راه‌اندازی سامانه شهریه مدارس غیردولتی از فردا/ ممنوعیت قرارداد دستی بین والدین و مسئولان مدرسه

رئیس سازمان مدارس غیردولتی و مشارکت های مردمی از راه‌اندازی سامانه شهریه مدارس غیردولتی از فردا خبر داد.مطالب مرتبط

زینی‌وند: معلمان مدارس غیردولتی باید بیمه شوند/ سلیمان‌زاده: امکان استخدام نیست

رئیس سازمان مدارس غیردولتی و مشارکت‌های مردمی گفت: مؤسسان مدارس غیردولتی موظف هستند که بر اساس دستورالعمل حقوق و دستمزد وزارت کار، معلمان مدارس غیردولتی را بیمه کنند.

محسن‌بیگی: بخشی از سهم بیمه معلمان مدارس غیردولتی از دی ماه پرداخت می‌شود

تعدادی از معلمان مدارس غیردولتی از «فارس من» خواستند که بیمه آنها را پیگیری کند؛ این پیگیری اکنون به سرانجام رسید و مدیرکل مدارس و مراکز غیردولتی از پرداخت بخشی از سهم بیمه معلمان مدارس غیردولتی از دی ماه خبر داد.

رد پیشنهاد تفاوت در تخفیف مدارس دولتی و غیردولتی برای بازدید از باغ پرندگان

اعضای شورای شهر تهران پیشنهاد یکی از اعضا مبنی بر تصویب تخفیف متفاوت میان مدارس دولتی و غیردولتی در بازدید از باغ پرندگان را رد کردند.

تکریم والدین در مدارس شهرستان فنوج

طرح تکریم والدین با هدف ارج نهادن و قدردانی از زحمات مادران و پدران در مدارس شهرستان فنوج برگزار شد.

راه اندازی یک قرارداد جدید زعفرانی در بازار آتی بورس کالا

از پس فردا چهارشنبه قراردادهای آتی زعفران رشته ای درجه یک برای تحویل در دی ماه 1397 در بازار آتی بورس کالا راه اندازی می‌شود.

فارس من| نوید ادهم: معلمان مدارس غیردولتی در آزمون‌های استخدامی شرکت کنند

دبیرکل شورای عالی آموزش و پرورش گفت: معلمان مدارس غیردولتی برای رسمی شدن می‌توانند در روند آزمون‌های استخدامی آموزش و پرورش شرکت کنند و چون تجربه دارند، قطعاً امتیاز بیش‌تری را کسب خواهند کرد.

دریافت «پول» بابت هزینه‌های متفرقه مدارس تخلف است

مشاور وزیر آموزش و پرورش با اشاره به تعریف ۸۶عنوان فعالیت فوق برنامه با کدشناسه مشخص در سامانه حساب یکپارچه مدارس گفت: مدیر مدرسه حق ندارد پولی تحت عنوان هزینه‌های متفرقه از اولیای دانش آموزان اخذ کند.

شهریه مهدهای کودک زیاد نمی‌شود/ ضرورت درج شهریه و ستاره در مهدها

معاون امور اجتماعی بهزیستی استان تهران با اشاره به اینکه مهدهای کودک اجازه افزایش شهریه را در شرایط فعلی ندارند، گفت: خانواده‌ها تخلفات را گزارش کنند.

بلومبرگ: اعتبار اروپا در گرو راه اندازی سامانه مبادلات با ایران است

بلومبرگ با اشاره به تعلل کشورهای اروپایی در راه اندازی سامانه مبادلات مالی با ایران نوشت: اعتبار اروپا در گرو راه اندازی این سامانه است.

تاخیر چندساله در راه‌اندازی سامانه پرونده‌های قاچاق

یک مقام مسئول با اشاره به تاخیر چند ساله در راه اندازی سامانه پرونده های قاچاق، گفت: این سامانه در حوزه بازدارندگی قاچاق تاثیر بسزایی می تواند داشته باشد.

