۱۰ رسته کشاورزی مشمول اعتبار اشتغال فراگیر می‌شوند

مدیرکل دفتر امور اقتصادی وزارت جهاد کشاورزی به مشخص شدن رسته‌ها در بحث اشتغال فراگیر در کشور اشاره کرد و گفت: در بحث اشتغال فراگیر ۱۰ رسته اولویت‌دار بخش کشاورزی با ۱۰ مجری ملی برای این رسته‌ها مشخص شده است.مطالب مرتبط

طرح های اشتغال فراگیر 200 هزار میلیارد ریال اعتبار دارد

بجنورد - ایرنا - وزیر تعاون، کار و رفاه اجتماعی گفت: برای اجرای طرح های اشتغال فراگیر امسال 200 هزار میلیارد ریال اعتبار منظور شده است که تحقق آن گامی موثر برای توسعه اشتغال خواهد بود.

254 طرح اشتغال فراگیر در مهاباد تصویب شد

مهاباد- ایرنا- فرماندار مهاباد گفت: 254 طرح اشتغال فراگیر با تسهیلات اعطایی یکهزار و 244 میلیارد ریالی در کمیته فنی این شهرستان تصویب شد.

5 طرح اشتغال فراگیر در فردیس به تصویب رسید

کرج-ایرنا- رییس اداره تعاون، کار و رفاه اجتماعی شهرستان فردیس گفت: به منظور کاهش بیکاری، 5 طرح اشتغال فراگیر به تصویب رسید و قرار است برای تایید نهایی به ارسال شود.

اختصاص بیش از 1600 میلیارد تومان تسهیلات اشتغال فراگیر به استان اصفهان

معاون توسعه کارآفرینی و اشتغال وزیر تعاون، کار و رفاه اجتماعی گفت: امسال در استان اصفهان در بحث اشتغال فراگیر بیش از 1600 میلیارد تومان تسهیلات در نظر گرفته شده که توسط بانک‌های عامل هشت‌گانه در اختیار متقاضیان قرار خواهد گرفت.

10 گروهی که مشمول مصوبه افزایش 20درصدی حقوق کارمندان نمی‎شوند

10 گروه از حقوق بگیران مشمول مصوبه افزایش پلکانی معکوس 20 درصدی حقوق کارمندان دولت نمی شوند.

108 طرح کشاورزی در استان اردبیل اجرا می شود

اردبیل - ایرنا- معاون برنامه ریزی و امور اقتصادی سازمان جهاد کشاورزی استان اردبیل گفت: تاکنون 108 طرح کشاورزی با 700 میلیارد ریال اعتبار در جلسات کارگروه اشتغال استان تصویب شده است.

رشت| سهم اعتبارات اشتغال فراگیر در ‌رشت 222 میلیارد تومان است

رئیس تعاون، کار و رفاه اجتماعی شهرستان رشت با بیان اینکه 110 طرح اشتغالزایی در کمیته فنی شهرستان رشت تصویب شد گفت:سهم اعتبارات اشتغال فراگیر شهرستان رشت 222 میلیارد تومان تعیین شد.

تصویب 20 هزار میلیارد تومان برای طرح اشتغال فراگیر در دولت

وزیر تعاون، کار و رفاه اجتماعی از تصویب 20 هزار میلیارد تومان برای طرح اشتغال فراگیر در دولت خبر داد و گفت: این طرح همانند سال گذشته برای اشتغال متوسط و طرح اعطای تسهیلات روستایی و عشایری برای مشاغل خرد تا متوسط طراحی‌ شده است.

توسعه اشتغال روستایی کهگیلویه و بویراحمد نیازمند همکاری مردم

گچساران - ایرنا - اختصاص 2 هزار و 140 میلیارد ریال اعتبار اشتغال روستایی در کنار ظرفیت های گردشگری، صنایع دستی، کشاورزی و دامپروری شرایط مناسبی را برای توسعه اشتغال در روستاهای کهگیلویه و بویراحمد فراهم کرده است.

