ماموریت های جدیدی برای پیاده سازی نظام حسابداری تعهدی ابلاغ می شود

یزد - ایرنا - رئیس اداره حسابرسی شرکت های دولتی وزارت امور اقتصادی و دارایی با اشاره به اینکه، نظام حسابداری تعهدی با هدف شفاف سازی مسایل مالی دولت در حال اجراست ،گفت: از ابتدای سال 1397ماموریت های جدیدی برای پیاده سازی نظام یادشده تعریف و ابلاغ خواهد شد.مطالب مرتبط

برنامه استراتژیک دانشگاه علوم پزشکی آزاد برای پیاده سازی نظام ارزشیابی

رئیس دانشگاه علوم پزشکی آزاد اسلامی تهران گفت: به زودی برنامه استراتژیک دانشگاه علوم پزشکی آزاد اسلامی تهران برای پیاده سازی نظام ارزشیابی ارائه می‌شود که یکی از اهداف این نظام قانونمند، احقاق حقوق افراد شایسته و مذاکره با همکارانی است که نیاز به تجدید نظ

حلقه مفقوده در پیاده سازی کارت اعتباری

پیاده سازی کارت اعتباری در شبکه بانکی کشور نیازمند فرهنگ سازی مالی و گسترش پایگاه های اطلاعاتی در مورد مشتریان خرد است. ]]>

چین ماهواره جدیدی را به فضا می‌فرستد

چین روز دوشنبه 21 مه، یک ماموریت جدید را آغاز خواهد کرد. در مرحله نخست این ماموریت، آنها یک ماهواره را به منظور مطالعه "سمت پنهان ماه"(far side of the Moon) پرتاب خواهند کرد.

پرونده الکترونیک سلامت، کلید کاهش هزینه‌های سلامت

مهم‌ترین راهبرد برای حل مشکل هزینه‌های سنگین نظام سلامت که بعد از اجرای طرح تحول تشدید هم شده، تغییر رویکرد وزارت بهداشت از تزریق مستقیم بودجه دولتی به بهینه‌سازی هزینه‌ها بر پایه پیاده سازی پرونده الکترونیک سلامت است.

چگونه با پیاده‌روی وزن کم کنیم

اگر قصد دارید که با پیاده روی وزن کم کنید می‌توانید یک برنامه پیاده روی منظم داشته باشید. راه‌هایی وجود دارد که می‌توان با کمک آنها کالری سوزی پیاده روی را افزایش داد.

پیاده سازی سامانه یکپارچه مالیاتی در 133 اداره مالیاتی کشور/کلیه سورس کدهای سامانه از شرکت بول فرانسه دریافت شد

قائم مقام طرح تحول مالیاتی با بیان اینکه، تاکنون سامانه‌های طرح جامع مالیاتی در133 اداره کل مالیاتی پیاده سازی شده است،گفت:بعد از دریافت سورس کدهای سامانه از شرکت فرانسوی،در سازمان مالیاتی به دنبال داخلی‌سازی فرایند ارتقا و نگهداری سامانه‌ها هستیم.

برنامه ملی اصلاح الگوی کشت در استان مرکزی پیاده سازی می شود

اراک- رئیس جهاد کشاورزی استان مرکزی از اجرا و پیاده سازی برنامه ملی اصلاح الگوی کشت در این استان با هدف حفظ ذخایر و منابع آبی خبر داد.

خروج از برجام بی‌تعهدی آمریکا را اثبات کرد

امام جمعه اصفهان گفت:خروج آمریکا از برجام اثبات بی تعهدی دولت آمریکا برای برخی از مسئولان و مردم ایران است.

خروج از برجام بی‌تعهدی آمریکا را اثبات کرد

امام جمعه اصفهان گفت: خروج آمریکا از برجام اثبات بی‌تعهدی دولت آمریکا برای برخی از مسئولان و مردم ایران است. 

