۱۰ رسته کشاورزی مشمول اعتبار اشتغال فراگیر می‌شوند

مدیرکل دفتر امور اقتصادی وزارت جهاد کشاورزی به مشخص شدن رسته‌ها در بحث اشتغال فراگیر در کشور اشاره کرد و گفت: در بحث اشتغال فراگیر ۱۰ رسته اولویت‌دار بخش کشاورزی با ۱۰ مجری ملی برای این رسته‌ها مشخص شده است.مطالب مرتبط

اتباع خارجی که در کشور اشتغال دارند مشمول خدمات بیمه‌ای می‌شوند/ با حق اقامت، حق اشتغال هم فراهم می‌شود

مدیرکل اتباع سازمان تامین اجتماعی، با اشاره به ماده ۵ قانون تامین اجتماعی تاکید کرد: بر اساس این قانون اتباع خارجی که در کشور اشتغال دارند مشمول تمام خدمات بیمه به جز بیمه بیکاری می‌شوند.]]>

40 طرح اشتغالزا در یزد با 1500 میلیارد ریال تصویب شد

یزد - ایرنا - دبیر کارگروه تخصصی اشتغال یزد گفت: 40 طرح با در قالب اشتغال روستایی و فراگیر با یکهزار و 500 میلیارد ریال اعتبار و اشتغال حدود یکهزار نفر مصوب شد.

جزئیات اجرای طرح اشتغالی «رستا» در روستاها

مدیر طرح توسعه کسب و کار و اشتغال پایدار با اشاره به اینکه کشاورزی، دامپروری، صنعت، خدمات رسته های الویت دار ملی توسعه اشتغال روستایی است گفت:یک بازار آنلاین و شبکه اجتماعی را برای عرضه محصولات خانگی، سنتی و محلی از سراسر ایران راه اندازی کردیم.

110 میلیارد ریال وام اشتغال در در ماکو تصویب شد

ارومیه- ایرنا- مدیر جهاد کشاورزی ماکو گفت: 110 میلیارد ریال تسهیلات اشتغال فراگیر و پایدار روستایی و عشایری در این شهرستان تصویب و به بانک های عامل از جمله بانک کشاورزی معرفی شده است.

265 میلیارد ریال سرمایه گذاری در حوزه اشتغال رودان تصویب شد

بندرعباس- ایرنا- دبیر کمیته فنی بررسی طرح های اولویت دار سرمایه گذاری و اشتغالزایی رودان گفت: 4 طرح در راستای سیاست های طرح اشتغال فراگیر و طرح توسعه اشتغال روستایی و عشایری، با سرمایه گذاری 265 میلیارد و 29 میلیون ریال در بخش های کشاورزی و صنعت در این شه

طرح‌های اشتغال از سقف مجاز عبور کرد

سامانه کارا که به‌منظور سهولت فرایند اعطای تسهیلات اشتغال فراگیر و اشتغال روستایی و عشایری از دی‌ماه سال گذشته آغاز به کار کرده بود، فرایند ثبت‌ طرح‌های متقاضیان وام اشتغال روستایی را متوقف کرد.

واردکنندگان مشمول پرداخت مابه‌التفاوت ارزی معرفی شوند

سازمان حمایت مصرف‌کنندگان و تولیدکنندگان طی نامه‌ای از گمرک جمهوری اسلامی خواست تا واردکنندگان مشمول پرداخت مابه‌التفاوت، معرفی شوند.

الزامات انتقال 10 رسته شغلی از تهران تا پایان شهریور تدوین می‌شود 

مدیرعامل شرکت ساماندهی صنایع و مشاغل شهر تهران با بیان اینکه 80 رسته شغلی که بیشترین مزاحت را برای شهروندان به وجود آورده‌اند، شناسایی شده است، گفت: الزامات 10 رسته شغلی تا شهریور امسال تدوین و ابلاغ می شود.

