ابلاغ مصوبه دولت درباره تعیین بندر کاسپین به عنوان مرز رسمی دریایی

مصوبه دولت درخصوص تعیین بندر کاسپین در استان گیلان به عنوان مرز رسمی و مجاز دریایی ابلاغ شد.مطالب مرتبط

احتمال مستثنی‌ کردن کالاهای وارداتی از پرداخت مابه التفاوت نرخ ارز/ مصوبه‌ای ابلاغ نشد

مدیرکل مرکز واردات و مناطق آزاد و ویژه اقتصادی گفت: قرار است دولت مصوبه‌ای ابلاغ کند که بخش‌های از کالاهای وارداتی از پرداخت مابه التفاوت نرخ ارز دولتی با بازار مستثنی شوند.

انتقاد یک نماینده از مصوبه دولت درباره کارت بازرگانی/واگذاری کارت‌ بازرگانی رانت‌ ایجاد می‌کند

نایب رئیس کمیسیون اقتصادی مجلس با انتقاد از مصوبه اخیر دولت، گفت: استفاده از کارت بازرگانی سایر افراد، باید برای واردات و صادرات ممنوع شود، اما در مصوبه اخیر دولت، این کار برای صادرات ممنوع نشده است.

گمرک بندر امام حسن راه اندازی شود

گناوه-ایرنا- بخشدار امام حسن دیلم استان بوشهر گفت: راه اندازی گمرک این بندر که مصوبه سال 1384 هیات دولت نهم بوده و از نیازهای ضروری و مطالبه های مردمی است اما تاکنون محقق نشده است.

سیستان با 101 مصوبه جدید در مسیر توسعه

زاهدان - ایرنا - 101 مصوبه با هدف رفع مشکلات و مسائل منطقه سیستان در حوزه‌های اقتصادی، فرهنگی، اجتماعی، سیاسی و امنیتی به دنبال سفر اخیر وزیر کشور به شمال سیستان و بلوچستان از سوی دفتر رئیس جمهوری به وزارتخانه ها ابلاغ شد که نشان از عزم جدی دولت در توسعه

سیستان با 101 مصوبه جدید در مسیر توسعه

زاهدان - ایرنا - 101 مصوبه با هدف رفع مشکلات و مسائل منطقه سیستان در حوزه‌های اقتصادی، فرهنگی، اجتماعی، سیاسی و امنیتی به دنبال سفر اخیر وزیر کشور به شمال سیستان و بلوچستان از سوی دفتر رئیس جمهوری به وزارتخانه ها ابلاغ شد که نشان از عزم جدی دولت در توسعه

فلاحت‌پیشه: تعیین رژیم حقوقی دریای خزر به مصوبه مجلس نیاز دارد

رییس کمیسیون امنیت ملی و سیاست خارجی مجلس شورای اسلامی با تاکید بر این‌که «موضوع تعیین رژیم حقوقی دریای خزر از مصادیق تعیین حدود مرزی است»، گفت: طبق قانون هرگونه تغییر مرز باید به تصویب مجلس شورای اسلامی برسد، لذا تعیین رژیم حقوقی دریای خزر نیز به مصوبه م

اجرای قانون منع بکارگیری بازنشستگان پس از ابلاغ رسمی

وزیر کشور: قانون منع به کار گیری بازنشستگان دو ماه پس از ابلاغ رسمی اجرا می‌شود.

آیا ایران از سهم خود از دریای کاسپین عقب نشینی کرده است؟

پایگاه خبری - تحلیلی دیار میرزا در استان گیلان، مطلبی در قسمت یادداشت با عنوان آیا ایران از سهم خود از دریای کاسپین عقب نشینی کرده است؟ به قلم محمد برادران رحمانی منتشر کرده است.

