مدیریت راه‌های چهارمحال و بختیاری گفت: با توجه به پیش‌بینی‌های انجام شده از طریق دوربین‌های کنترل وضعیت جوی احتمال وقوع کولاک برف در محورهای کوهستانی استان وجود دارد.

مسمومیت 130 نفر در چهارمحال و بختیاری با گاز مونوکسید کربن/ حال عمومی آسیب‌دیدگان خوب است

رئیس مرکز مدیریت حوادث و فوریت‌های پزشکی چهارمحال و بختیاری از مسمومیت 130 نفر بر اثر استنشاق گاز مونوکسید کربن در یک حسینیه واقع در شهر هارونی از توابع چهارمحال و بختیاری خبر داد.

دستگیری ۷ سارق در چهارمحال و بختیاری

جانشین فرمانده انتظامی استان چهارمحال و بختیاری گفت: ماموران فرماندهی انتظامی استان چهارمحال و بختیاری هفت سارق را با ۱۹ فقره سرقت دستگیر کردند.]]>

مدارس ۳ شهرستان چهارمحال و بختیاری روز سه شنبه تعطیل است

شهرکرد- مدیر روابط عمومی آموزش و پرورش چهارمحال و بختیاری گفت: مدارس سه شهرستان اردل، کوهرنگ و بن در چهارمحال و بختیاری به علت بارش برف و برودت هوا روز سه شنبه تعطیل شدند.

مدارس چهارمحال و بختیاری روز دوشنبه تعطیل شدند

شهرکرد- مدیر روابط عمومی آموزش و پرورش چهارمحال و بختیاری گفت: مدارس چهارمحال و بختیاری فردا دوشنبه به علت بارش برف و باران و لغزندگی معابر تعطیل شدند.

۷ سارق در چهارمحال و بختیاری دستگیر شدند

شهرکرد- جانشین فرمانده انتظامی استان چهارمحال و بختیاری گفت: ماموران فرماندهی انتظامی استان چهارمحال و بختیاری هفت سارق را با ۱۹ فقره سرقت دستگیر کردند.

فعالیت مدارس چهارمحال و بختیاری روز شنبه با تاخیر آغاز می‌شود

شهرکرد- مدیر روابط عمومی آموزش و پرورش چهارمحال و بختیاری گفت: فعالیت مدارس چهارمحال و بختیاری به علت برودت هوا روز شنبه با تأخیر آغاز می‌شود.

سه دشت چهارمحال و بختیاری به کانون تولید گرد و غبار تبدیل شده است

شهرکرد- مدیر کل محیط زیست چهارمحال و بختیاری با اشاره به کاهش بارش هاو خشکسالی در این استان، گفت: سه دشت چهارمحال و بختیاری به کانون تولید گرد و غبار تبدیل شده است.

برف و کولاک چهارمحال و بختیاری را فرا می گیرد

شهرکرد- مدیر کل هواشناسی استان چهارمحال و بختیاری از ورود یک سامانه بارشی به این استان خبر داد و گفت: برف و کولاک چهارمحال و بختیاری را فرا می گیرد.

امداد رسانی به ۳۲۷ نفردر چهارمحال و بختیاری/ فعالیت ۱۰ تیم امدادی

شهرکرد- مدیر عامل جمعیت هلال احمر استان چهارمحال و بختیاری گفت: ۳۲۷ نفر در چهارمحال و بختیاری توسط نیروهای امدادی هلال احمر در پی بارش برف و باران امداد رسانی شدند.

۱۱۴ تن گوشت گوسفند وارداتی در چهارمحال و بختیاری توزیع شد

شهرکرد- رئیس سازمان جهاد کشاورزی چهارمحال و بختیاری گفت: ۱۱۴ تن گوشت گوسفند وارداتی از ابتدای سالجاری در چهارمحال و بختیاری توزیع شد.

برق روستاها و شهرهای چهارمحال و بختیاری وصل شد

مدیرعامل شرکت توزیع نیروی برق چهارمحال و بختیاری گفت: روز گذشته به علت وزش باد شدید برق تعدادی از شهرها و روستاهای استان قطع که با تلاش اکیپ‌های عملیاتی این مشکل رفع شد‌.

فعالیت مدارس چهارمحال و بختیاری روز یکشنبه با تأخیر آغاز می‌شود

شهرکرد- مدیر روابط عمومی آموزش و پرورش چهارمحال و بختیاری گفت: فعالیت برخی مدارس چهارمحال و بختیاری به علت برودت هوا روز یکشنبه با تأخیر آغاز می‌شود.