معاون اجتماعی و فرهنگی شهرداری تهران منصوب شد

ولی‌الله شجاع پوریان، با حکم شهردار تهران به عنوان معاون امور اجتماعی و فرهنگی شهرداری تهران منصوب شد.مطالب مرتبط

معاون فرهنگی سازمان فرهنگی هنری شهرداری تهران تغییر کرد

تهران-ایرنا-مجتبی امینی که پیش از این معاونت فرهنگی سازمان فرهنگی هنری شهرداری تهران را برعهده داشت، از سمت خود استعفا داد و سیدعلیرضا فاطمیان پور به عنوان سرپرست این معاونت منصوب شد.

معاون فرهنگی سازمان فرهنگی هنری شهرداری استعفا داد

تهران- ایرناپلاس- مجتبی امینی که از اسفند سال گذشته سرپرستی معاونت فرهنگی سازمان فرهنگی هنری شهرداری تهران را بر عهده داشت، مرداد ماه امسال به‌عنوان معاون فرهنگی و مشاور رئیس این سازمان معرفی شد و حالا استعفا داد.

همه سرای‌محله‌ها کتابخانه‌دار می‌شوند/سرانه مطالعه؛ شاخص توسعه

ابوالفضل رفیع، مدیرکل فرهنگی شهرداری تهران برنامه‌های معاونت فرهنگی اجتماعی شهرداری تهران در هفته کتاب را تشریح کرد.

۲۵ درصد مبتلایان دیابت در کشور از بیماری خود آگاه نیستند

معاون اجتماعی و فرهنگی شهرداری تهران با اشاره به رشد بیماران مبتلا در دیابت در سال های گذشته از برنامه‌های گسترده شهرداری تهران برای مقابله با این بیماری خبر داد.

شهرداری تهران به دنبال جلب مشارکت عمومی در حوزه‌های فرهنگی و اجتماعی است

معاون برنامه‌ریزی، توسعه شهری و امور شورای شهردار تهران گفت: تبدیل شهرداری به سازمان اجتماعی، نه به معنای مداخله بلکه باید در ایجاد هماهنگی و جلب مشارکت عمومی در حوزه‌های مدیریت شهری و به عبارتی توسعه مبتنی بر اجتماع‌محوری باشد.

معاون فرهنگی سازمان فرهنگی هنری شهرداری تهران تغییر کرد

سه ماه پس از انتصاب مجتبی امینی به عنوان معاون فرهنگی سازمان فرهنگی هنری شهرداری، وی این سمت را ترک کرد.

پیوست فرهنگی در طرح های مدیریت شهری ضروری است

همدان- ایرنا- سرپرست سازمان فرهنگی، اجتماعی و ورزشی شهرداری همدان گفت: پیوست فرهنگی و اجتماعی طرح های عمرانی شهرداری ها یک ضرورت به شمار می رود.

همکاری شهرداری در جهت ساماندهی حوزه نشر و کتاب / احیای حیات شبانه در محدوده راه آهن

معاون امور اجتماعی و فرهنگی شهرداری تهران گفت: بازآفرینی حیات شبانه در پایتخت به عنوان یکی از مصوبات شورای شهر هم اکنون در برخی از مناطق به صورت پایلوت در حال اجراست.

میانگین بدهی شهرداری تهران به سازمان تامین اجتماعی، ۵۰۰ میلیارد تومان است

معاون بیمه‌ای سازمان تأمین اجتماعی در مورد بدهی شهرداری تهران به سازمان تامین اجتماعی که میانگین آن ۵۰۰ میلیارد تومان است، گفت: بدهی شهرداری تهران تنها مربوط به حق بیمه پرسنل نیست. ]]>

انتشار لیست مدیران منصوب شده افشانی

شهردار سابق تهران در مراسم تکریم و قدردانی از عملکرد وی در صحن شورای شهر تهران گفت: من در دوره مدیریت در شهرداری ۲۷ نفر را منصوب کردم و از این ۲۷ نفر تنها ۶ نفر از قومیت خاص هستند.

