«تنگه ابوقریب» در بازار برلین

فیلم سینمایی «تنگه ابوقریب» در نخستین حضور بین المللی خود در بازار فیلم جشنواره برلین به روی پرده می‌رود.مطالب مرتبط

تنگه ریگان جاذبه ای دیدنی در دامنه رشته کوههای دنای سمیرم

تنگه ریگان همه ساله پذیرای گردشگران و مسافران است .

افطار در تنگه داستان مجن شاهرود + فیلم

بسیاری از مردم ، در ماه مبارک رمضان ، پس از اذان ظهر به آبشار تنگه داستان مجن می روند تا ضمن استفاده از طبیعت منطقه ، افطار را هم در آنجا می مانند.

صدر اعظم آلمان: پکن و برلین از برجام حمایت می‌کنند

پکن - ایرنا - 'آنگلا مرکل' صدراعظم آلمان اظهار کرد برلین و پکن از توافق هسته‌ای ایران به شکل فعلی آن و بدون حضور آمریکا حمایت می کنند.

سفر مرکل به چین در بحبوحه توافق تجاری پکن و واشنگتن

تهران-ایرنا- «آنگلا مرکل» صدر اعظم آلمان در حالی از فردا (پنجشنبه) عازم برلین می شود که گفته می شود توافق تجاری واشنگتن و پکن دردسری تازه را برای برلین به بار آورده که می تواند به منافع این کشور لطمه بزند.

عربستان به دلیل دفاع آلمان از برجام معاملات تجاری با برلین را متوقف می‌کند

یک هفته نامه آلمانی در گزارشی نوشت که عربستان سعودی به دلیل سیاست های حمایتی آلمان از ایران و پایبندی برلین به برجام معاملات تجاری خود با این کشور را متوقف می کند.

سفیر آمریکا در برلین واشنگتن و بروکسل را در مسئله ایران در یک جبهه دانست

سفیر آمریکا در برلین با تکرار این ادعا که برجام از دستیابی ایران به تسلیحات اتمی جلوگیری نمی کند آمریکا و اروپا را در قبال مسئله ایران در کنار هم و در یک جبهه دانست.

مدیر شرکت آلمانی فعال در ایران: برلین راه چاره مشخصی برای مبادلات تجاری با ایران به ما نمی‌دهد

مدیر عامل یک شرکت آلمانی فعال در ایران با تاکید بر اینکه بانک ها رسما به ما ابلاغ کرده اند که معاملات بانکی و انتقال پول به ایران بعد از خروج آمریکا از برجام دیگر ممکن نیست، همچنین گفت: برلین هم راهکار مشخصی برای حل این مشکل به ما نمی دهد.

موسسه علم و سیاست برلین: اتحادیه اروپا درباره حمایت از شرکت‌ها در برابر تحریم‌های آمریکا اختلاف نظر دارد

یک کارشناس موسسه علم و سیاست برلین از اختلاف نظر در اتحادیه اروپا درباره امکان پذیر بودن حمایت از شرکت‌ها در برابر تحریم‌های ضد ایرانی آمریکا خبر داد.

مؤسسه علم و سیاست برلین: ترامپ با خروج از برجام جامعه جهانی را به مبارزه طلبید/ اروپا بدون آمریکا رهبری را به‌عهده گیرد

رئیس مؤسسه علم و سیاست برلین با تأکید بر اینکه ترامپ با خروج از برجام جامعه جهانی و به‌خصوص متحدان اروپایی خود را به مبارزه طلبیده است، از اروپا خواست بدون تکیه به آمریکا رهبری را به‌عهده گرفته و برجام را نجات دهند.

کهن‌ترین نسخه خطی نوروزنامه در کتابخانه برلین نگهداری می‌شود

بازگشت صرافی‌ها به بازار ارز به شرط رعایت منافع ملی

عضو هیئت رییسه مجلس شورای اسلامی دلیل کنار گذاشته شدن صرافی‌ها در التهاب بازار ارز را عدم همکاری و رعایت نکردن منافع ملی دانست وگفت:صرافی‌ها به بازار ارز به شرط رعایت منافع ملی به بازار باز می گردند.]]>

تبریز| روایت جهانگیری از "دلار جهانگیری"

معاون اقتصادی استاندار آذربایجان شرقی با اشاره به اینکه التهاب بازار سیاه حجم بالای خرید و فروش و واردات را به خود اختصاص نداده است گفت: گرانی بازار دلیل روانی دارد نه مشکل تامین ارز، افراد سودجو به استقبال گرانی بازار و التهاب بازار می‌روند.

نباید بازار آزاد ارز را غیرقانونی اعلام می کردیم

یک اقتصاددان معتقد به بازار آزاد می گوید که ما نباید بازار آزاد ارز را سیاه یا غیرقانونی اعلام می کردیم و حالا که چنین اتفاقی افتاده باید به صورت غیر رسمی و تلویحی آن را جدی نگیریم تا بازار بتواند خودش را با واقعیت‌ها تنظیم کند.

نبود کالا‌های طرح تنظیم بازار در فروشگاه‌های فارس

۶ قلم کالای اساسی طرح تنظیم بازار سازمان جهاد کشاورزی فارس در بازار توزیع نشده است .

ناترازی بازار مسکن و خطر رکود تورمی

به نظر می‌رسد موج افزایش قیمت به راه افتاده در بازار مسکن متأثر از یک ناترازی در عرضه و تقاضای عموماً مصرفی در این بازار است که نااطمینانی‌های سیاسی و اقتصادی بر شدت آن می‌افزاید.]]>

هیچگونه کمبودی در بازار هرمزگان نداریم/پایش روزانه بازار

بندرعباس- رئیس سازمان صنعت، معدن و تجارت هرمزگان گفت: در حوزه بازار هرمزگان با هیچ کمبودی روبرو نیستیم.

مغفول ماندن آریزونای لرستان با اما و اگرها/ شیرز حیف می‎شود

روز، روز آفتابی است و اینجا سرزمین شگفت‌انگیزی است که در میان پیچ و خم‌ تنگه‌هایش رودی زلال از آب کوهساران می‌گذرد که صدای آن خستگی را از تن می‌زداید و باد در گوشت عاشقانه آهنگ رهایی زمزمه می‌کند.

صداقت اروپا در حمایت از برجام؟!

آنگلا مرکل: برلین در توافقنامه برجام باقی خواهد ماند.

نگرانی از تأثیر ارز بر بازار سرمایه/ دولت باید بر بازار متشکل ارز نظارت کند

رئیس کمیسیون اقتصادی مجلس گفت: طرح کارشناسی شده‌ای را برای ساماندهی بازار ارز در مجلس تهیه کرده‌ایم و دولت باید بر بازارهای متشکل ارز نظارت کند، چرا که نگران تأثیر ارز در بازار سرمایه هستیم.

پیشنهاد تشکیل بازار ثانویه ارز

رییس اتاق بازرگانی تهران خواستار تشکیل بازار ثانویه ارز برای تامین سایر نیازهای ارزی شد و این موضوع را عاملی برای کاهش قیمت آن در بازار دانست.]]>