مصوبه اخیر دولت صنایع را در خطر جدی قرار داده‌است

رئیس اتاق بازرگانی تهران طی نامه‌ای به رئیس جمهور، با اشاره به مصوبه اخیر دولت خواهان اصلاح برخی از بندهای این مصوبه برای کمک به صنایع و جلوگیری از بروز بحران در وضعیت آنها شد.

کاروان دریایی شکست محاصره غزه به راه افتاد

منابع فلسطینی از کاروان دریایی ضد محاصره غزه که عصر امروز شنبه از بندر غزه به راه افتاده است، خبر دادند.

محسنی بندپی: برای سازمان بهزیستی سرپرست تعیین شده/ معرفی‌ام به عنوان وزیر در اختیار دولت است

سرپرست وزارت تعاون، کار و رفاه اجتماعی با بیان اینکه برای سازمان بهزیستی سرپرست تعیین شده است، گفت: معرفی‌ام به عنوان وزیر در اختیار دولت است.

نامه لاریجانی به روحانی و مخالفت با مصوبه‎ای درباره کارت بازرگانی +سند

رئیس مجلس شورای اسلامی با ارسال نامه ای به رئیس جمهور، برخی مفاد مصوبه «اصلاح آیین‌نامه اجرایی قانون مقررات صادرات و واردات» هیئت دولت را مغایر با قانون دانست.

قانون منع بکارگیرى بازنشستگان پس از ابلاغ اجرایى مى‌شود/ دولت مصمم به واگذارى بیشتر اختیارات به استان‌ها است

وزیر کشور درباره اجرای قانون منع بکارگیری بازنشستگان در وزارت کشور گفت: این قانون هر زمانی که به ما ابلاغ شود، اجرا می شود لذا همه باید از قانون تبعیت کنیم.]]>

فلسطین| آغاز پنجمین راهپیمایی دریایی از بندر غزه؛ تیراندازی صهیونیست‌ها به کشتی‌ها

نظامیان رژیم صهیونیستی به سمت کشتی‌هایی که برای شکستن محاصره از بندر غزه عازم مرزهای شمالی نوار غزه بودند، تیراندازی کردند.

بررسی طرح شکایت علیه آمریکا بابت کودتای 28 مرداد

معاون حقوقی رئیس جمهور گفت: تاکنون دعوای رسمی درباره کودتای 28 مرداد طرح نشده است؛ برای طرح دعوای رسمی با این عنوان خواستم که مطالعه ای روی آن انجام شود.

اعلام غیرقانونی بودن چند مصوبه دولتی به رییس‌جمهور

نظریه‌های‌ رئیس مجلس شورای اسلامی درباره چند مصوبه دولتی منتشر شد.]]>

۴ مصوبه دولت مغایر قانون شناخته شد

بر اساس نظر هیات تطبیق مصوبات با قانون اساسی در مجلس شورای اسلامی ۴ مصوبه دولت مغایر با قوانین شناخته شد.

وضعیت افشانی در مصوبه منع بکارگیری بازنشستگان/استفساریه می گیریم

سخنگوی شورای شهر تهران، گفت: هنوز مصوبه منع بکارگیری بازنشستگان به طور کامل تایید نشده و هنوز نمی دانیم نکات مورد ابهام شورای نگهبان چیست و آیا به همین شکل تایید و ابلاغ می شود.

سرمربی تیم فوتبال کاسپین قزوین انتخاب شد

قزوین - ایرنا - مدیر عامل باشگاه فرهنگی و ورزشی کاسپین گفت: سعید دقیقی با نظر هیات مدیره برای دومین فصل متوالی هدایت تیم فوتبال این باشگاه را برعهده گرفت.

مجلس با مصوبه «رانت‌آور» دولت مخالفت کرد

رئیس مجلس شورای اسلامی در نامه ای به رئیس جمهور، برخی مفاد مصوبه «اصلاح آیین‌نامه اجرایی قانون مقررات صادرات و واردات» هیئت دولت را مغایر با قانون اعلام کرد.