ابلاغ مصوبه دولت درباره تعیین بندر کاسپین به عنوان مرز رسمی دریایی

مصوبه دولت درخصوص تعیین بندر کاسپین در استان گیلان به عنوان مرز رسمی و مجاز دریایی ابلاغ شد.مطالب مرتبط

حسرت گردشگری دریایی بر دل جوان ترین بندر مازندران

ساری - ایرنا - فریدونکنار به عنوان یکی از شهرهای ساحلی مازندران با داشتن حدود 10 کیلومتر ساحل شنی و ماسه ای و برخورداری از بندر و اسکله های مستعد همچنان فاقد امکانات گردشگری دریایی و بهره گیری از این ظرفیت برای درآمدزایی است.

گردشگری دریایی حلقه نامرئی جوان ترین بندر مازندران

ساری - ایرنا - فریدونکنار به عنوان یکی از شهرهای ساحلی مازندران با داشتن حدود 10 کیلومتر ساحل شنی و ماسه ای و برخورداری از بندر و اسکله های مستعد همچنان فاقد امکانات گردشگری دریایی و بهره گیری از این ظرفیت برای درآمدزایی است.

خوزستان| عضویت یک عضو شورای شهر بندر امام سلب شد

سخنگوی شورای شهر بندر امام گفت: طبق مصوبه شورای شهر عضویت منتظر منصوری عضو شورای شهر بندر امام به‌دلیل غیبت‌های مکرر و بیش‌ از حد نصاب در جلسات رسمی شورای شهر سلب شد.

سازمان حمایت: افزایش قیمت شیرخام غیرقانونی است/ مصوبه‌ای نداریم

هیچ مصوبه ای برای افزایش قیمت شیرخام ابلاغ نشده است؛ از آنجایی که تاکنون مصوبه ای در این خصوص صادر و ابلاغ نشده، تاکید می شود هرگونه افزایش قیمت این محصولات غیرقانونی بوده و پرونده های تخلف متشکل به سازمان تعزیرات حکومتی ارسال می‌شود.

هیچ مصوبه‌ای برای افزایش قیمت شیرخام ابلاغ نشده است

بر اساس اعلام سازمان حمایت، از آنجا که تاکنون مصوبه‌ای درمورد تغییر قیمت لبنیات صادر و ابلاغ نشده، هرگونه افزایش قیمت این محصولات غیر قانونی بوده و همچون موارد گذشته پرونده تخلف متشکله به سازمان تعزیرات حکومتی ارسال خواهد شد.

انصارالله یمن ادعای ائتلاف سعودی درباره بندر حدیده را تکذیب کرد

وزارت حمل و نقل و سازمان بنادر دریای سرخ یمن گزارشات منتشر شده از سوی رسانه‌های وابسته به متجاوزان سعودی درباره کارگزاری مین در بندر حدیده به عنوان شریان اصلی حیاتی 25 میلیون یمنی را تکذیب کردند.

ادعاهای آمریکا علیه کشتی‌های ایرانی بی‌اساس است

سازمان بنادر و دریانوردی ایران به عنوان نماینده حاکمیتی جمهوری اسلامی در عرصه دریایی در بیانیه‌ای رسمی اتهام‌های بی‌اساس آمریکا علیه ناوگان دریایی ایران را تکذیب کرد.

دیوان عدالت مصوبه دریافت حق گمرکی در مناطق آزاد را باطل کرد

تهران-ایرنا- هیات عمومی دیوان عدالت اداری، مصوبه هیات دولت در خصوص تعیین و دریافت حقوق گمرگی از واردات کالا از مناطق آزاد به سرزمین اصلی را ابطال کرد.

ابلاغ مصوبه تعریف جدید کالای قاچاق با هدف مبارزه با خروج کالاهای اساسی

مدیر کل پیشگیری و نظارت بر قاچاق کالا و ارز سازمان تعزیرات حکومتی گفت​: مصوبه هیئت وزیران در خصوص تعریف جدید از کالای قاچاق با هدف مبارزه با خروج کالاهای اساسی، ابلاغ شده است.

