منع دستگاه‌های اجرایی از دریافت سود حساب‌های بانکی

سخنگوی کمیسیون تلفیق مجلس مصوبات امروز این کمیسیون را درباره شرایط دستگاه‌های اجرایی برای اخذ سود حساب‌های بانکی تشریح کرد.مطالب مرتبط

افزایش 300 درصدی برداشت غیر مجاز از حساب بانکی افراد + فیلم

برداشت غیر مجاز از حساب بانکی افراد ، رتبه نخست جرایم سایبری در گلستان را به خود اختصاص داده است.

خراسان جنوبی| پیچ و خم‌های طرح شکایت در شهرداری؛ «نظارت مردم» بزرگترین منبع انرژی دستگاه‌های اجرایی است

مدیر بازرسی و حسابرسی داخلی شهرداری بیرجند گفت: گسترش ارتباط مردم با شهرداری در هر قالبی اعم از شکایت، انتقاد و پیشنهاد منشا خیر و اصلاح است و اساساً در ساختارهای اجرایی مدرن، نظارت مردمی به منزله موتور حرکت و مهمترین منبع انرژی به حساب می‌آید.

مقدسی: اطلاع‌رسانی دستگاه‌های اجرایی به مردم احترام‌گذاشتن به آن‌هاست

یک عضو فراکسیون امید مجلس گفت: اقدام ضروری هر دستگاه و نهادی، اطلاع‌رسانی شفاف، صادقانه و به‌موقع به جامعه است. مردم حق دارند از اهداف و برنامه‌های فعلی و آینده دستگاه‌های اجرایی مطلع باشند.

هکر 15 ساله پاکدشتی دستگیر شد/ سرقت ۵۰۰ میلیونی از ۷۰۰ حساب بانکی

فرمانده انتظامی شرق استان تهران از دستگیری هکر 15 ساله پاکدشتی خبر داد و گفت: در این سرقت‌ها 500 میلیون ریال از حساب شهروندان برداشت شده است و تعداد زیادی از این افراد اقدام به شکایت کردند.

افتتاح حساب به «درام» مشکل تجار ایرانی در ارمنستان را رفع می کند

تهران- ایرنا- رئیس اتاق مشترک ایران و ارمنستان گفت: بازرگانان ایرانی می توانند برای پرداخت هزینه های دفاتر شرکت های خود در ارمنستان، در بانک های این کشور حساب بانکی به ارز ملی «درام» افتتاح کنند.

انتقاد از نفوذ برخی دستگاه‌های اجرایی به خودروسازی‌ها

سخنگوی کمیسیون اصل۹۰ در تبیین علت انحصار دولت در خودروسازی گفت:برخی نمی خواهند ایران خودرو و سایپا از دولتی بودن خارج شود و لذا مافیا ایجاد کرده اند که ریشه در دستگاه های اجرایی مختلف دارد.

مرکز خدمات حوزه‌های علمیه مؤدی خوش‌حساب مالیاتی شناخته می‌شود

مشاور رئیس مرکز خدمات حوزه‌های علمیه گفت: رویکرد ضابطه‌مندی و شفافیت عملکرد مرکز خدمات، موجب شده است که این مرکز از سازمان امور مالیاتی مفاصا حساب دریافت کند و یک مؤدی خوش‌حساب شناخته شود.

تحقق سلامت مردم نیازمند همکاری دستگاه‌های اجرایی است

یزد - ایرنا - معاون اجتماعی دانشگاه علوم پزشکی شهید صدوقی یزد بابیان اینکه کانون ‌های سلامت محلات نقش مهمی در ارتقاء سلامت جامعه دارد از مسئولان دستگاه‌های اجرایی درخواست کرد در این زمینه همکاری کنند.

دستگاه های اجرایی ملزم به حمایت از هیات های ورزشی کردستان هستند

سنندج - ایرنا - استاندار کردستان از ادارات و دستگاه های اجرایی استان خواست به منظور اهمیت ورزش در توسعه آن از هیات های ورزشی و ورزشکاران حمایت کنند.

