ماموریت های جدیدی برای پیاده سازی نظام حسابداری تعهدی ابلاغ می شود

یزد - ایرنا - رئیس اداره حسابرسی شرکت های دولتی وزارت امور اقتصادی و دارایی با اشاره به اینکه، نظام حسابداری تعهدی با هدف شفاف سازی مسایل مالی دولت در حال اجراست ،گفت: از ابتدای سال 1397ماموریت های جدیدی برای پیاده سازی نظام یادشده تعریف و ابلاغ خواهد شد.مطالب مرتبط

الحوثی: عربستان و امارات تجار جنگ و پیاده نظام آمریکا هستند/تاکید بر رویکرد تروریستی ائتلاف سعودی

رئیس کمیته عالی انقلاب یمن عربستان و امارات را پیاده نظام آمریکا برای رسیدن به اهدافش در منطقه از جمله یمن توصیف کرد.

صورت‌های مالی نمونه شرکت‌های کارگزاری ابلاغ شد

در جهت بهبود افشای اطلاعات در صورت‌های مالی شرکت‌های کارگزاری و به منظور تامین نیازهای اطلاعاتی ذینفعان، صورت‌های مالی نمونه مذکور طبق استانداردهای حسابداری، ابلاغ شد.

مماشات با محتکران و پیاده نظام دشمن خیانت به خون شهدا است

گرگان- رئیس شورای هماهنگی تبلیغات اسلامی استان گلستان گفت: مماشات با محتکران و پیاده نظام دشمن به معنای خیانت به خون شهدا و حرکت در مسیر مخالفان نظام اسلامی است.

سازوکارهای جدیدی برای مشارکت بخش خصوصی اتخاذ شده است

تهران - ایرنا – دبیر شورای عالی امنیت ملی گفت: ساز و کارهای جدیدی برای فعال سازی و مشارکت هر چه بیشتر فعالان و نخبگان اقتصادی بخش خصوصی در عرصه تصمیم سازی وتصمیم گیری کلان کشور اتخاذ شده که اجرایی خواهد شد.

درک عمیق از سوالات موجود مقدمه نظام سازی دینی است

حجت الاسلام امیر غنوی در چهارمین دوره طرح ملی گفتمان نخبگان علوم انسانی گفت: قبل از نظام سازی، شبکه سوالات را باید مشخص کنیم و آن چه امکان نظام سازی می دهد درک عمیق این سوالات است.

مدت زمان اعلام شده برای ابلاغ آیین‌نامه‌های جدید رانت‌شکن

قائم مقام وزیر فرهنگ و ارشاد اسلامی گفت: در مدت زمانی بیست روزه و حداکثر تا یک ماه دیگر، آیین نامه‌های جدیدی برای توسعه و تسهیل راه اندازی کسب و کارهای نوپا ابلاغ می‌شود که رانت‌شکن است و باعث حذف برخی مجوزهای فعلی خواهد شد.

شمخانی: ساز و کارهای جدیدی برای مشارکت فعالان بخش خصوصی در تصمیم‌گیری کلان کشور اجرایی می‌شود

دبیر شورای عالی امنیت ملی گفت: ساز و کارهای جدیدی برای فعال سازی و مشارکت هر چه بیشتر فعالان و نخبگان اقتصادی بخش خصوصی در عرصه تصمیم سازی و تصمیم گیری کلان کشور اتخاذ شده که اجرایی خواهد شد.

اجرای طرح زیباسازی پیاده‌روهای شهر یاسوج

طرح زیبا سازی پیاده روهای شهر یاسوج اجرا می شود.

اجرای طرح زیباسازی پیاده‌روهای شهر یاسوج

طرح زیبا سازی پیاده روهای شهر یاسوج اجرا می شود.

