۱۰ رسته کشاورزی مشمول اعتبار اشتغال فراگیر می‌شوند

مدیرکل دفتر امور اقتصادی وزارت جهاد کشاورزی به مشخص شدن رسته‌ها در بحث اشتغال فراگیر در کشور اشاره کرد و گفت: در بحث اشتغال فراگیر ۱۰ رسته اولویت‌دار بخش کشاورزی با ۱۰ مجری ملی برای این رسته‌ها مشخص شده است.مطالب مرتبط

دولت برای اشتغال روستائیان 18 هزار میلیارد تومان اعتبار درنظر گرفت

قم - ایرنا - معاون توسعه روستایی و مناطق محروم کشور گفت: دولت دوازدهم برای اشتغال فراگیر روستائیان، 18 هزار میلیارد تومان اعتبار در قالب پرداخت تسهیلات ارزان قیمت درنظر گرفت که حمایت بی سابقه ای برای حفظ کسب و کار ساکنین روستاها به شمار می آید.

دادستان تهران: تعداد قابل توجهی محکوم موادمخدر مشمول عفو می‌شوند/تأیید ورود پول‌های مشکوک به سینما

عباس جعفری‌دولت‌آبادی گفت: بخش قابل توجهی از محکومان موادمخدر که محکومیت‌های طولانی دارند، مشمول عفو اخیر می‌شوند.

بیش از ۳۰درصد زندانیان ایلام مشمول عفو می‌شوند

عبدالمجید کشوری گفت: به منظور مشمول شدن زندانیان در طرح عفو گسترده محکومان در چهل سالگی انقلاب با دادستانی ایلام بحث و تبادل نظر شده است.

رئیس مجلس: پرمصرف ها باید مشمول پرداخت رقم واقعی تولید برق شوند

رئیس مجلس شورای اسلامی گفت: باید کسانی که الگوی مصرف را رعایت می کنند مورد حمایت قرار بگیرند و مشترکان پرمصرف مشمول پرداخت رقم واقعی تولید برق شوند تا مصداق رعایت عدالت در جامعه باشد.

۳۰ درصد اشتغال گلستان در حوزه کشاورزی است/لزوم تغییر الگوی کشت

گرگان- رئیس مرکز تحقیقات و آموزش کشاورزی و منابع طبیعی گلستان با بیان این که ۳۰ درصد اشتغال استان در حوزه کشاورزی است، گفت: با تغییر الگوی کشت می توان با کم آبی مقابله کرد.

هشدار محسنی‌اژه‌ای به زندانیان مشمول عفو/ احتمال اعلام عفو مجدد تا ماه رمضان

سخنگوی قوه‌قضاییه گفت: ممکن است شیطان سراغ عفوشدگان بیاید و مرتکب جرم شوند، در اینصورت مجازاتشان سنگین‌تر است و دیگر نمی‌توانند از عفو بهره‌مند شوند.

وجود ۹۵۰۰۰ تعاونی فعال/ اعتبار ۶۵ هزار میلیاردی برای اشتغال‌زایی

خرم‌آباد- معاون توسعه مدیریت و منابع وزارت کار با اشاره به اینکه ۹۵ هزار تعاونی فعال در ۲۰ گرایش در کشور وجود دارد، گفت: ۶۵ هزار میلیارد اعتبار اشتغال‌زایی در نظر گرفته شده است.

دختران مجرد مشمول بیمه زنان خانه‌دار می‌شوند

تمامی زنان ۱۸ تا ۵۰ سال می‌توانند با مراجعه به شعب تأمین اجتماعی سراسر کشور از حمایت‌های مقرر در قانون بیمه صاحبان حرف و مشاغل آزاد بهره‌مند شوند.

هزار زندانی استان مرکزی مشمول عفو رهبری

هزار و 80 مددجوی زندانی استان مرکزی مشمول عفو رهبری به مناسبت چهل سالگی انقلاب می شوند.

