برگزاری هر نوع آزمون درمدارس غیر دولتی ممنوع
مطالب مرتبط

وزارت علوم سهمیه‌ای در آزمون استخدامی ندارد/ امکانات کامل برگزاری آزمون فراهم است

مدیر مرکز آزمون جهاد دانشگاهی گفت: جهاد دانشگاهی مشکلی برای برگزاری آزمون استخدامی ندارد، امکانات نرم‌افزاری ثبت‌نام و برگزاری آزمون پیش‌بینی شده است.

جزئیات برگزاری ششمین آزمون استخدامی دستگاه‌های اجرایی کشور

مدیر مرکز آزمون‌های جهاد دانشگاهی به تشریح جزئیات برگزاری ششمین آزمون فراگیر استخدامی دستگاه‌های اجرایی کشور پرداخت و گفت: متقاضیان از 30 دی تا 9 بهمن به مدت 10 روز فرصت دارند نسبت به ثبت نام در این آزمون اقدام کنند.

برگزاری همایش کنکور بدون اخذمجوز در آذربایجان غربی ممنوع است

ارومیه - ایرنا - استاندار آذربایجان غربی گفت: برگزاری هرگونه همایش کنکور یا تقویتی فاقد مجوز در استان ممنوع است و اگر فرمانداری ها با این موضوع برخورد نکنند، باید به استانداری اطلاع داده شود.

امکان برگزاری مجدد آزمون کادر اداری قوه قضاییه وجود دارد

رئیس امور اداری و استخدامی کارکنان اداری قوه قضائیه با اشاره روند برگزاری آزمون کادر اداری قوه قضاییه گفت: آزمون کادر اداری قوه قضاییه در قالب ۶۴۰۰ سهمیه استخدامی در مورخ ۹۶/۰۹/۱۰ برگزار شد و تعداد ۷۲۲۸ نفر به عنوان نفرات قبول شده جهت مصاحبه به دادگستری ا

برگزاری آزمون المپیادهای علمی از اول تا پنجم بهمن ماه + جدول زمانی

مرکز ملی پرورش استعدادهای درخشان و دانش پژوهان جوان از برگزاری آزمون المپیادهای علمی در سال تحصیلی ۹۸-۱۳۹۷ از اول تا پنجم بهمن ماه خبر داد.

اعلام جزئیات ثبت‌نام آزمون فراگیر استخدامی

مدیرکل اشتغال و کارآفرینی بنیاد شهید و امور ایثارگران با اشاره به آغاز ثبت‌نام ششمین آزمون فراگیر دستگاه‌های دولتی به بیان جزئیات پرداخت

برگزاری آزمون خوشنویسی در نیشابور

99 خوشنویس نیشابوری در آزمون خوشنویسی انجمن خوشنویسان ایران شرکت کردند.

آزمون سراسری ۹۸؛ ۱۳ و ۱۴ تیر

سازمان سنجش: آزمون سراسری ۱۳۹۸ دانشگاه‌ها و موسسات آموزش عالی، پنجشنبه و جمعه ۱۳ و ۱۴ تیر ۹۸ برگزاری می‌شود.

برگزاری آزمون استخدامی دستگاه‌های اجرایی، ۱۷ اسفند

مدیر مرکز آزمون جهاد دانشگاهی: آزمون استخدامی دستگاه‌های اجرایی ۱۷ اسفند در سراسر کشور برگزار می‌شود

۲۵ درصد ظرفیت آزمون استخدامی کشور مختص ایثارگران است

مدیرکل اشتغال و کارآفرینی بنیاد شهید و امور ایثارگران با اشاره به آغاز ثبت‌نام ششمین آزمون فراگیر دستگاه‌های دولتی به بیان جزئیات و ارائه توصیه‌هایی خطاب به ایثارگران پرداخت.

کاخ‌سفید سفر اعضای کنگره با هواپیماهای دولتی را محدود کرد

دولت آمریکا سفر اعضای کنگره با هواپیماهای دولتی در دوره تعطیلی دولت فدرال را بدون کسب مجوز، ممنوع کرد.

شرایط ثبت‌نام ایثارگران در ششمین آزمون فراگیر استخدامی

مدیرکل اشتغال و کارآفرینی بنیاد شهید و امور ایثارگران با اشاره به آغاز ثبت‌نام ششمین آزمون فراگیر دستگاه‌های دولتی به بیان جزئیات و ارائه توصیه‌هایی خطاب به ایثارگران پرداخت.

آزمون سراسری 98 روزهای 13 و 14 تیر برگزار می شود

سخنگوی سازمان سنجش آموزش کشور گفت: آزمون سراسری سال 1398 دانشگاه ها و موسسات آموزش عالی براساس برنامه زمانی اعلام شده، در روزهای پنجشنبه و جمعه 13 و 14 تیر 98 برگزاری می شود.

نام نویسی ششمین آزمون استخدامی فراگیر دستگاه های دولتی

ثبت نام ششمین آزمون استخدامی فراگیر دستگاه‌های اجرایی آغاز شد.

اعلام جزئیات ثبت‌نام ششمین آزمون فراگیر استخدامی و توصیه‌هایی به ایثاگران

مدیرکل اشتغال و کارآفرینی بنیاد شهید و امور ایثارگران با اشاره به آغاز ثبت‌نام ششمین آزمون فراگیر دستگاه‌های دولتی به بیان جزئیات و ارائه توصیه‌هایی خطاب به ایثارگران پرداخت.

معرفی 7 هزار نفر به دادگستری استانها

 رئیس امور استخدامی کارکنان قوه قضائیه با اشاره روند برگزاری آزمون کادر اداری گفت: این آزمون در قالب ۶۴۰۰ سهمیه استخدامی برگزار شد که بیش از ۷ هزار نفر به عنوان نفرات قبول شده برای مصاحبه به دادگستری استان‌ها معرفی شدند.

گفت‌‌وگو | دعوت از داوطلبان امامت جمعه برای شرکت در آزمون / 30 ساله‌ها می‌توانند امام جمعه شوند

معاون جذب و گزینش شورای سیاست‌گذاری ائمه جمعه از برگزاری آزمون متمرکز داوطلبان امامت نماز جمعه از میان طلاب و فضلای حوزه علمیه در نیمه اول بهمن در قم خبر داد.

برگزاری ­چهارمین دوره آزمون زبان فارسی «سامفا»

چهارمین دوره آزمون سنجش استاندارد مهارت‌های زبان فارسی «سامفا» روز‌های ۲۷ و ۲۸ دی همزمان با ایران در کشور‌های گرجستان، بنگلادش، عراق و لبنان برگزار می‌شود

برگزاری آزمون استانداردهای مهارتی در فریمان

اولین آزمون المپیاد علمی جغرافیا برگزار شد

رئیس مرکز ملی پرورش استعدادهای درخشان و دانش پژوهان جوان وزارت آموزش و پرورش در حاشیه بازدید از محل برگزاری آزمون المپیاد جغرافیا از ثبت نام ۸۴ هزار دانش آموز در المپیادهای علمی امسال خبر داد.