بربط: پیش‌بینی چنین بردی را نکرده بودیم/ فقط حرف‌های مربی را پیاده کردیم

خط زن تیم ملی هندبال ایران گفت: دیدار مقابل اندونزی به عنوان اولین دیدار باید سخت‌ترین دیدار ما می‌شد، اما خوشبختانه با پیاده‌سازی نکاتی که سرمربی گفته بود شیرین‌ترین نتیجه را گرفتیم.

تلاش های جدید برای تشکیل دولت لبنان

بیروت - ایرنا - دور جدیدی از تلاش های «سعد الحریری» نخست وزیر مامور به تشکیل کابینه لبنان برای به نتیجه رساندن ماموریت خود، از پنجشنبه گذشته آغاز شد و برخی محافل سیاسی و رسانه ای از افزایش امیدها برای بازشدن گره تشکیل کابینه می گویند.

آغاز طولانی‌ ترین پیاده‌ روی اربعین از مشهد‌الرضا

کاروان پیاده مشهد – کربلا امسال نیز برای هجدهمین سال متوالی حرکت معنوی خود را با پای پیاده از مشهد‌الرضا تا کربلای معلی آغاز خواهد کرد.

ملی‌پوش هندبال: دستورات سرمربی را پیاده کردیم

خط زن تیم ملی هندبال ایران گفت: دیدار مقابل تیم مالزی به عنوان اولین دیدار می بایست سخت ترین دیدار ما می شد اما خوشبختانه با پیاده سازی نکاتی که سرمربی گفته بود شیرین ترین نتیجه را گرفتیم.

شیوه‌نامه تشکیل و اداره مجمع عمومی نظام مهندسی ساختمان ابلاغ شد

وزیر راه و شهرسازی شیوه‌نامه نحوه تشکیل و اداره مجمع عمومی نظام مهندسی ساختمان استان‌ها را ابلاغ کرد.

۲۰۰ کیلومتر از راه‌های گلستان ایمن سازی می‌شود

گرگان- معاون راهداری اداره کل راهداری و حمل و نقل جاده ای گلستان اعلام کرد: بالغ بر ۳۴ میلیارد تومان اعتبار از محل منابع ملی، برای ایمن سازی ۲۰۰ کیلومتر از راه های استان ابلاغ شده است.

تأکید عضو فراکسیون امید بر شفاف‌سازی مسئولان نظام درباره فرزندانشان

عضو فراکسیون امید در مجلس شورای اسلامی با تأکید بر لزوم شفاف‌سازی مسئولان نظام درباره فرزندانشان گفت: پویش فرزندم کجاست منجر به شفاف‌سازی و اطلاع کامل مردم از وضعیت مسئولان می‌شود.

خبرنگاران در فرهنگ سازی و آگاه سازی، نقشی بی بدیل دارند

زنجان - ایرنا - مدیرکل ورزش و جوانان استان زنجان گفت: خبرنگاران در فرهنگ سازی و آگاه سازی برای پیشبرد اهداف و برنامه های نظام ازجمله حوزه ورزش و جوانان، نقش مهم و بی بدیل دارند.

طولانی ترین پیاده روی اربعین حسینی جمعه از مشهد آغاز می شود

کاروان پیاده انصار الحسین برای هجدهمین سال از مشهد مقدس راهی کربلای معلی می شود

آخوندی شیوه‌نامه تشکیل واداره مجامع عمومی نظام مهندسی راابلاغ کرد

شیوه نامه نحوه تشکیل و اداره مجمع عمومی سازمان نظام مهندسی ساختمان استان ها از سوی وزیر راه و شهرسازی به رئیس سازمان نظام مهندسی ساختمان ابلاغ شد.

گفتمان جدیدی در مدیریت منابع آبی ایران آغاز شده است

رییس مرکز بررسی‌های استراتژیک ریاست جمهوری با تاکید بر اینکه سازگاری با کم‌آبی نیازمند بازنگری اساسی در نظام زندگی ایرانیان است، گفت: این نظام زندگی به‌ واسطه چندین دهه وابستگی شدید به بهره‌مندی از آب و انرژی ارزان، دچار مصرف نامناسب شده است.]]>