ماموریت های جدیدی برای پیاده سازی نظام حسابداری تعهدی ابلاغ می شود

یزد - ایرنا - رئیس اداره حسابرسی شرکت های دولتی وزارت امور اقتصادی و دارایی با اشاره به اینکه، نظام حسابداری تعهدی با هدف شفاف سازی مسایل مالی دولت در حال اجراست ،گفت: از ابتدای سال 1397ماموریت های جدیدی برای پیاده سازی نظام یادشده تعریف و ابلاغ خواهد شد.مطالب مرتبط

تلاش برای پیاده‌سازی طرح ژنوم ایرانیان/ لزوم ورود خیرین به حوزه پژوهش

معاون پژوهش و فناوری دانشگاه علوم پزشکی شهید بهشتی با بیان اینکه سرعت پیشرفت علوم مربوط به ژن‌درمانی در کشورهای پیشرفته بسیار بالا است، گفت: در کشور نیز در حال پیاده‌سازی پروژه ژنوم ایرانیان هستیم تا نقشه خاصی از ژن ایرانیان به دست آوریم.

الزام ساختمان‌های جدید برای نصب تجهیزات بهینه‌سازی مصرف آب

براساس ابلاغ ویرایش چهارم مبحث ۱۶ مقررات ملی ساختمان از سوی سازمان نظام مهندسی، تمامی ساختمان‌های در حال ساخت موظف شده‌اند تجهیزات بهینه‌سازی مصرف آب در ساختمان‌ها و شیرهای بهداشتی مطابق استانداردهای مدیریت مصرف آب نصب کنند.

تخصیص اعتبار برای پیاده سازی آئین نامه اشتغال دانشگاه شهید بهشتی

تخصیص اعتبار برای پیاده سازی آئین نامه اشتغال پذیری دانشجویان دوره کارشناسی دانشگاه شهید بهشتی در جلسه هئیت رئیسه دانشگاه مطرح شد.

تلاش برای پیاده‌سازی طرح ژنوم ایرانیان

ماموریت در درایت، مدیریت در ظرافت

مسیر ناهموار ماموریت باید به درایت خود مدیر پیموده شود، زیرا انجام ماموریت، چیزی نیست که مدیر صرفا فرمان دهد و دیگران اجرا کنند. اگر یک مدیر بتواند ماموریت پیش رو را در درایتی ظریف تبیین کند، بی‌شک از بروز بحران نجات یافته است. ]]>

از تغییر ترسی ندارم/برای منطقی سازی هزینه‌های "تحول" اقدام شود

سرپرست وزارت بهداشت ضمن تاکید بر لزوم اجرای نظام ارجاع و پزشک خانواده، گفت: طرح تحول نظام سلامت مانند قطاری است که در هیچ ایستگاهی متوقف نخواهد شد، اما برای منطقی‌سازی هزینه‌های آن باید اقدام کنیم.

القای ناکارآمدی نظام فتنه جدید دشمنان است

تبریز- مدیر کل صدا و سیمای آذربایجان شرقی گفت: فتنه جدیدی که مقام معظم رهبری نیز نسبت به آن هشدار داده اند عملیات روانی دشمن برای ناکارآمد نشان دادن نظام است.

۶۱ درصد تصادفات شهری کرمانشاه مربوط به عابران پیاده است

کرمانشاه_ رئیس پلیس راهنمایی و رانندگی استان کرمانشاه با تاکید بر لزوم ایمن سازی معابر شهری گفت: ۶۱ درصد تصادفات شهری کرمانشاه مربوط به عابران پیاده است.

پیاده راه، راهی برای حفظ ارزش‌های تاریخی شهر

ایجاد مسیر پیاده راه در سبزه میدان (میدان آزادی)، برای حفظ ارزش تاریخی این مکان، تجربه موفقی است و این طرح ادامه می‌یابد.

تام کروز با دو «ماموریت غیرممکن» می‌آید/ قرارداد جدید با کارگردان

کریستوفر مک‌کوری دو قرارداد پشت سر هم برای ساخت دو فیلم دیگر از مجموعه «ماموریت غیرممکن» امضا می‌کند.

پارک ممنوع جز برای خودم!

مدت هاست تردد در پیاده روهای شهری برای بسیاری از شهروندان بجنوردی، مشکل آفرین شده و سبب شده که بسیاری از شهروندان از ابتدایی ترین حقوق خود که سهولت در رفت و آمد است، برخوردار نباشند و عدم رعایت ضوابط لازم در این مورد نیز موجب شده کارکرد اصلی پیاده روها تب

ابلاغ ۱۰ استاندارد تعریف شده برای سیستم اطلاعات بیمارستانی به دانشگاه‌های علوم پزشکی کشور

معاون درمان وزارت بهداشت گفت: مهمترین برنامه ها و اولویت های اصلی معاونت درمان وزارت بهداشت، اجرای پزشکی خانواده و استقرار نظام ارجاع و سطح بندی خدمت است تا بتوانیم ساختار بهداشت و درمان را نظام مند کنیم.]]>

پیاده روی اربعین حسین حرکتی عاشقانه و کوبنده است

سنندج - ایرنا - نماینده ولی فقیه در کردستان گفت: پیاده روی اربعین حسینی که نشان گرفته از ارادت به نهضت عاشوراست حرکتی عاشقانه برای دوستداران اهل بیت (ع) و کوبنده برای دشمنان اسلام به صورت توامان است.

پروژه کشته‌سازی این بار به اسم کارگر کارخانه هپکو اراک

کانال‌های برانداز دروغ‌گو سعی داشتند با یک تشابه اسمی ساده کشته سازی جدیدی را رقم بزنند و همه‌چیز را با به‌کارگیری احساسات مردم به نفع خود تمام کنند.

ماشین‌سازی در تهران به مصاف پرسپولیس می‌رود

تیم فوتبال ماشین سازی اردوی جدیدی را در تهران برگزار خواهد کرد.

عملیاتی سازی کامل نظام ارجاع در کشور تا پایان سال ۱۴۰۰

مدیرکل دفتر مدیریت بیمارستانی و تعالی خدمات بالینی وزارت بهداشت، گفت: براساس برنامه ریزی های صورت گرفته گام اول تا سوم باید نظام ارجاع باید تا پایان سال ۱۴۰۰ عملیات سازی شود.

مدیر تیم ملی عمان: 2 روز تمرین برای بازی با ایران کم است/ماموریت سختی داریم

مدیر تیم ملی عمان پیش از دیدار با ایران گفت: ماموریت ما مقابل ایران بسیار سخت خواهد بود.

همایش پیاده روی خانوادگی در کبودراهنگ

به مناسبت روز هوای پاک ، همایش پیاده روی با حضور خانواده های کبودراهنگی برگزار شد.

ابلاغ ­۱۰ استاندارد برای سیستم اطلاعات بیمارستانی

وزارت بهداشت: اولویت‌های معاونت درمان وزارت بهداشت، اجرای پزشکی خانواده و استقرار نظام ارجاع و سطح بندی خدمت است

پیاده به شکر شفاعت؛ ماجرای زائری که خراسان تا کربلا را پیاده می‌رود+فیلم

زائری دل‌سپرده به جاده‌های زیارت امام حسین(ع) پس از 24 روز به خرم‌آباد رسیده‌ و حالا پیش پای تمنای او راه‌های انتظار بیقرارند.