گردش مالی ۸۵۳ میلیارد دلاری اینترنت اشیاء در آسیا

معاون وزیر ارتباطات و فناوری اطلاعات بر اهمیت سیستم‌های IOT در رشد اقتصادی کشورها تاکید و برنامه‌های این وزارت را در این حوزه اعلام کرد.
کلمات کلیدی: [ اینترنت اشیا] [ سازمان تنظیم مقررات رادیویی]


مطالب مرتبط

گردش مالی ۸۵۳ میلیارد دلاری اینترنت اشیاء در آسیا

گردش مالی ۸۵۳ میلیارد دلاری اینترنت اشیاء در آسیا

معاون وزیر ارتباطات و فناوری اطلاعات بر اهمیت سیستم‌های IOT در رشد اقتصادی کشورها تاکید و برنامه‌های این وزارت را در این حوزه اعلام کرد.

۸۵۳ میلیارد دلار تا سال ۲۰۲۰ در حوزه اینترنت اشیاء تراکنش مالی موجود خواهد بود

جوشقانی گفت: براساس پیش‌بینی‌های انجام شده تا سال ۲۰۲۰، ۸۵۳ میلیارد دلار در حوزه اینترنت اشیا تراکنش مالی موجود خواهد بود.]]>

755 حساب اخلال‌گران بازار ارز با گردش مالی 20 هزار میلیارد تومان مسدود شد

یک مقام آگاه گفت: در ادامه برخوردهای قانونی با سوداگری مخرب در بازار ارز 755 حساب دلالان ارزی با گردش مالی ۲۰ هزار میلیارد تومانی بلوکه و مسدود شد.

گردش مالی 11هزار میلیارد تومانی گل و گیاه در ایران

ساری - ایرنا - مدیرعامل اتحادیه گل و گیاه به وجود حدود 3هزار هکتار سطح زیرکشت گل و گیاهان زینتی و آپارتمانی در کشور اشاره کرد و گفت: اکنون گردش مالی تولید گل و گیاهان زینتی بیش از 11هزار میلیارد تومان است.

گردش مالی مراکز رشد و پارک های فناوری 30 هزار میلیارد ریال است

اراک - ایرنا - معاون پژوهش و فناوری وزارت علوم، تحقیقات و فناوری گفت: گردش مالی 228 مرکز رشد و پارک های علم و فناوری کشور در سال جاری معادل 30 هزار میلیارد ریال است.

گردش مالی 11هزار میلیارد تومانی گل وگیاه درایران

ساری - ایرنا - مدیرعامل اتحادیه گل و گیاه کشور به وجود حدود 3هزار هکتارسطح زیرکشت گل وگیاهان زینتی وآپارتمانی درکشور اشاره کرد وگفت: اکنون گردش مالی تولید گل وگیاهان زینتی در کشور بیش از 11هزارمیلیارد تومان است.

755 حساب دلالی ارز با گردش 20هزار میلیارد تومانی مسدود شد

یک مقام آگاه گفت: در برخوردهای قانونی با سوداگری مخرب در بازار ارز 755 حساب دلالان ارزی با گردش مالی 20 هزار میلیارد تومانی بلوکه و مسدود شد.

گردش مالی هزار میلیارد تومانی صنعت میگو در ایران/ شهرک‌های آبزی‌پروری در دریا ایجاد می‌شوند

رئیس سازمان شیلات با بیان اینکه گردش مالی صنعت میگو امسال در ایران هزار میلیارد تومان بود از برنامه‌ریزی برای ایجاد شهرک‌های تولید شیلات در دریاها خبر داد و گفت: توسعه پرورش میگو در سواحل و ماهی در قفس در دریا از عمده سیاست‌های سازمان شیلات است.

