منع دستگاه‌های اجرایی از دریافت سود حساب‌های بانکی

سخنگوی کمیسیون تلفیق مجلس مصوبات امروز این کمیسیون را درباره شرایط دستگاه‌های اجرایی برای اخذ سود حساب‌های بانکی تشریح کرد.مطالب مرتبط

کلاهبرداری از حساب‌های بانکی به بهانه قطع یارانه/ برداشت یک تا 40 میلیون از حساب شهروندان

رئیس پلیس فتا تهران بزرگ نسبت به کلاهبرداری از حساب‌های بانکی شهروندان به بهانه قطع یارانه هشدار داد.]]>

کلاهبرداری به بهانه کمک در مقابل دستگاه‌های خودپرداز

رئیس پایگاه چهارم پلیس آگاهی پایتخت، از دستگیری سارقی خبر داد که به بهانه کمک به سالمندان در هنگام دریافت وجه از دستگاه های خودپرداز، کارت آنها را سرقت کرده و اقدام به خالی کردن حساب شان می‌کرد.]]>

تشدید انسداد حساب‌های با گردش‌ بدون حساب و کتاب

یک مقام مسئول در بانک مرکزی، از آغاز انسداد حساب‌های بانکی با گردش مالی بدون حساب و کتاب خبر داد و گفت: دستگاههای کارتخوانی که کارتهای ایرانی را می‌پذیرند در کوچه‌های استانبول فعال هستند.

کلاهبردار دستگاه های خودپرداز در پایتخت دستگیر شد

تهران- ایرنا- رئیس پایگاه چهارم پلیس آگاهی پایتخت، از دستگیری سارقی خبر داد که به بهانه کمک به سالمندان در هنگام دریافت وجه از دستگاه های خودپرداز، کارت آنها را سرقت کرده و اقدام به خالی کردن حساب شان می کرد.

گزارش عملکرد دستگاه‌های اجرایی در مورد حساب واحد خزانه به مجلس ارائه می‌شود

یک عضو کمیسیون اقتصادی مجلس شورای اسلامی، آخرین جلسه این کمیسیون برای بررسی نحوه اجرای بند (ب) ماده ۱۷ قانون برنامه ششم درباره حساب واحد خزانه را تشریح کرد.

کلاهبرداری از حساب‌های بانکی به بهانه قطع یارانه

رئیس پلیس فتا تهران بزرگ از کلاهبرداری از حساب‌های بانکی به بهانه قطع یارانه خبر داد

مسکو از مسدود شدن حساب بانکی ونزوئلا در روسیه ابراز بی‌اطلاعی کرد

دفتر ریاست جمهوری روسیه از اخبار منتشره توسط یک رسانه غربی پیرامون مسدود شدن حساب بانکی ونزوئلا در این کشور ابراز بی‌اطلاعی کرد.

کاسبی عجیب با زندانیان بزرگ

تهران- روزنامه شهروند در گزارش امروز خود با عنوان کاسبی عجیب با زندانیان بزرگ پرداخته که از ٤٥٠ میلیون حساب بانکی، حدود ٣٠ میلیون حساب بانکی هویت مشخصی ندارند کلاهبرداران اموالی را به نام زندانیان محکوم به اعدام یا حبس ابد و با گرفتن وکالت از آنها می‌فروش

ابراز بی اطلاعی کرملین از مسدود شدن حساب بانکی ونزوئلا

مسکو - ایرنا - سخنگوی رئیس جمهوری روسیه اعلام کرد که کرملین از انتشار خبری مبنی بر مسدود شدن حساب شرکت نفت ونزوئلا در بانک روسی مطلع شده است اما اطلاعاتی در این باره ندارد.

حذف ربای بانکی برای بدهکاران ناتوان

بر اساس مصوبه کمیسیون تلفیق بودجه ۹۸ مجلس شورای اسلامی مبنای بدهکاری بانکی افرادی که چندین وام برای پرداخت بدهی دریافت کرده اند سود اولین وام محاسبه می شود.

حذف ربای بانکی برای بدهکاران ناتوان

بر اساس مصوبه کمیسیون تلفیق بودجه ۹۸ مجلس شورای اسلامی مبنای بدهکاری بانکی افرادی که چندین وام برای پرداخت بدهی دریافت کرده اند سود اولین وام محاسبه می شود.

حضور بانوان در صحنه‌های مختلف حق آنهاست

استاندار سیستان و بلوچستان در نشست هم اندیشی با بانوان فعال دستگاه‌های اجرایی استان گفت: طبق مصوبات شورای عالی اداری کشور در دستگاه‌های اجرایی باید ۳۰ درصد از بانوان باشند.

60 درصد زنان سعودی حساب بانکی ندارند

دستگیری نوجوان 16ساله سارق حساب های بانکی

فروش 620 میلیون حساب بانکی مسروقه در بخش تاریک وب

نوبخت: عیدی کارکنان دولت در همه دستگاه‌ها آماده است

رئیس سازمان برنامه و بودجه گفت: عیدی همه دستگاه‌ها آماده است و الآن خزانه هم دنبال این است که دستگاه‌ها وجه خود را دریافت کنند.

توزیع بودجه 98 براساس عملکرد دستگاه های اجرایی

نائب رییس کمیسیون تلفیق مجلس : توزیع بودجه 98 بر اساس عملکرد دستگاه های اجرایی برنامه ریزی شده است.

بلغارستان حساب‌های شرکت ملی نفت ونزوئلا را مسدود کرد

به گفته دادستان ارشد بلغارستان، مقامات این کشور انتقال پول از حساب‌های بانکی شرکت ملی نفت ونزوئلا به خارج از این کشور را مسدود کرده‌اند.

برداشت غیرمجاز از ۳۰۰۰ کارت بانکی کپی‌شده در کرمانشاه

کرمانشاه_رئیس پلیس استان کرمانشاه گفت: اعضای یک باند که با کپی ۳۰۰۰ کارت‌ بانکی شهروندان کرمانشاهی بیش از ۱۰ میلیارد تومان از حساب آنها به صورت غیرمجاز برداشت کرده بودند، دستگیر شدند.

58 دستگاه اجرایی در قزوین مستاجر موقوفه هستند

قزوین - ایرنا - مدیرکل اوقاف و امور خیریه قزوین گفت: 58 دستگاه اجرایی مستاجر موقوفه بوده و ماهانه به این اداره اجاره پرداخت می کنند.