سمینار «وحدت؛ پیش شرط تمدن نوین اسلامی» در دانشگاه مذاهب اسلامی

سمینار «وحدت؛ پیش شرط تمدن نوین اسلامی» با حضور آیت‎الله محمدجواد فاضل لنکرانی و اندیشمندانی از دانشگاه‎های اسلامی دهلی ۲۹ بهمن ماه در دانشگاه مذاهب اسلامی برگزار می‌شود.مطالب مرتبط

دانشگاه آزاد ایجاد تمدن نوین اسلامی را پیگیری می‌کند

رئیس دانشگاه آزاد اسلامی با تاکید بر اینکه این دانشگاه به سمتی می رود که بتواند تمدن نوین اسلامی را دوباره برپا کند، خاطرنشان کرد: ما به دنبال تحقق این اصل هستیم که رهبر معظم انقلاب فرمودند دانشگاه یک مسأله دارد که چگونه تمدن نوین اسلامی را می‌توان احیا ک

طهرانچی:‌ دانشگاه آزاد ‌پیگیر تحقق تمدین نوین اسلامی در جهان است‌

رئیس دانشگاه آزاد اسلامی گفت: همان‌گونه که رهبری فرمودند ما باید به‌سمت تحقق تمدن نوین اسلامی در جهان حرکت کنیم و دانشگاه آزاد افتخار دارد که با اقتدا به رهبری معظم پیگیر تحقق تمدن نوین اسلامی باشد.

دانشگاه آزاد تحقق تمدن نوین اسلامی مدنظر رهبری را دنبال می کند

همدان - رئیس دانشگاه آزاد اسلامی گفت: دانشگاه آزاد اسلامی تحقق تمدن نوین اسلامی که مد نظر مقام معظم رهبری است را دنبال می‌کند.

شماره ۴۹ مجله«مطالعات تقریبی مذاهب اسلامی» منتشر شد

شماره ۴۹ مجله علمی- ترویجی «مطالعات تقریبی مذاهب اسلامی»-فروغ وحدت- دانشگاه مذاهب اسلامی با مطالب و مقالاتی از پژوهشگران شیعه و اهل سنت چاپ و منتشر شد

دانشگاه آزاد در تمدن سازی اسلامی به نظام کمک کند

رشت - ایرنا - نماینده ولی فقیه در استان گیلان و امام جمعه رشت گفت: بنیان دانشگاه آزاد را امام خمینی (ره) با پسوند اسلامی گذاشت و این دانشگاه باید در مسیر تمدن سازی اسلامی به نظام کمک کند.

واکنش دانشگاه مذاهب اسلامی به خبر آتش سوزی در خوابگاه خواهران بندرعباس

‌به دنبال درج خبری مبنی بر وقوع حادثه آتش سوزی در خوابگاه خواهران واحد بندرعباس دانشگاه مذاهب اسلامی در برخی از خبرگزاری ها، مدیریت این دانشگاه نسبت به آن واکنش نشان داد.

سیر صعودی علم کلام در فرهنگ و تمدن اسلامی/ استقلال کلام اسلامی

فیضی پور گفت: جامعه اسلامی به تمام ابعاد کلامی به صورت معتدل توجه دارد ولی اگر به صورت منفرد بپردازد، تمدن اسلامی شکل نمی‌گیرد مثل عدالت طلبی بدون توحیدمحوری که عامل نوعی استبداد است.

سمینار همزیستی مسالمت آمیز ادیان در مالزی برگزار شد

کوالالامپور-ایرنا-سمینار علمی نقش آموزه های دینی در همزیستی مسالمت آمیز پیروان ادیان با تاکید بر سیره رضوی با حضور تعدادی از اندیشمندان اسلامی از ایران و مالزی و برخی محققان سایر مذاهب در کوالالامپور برگزار شد.

سوختگی جزیی سه دانشجوی دانشگاه تقریب مذاهب اسلامی بندرعباس

مسئول روابط عمومی دانشگاه علوم پزشکی هرمزگان گفت: سه دانشجوی دانشگاه تقریب مذاهب بندرعباس به علت سوختگی جزیی به بیمارستان شهید محمدی بندرعباس مراجعه کردند.