"IOT" نامی که بیشتر خواهید شنید

وزیر ارتباطات و فناوری اطلاعات امروز(24 بهمن) از غرفه‌های حاضر در نمایشگاهی که در حاشیه کنفرانس تخصصی اینترنت اشیاء در «بوستان گفت‌وگو» برپا شده و تا ۲۵ بهمن در حال برگزاری است، بازدید کرد و از نزدیک با آخرین دستاوردها در حوزه‌های هوشمندسازی و اینترنت اشی

سومین کنفرانس و نمایشگاه تخصصی اینترنت اشیاء برگزار شد

تذکر جدی نماینده کنفدراسیون فوتبال آسیا برای لیزر و پرتاب اشیاء

نماینده کنفدراسیون فوتبال آسیا در نشست هماهنگی امروز دوشنبه نسبت به استفاده از لیزر توسط تماشاگران و پرتاب اشیاء و استفاده از مواد محترقه و آتش‌زا تذکر داد.

آماری از گردش مالی بانک‌ها در لرستان نیست

نماینده خرم‌آباد و چگنی در مجلس شورای اسلامی گفت: آماری از گردش مالی بانک‌ها در لرستان نیست.

بعد از ویدئو، ماهواره و فیلترینگ، چالش بعدی IOT است

در شرایطی که کمپانیهای بزرگ فناوری دنیا به‌سمت پیاده‌سازی بسترهای اینترنت اشیا و اعمال مدیریت متمرکز بر سامانه‌های قابل سنجش هوشمند هستند، قائم‌مقام وزیر ارشاد نیز گفت: بعد از ویدئو، ماهواره، VPN و فیلترینگ، چالش دو سه سال دیگر ما اینترنت اشیاء است.

گردش مالی مراکز رشد و پارک های علم و فناوری کشور 30 هزارمیلیارد ریال است

اراک - ایرنا - معاون پژوهش و فناوری وزارت علوم، تحقیقات و فناوری گفت: گردش مالی 228 مرکز رشد و پارک های علم و فناوری کشور در سال جاری معادل 30 هزارمیلیارد ریال است.

آغاز برخورد جدی با دلالان بازار ارز

حساب های بانکی اخلال‌گران بازار ارز با گردش مالی 20 هزار میلیارد تومان مسدود شد

تولید ۴۰ میلیون کتاب کمک درسی با گردش مالی ۲ هزار میلیارد تومان، فاجعه‌ای در نظام آموزشی/"مافیای کنکور" سد راه مصوبه شورای عالی

یک کارشناس آموزشی گفت: معاون توسعه مدیریت و پشتیبانی وزارت آموزش و پرورش به تازگی از تولید و‌ توزیع حدود ۴۰ میلیون کتاب کمک‌ درسی و کمک آموزشی با قیمت میانگین ۵۰ هزارتومان در مدارس کشور خبر داده است. آماری تأمل برانگیز و البته در خور درنگ که فارغ از گردش

بودجه سال آینده آمریکا با کسری 1000 میلیارد دلاری به کنگره رفت

رئیس جمهوری آمریکا بودجه 4.4 تریلیون دلاری دولت فدرال در سال مالی 2019 را برای تصویب به کنگره ارائه کرد که در آن از هزینه های دیپلماتیک کاسته و بر هزینه های نظامی افزوده شده است.

حجم گردش تجاری ازبکستان و کره جنوبی به 1.2 میلیارد دلار رسید

باکو – ایرنا -معاون نخست وزیر ازبکستان گفت : حجم گردش تجاری ازبکستان و کره جنوبی با 35 درصد افزایش به یک میلیارد و دویست میلیون دلار در سال 2017رسیده است .

درخواست بودجه حدود 10 میلیارد دلاری آژانس دفاع موشکی آمریکا برای سال مالی 2019

تهران - ایرنا - تارنمای نشریه دیپلمات نوشت که آژانس دفاع موشکی آمریکا (MDA) با اشاره به تهدیدهای خارجی، درخواست خود را مبنی بر اختصاص مبلغ 9 میلیارد و 900 میلیون دلار به بودجه نظامی سال مالی 2019 آمریکا به کنگره این کشور اعلام کرد.