راه‌اندازی سامانه شهریه مدارس غیردولتی از فردا/ ممنوعیت قرارداد دستی بین والدین و مسئولان مدرسه

رئیس سازمان مدارس غیردولتی و مشارکت های مردمی از راه‌اندازی سامانه شهریه مدارس غیردولتی از فردا خبر داد.مطالب مرتبط

پاندای شریف سرویس مدارس را ردیابی می کند

تهران-ایرنا- دانشگاه صنعتی شریف با طراحی سامانه ای (پاندا) امکان پایش جزئیات سفر دانش آموزان با سرویس مدارس را توسط والدین و مسئولان مدرسه فراهم آورده است.

مدارس غیردولتی مسئولان؛ مدرسه‌داری پردرآمدتر از کارخانه‌داری

رییس فراکسیون فرهنگیان مجلس با تأکید براینکه سیاه‌ترین نگاه به آموزش و پرورش خرید خدمات است، گفت:هم اکنون بیشتر مسئولان مدرسه دارند.

نمره، تنها مطالبه والدین از مدرسه است

سرپرست سابق سازمان پژوهش و برنامه‌ریزی آموزشی با بیان اینکه اکنون مدیران مدارس ما راهبران برنامه درسی ملی نیستند و مطالبات والدین از مدرسه جز نمره چیز دیگری نیست، گفت: اصلاح نگاه والدین و رویکرد مدیران مدارس می‌تواند در قالب برنامه‌ریزی‌های برنامه درسی مل

راه‌اندازی سامانه ارزیابی نماز در مدارس

معاون اقامه نماز اداره کل قرآن و عترت وزارت آموزش و پرورش گفت: در سال جاری برای اولین بار سامانه ارزیابی نماز در مدارس کشور راه اندازی شده است.

خیران مازندرانی درحال ساخت ۸۰ مدرسه هستند

آمل - مدیرکل نوسازی مدارس مازندران گفت: بیش از ۳۰ درصد مدارس استان با همکاری خیران مدرسه ساز به بهره برداری رسیده و ۸۰ مدرسه نیز در دست ساخت است.

طرح ارزیابی فریضه نماز در مدارس کشور اجرا می شود

گچساران- ایرنا- معاون اقامه نماز اداره کل قرآن و عترت وزارت آموزش و پرورش گفت: برای نخستین بار امسال ، سامانه ارزیابی نماز در مدارس کشور راه اندازی شده است و مدیران فعالیت های مدارس خود در برگزاری نماز جماعت را ثبت می کنند.

قرارداد آتی اختیار معامله زعفران راه‌اندازی می‌شود

بهار امسال قرارداد آتی زعفران راه‌اندازی شد و قرار است تا کمتر یک ماه و نیم دیگر، قراردادهای اختیار معامله زعفران در بازار سرمایه راه‌اندازی و داد و ستد شود.

قرارداد اختیار معامله زعفران راه‌اندازی می‌شود

بهار امسال قرارداد آتی زعفران راه‌اندازی شد و قرار است تا کمتر یک ماه و نیم دیگر، قراردادهای اختیار معامله زعفران در بازار سرمایه راه‌اندازی و داد و ستد شود.

اولیای دانش‌آموزان اهری مدیر و عوامل مدرسه شدند

اهر - آموزش و پرورش اهر به منظور آشنایی والدین دانش‌آموزان با نحوه مدیریت مدرسه، آنها را به مدت یک روز به عنوان مدیر و عوامل مدیریت مدرسه برگزیدند.

«مدرسه اشتغال سلامت» راه اندازی می­‌شود

مدیر مرکز تجاری‌سازی فناوری و اشتغال دانش آموختگان جهاد دانشگاهی علوم پزشکی شهید بهشتی از راه اندازی «مدرسه اشتغال سلامت» با تاکید بر حل مسائل سالمندی خبر داد.

"مدرسه اشتغال سلامت" راه اندازی می‌شود

مدیر مرکز تجاری‌سازی فناوری و اشتغال دانش آموختگان جهاد دانشگاهی علوم پزشکی شهید بهشتی از راه اندازی "مدرسه اشتغال سلامت" با تاکید بر حل مسائل سالمندی خبر داد.

والدینی هستند که تحصیل در خانه را به مدرسه ترجیح می دهند

دبیرکل شورای عالی آموزش و پرورش گفت: برخی والدین تحصیل کرده ادعا دارند می توانند فرزندانشان را بهتر از مدرسه آموزش دهند و این یک زنگ خطر است.

هیچ مدرسه غیردولتی نباید آزمون ورودی بگیرد

راه اندازی سامانه بین المللی ثبت اطلاعات بیمار در شیراز

نخستین سامانه بین المللی نظام ثبت اطلاعات بیماران بخش های بستری مراقبت های ویژه در بیمارستان نمازی راه اندازی شد.

خیر مدرسه‌سازی که سال‌ها پس از درگذشتش هم مدرسه می‌سازد

مراسم رونمایی از کتاب «میراث یک مرد» در مجتمع خیریه بنیس برگزار شد. این کتاب درباره مرحوم مصیب درخشانی، خیر مدرسه‌ساز است. عواید حاصل از فروش این کتاب صرف بازسازی مدارس خواهد شد.

برخی مدارس کردستان فردا تعطیل است

مسوول روابط عمومی آموزش و پرورش کردستان گفت: مدارس شهرستانهای سقز و بانه و منطقه زیویه به دلیل بارش سنگین برف و برودت هوا فردا تعطیل است.

مدارس بخش «نوک آبادـ» شهرستان خاش فردا تعطیل اعلام شد

زاهدان- مسئول روابط عمومی آموزش و پرورش سیستان و بلوچستان گفت: براثر بارندگی های شدید و طغیان رودخانه های محلی مدارس بخش «نوک آباد» شهرستان خاش فردا تعطیل است.

نخستین سامانه جامع رسم المصحف راه اندازی شد

تهران - ایرنا - نخستین سامانه جامع «رسم المصحف» در جهان اسلام به همت مرکز «طبع و نشر قرآن کریم» کشور طراحی و پس از نسخه آزمایشی به صورت رسمی راه اندازی شد.

تصویب راه اندازی سامانه رفع تعهد ارزی واردکنندگان

راه اندازی سامانه رفع تعهد ارزی وارد کنندگان به پیشنهاد بانک مرکزی در جلسه شورای پول واعتبار به تصویب رسید

مدارس بویراحمد و دنا فردا در نوبت صبح تعطیل است

یاسوج - ایرنا - رئیس اداره آموزش و پرورش بویراحمد اعلام کرد: مدارس تمامی مقاطع تحصیلی این شهرستان فردا سه شنبه بیست و سوم بهمن ماه در نوبت صبح تعطیل است.