همگرایی ایرانی_ اسلامی، شاهکار تمدن ایرانیان/ آیت‌الله حیدری: ایرانیان از دیرباز خدا گرا بوده‌اند/ زمزم، زمزمه‌ی ایرانیان است

هنر نیاکان ما و شاهکار تمدن و فرهنگ ایرانی آنجا نمایان می‌شود که، دو تاریخ، دو فرهنگ و دو جغرافیای مجزا را آن‌چنان آرام‌آرام در هم تنیدند که از دل آن‌ها اندیشه‌ای نوین به نام "ایرانیت_اسلامیت" پدید آمد.]]>

برگزاری سمینار پژوهشی بررسی تئاتر پس از انقلاب اسلامی

سمینار پژوهشی "بررسی تئاتر پس از انقلاب اسلامی" به همت دبیرخانه‌ی سی و هفتمین جشنواره‌ی بین المللی تئاتر فجر و با سخنرانی معاون هنری وزارت فرهنگ و ارشاد اسلامی برگزار خواهد شد.

سمینار پژوهشی بررسی تئاتر پس از انقلاب اسلامی

سمینار پژوهشی «بررسی تئاتر پس از انقلاب اسلامی» به همت دبیرخانه‌ سی و هفتمین جشنواره‌ بین المللی تئاتر فجر و با سخنرانی معاون هنری وزیر فرهنگ و ارشاد اسلامی برگزار خواهد شد.

تلاش آیت الله شاهرودی برای تقریب مذاهب اسلامی

مرحوم آیت الله سید محمود هاشمی شاهرودی یک شخصیت تقریبی در بین مذاهب اسلامی بود

برگزاری سمینار پژوهشی بررسی تئاتر پس از انقلاب اسلامی در جشنواره فجر

سمینار پژوهشی «بررسی تئاتر پس از انقلاب اسلامی» به همت دبیرخانه‌ی سی و هفتمین جشنواره‌ی بین‌المللی تئاتر فجر و با سخنرانی معاون هنری وزارت فرهنگ و ارشاد اسلامی برگزار خواهد شد.]]>

حفظ آبرو و جایگاه آن در شریعت در تازه‌ترین شماره مجله مطالعات تقریبی مذاهب اسلامی

شماره ۴۹ مجله علمی، ترویجی «مطالعات تقریبی مذاهب اسلامی» با مطالب و مقالاتی از پژوهشگران شیعه و اهل سنت چاپ و منتشر شد.

حداد عادل: مسلمانی را تقلیدی انتخاب نکرده‌ایم

رئیس فرهنگستان زبان و ادبیات فارسی با تاکید بر این موضوع که در دنیای امروز نگاه وحدت‌بین و وحدت‌نگر فوق‌العاده ضروری و مهم است، گفت: بزرگان و علمای ما منادی این وحدت بودند. در این ۴۰ سالی که از انقلاب اسلامی گذشته است یک نمونه واقعی و عملی از رفتار اسلامی

برقراری وحدت اسلامی راه مقابله با نفوذ دشمن

اهواز - هماهنگ کننده عقیدتی سیاسی های ارتش در غرب کشور گفت: هرجایی که وحدت اسلامی برقرار بوده هرگز دشمنان به مقاصد شوم خود دست پیدا نکرده اند.

همایش همزیستی مسالمت‌آمیز پیروان ادیان با تأکید بر سیره رضوی

سمینار علمی «نقش آموزه‌ های دینی در همزیستی مسالمت‌آمیز پیروان ادیان با تأکید بر سیره رضوی» با حضور اندیشمندان اسلامی و سایر مذاهب در کوالالامپور مالزی برگزار شد.

سه دانشجوی دختر هرمزگانی دچار سوختگی شدند

عدم تعویض به موقع اجاق گاز فرسوده، باعث سوختگی سه تن از دانشجویان مقیم خوابگاه دانشگاه مذاهب اسلامی هرمزگان شد.

پذیرش دانشجو در دوره های مجازی دانشگاه ادیان و مذاهب

مرکز آموزشهای الکترونیک و آزاد دانشگاه ادیان و مذاهب ،دانشجو در مقطع کارشناسی غیرحضوری (مجازی) می پذیرد.