منع دستگاه‌های اجرایی از دریافت سود حساب‌های بانکی

سخنگوی کمیسیون تلفیق مجلس مصوبات امروز این کمیسیون را درباره شرایط دستگاه‌های اجرایی برای اخذ سود حساب‌های بانکی تشریح کرد.مطالب مرتبط

200 هزار حساب بانکی متعلق به دستگاه‌های اجرایی بسته شد

وزیر اقتصاد با اعلام اینکه خزانه داری کل کشور فرآیند‎ استانداردسازی و کاهش حساب‌های بانکی دستگاه‌های اجرایی را به انجام رسانده‌ است گفت: در نتیجه این اقدامات، تعداد حساب‌های دستگاه‌های اجرایی از 250 هزار حساب به 50 هزار حساب کاهش یافت.

حساب‌های بانکی دستگاه‌های اجرایی آب رفت

حساب‌های بانکی دستگاه‌های اجرایی در راستای ساماندهی و متمرکز سازی به یک پنجم کاهش یافت.

سودهای میلیاردی حرام در حساب‌ بانکی برخی سلبریتی‌ها/ نظام بانکی ورود کند

رئیس دبیرخانه مشارکت‌های مردمی بهزیستی از نظارت جدی بر کمک‌های مردمی خبر داد و گفت: جمع آوری کمک توسط سلبریتی ها و اعلام حساب شخصی‌شان تخلف است و باید در مقابل بهزیستی پاسخگو باشند.

مسدود شدن ۲۰۰ هزار حساب دستگاه‌های اجرایی

‎وزیر اقتصاد همزمان با آغاز دور تازه تحریم‌ها به مردم اطمینان داد که از منابع خزانه با نهایت دقت حفاظت می‌شود.

موج جدید آزادسازی هزاران میلیارد سپرده بانکی

بانک‌ها در آستانه سررسید حساب‌های مدت‌داری قرار دارند که در شهریورماه سال گذشته برای ممانعت از خروج منابع، حساب کوتاه‌مدت را به یکساله با سود ۱۵ درصد تبدیل کرده‌ بودند. اینکه در روزهای آینده قرار است صاحبان این حساب‌ها چه تصمیمی برای سرمایه‌گذاری منابع خو

کلاهبرداری کارمند بانک از حساب‌های دولتی در مشهد

معاون سیاسی‌امنیتی دادستان عمومی و انقلاب مرکز خراسان رضوی از شناسایی کارمند بانکی که از حساب‌های دولتی برداشت غیرقانونی کرده بود، خبر داد.

نرخ بالای بهره و فرصت کوتاه بازپرداخت تسهیلات بانکی، عمده‌ترین مشکل خرماکاران خوزستانی است

مسعود عبادی‌پور گفت: مهم‌ترین مشکل خرماکاران خوزستانی، مشکلات بانکی‌ است. بازه زمانی‌ بانک‌ها برای دریافت سودشان، در حد یک الی دوماه است. این دوره تنفس برای کشاورز باید بیشتر باشد چراکه وی تا بیاید محصول را برداشت کند، بفروشد و پولش را دریافت کند، زمان بس

سه کارمند حساب بانکی کارفرما را سرقت کردند

همدان- ایرنا- رئیس پلیس فضای تولید و تبادل اطلاعات فرماندهی انتظامی همدان گفت: سه کارمند با سوء استفاده از اعتماد کارفرما اقدام به برداشت غیرمجاز از حساب وی کردند.

دستگاه های اجرایی از تولیدات قم استفاده کنند

قم ـ ایرنا ـ معاون هماهنگی امور اقتصادی ومنابع انسانی استانداری قم بر ضرورت استفاده دستگاه های اجرایی از محصولات این استان تأکید کرد.

191 پست مدیریتی خالی در دستگاه های اجرایی ایلام وجود دارد

ایلام - ایرنا - استاندار ایلام گفت: 191 پست مدیریتی خالی در دستگاه های اجرایی استان وجود دارد که باید به تمام دستگاه های اجرایی استان ابلاغ شود تا از ظرفیت جوانان و بانوان در این پست های خالی استفاده شود.

بی‌نظمی در ساختار و توسعه‌ دستگاه‌های دولتی محسوس است/ تهیه سند راهبردی در همه استان‌ها

رئیس سازمان برنامه و بودجه استان تهران با بیان اینکه اجرای برنامه توسعه‌ای باید در کنار ساختار موجود دستگاه‌های اجرایی قرار گیرد، گفت: بی‌نظمی ساختار و توسعه اجرایی از مهمترین مشکلات این دستگاه‌ها است.

تنبیه برای دستگاه‌های اجرایی پرمصرف آب و برق

دستگاه‌های اجرایی پرمصرف آب و برق در استان فارس تنبیه می‌شوند.

اقوامی که در قیامت بدون حساب وارد بهشت می‌شوند

حجت الاسلام انصاریان با بیان اینکه حساب رسی اهل ایمان در قیامت، حساب یسیر است، گفت: عده ای از اهل ایمان اصلا حساب ندارند و بغیر حساب وارد بهشت می شوند.

ارائه برگ تسویه حساب کارفرما با کارگر بدون سند پرداخت، کافی نیست + سند

رئیس کانون انجمن‌های صنفی کارگران با اشاره به اینکه ارائه برگ تسویه حساب کارفرما با کارگر بدون سند پرداخت، کافی نیست گفت:پس از شکایت کارگران به دیوان مبنی بر عدم دریافت حقوق و مزایا دیوان عدالت اداری رای صادر کرد که ارائه برگ تسویه حساب ضروری است.

مدودف: هرگونه تحریم بانکی و ارزی روسیه توسط آمریکا جنگ تجاری به حساب می‌آید

نخست وزیر روسیه گفت که هرگونه اقدام آمریکا در تحریم بانکی و ارزی روسیه جنگ تجاری به شمار می‌آید.

عملکرد نظارتی دستگاه های اجرایی در بازار قابل قبول نیست

قزوین- دادستان عمومی و انقلاب قزوین گفت: عملکرد نظارتی دستگاه های اجرایی باید بصورت مستمر باشد و نگذارند متخلفین به رفتار خود که موجب اخلال در بازار می شود ادامه دهند.

بازگشت ساعت کار دستگاه های اجرایی از فردا

بر اساس شورای مدیریت بحران استان چهارمحال و بختیاری ساعت کار دستگاه های اجرایی این استان از فردا به روال گذشته بازگشت.

دستگاه های اجرایی در اجرای بخشنامه ها به فکر مردم باشند

بیرجند - ایرنا - نماینده مردم بیرجند، درمیان و خوسف در مجلس شورای اسلامی گفت: دستگاه های اجرایی در عمل به بخشنامه ها و دستورالعمل ها، تنها به فکر مردم باشند.

حمایت از پیمانکاران در نوسانات ارزی وظیفه دستگاه‌های اجرایی است

شاهرود-سرپرست معاونت هماهنگی امور عمرانی استاندار سمنان بابیان اینکه حمایت از پیمانکاران در شرایط نوسانات ارزی وظیفه همه دستگاه‌های اجرایی است، گفت: این اقدام تکمیل پروژه ها را تسریع می کند.

دستگاه‌های اجرایی استان سمنان آماده پذیرایی زائران رضوی باشند

سمنان - استاندار سمنان بابیان اینکه دستورالعمل همراهی دستگاه‌های اجرایی برای پذیرایی از زائران رضوی در دهه ولایت ابلاغ‌شده است، گفت: تکریم زائران و ترویج فرهنگ غدیر دو اولویت مهم است.