1532 میلیاردتومان به اشتغال فراگیر وروستایی فارس اختصاص یافت

شیراز- ایرنا- معاون هماهنگی امور اقتصادی و توسعه منابع استانداری فارس گفت: از مجموع 32 هزار میلیارد تومان تسهیلات در نظر گرفته شده برای اجرای طرح های اشتغال فراگیر و پایدار روستایی در کشور، یک هزار و 532 میلیارد تومان به فارس اختصاص داده شده است.

تنبلی مدیران علت اصلی کند بودن روند پرداخت تسهیلات اشتغال فراگیر

سید موسی خادمی گفت: تنبلی مدیران در لرستان روند پرداخت تسهیلات اشتغال فراگیر را کند کرده است.

هدف از پرداخت تسهیلات روستایی در یزد اشتغال پایدار است

یزد - ایرنا - مدیرکل تعاون، کار و رفاه اجتماعی یزد گفت: در اجرای طرح اشتغال فراگیر و توسعه اشتغال روستایی هدف صرفا پرداخت تسهیلات نیست بلکه توسعه اشتغال پایدار در استان مدنظر است.

کسری اعتبار اشتغال مددجویان از صندوق توسعه ملی جبران می شود

تهران - ایرنا - معاون خودکفایی و اشتغال کمیته امداد امام خمینی گفت: کاهش ​33 درصدی اعتبار اشتغال‌زایی مددجویان کمیته امداد در سال جاری از صندوق توسعه ملی جبران می‌شود.

جبران کاهش ۳۳درصدی اعتبار اشتغال‌زایی مددجویان از صندوق توسعه ملی

معاون خودکفایی و اشتغال کمیته امداد برنامه‌های اشتغال‌زایی این نهاد در سال ۹۷ را تشریح کرد.

جبران کاهش ۳۳درصدی اعتبار اشتغال‌زایی مددجویان از صندوق توسعه ملی

معاون خودکفایی و اشتغال کمیته امداد برنامه‌های اشتغال‌زایی این نهاد در سال ۹۷ را تشریح کرد.

جبران کاهش ۳۳درصدی اعتبار اشتغال‌زایی مددجویان از صندوق توسعه ملی

معاون خودکفایی و اشتغال کمیته امداد برنامه‌های اشتغال‌زایی این نهاد گفت : کاهش ​۳۳ درصدی اعتبار اشتغال‌زایی مددجویان کمیته امداد در سال جاری از صندوق توسعه ملی جبران می‌شود.

کمیسیون فرهنگی مجلس درباره تعریف صوت و تصویر فراگیر در طرح خط مشی و اداره صدا و سیما به جمع‌بندی نرسید

نایب رئیس کمیسیون فرهنگی مجلس گفت: اعضای کمیسیون فرهنگی درباره تعریف صوت و تصویر فراگیر در طرح خط مشی و اداره صداوسیما و موارد مشمول این موضوع در جلسه امروز به جمع‌بندی نرسیدند و در رأی‌گیری در خصوص این بحث به جلسه بعدی موکول شد.

2040 چاه کشاورزی قزوین به کنتور هوشمند مجهز می شوند

قزوین-ایرنا-مدیرعامل شرکت آب منطقه ای قزوین گفت: امسال 2040 کنتور هوشمند با صرف 105 میلیارد ریال اعتبار روی چاه های کشاورزی استان نصب می شود.

نشست نماینده مردم خرم آباد وچگنی در مجلس با مدیران دستگاههای اجرایی

بهسازی مناطق حاشیه نشین، ایجاد اشتغال در محلات و تسریع در پرداخت تسهیلات اشتغال فراگیر روستایی از تصمیمات مهم این نشست بود.

هزار و ۳۵۰ میلیارد تومان اعتبار به صندوق بیمه کشاورزی اختصاص یافت

بیرجند- معاون امور باغبانی وزارت جهاد کشاورزی از تخصیص هزار و ۳۵۰ میلیارد تومان اعتبار به صندوق بیمه کشاورزی در سال جاری خبر داد.