24 میلیارد ریال تسهیلات کشاورزان گناباد مشمول بخشودگی شد

گناباد- ایرنا- مدیر جهاد کشاورزی گناباد گفت: امسال 24 میلیارد ریال تسهیلات کشاورزان و دامداران این شهرستان مشمول بخشودگی جرایم قرار گرفت.

"دختران مجرد" مشمول بیمه زنان خانه‌دار می‌شوند

تمامی زنان 18 تا 50 سال می‌توانند با مراجعه به شعب تأمین اجتماعی سراسر کشور از حمایت‌های مقرر در قانون بیمه صاحبان حرف و مشاغل آزاد بهره‌مند شوند.

۶۰۰ زندانی در قزوین با عفو رهبری آزاد می‌شوند

رئیس‌کل دادگستری استان قزوین گفت: ۶۰۰ زندانی در قزوین مشمول عفو مقام معظم رهبری به‌ مناسبت چهلمین سالگرد پیروزی انقلاب اسلامی شده و از زندان‌ها آزاد می‌شوند.

148 میلیارد ریال طرح کشاورزی در سیستان و بلوچستان افتتاح شد

زاهدان - ایرنا - رئیس سازمان جهاد کشاورزی سیستان و بلوچستان گفت: همزمان با چهلمین سالگرد پیروزی انقلاب اسلامی 220 طرح بخش کشاورزی با اعتبار 148میلیارد و 308 میلیون ریال در سراسر این استان به بهره برداری رسید.

محصولات تراریخته آینده کشاورزی را می سازند

شیراز- ایرنا- سیمای کشاورزی در ایران و استان فارس که یکی از استان های است که اشتغال آن برپایه کشاورزی است تغییر کرده که این تغییر نشات گرفته از کمبود آب است و محصولات تراریخته نقش اساسی در دگرگونی خواهند داشت.

موسسات تحقیقاتی کشاورزی روز به روز فرسوده تر می شوند

کرج - ایرنا - رئیس موسسه تحقیقاتی علوم دامی کشور گفت که موسسات تحقیقاتی مختلف کشور به خصوص در بخش کشاورزی روز به روز فرسوده تر می شوند.

هزینه 85 میلیاردی اعتبار مکانیزاسیون کشاورزی در زنجان

امسال برای نوسازی وخرید و تجهیز مکانیزاسیون کشاورزی استان زنجان 85 میلیاردتومان اعتبارهزینه شد.

حبس های کمتر از شش ماه اجرا نمی شود

دادستان تهران گفت: افرادی که هنوز حکم شش ماه حبس آنها اجرا نشده است، مشروط بر اینکه شاکی نداشته باشند، مشمول عفو می شوند.

تخصیص بیش از 200 میلیارد اعتبار برای اشتغال در استان

تخصیص 200 میلیارد و300 میلیون تومان برای طرح های اشتغالزایی روستایی استان زنجان مهمترین خبر هشتمین جلسه کارگروه مشترک اشتغال استان بود.

توضیحات اژه‌ای درباره عفوهای اخیر/ تعداد زیادی از بانوان در روز زن مشمول عفو می‌شوند/ کیفرخواست پرونده فریدون پیش از نامه نمایندگان صادر شد

سخنگوی قوه قضاییه گفت: تعداد دقیقی از زنانی که مورد عفو قرار می‌گیرند وجود ندارد اما اکثریت شامل این طبقه می‌شوند. انشاالله تعداد زیادی از زنان در ولادت حضرت زهرا مورد عفو قرار می‌گیرند.]]>

600 زندانی در قزوین با عفو مقام معظم رهبری آزاد می شوند

قزوین – ایرنا – رییس کل دادگستری استان قزوین گفت: 600 زندانی در قزوین مشمول عفو مقام معظم رهبری به مناسبت چهلمین سالگرد پیروزی انقلاب اسلامی شده و از زندانها آزاد می شوند.