راه‌اندازی سامانه شهریه مدارس غیردولتی از فردا/ ممنوعیت قرارداد دستی بین والدین و مسئولان مدرسه

رئیس سازمان مدارس غیردولتی و مشارکت های مردمی از راه‌اندازی سامانه شهریه مدارس غیردولتی از فردا خبر داد.مطالب مرتبط

اردبیل| شهریه مدارس متناسب با امکانات موجود تعیین می‌شود

مسئول سامانه شهریه مدارس غیردولتی وزارت آموزش و پرورش گفت:  شهریه هر یک از مدارس غیردولتی در سطح کشور با توجه به امکانات موجود در هر مدرسه تعیین می‌شود.

اعلام شهریه مدارس غیردولتی تا اوایل خردادماه/ ثبت ۲ مورد تخلف پیش‌ثبت‌نام در مدارس غیردولتی

معاون وزیر آموزش و پرورش تصریح کرد: هم اکنون شهریه استانها تعیین شده است و در مرحله آخر هستیم و امیدواریم تا پایان سه شنبه هفته آینده تمام شود و حداکثر اویل خرداد ماه شهریه مدارس غیر دولتی اعلام شود.

اعلام نرخ «شهریه» مدارس غیردولتی تا پایان اردیبهشت /شرایط اخذ پیش‌ثبت‌نام

رئیس سازمان مدارس و مراکز غیردولتی وزارت آموزش و پرورش گفت: حداکثر تا سه‌شنبه آینده جلسه شورای سیاستگذاری برگزار و شهریه در آن بررسی می‌شود و به صورت سراسری نرخ شهریه را تا قبل از خردادماه اعلام می‌کنیم.

استقرار ناظر مقیم تا پایان فصل ثبت نام برای مدارس غیردولتی

رئیس سازمان مدارس غیردولتی متخلف گفت: ناظر مقیم در مدارس غیردولتی که شهریه اضافه از خانواده‌ها دریافت می‌کنند, تا پایان فصل ثبت نام مستقر می‌شود.

شهریه مدارس غیردولتی اول خرداد اعلام می شود

تهران-ایرنا-رئیس سازمان مدارس و مراکز غیر دولتی گفت: جزئیات و الگوی تعیین شهریه مدارس غیر دولتی اول خرداد ماه به تمامی مدارس اعلام می شود.

مدارس غیردولتی از پرداخت بخشی از حق بیمه معلمان معاف شدند

شیراز- ایرنا - معاون وزیر آموزش و پرورش گفت: با مصوبه هیات دولت، صندوق حمایت از مدارس غیردولتی امسال برای نخستین بار پرداخت بخشی از حق بیمه معلمان مدارس غیردولتی را تقبل کرده است.

مدارس غیردولتی از پرداخت بخشی از حق بیمه معلمان معاف شدند

شیراز- ایرنا - معاون وزیر آموزش و پرورش گفت: با مصوبه هیات دولت، صندوق حمایت از مدارس غیردولتی امسال برای نخستین بار پرداخت بخشی از حق بیمه معلمان مدارس غیردولتی را تقبل کرده است.

آغاز ثبت نام در مدارس شاهد از اول خرداد+شهریه فعالیت های فوق برنامه

مدیر کل امور شاهد و ایثارگران گفت: ثبت‌نام پایه اول ابتدایی مدارس شاهد از اول خرداد آغاز می شود و والدین می‌توانند به ثبت‌نام فرزندانشان اقدام کنند که مهلت ثبت‌نام تا ۱۵ خرداد ماه است‌.

استقرار ناظر مقیم در مدارسی که در زمان پیش ثبت نام تخلف می کنند

رئیس سازمان مدارس و مراکز غیردولتی وزارت آموزش و پرورش گفت: اگر تخلف مدرسه ای برای ما محرز شود ناظر مقیم در آن مدرسه مستقر می شود.

خطر زلزله‌ بیخ گوش مدارس روستایی یاسوج

متاسفانه بعد از زلزله‌ای که 12 اردیبهشت در برخی روستاهای یاسوج رخ داد ، تعدادی از دانش‌آموزان مدارس را ترک کرده‌ و علی‌رغم اقدامات صورت گرفته برای این افراد به دلیل ترس والدین از زلزله از رفتن به مدرسه امتناع می‌کنند.

نرخ همسان شهریه مدارس غیر دولتی اعلام می شود

شیراز _ معاون وزیر آموزش و پرورش گفت: طی هماهنگی و برنامه ریزی انجام شده نرخ همسان شهریه مدارس غیر دولتی به زودی اعلام می شود.

معافیت مدارس غیردولتی از پرداخت مالیات

معاون وزیر آموزش‌وپرورش گفت: مدارس غیردولتی به‌غیراز مالیات تکلیفی از پرداخت تمام انواع مالیات‌ها معاف هستند.

موانع فراروی موسسان مدارس غیردولتی برداشته شود

شیراز- ایرنا- معاون وزیر آموزش و پرورش و رئیس سازمان مدارس و مراکز غیردولتی و مشارکت‌های مردمی وزارت آموزش و پرورش گفت: موانع و مشکلات موجود در مسیر فعالیت موسسان مدارس غیر دولتی باید از میان برداشته شود، به گونه‌ای که تنها دغدغه آنها ارتقای کیفیت آموزشی

شهریه برخی مدارس دولتی در کرمان افزایش یافت

کرمان- ایرنا- سرپرست اداره کل آموزش و پرورش استان کرمان گفت: سه درصد از مدارس واقع در مناطق برخوردار استان این کرمان شامل حداکثر 10 درصد افزایش قیمت شهریه می شوند.

تحویل کارنامه دانش آموزان زنجانی به شرط کمک مالی به مدرسه

زنجان - ایرنا - برخی از مدارس زنجان در روزهای پایانی سال تحصیلی، ارائه کارنامه به دانش آموزان در مقاطع تحصیلی اول و دوم متوسطه را به شرط کمک مالی والدین به مدرسه منوط کرده اند.

تحولات جنگ یمن|راه‌اندازی سامانه آژیر خطر در شهرهای عربستان

در سایه تداوم تجاوزات نظامی رژیم سعودی به یمن و حملات موشکی تلافی‌جویانه ارتش یمن مسئولان سعودی اعلام کرد که سامانه آژیر خطر را در چند شهر به‌ ویژه شهر ریاض پایتخت این کشور راه‌اندازی کردند.

۷۸ مدرسه تخریب شده در مناطق زلزله زده کرمانشاه راه اندازی می‌شود

کرمانشاه- رئیس سازمان نوسازی مدارس کشور گفت: مهر ماه امسال ۷۸ مدرسه تخریب شده در مناطق زلزله زده کرمانشاه راه اندازی می‌شود.

استعلام وضعیت اراضی از طریق سامانه سامط از فردا در سراسر کشور

سامانه‌ی استعلامات منابع طبیعی (سامط) از فردا در سراسر کشور راه اندازی می‌شود.

افزایش ده درصدی شهریه مدارس هیئت امنایی در استان کرمان+مصاحبه

افزایش ده درصدی شهریه مدارس هیئت امنایی از مصوبات امروز شورای اموزش و پرورش استان بود

زمان اتمام سال تحصیلی در مدارس

دانش آموزان مدارس ابتدایی در صورت پایان فعالیت های آموزشی با صلاحدید مسئولان واحد آموزشی میتوانند در مدرسه حضور نیابند .