گذرگاه های عابرین پیاده شمال تهران مناسب سازی می شود

شمیرانات- معاون حمل ونقل و ترافیک شهرداری منطقه یک تهران گفت: گذرگاه های عابرین پیاده شمال تهران مناسب سازی می شود

ونزوئلا و صف کشی دوباره شرق و غرب/ تشدید فشار برای تغییر نظام

با مشخص شدن نتایج انتخابات ونزوئلا، خصومت کشورهایی که با همسویی با آمریکا قصد تغییر نظام در کاراکاس را دارند شکل جدیدی به خود گرفته است.

خروج از برجام بیانگر بی تعهدی آمریکا به صلح در جهان است

کوالالامپور - ایرنا - رئیس جنبش رنسانس اسلامی مالزی و کمیسیونر سازمان کشورهای مشترک المنافع برای آزادی دین و عقیده، در مورد خروج آمریکا از (برجام) گفت: این گونه اقدامات واشنگتن نشان می دهد که این کشور اساسا در قبال صلح در جهان به ویژه در خاورمیانه تعهدی ن

ابلاغ ساختارجدید نظام اداری وزارت راه وشهرسازی به استانها +فیلم

ساختارجدید نظام اداری وزارت راه وشهرسازی درآینده نزدیک به استانها ابلاغ می شود.

وزارت اقتصاد: تحریم سیف تایید بی تعهدی بین المللی آمریکاست

تهران- ایرنا- وزارت امور اقتصادی و دارایی، تحریم رییس کل بانک مرکزی جمهوری اسلامی ایران را «نشانه دیگری از رفتارهای غیرمتعارف آمریکا» و «تاییدی بر بی تعهدی این کشور نسبت به توافق های بین المللی» دانست.

طرح اقتصاد مقاومتی در بخش طب ایرانی ابلاغ می‌شود

طرح اقتصاد مقاومتی در راستای تحقق طرح ملی ادغام خدمات طب ایرانی در نظام سلامت، با تصویب نهایی در سازمان‌ها و کمیته‌های تخصصی مربوطه، به زودی از سوی ستاد فرماندهی اقتصاد مقاومتی ابلاغ می‌شود.

رییسی: جامعه‌ سازی قرآنی در پرتو خودسازی است

جامعه ‌سازی قرآنی در پرتو خودسازی است و این جامعه ‌سازی و نظام‌ سازی براساس دین و آموزه‌های دینی نیازمند ظرفیت‌ سازی و خودسازی از طریق قرآن کریم است.

نیازمند آیین‌نامه «حفاظت زیستی» در برابر تهدیدات تروریستی هستیم

رئیس سازمان پدافند غیر عامل با تاکید بر تغییر نظام واکسن‌سازی بر اساس تهدیدات کشور گفت: واکسن در نظام پدافندی مانند مهمات در نظام دفاعی است.

معاون اول رئیس جمهور 2 آیین‌نامه‌ اجرایی جدید ابلاغ کرد

آیین‌نامه تدوین فهرست دارویی ایران بر اساس نظام دارویی ملی کشور و آیین‌نامه چگونگی هزینه وجوه حاصل از حق‌التولیه، حق‌النظاره و جدول میزان حق الزحمه امین یا هیات امنای اماکن مذهبی در سال 97 و ابلاغ شدند.

پروژه اقتصاد مقاومتی در حوزه طب ایرانی به زودی ابلاغ می‌شود

پروژه اقتصاد مقاومتی در راستای تحقق طرح ملی ادغام خدمات طب ایرانی در نظام سلامت، با تصویب نهایی در سازمان‌ها و کمیته های تخصصی مربوطه، به زودی از سوی ستاد فرماندهی اقتصاد مقاومتی ابلاغ می‌شود.

تجمیع نظام هزینه‌ای مراسم اربعین لرستان در ستاد استانی

خرم‌آباد- استاندار لرستان گفت: تصمیم‌گیری در مورد نظام هزینه‌ای مراسم پیاده‌روی اربعین در ستاد اربعین استان انجام خواهد شد.