شجاع پوریان، معاون امور اجتماعی و فرهنگی شهرداری تهران شد

با حکم محمدعلی نجفی، شهردار تهران، ولی الله شجاع پوریان معاون امور اجتماعی و فرهنگی شهرداری تهران شد.مطالب مرتبط

معاون شهردار تهران: حق مردم به شهر را تقویت خواهیم کرد

تهران-ایرنا-معاون امور اجتماعی و فرهنگی شهردار تهران گفت: باید تلاش کنیم حق مردم به شهر را در نگرش شهرداری تهران تقویت و اصلاح و از آن به عنوان سرمایه اجتماعی برای توسعه شهر استفاده کنیم.

تصویب برنامه پنج ساله سوم شهرداری تهران در بخش اجتماعی و فرهنگی

اعضای شورای شهر تهران در جلسه فوق‌العاده نوبت عصر امروز، برنامه پنج ساله فرهنگی و اجتماعی شهر تهران را با مشارکت شهروندان بررسی و نهایی کردند.

شهرداری کرج برنامه‌های فرهنگی ورزشی خود را اعلام کند

کرج - استاندار البرز گفت: شهرداری کرج باید برنامه‌های خود را در راستای تکالیف فرهنگی، اجتماعی و ورزشی اعلام کند تا استانداری بتواند تمهیدات لازم برای تسریع در امور را اتخاذ کند.

اجرای بیش از 200 برنامه فرهنگی -اجتماعی همزمان با دهه فجر+فیلم

رئیس سازمان فرهنگی اجتماعی و ورزشی شهرداری یزد از اجرای برنامه های متنوع فرهنگی و اجتماعی به مناسبت چهلمین سالگرد پیروزی انقلاب اسلامی خبر داد.

فعالیت‌های اجتماعی میراث فرهنگی باید تقویت شود

کرمانشاه- معاون هماهنگی امور عمرانی استاندار کرمانشاه گفت: فعالیت‌های فرهنگی و اجتماعی ادارکل میراث فرهنگی در استان نیاز به تقویت دارد.

۷ بنای ارزشمند تاریخی در پهنه فرهنگی رودکی مرمت شد

شهردار منطقه ۱۱ تهران از مرمت هفت بنای ارزشمند تاریخی و فرهنگی از سوی سازمان زیباسازی شهر تهران با مشارکت شهرداری منطقه ۱۱ و شرکت توسعه فضاهای فرهنگی ذیل نظارت کمیسیون فرهنگی و اجتماعی شورای اسلامی شهر تهران خبر داد.

معاونت فرهنگی دانشگاه ها ۲۰ساله شد/دستاوردهای فرهنگی مکتوب می شود

معاون فرهنگی وزارت علوم از بیست ساله شدن معاونت فرهنگی و اجتماعی در دانشگاه ها خبرداد و گفت: دراین مدت تلاش های زیادی در حوزه فرهنگی و اجتماعی دانشگاه ها صورت گرفته است.

اختصاص 10 میلیارد تومان برای پایش سلامت کارگران شهرداری تهران

معاون منابع انسانی شهرداری تهران گفت: در راستای پایش سلامت کارکنان شهرداری تهران که تحت پوشش بیمه تأمین اجتماعی هستند 10 میلیارد تومان اختصاص داده‌ایم.

بخشنامه شهرداری برای احقاق حقوق کارگران پیمانکاری

معاون منابع انسانی شهرداری تهران از اختصاص بودجه 10 میلیارد تومانی برای پایش سلامت کارگران تهران که تحت پوشش بیمه تامین اجتماعی هستند خبر دادند.

40 چهره فرهنگی هنری برتر در «فصل رویش» تجلیل می شوند

تهران-ایرنا- معاون فرهنگی سازمان فرهنگی هنری شهرداری تهران گفت: این سازمان به مناسبت چهلمین سالگرد پیروزی انقلاب اسلامی در ویژه ‌برنامه‌ای با عنوان فصل رویش از 40 چهره برتر در عرصه‌های فرهنگی هنری با اهدای نشان رویش تقدیر می‌کند.

سازمان فرهنگی شهرداری یزد 250 برنامه در دهه فجر پیش بینی کرد

یزد - ایرنا - رئیس سازمان فرهنگی، اجتماعی و ورزشی شهرداری یزد گفت: همزمان با جشن های چهلمین سال پیروزی انقلاب اسلامی اجرای 250 برنامه در قالب 35 عنوان در مرکز استان پیش بینی شده است.

انتصاب دیگر در بلدیه/معاون مالی اداری شهرداری تهران تغییر کرد+حکم

شهردار تهران طی حکمی عبدالحمید امامی را به عنوان معاون مالی و اقتصاد شهری شهرداری تهران منصوب کرد.

پرداختن به امور فرهنگی، حرکت بر روی لبه تیغ است

معاون فرهنگی و دانشجویی دانشگاه اراک با تاکید بر اینکه حوزه دانشجویی و فرهنگی با چالش‌های متعددی روبرو است و نیاز است در جهت آرامش ذهنی دانشجو و ایجاد فضایی مناسب برای تحصیل، حداقل امکانات را در اختیار دانشجویان قرار دهیم، پرداختن به امور فرهنگی را به ما

وجود ۱۰ هزار نیروی مازاد در شهرداری تهران

معاون منابع انسانی شهرداری تهران با تاکید بر این که ۱۰هزار نیروی مازاد در شهرداری تهران وجود دارد، گفت: باید به ازی هر شش نفر که از شهرداری تهران خارج می شوند تنها باید یک نفر نیرو جذب شود.

انتصاب دکتر مندگاری

دکتر کاظم مندگاری معاون فرهنگی و اجتماعی دانشگاه یزد به عنوان رییس شورای هماهنگی فعالیت‌های فرهنگی و اجتماعی استان یزد منصوب شد.

نگاهی نو به برنامه ریزی شهرداری در برنامه پنج ساله سوم

معاون برنامه‌ریزی شهرداری تهران با تاکید بر این که در برنامه پنج ساله سوم شهرداری تهران نگاهی نو به شهرداری تهران وجود دارد، گفت: در تدوین این برنامه اصلاح ساختاری شهرداری تهران مدنظر قرار گرفته است.

معاون مالی شهرداری تهران تغییر کرد

شهردار تهران در حکمی معاون مالی و اقتصاد شهری شهرداری تهران را منصوب کرد.

شهرداری تهران 10 هزار نفر نیروی مازاد دارد

معاون منابع انسانی شهرداری تهران گفت:‌ در حال حاضر شهرداری تهران بیش از 10 هزار نفر نیروی مازاد دارد و به ازای هر 6 نفر که از شهرداری خارج شوند، می‌توانیم یک نفر استخدام داشته باشیم.

مدیریت شهری تسهیل گر فعالیت های داوطلبان در امور خیر باشد

تهران-ایرنا-رئیس شورای اسلامی شهر تهران گفت: مدیریت شهری می تواند بجای تصدی گری در حوزه فعالیت فرهنگی و اجتماعی به تسهیل گری، حمایت و هدایت فعالیت های مردمی داوطلبانه در امور خیریه عمومی شهر بپردازد.

۴۲ میلیون نفر در کشور تحت پوشش سازمان تامین اجتماعی هستند

مدیرکل امور فرهنگی و اجتماعی کارفرمایان و سازمان‌های تامین اجتماعی گفت: ۴۲ میلیون ایرانی از خدمات این سازمان بزرگ بیمه گر اجتماعی استفاده می کنند.