ارسال الکترونیکی صورت وضعیت‌های پروژه ها

سرپرست دفتر مدیریت پروژه‌ها­: در راستای تحقق دولت الکترونیک، سامانه الکترونیکی صورت وضعیت‌ها( پی وب) راه‌اندازی و در نخستین­­ جلسه آموزشی مقرر شد از اواخر آذر ماه امسال­ همه ­صورت وضعیت‌ قرارداد‌های جاری از طریق این سامانه ارسال و رسیدگی شود.

4 میلیون شیء تاریخی در موزه‌های کشور/ رشد 200 درصدی ساخت موزه‌های غیردولتی

مدیرکل امور موزه‌های سازمان میراث فرهنگی، صنایع دستی و گردشگری با اشاره به وجود 650 موزه دولتی در کشور، گفت: در بخش موزه‌های غیردولتی نیز با رشد 200 درصدی ساخت موزه‌ها روبه‌رو هستیم.

مدارس هیئت امنایی زیر ذره بین

پس از ادغام مدارس تیزهوشان و حذف دبیرستان‌های دوره اول نمونه دولتی، اکنون تغییر مدارس هیئت امنایی به مدارس عادی سومین قدم بزرگ وزارت آموزش و پرورش برای کاهش تنوع بیش از حد مدرسه‌هاست.

سامانه انتقال دستیاران تخصصی پزشکی راه اندازی شد

سامانه انتقال دستیاران تخصصی پزشکی در وزارت بهداشت راه اندازی شد و از این پس بررسی و اعلام نتیجه به درخواست های متقاضیان تنها از طریق سامانه انجام می گیرد.

مدرسه 12 کلاسه در مرادآباد چابهار افتتاح شد

چابهار - ایرنا - مدرسه 12 کلاسه در مرادآباد چابهار امروز/سه شنبه/با حضور سرپرست فرمانداری، نماینده مردم در مجلس شورای اسلامی، مدیرکل نوسازی، توسعه و تجهیز مدارس سیستان و بلوچستان، شماری از مسئولان و قشرهای مختلف مردم افتتاح شد.

اولین سوژه مردمی «فارس من» 500 امضا را رد کرد

اولین سوژه مردمی سامانه «فارس من» ۵۰۰ امضا جمع‌آوری کرد و خبرگزاری فارس را ملزم به انتشار گزارش خبری درباره «حقوق معلمان نیروهای آزاد شاغل در مدارس غیردولتی» کرد.

تاخیر چند ساله در راه‌اندازی سامانه پرونده‌های قاچاق

یک مقام مسئول با اشاره به تاخیر چند ساله در راه اندازی سامانه پرونده های قاچاق، گفت: این سامانه در حوزه بازدارندگی قاچاق تاثیر بسزایی می تواند داشته باشد.

بنای 17 مدرسه خراسان شمالی سنگی است

بجنورد- ایرنا- مدیرکل نوسازی، توسعه و تجهیز مدارس خراسان شمالی گفت: بنای 17 مدرسه روستایی این استان سنگی است که این مدارس در اولویت تخریب و بازسازی قرار دارند.

بانک‌های ایرانی چشم انتظار اقدام عملی اروپا

سامانه خدمات پیام‌رسان مالی سوئیفت طی امروز و فردا دسترسی برخی بانک‌های ایرانی به این سامانه را تعلیق می‌کند و این در حالی است که هنوز اروپا درجهت راه‌اندازی سازوکار مالی ویژه برای ایران اقدامی نکرده است. این در حالی است که قرار بود این سازوکار تا ۱۰ آبان

راه‌اندازی کلاس یادگیری همراه با اسباب‌بازی در مناطق محروم

وزیر آموزش و پرورش گفت: قرار است در هر مدرسه در مقاطع اول تا سوم در ۱۰استان مرزی مناطق محروم در ده هزار مدرسه کلاس اسباب بازی آموزشی را راه اندازی کنیم.