استقبال آشنا از اقامه نماز جمعه این هفته تهران توسط ابوترابی‌فرد

رییس مرکز بررسی‌های استراتژیک ریاست‌جمهوری از دستور رهبری مبنی بر انتخاب ابوترابی فرد به عنوان خطیب نماز جمعه این هفته تهران استقبال کرد.مطالب مرتبط

اقامه نماز جمعه تهران

مردم تهران پس از اقامه نماز عبادی ـ سیاسی جمعه در پی خروج دولت آمریکا از برجام با سردادن شعارهای ضدآمریکایی و ضداستکباری به راهپیمایی پرداختند.

هزاران نفر درمسجدالاقصی نماز جمعه را اقامه کردند

تهران-ایرنا- اداره اوقاف فلسطین در بیانیه ای اعلام کرد که دهها هزار فلسطینی در میان تدابیر شدید امنیتی رژیم صهیونیستی، در نخستین جمعه ماه رمضان در مسجدالاقصی نماز خود را اقامه کردند.

نماز جمعه تهران به امامت حجت الاسلام صدیقی برگزار می‌شود

نماز جمعه این هفته تهران به امامت حجت الاسلام کاظم صدیقی در دانشگاه تهران اقامه می‌شود.

نماز جمعه در شهرهای مختلف خوزستان اقامه شد

اهواز - ایرنا - در نخستین جمعه از ماه مبارک رمضان آئین عبادی سیاسی نماز جمعه با حضور مومنان روزه دار در شهرهای مختلف استان خوزستان اقامه شد.

تظاهرات ضد استکباری، بعد از نماز جمعه

شورای هماهنگی تبلیغات اسلامی  آبادان و خرمشهر، در اطلاعیه ای، از مردم متعهد منطقه برای شرکت در تظاهرات ضد استکباری، بعد از اقامه نماز جمعه‌ این هفته، دعوت کردند.

برگزاری نماز باشکوه جمعه در آذربایجان غربی

نماز جمعه امروز با شکوه خاصی در استان اقامه شد .

نخستین نماز جمعه شیراز به امامت آیت الله دژکام

ایرنا-شیراز-مردم شیراز پس از استقبال از آیت الله لطف الله دژکام نماینده ولی فقیه در استان و امام جمعه شیراز ، نخستین نماز جمعه این شهر به امامت وی را اقامه کردند./عکس:رضا قادری

گردهمایی ستادهای اقامه نماز استانهای کشور در ساری

راههای ترویج فرهنگ اقامه نماز با بهره گیری از روش های نوین و متناسب با توجه به خواسته های نسل نو در گردهمایی ستادهای اقامه نماز استانهای کشورر بررسی شد.

برپایی تظاهرات مردمی ضد استکباری فردا پس از اقامه نماز جمعه در سراسر آذربایجان غربی

مردم همیشه در صحنه آذربایجان غربی فردا پس از اقامه نماز جمعه با برپایی تظاهرات مردمی خشم و انزجار خود را از دولت مستکبر آمریکا اعلام خواهند کرد

راهپیمایی ضد آمریکایی فردا بعد از اقامه نماز جمعه در سراسر استان اردبیل

شورای هماهنگی تبلیغات اسلامی استان اردبیل اعلام کرد در محکومیت خروج آمریکا از برجام راهپیمایی ضد آمریکایی فردا بعد از اقامه نماز جمعه در سراسر استان برگزار می شود.

راهپیمایی مردمی پس از نماز جمعه تهران در محکومیت اقدام آمریکا در انتقال سفارتش به قدس

نمازگران تهرانی بعد از اقامه نماز جمعه با حضور پرشور در راهپیمایی اقدام آمریکا در انتقال سفارت خود به قدس را محکوم کرده و علیه جنایات رژیم صهیونیستی در قدس شعار دادند.

خطبه های نماز جمعه شهرستانهای خراسان رضوی

مشهد- ایرنا- امامان جمعه شهرستانهای خراسان رضوی در خطبه های نماز جمعه این هفته کشتار مردم فلسطین توسط رژیم صهیونیستی را محکوم کردند.

خشم گلستانی ها علیه آمریکا و اسراییل بعد از نماز جمعه

روزه داران گلستانی پس از اقامه نماز جمعه در محکومیت انتقال سفارتخانه اسراییل به بیت المقدس و کشتار مردم غزه تظاهرات کردند.

تجلیل ازاعضای ستاد اقامه نماز جمعه مهریز

در طی مراسمی از اعضای ستاد نماز جمعه مهریز قدردانی شد

صدیقی امام جمعه این هفته تهران است

تهران - ایرنا - نماز عبادی - سیاسی جمعه این هفته تهران به امامت حجت الاسلام و المسلمین کاظم صدیقی در دانشگاه تهران برگزار می شود.

تظاهرات خشم تهرانی ها علیه آمریکا و اسراییل بعد از نماز جمعه

تهران- رییس شورای هماهنگی تبلیغات اسلامی استان تهران گفت: روزه داران تهرانی پس از نماز جمعه این هفته تظاهراتی در محکومیت انتقال سفارتخانه اسراییل به بیت المقدس برگزار خواهند کرد.

تجمع اعتراضی مهابادیها علیه آمریکا بعد از نماز جمعه

مردم مهاباد درمحکومیت بد عهدی های آمریکا ، فردا بعد از اقامه نماز جمعه تجمع اعتراضی برگزار می کنند .

اقامه نماز جمعه در سراسر خراسان شمالی

نماز پر صلابت جمعه در 22 نقطه خراسان شمالی برپا می شود.

راهپیمایی ضد استکباری در تهران

ایرنا-تهران-نمازگزاران تهرانی روز جمعه پس از اقامه نماز در اعتراض به انتقال سفارت امریکا به بیت المقدس از درب های خروجی دانشگاه تهران به سمت میدان انقلاب راهپیمایی کردند.*10

شهرداری 500 میلیون ریال به ستاد اقامه نماز کمک می کند

بندرعباس- ایرنا- اکثریت اعضای شورای شهر بندرعباس با اختصاص 500 میلیون ریال کمک به ستاد اقامه نماز هرمزگان برای برگزاری بیست و ششمین اجلاس نماز موافقت کردند.