استقبال تهران از هفته کتاب

معاون امور اجتماعی و فرهنگی شهرداری تهران از برگزاری 17 ویژه برنامه اصلی در راستای ترویج فرهنگ کتاب و کتابخوانی خبر داد و گفت: ویژه برنامه های «هفته کتاب و کتاب خوانی» از 24 الی 30 آبان ماه جاری در سراسر محلات و مناطق شهر تهران اجرا می شود.

۴ هزار تعرفه رای در مدارس شمال تهران توزیع شد

شمیرانات- معاون امور اجتماعی و فرهنگی شهرداری منطقه یک تهران از توزیع ۴ هزار تعرفه رای در مدارس شمال تهران خبر داد.

تأثیر کم شهرداری در حوزه آموزش شهروندی

عضو شورای شهر تهران گفت: شهرداری تهران علی‌رغم اینکه بخش زیادی از اعتبارات خود در حوزه فرهنگی اجتماعی هزینه کرده است اما کمترین تأثیر را در آموزش شهروندی و فرهنگ‌سازی داشته است در این خصوص چه برنامه‌ای دارید؟

غربالگری رایگان دیابت در ایستگاه های سلامت محور شمال تهران

شمیرانات- معاون امور اجتماعی و فرهنگی شهرداری منطقه یک تهران گفت: غربالگری قند و فشار خون شهروندان به مناسبت هفته ملی دیابت در ایستگاه های سلامت محور شمال تهران رایگان انجام می شود.

برگزاری جشنواره میوه‌های بهشتی در شمال شرق تهران

معاون امور اجتماعی و فرهنگی شهرداری منطقه ۴ از برگزاری جشنواره میوه‌های بهشتی از جمله انار، انجیر و زیتون با برپایی استیج در محله حکیمیه خبر داد.

عضویت در کتابخانه های شهرداری تهران رایگان است

تهران-ایرنا- سرپرست معاونت فرهنگی سازمان فرهنگی هنری شهرداری تهران با اشاره به برنامه های این سازمان به مناسبت هفته کتاب گفت: شهروندان می توانند در این هفته به صورت رایگان عضو کتابخانه‌های سازمان فرهنگی هنری در مناطق 22 گانه شوند.

پیگیری جهاد دانشگاهی نسبت به دغدغه‌های مسائل اجتماعی و فرهنگی

معاون فرهنگی و اجتماعی وزارت علوم با بیان اینکه امروزه دغدغه جهاد دانشگاهی نسبت به مسائل فرهنگی و اجتماعی دانشگاه‌ها بیشتر است، گفت: به جای آنکه دانشگاه‌ها به دنبال رفع دغدغه‌های فرهنگی و اجتماعی باشند این جهاد دانشگاهی است که خواستار ارتباط بیشتر با دانش

اجرای «254 نمایش میدانی» در زمینه ترویج فرهنگ مطالعه در نقاط پرتردد پایتخت

معاون امور اجتماعی و فرهنگی شهرداری تهران از برگزاری 17 ویژه برنامه اصلی در راستای ترویج فرهنگ کتاب و کتابخوانی خبر داد و گفت: ویژه برنامه های «هفته کتاب و کتاب خوانی» از 24 الی 30 آبان ماه جاری در سراسر محلات و مناطق شهر تهران اجرا می شود.

مدیر کل فرهنگی نهاد نمایندگی رهبری در دانشگاه‌ها منصوب شد

معاون فرهنگی سیاسی نهاد نمایندگی رهبری در دانشگاه‌ها طی حکمی حجت‌الاسلام سعید کرمی را به سمت مدیر کل فرهنگی نهاد نمایندگی مقام معظم رهبری در دانشگاه‌ها منصوب کرد.

ضرورت تقویت سرمایه اجتماعی برای تحقق توسعه شهری

یک کاندیدای شهرداری تهران گفت: برای تحقق توسعه شهری که به دنبال بهبود بخشیدن به وضعیت اجتماعی، اقتصادی و فرهنگی افراد یک جامعه است شکل گیری و تقویت سرمایه اجتماعی لازم است.