شجاع پوریان، معاون امور اجتماعی و فرهنگی شهرداری تهران شد

با حکم محمدعلی نجفی، شهردار تهران، ولی الله شجاع پوریان معاون امور اجتماعی و فرهنگی شهرداری تهران شد.مطالب مرتبط

توسعه همکاری ها با آتش نشانی و استفاده از تریبون سازمان میادین

معاون فرهنگی اجتماعی شهرداری در هشتمین جلسه شورای مدیران و معاونین امور اجتماعی و فرهنگی شهرداری تهران به میزبانی منطقه ۱۰ بر استفاده از همه ظرفیت ها برای فرهنگسازی و آموزش تاکید کرد.

اعتماد مردم به شهرداری از بین رفته/در هرندی هر ۲۰۰ قدم مسجد ساختند/همه تقصیرها را گردن معتادان انداخته‌ایم

فعالان حوزه آسیب‌های اجتماعی و NGOها در پنل نقش مدیریت شهری و آسیب‌های اجتماعی از رویکرد و نگاه شهرداری انتقاد کرده و معاون اجتماعی و فرهنگی شهرداری تهران در دفاع از اقدامات شهرداری گفت: ما در سال‌های اخیر همه مسوولیت‌ها را پذیرفته‌ایم اما هیچ نقشی از هزا

انتصاب دیگر در شهرداری تهران

شهردار تهران قائم جدید معاونت امور اجتماعی و فرهنگی شهرداری تهران را انتخاب کرد.

انتصاب معاون فرهنگی سازمان فرهنگی هنری شهرداری تهران

مجتبی امینی که از اسفند سال گذشته سرپرستی معاونت فرهنگی سازمان فرهنگی هنری شهرداری تهران را بر عهده گرفته بود، به عنوان مشاور رییس و معاون فرهنگی این سازمان معرفی شد.

 معاون فرهنگی سازمان فرهنگی هنری شهرداری تهران منصوب شد

مجتبی امینی که از اسفند سال گذشته سرپرستی معاونت فرهنگی سازمان فرهنگی هنری شهرداری تهران را بر عهده گرفته بود، به عنوان مشاور رییس و معاون فرهنگی این سازمان معرفی شد.

بهره برداری از پارک سرخه حصار به شهرداری تهران واگذار می شود

تهران-ایرنا- معاون امور اجتماعی و فرهنگی شهردار منطقه 13 تهران با اشاره به بهره برداری از پارک ملی سرخه حصار و واگذاری آن به شهرداری گفت: مجوز این بهره برداری به زودی از سوی منابع طبیعی استان تهران اخذ خواهد شد.

راه اندازی نخستین گذرفرهنگی در شمال شرق پایتخت 

معاون امور اجتماعی و فرهنگی شهرداری منطقه 4 تهران از راه اندازی نخستین گذر فرهنگی دراین منطقه خبر داد.

راه اندازی نخستین گذرفرهنگی در شمال شرق پایتخت

معاون امور اجتماعی و فرهنگی شهرداری منطقه چهار تهران از راه اندازی نخستین گذر فرهنگی در این منطقه خبر داد.

مشارکت اساتید و دانشجویان تربیت مدرس در طرح‌های مطالعاتی شهرداری

تفاهم نامه گسترش همکاری‌های مشترک فرهنگی میان معاونت فرهنگی و اجتماعی دانشـگاه تربیت مدرس و معاونت اجتماعی و فرهنگی شهرداری منطقه ۶ تهران امضا شد.

تغییرات اجتماعی بدون مشارکت مؤثر تشکل های مردمی امکان پذیر نیست

معاون امور اجتماعی و فرهنگی شهرداری منطقه ۱۳ از برپایی «فستیوال تشکل های غیردولتی سلامت محور» به مناسبت بیست و دوم مردادماه روز تشکل ها و مشارکت های اجتماعی با محوریت بوستان پیروزی خبر داد.

امضای تفاهم‌نامه فرهنگی میان دانشـگاه تربیت مدرس و شهرداری منطقه 6 تهران

تفاهم نامه گسترش همکاری‌های مشترک فرهنگی بین معاونت فرهنگی و اجتماعی دانشـگاه تربیت مدرس و معاونت اجتماعی و فرهنگی شهرداری منطقه 6 تهران امضا شد.

کانون های سلامت محور در بوستان «نیاوران» مستقر می شوند

شمیرانات- معاون امور اجتماعی و فرهنگی شهرداری منطقه یک تهران از استقرار کانون ها و تشکل های سلامت محور در بوستان «نیاوران» به مناسبت روز تشکل ها و مشارکت های اجتماعی خبر داد.

افزایش سرعت تولید آسیب های اجتماعی/می خواهیم دوباره کاری نشود

معاون اجتماعی فرهنگی شهرداری تهران گفت:تولید آسیب های اجتماعی از پیشگیری و درمان آن سرعت بیشتری گرفته است .

بهره برداری از پارک سرخه حصار به شهرداری واگذار می‌شود

معاون اجتماعی فرهنگی شهرداری منطقه 13 از بهره برداری سرخه حصار و واگذاری آن به شهرداری خبر داد و گفت: دفترچه بهره برداری از این پارک به زودی از سوی منابع طبیعی استان تهران اخذ خواهد شد و 55 پروژه در این پارک طراحی می‌شود.

عدم موفقیت شهرداری تهران در برخورد با آسیب‌های اجتماعی

رئیس مرکز مطالعات و برنامه‌ریزی شهر تهران با اشاره به اینکه شهرداری تهران در دو دهه گذشته تلاش‌های زیادی را برای کاهش آسیب‌های اجتماعی انجام داده گفت: علیرغم همه این تلاش‌ها شهرداری در این زمینه موفق عمل نکرده است.

اجرای "جشنواره تشکل ها"

معاون امور اجتماعی و فرهنگی شهرداری منطقه 20 از برگزاری جشنواره "تشکل های غیردولتی سلامت محور" در دو موقعیت پر تردد و مهم این منطقه خبر داد.

حجت‌الاسلام ابوترابی‌: اربعین می‌تواند راه را برای ظهور هموار کند

آیین آغاز به کار قرارگاه فرهنگی هنری مردمی اربعین روز سه‌شنبه ۲۳ مرداد ماه در ساختمان معاونت امور اجتماعی و فرهنگی شهرداری منطقه ۸ برگزار شد.

بهره برداری از پارک سرخه حصار به شهرداری واگذار می‌شود/طراحی 55 پروژه گردشگری در پارک

معاون اجتماعی فرهنگی شهرداری منطقه 13 از بهره برداری سرخه حصار و واگذاری آن به شهرداری خبر داد و گفت: دفترچه بهره برداری از این پارک به زودی از سوی منابع طبیعی استان تهران اخذ خواهد شد و 55 پروژه در این پارک طراحی می‌شود.

قرارگاه فرهنگی هنری مردمی اربعین آغاز به کار کرد

آیین آغاز به کار قرارگاه فرهنگی هنری مردمی اربعین با حضور مدیران فرهنگی و چهره‌های هنری در ساختمان معاونت امور اجتماعی و فرهنگی شهرداری منطقه ۸ برگزار شد.

معاون پیشگیری از جرم قوه قضاییه: شهرداری تهران برای ایجاد مراکز توانمندسازی پای کار بیاید

معاون اجتماعی و پیشگیری از وقوع جرم قوه قضاییه، ایجاد مراکز توانمندسازی موضوع ماده 80 قانون برنامه ششم توسعه را وظیفه شهرداری دانست و گفت: شهرداری تهران پای کار بیاید و این مراکز را برای معتادان فعال کند.