۲۰۰ هزار تومان به حساب چه کسانی واریز شد؟

اجرای بسته حمایتی دولت از اقشار کم‌درآمد آغاز شده اما همچنان برخی ابهامات آن پابرجاست؛ اخیرا و با واریز حقوق، رقم حدود ۲۰۰ هزار تومانی به حساب برخی اقشار واریز شده و بخشی دیگر از مشمولان، این مبلغ را دریافت نکرده‌اند.

طرح های صنعتی معطل تسهیلات بانکی

طرح های راکد صنعتی همچنان در انتظار دریافت تسهیلات بانکی معطل مانده اند.

برخورد دستگاه قضا با مدیران بانکی متخلف

دستگاه قضایی با مدیران بانک‌های عاملی که در قبال پرداخت تسهیلات، وثیقه کمتری اخذ کردند برخورد می‌کند.

بدهی 690 میلیاردی دستگاه‌های اجرایی کرمان به پیمانکاران

مدیرکل دارایی استان کرمان با بیان اینکه 690 میلیارد تومان بدهی استان به پیمانکاران است که می‌تواند از طریق اوراق تسویه شود گفت: کم‌کاری دستگاه‌های اجرایی استان مشهود است و 45 روز فرصت داریم از این اسناد برای پرداخت این بدهی استفاده کنیم.

خودپردازهای بانکی در برابر هکرها چقدر آسیب پذیرند؟

گزارش‌های منتشر شده از یک موسسه تحقیقاتی حاکی از آن است که بیشتر دستگاه‌های خودپرداز بانکی (ATMs) در برابر حملات سایبری و نفوذ هکرها آسیب پذیرند.

اصلاح نظام بانکی استارت خورد

اصلاح نظام بانکی در برنامه تمام سطوح اقتصادی ایران قرار گرفته و این بار عزم دولت برای تحقق این امر بیش از گذشته جزم شده و وزیر اقتصاد نیز آغاز مرحله اجرایی این اصلاح را اعلام کرده است؛ موضوعی که شاید این بار به دور از شعارها و موانعی که سر راه آن قرار دار

دستگاه‌های اجرایی فارس دستاوردهای 40 ساله انقلاب را در اختیار رسانه‌ها قرار دهند

معاون اجرایی شورای هماهنگی تبلیغات اسلامی استان فارس از دستگاه‌های اجرایی این استان درخواست کرد، دستاوردهای 40 ساله انقلاب را در اختیار رسانه‌ها قرار دهند.

برنامه بازآفرینی برای تمام محله های قم اجرایی می شود

قم- ایرنا- رئیس اداره هماهنگی ستاد بازآفرینی شهری اداره کل راه و شهرسازی قم با بیان این که رویکرد برنامه بازآفرینی محله محوری است، گفت: تمام محله های قم شناسایی شده تا با همکاری دستگاه های اجرایی به ویژه دستگاه های فرهنگی و خدماتی از جمله بهزیستی، سازمان

هماهنگی دستگاه های اجرایی موجب پیشرفت ورزش مراغه شده است

مراغه - ایرنا - معاون فرماندار مراغه گفت: مشارکت و هماهنگی تمامی دستگاه های اجرایی شهرستان موجب پیشرفت و توسعه ورزش شده است.

همه دستگاه های اجرایی باید در مبارزه با مواد مخدر تلاش کنند

مهاباد- ایرنا- معاون استاندار آذربایجان غربی و فرماندار شهرستان ویژه مهاباد گفت: همه مسوولان و دستگاه های اجرایی باید در امر مبارزه با مواد مخدر تلاش کنند و اقدامات خود را در این راستا به فرمانداری گزارش دهند.

تجلیل از مولفان و نویسندگان دستگاه های اجرایی در سمنان

همایش تجلیل از مولفان و نویسندگان دستگاه های اجرایی استان سمنان برگزار شد.