اجرای 40 طرح اشتغال روستایی و فراگیر استان-به زودی

این طرحها با اعطای تسهیلات 150 میلیارد تومانی زمینه اشتغال 1000 نفر را فراهم خواهد کرد.

ایجاد اشتغال با توجه به طرح اشتغال فراگیر و روستایی

ارتقاء وضعیت کردستان در حوزه های مختلف بزرگترین دغدغه مجمع نمایندگان استان است.

چتر حمایت بیمه بر سر اتباع خارجی

اتباع خارجی که در کشور اشتغال دارند مشمول خدمات بیمه‌ای می‌شوند.

سهم اشتغال بخش کشاورزی در استان زنجان ۳۳.۱ درصد است

زنجان -استاندار زنجان گفت: سهم اشتغال بخش کشاورزی در کشور ۱۸ درصد و در استان زنجان ۳۳.۱ درصد است که نشان دهنده بالا بودن میزان اشتغال در بخش کشاورزی استان به نسبت کشور دارد.

259 طرح اشتغال بخش کشاورزی بوشهر تسهیلات گرفتند

بوشهر- ایرنا- معاون برنامه ریزی و امور اقتصادی سازمان جهاد کشاورزی استان بوشهر گفت: 580 میلیارد ریال تسهیلات به 259 طرح اشتغال روستایی و عشایری در این بخش پرداخت شد.

سمنان| جذب 810 میلیارد ریال اعتبار برای تسهیلات اشتغال روستایی در دستور کار است

سرپرست دفتر امور روستایی و شوراهای استانداری سمنان با بیان اینکه به 108 طرح اشتغال‌زایی روستایی در استان سمنان تسهیلات پرداخت می‌شود گفت: جذب 810 میلیارد ریال اعتبار برای تسهیلات اشتغال روستایی در استان سمنان نیز در دستور کار است.

نتانیاهو خواهان آتش‌بس فراگیر در غزه شد

نخست وزیر رژیم صهیونیستی رهبران حماس در نوار غزه را به آتش‌بس فراگیر فراخواند.

اختصاص تسهیـلات مکـانیزاسیـون کشاورزی در قائم شهر

امسال بیش از 39 میلیارد ریال اعتبار مکانیزاسیون کشاورزی اختصاص یافت .

حمایت از رسانه‌های صوت و تصویر فراگیر

رئیس سازمان تنظیم مقررات صوت و تصویر فراگیر گفت: هدف این سازمان حمایت از توسعه کسب و کار رسانه‌های صوت و تصویر فراگیر و فعالانی است که کالا و محتوای مناسب تولید می‌کنند.

347 طرح مصوب کشاورزی سیستان و بلوچستان آماده دریافت تسهیلات

رئیس سازمان جهاد کشاورزی سیستان و بلوچستان در جلسه کارگروه تخصصی اشتغال استان که با حضور معاون توسعه روستایی و مناطق محروم دفتر ریاست جمهوری، استاندار، معاون صید سازمان شیلات ایران و اعضای کارگروه اشتغال استان در فرمانداری چابهار برگزار شد گفت: ۳۴۷ طرح مص

کالاهای اساسی که نباید گران شوند

دولت در بسته ارزی جدید خود که هفته گذشته اعلام کرد ۲۵ قلم کالا را به عنوان کالاهای اساسی مشمول ارز دولتی ۴۲۰۰ تومانی اعلام کرده که به گفته رئیس جمهور نباید این کالاها با افزایش قیمت مواجه شوند و دستگاه‌های نظارتی باید بر بازار آن‌ها نظارت کامل داشته باشد.

آغاز ارائه مشاوره به روستاییان برای دریافت وام اشتغال

مدیر عامل اتحادیه سراسری تعاونی‌های فرش دستباف ایران از ارائه مشاوره به روستاییان برای تهیه طرح ، توجیهی برای اتحادیه ها و تعاونی های فرش دستباف جهت بهره مندی از تسهیلات طرح اشتغال فراگیر خبر داد.