دیدار دو تیم شهرداری ماهشهر و اکسین البرز به دلیل گرد و غبار لغو شد

اهواز - ایرنا - دیدار تیم های فوتبال شهرداری ماهشهر و اکسین البرز در هفته بیست و سوم رقابت های لیگ دسته یک فوتبال کشور لغو شد.مطالب مرتبط

مدارس شهرستان ماهشهر در نوبت صبح شنبه ۲۲ اردیبهشت تعطیل اعلام شد

بر اساس اعلام فرمانداری ماهشهر، مدارس نوبت صبح شهرستان ماهشهر، به دلیل تداوم گردوغبار تعطیل اعلام شد.]]>

دولت وظیفه دارد بندر امام را شهرستان کند/ نباید منافع ماهشهر نادیده گرفته شود

نماینده مردم شهرهای ماهشهر، امیدیه، هندیجان و بندر امام خمینی در مجلس شورای اسلامی، روز گذشته در نشست خبری با خبرنگاران حوزه شهرستان ماهشهر که در سالن اجتماعات فرمانداری برگزار شد، به سؤالات آنان پاسخ داد.]]>

گرد و غبار برخی مراکز آموزشی فارس را تعطیل کرد

شیراز- ایرنا - مدارس مقطع ابتدایی همچنین پیش دبستانی شهرستان های شیراز،کازرون، ممسنی،رستم، کوار، لامرد، مهر، جهرم، فیروزآباد، سروستان،مرودشت به دلیل بروز پدیده گرد و غبار صبح یکشنبه تعطیل اعلام شد.

وجود صنایع پتروشیمی ماهشهر را از اعتبارات عمرانی محروم کرده است

بندر ماهشهر - رئیس شورای شهر بندر ماهشهر گفت: وجود صنایع پتروشیمی باعث شده بندر ماهشهر از اعتبارات عمرانی استان محروم شود.

ماهیت گرد و غبار موجود در تهران رُسی و از کشورهای همسایه است

تهران- مدیرکل حفاظت محیط زیست استان تهران گفت: ماهیت گرد و غبار موجود در تهران رُسی است که به دلیل سبکی امکان حرکت تا هزاران کیلومتر را دارد.

دیدار تیم‌های فوتبال ساحلی شهرداری سمنان و شهرداری چابهار

تیم‌های فوتبال ساحلی شهرداری سمنان و شهرداری چابهار از هفته دوم لیگ برتر فوتبال ساحلی کشور در سمنان به مصاف هم رفتند که در پایان این دیدار، تیم شهرداری سمنان با نتیجه ۶ بر ۵ به برتری رسید.

متولیان فرهنگی و امنیتی با معضل تیراندازی‌های ماهشهر مقابله کنند

بندر ماهشهر - امام جمعه بندر ماهشهر گفت: دستگاه‌های فرهنگی،‌ مذهبی، امنیتی، انتظامی و قضایی باید با تمام توان با معضل تیراندازی‌ها در این شهرستان مقابله کنند.

خوزستان| مصرف حجم زیادی از آب ورودی به ماهشهر توسط صنایع پتروشیمی شهرستان

فرماندار بندر ماهشهر گفت: بیش از نیمی از آب ورودی به شهرستان بندر ماهشهر به صورت انرژی توسط صنایع پتروشیمی حاضر در منطقه مصرف می‌شود.

شهرداری موتور محرک شهر

نماینده مردم قزوین، البرز و آبیک در مجلس شورای اسلامی گفت : شهرداری به عنوان موتورمحرک شهر می تواند زمینه ساز اشتغال و تحرک باشد.

خورستان| شهرک انرژی بندر ماهشهر 15 هزار شغل ایجاد می‌کند

نماینده بندر ماهشهر، امیدیه، هندیجان و بندر امام در مجلس گفت: شهرک انرژی بندر ماهشهر در حال ورود به فاز اجرایی بوده و با ایجاد این شهرک در شش سال 15 هزار شغل ایجاد می‌شود.

محموله سوخت قاچاق در ماهشهر کشف و ضبط شد

اهواز - ایرنا - فرمانده مرزبانی خوزستان گفت: 6 هزار و 360 لیتر سوخت قاچاق در آبهای ساحلی شهرستان ماهشهر کشف و ضبط شد.

کشف بیش از یک تن مواد مخدر در بندر مجیدیه ماهشهر

فرمانده انتظامی استان خوزستان، از کشف یک تن و 138 کیلوگرم تریاک در بندر مجیدیه شهرستان ماهشهر خبر داد.]]>

شهرداری کرج "ستاره‌دار" شد

در پنجمین جشنواره ستارگان روابط عمومی ایران، اداره کل ارتباطات و روابط بین‌الملل شهرداری کرج به دلیل درخشش در حوزه خبر به عنوان "ستاره ارتباطی شهر" معرفی و از تلاش های شهرداری کرج در این حوزه قدردانی شد. ]]>

شهرداری باید جان شهر تهران را مانند جسمش پاکیزه کند

رییس سازمان فرهنگی هنری شهرداری تهران با آیت‌الله العظمی ناصر مکارم شیرازی دیدار کرد. در این دیدار این مرجع تقلید خواستار توجه به پاکیزگی جان شهر تهران در کنار جسم آن شد.

جمعی از کارگران شهرداری آبادان خواستار مطالبات خود شدند

آبادان - ایرنا - 100 نفر از کارکنان پسماند و خدمات شهری شهرداری آبادان به دلیل آنچه که پرداخت نشدن 2 ماه حقوق و 6 ماه مزایا عنوان شده سه شنبه مقابل ساختمان مرکزی شهرداری آبادان تجمع صنفی برگزار کردند.

گرد و غبار مدارس برخی شهرستان‌های فارس را تعطیل کرد

براساس اعلام اداره کل آموزش و پرورش استان فارس، مدارس برخی از شهرستان‌های این استان در 2 نوبت صبح و عصر به دلیل گرد و غبار تعطیل اعلام شده است.

در بستر و حریم رودخانه‌های البرز توقف نکنید

مدیرکل مدیریت بحران استانداری البرز گفت: در پی ورود سامانه بارشی جدید به استان و اخطاریه اداره کل هواشناسی، فرمانداران، دستگاه‌های اجرایی، خدماتی، امدادی، ایمنی و شهرداری‌های استان در آماده باش قرار گرفتند.

تاراج آب های البرز با حفر چاه های غیرمجاز

کرج-ایرنا- کشاورزی و باغداری پرهزینه سنتی با اینکه تلاشی برای امرار معاش و تکمیل و تامین زنجیره غذایی مردم به شمار می رود اما در این سال های کم بارش به دلیل بی توجهی به شیوه مناسب، منابع آبی مناطقی همچون استان پرجمعیت البرز را به تاراج داده است.

تاراج آب های البرز با حفرچاه های غیرمجاز

کرج-ایرنا- کشاورزی و باغداری پرهزینه سنتی با اینکه تلاشی برای امرار معاش و تکمیل و تامین زنجیره غذایی مردم به شمار می رود اما در این سال های کم بارش به دلیل بی توجهی به اسلوب مناسب، منابع آبی مناطقی همچون استان پرجمعیت البرز را به تاراج داده است.

بهینه سازی تجهیزات پست چهل مایل ماهشهر

تعدادی از تجهیزات فرسوده پست ۲۳۰ کیلوولت چهل مایل شهرستان ماهشهر که از قدیمی ترین ایستگاه های شرکت برق منطقه ای خوزستان است تعویض و بهینه سازی شد.