امام جمعه طبس: مصوبه ممنوعیت گردشگری در ایام عزاداری ابلاغ نشد

بیرجند - ایرنا - امام جمعه طبس گفت: طبق مصوبه 2 هفته قبل شورای تامین شهرستان طبس، گردشگری در ایام عزاداری در این شهرستان ممنوع شد اما این مصوبه را به اداره مربوطه گردشگری اعلام نکردند.

اولین ساختمان مرجع دریایی در جاسک ساخته می شود

جاسک - فرماندار جاسک گفت : اولین ساختمان مرجع دریایی کشور با تمامی خدمات حوزه دریایی در سطح بین المللی در اسکله اداره بندر جاسک ساخته می شود .

اعلام نظر سیاسی یا حقوقی؟

تهران - ایرنا: تقریباً همه اتفاق نظر داشتند که شورای نگهبان نظر خود را درباره لایحه CFT پس از زمان مقرر اعلام کرده است. از این‌رو و برحسب قانون، این نظرات خارج از موعد مقرر تلقی و مصوبه مجلس برای اجرا ابلاغ خواهد شد.

تنظیم بازار قیمت شیر را 2 هزار تومان تعیین کرد/ اجرا بعد از ابلاغ سازمان حمایت

دبیر کانون انجمن های صنفی کارفرمایی گاوداران ایران گفت: قیمت جدید هر کیلوگرم شیر خام در جلسه اخیر(چهارشنبه) تنظیم بازار 2000 تومان تعیین شد اما برای اجرا، نیازمند ابلاغ سازمان حمایت مصرف کنندگان و تولید کنندگان است.

ابلاغ تعیین سرپرست در دقایق پایانی روز بازی با نهاد مردمی است

عضو شورای اسلامی شهر تهران، ری و تجریش گفت: ابلاغ تعیین سرپرست در دقایق پایانی روز بازی با نهاد مردمی است.

دوچرخه سوار میاندوآبی مقام سوم جام کاسپین را کسب کرد

مهاباد- ایرنا- رییس اداره ورزش و جوانان میاندوآب گفت: «مسعود خاکی» دوچرخه سوار جوان و ملی پوش میاندوآبی که به نمایندگی از آذربایجان غربی در دومین دوره رقابت های دوچرخه سواری جایزه بزرگ قهرمانی کشور با عنوان جام کاسپین حضور یافته بود، مقام سوم این رقابت ها

بلندترین برج کنترل دریایی کشور در چابهار احداث می‌شود

معاون اداره کل بنادر و دریانوردی سیستان و بلوچستان از اتمام مطالعات و آغاز فرآیند ساخت بلندترین برج کنترل و ساختمان مرجع دریایی کشور در بندر چابهار خبر داد.

ابلاغ تعیین سرپرست در دقایق پایانی روز بازی با نهاد مردمی است

عضو شورای اسلامی شهر تهران، ری و تجریش نسبت به رویکرد وزارت کشور برای تعیین سرپرست شهرداری تهران انتقاد کرد.]]>

ابلاغ دستورالعمل تعیین تکلیف فعالیت مؤسسات آموزشی آزاد در این هفته

وزیر آموزش و پرورش از ابلاغ دستورالعمل تعیین تکلیف فعالیت مؤسسات آموزشی آزاد در این هفته خبر داد.

تعرفه برق پرمصرف‌ها نهایی شد/ ابلاغ قیمت‌های جدید توسط دولت تا ۱۵ روز آینده

معاون هماهنگی توزیع شرکت توانیر از نهایی شدن تعرفه برق پرمصرف‌ها خبر داده و گفت:نظر دولت نسبت به تعرفه برق پرمصرف‌ها مثبت است و شاید تا ۱۵ روز آینده دولت این تعرفه‌ها را تصویب و ابلاغ کند.

تصویب مصوبه مجلس درباره لایحه قرنطینه گیاهی بین ایران وآذربایجان

مصوبه مجلس درباره لایحه همکاری ایران و جمهوری آذربایجان در زمینه حفظ نباتات و قرنطینه گیاهی در جلسه امروز مجمع تشخیص مصلحت نظام به مدت ۵ سال تصویب شد.