پرداخت تسهیلات اشتغال فراگیر به متقاضیان اشتغال زایی در بافق

فرماندار بافق از پرداخت تسهیلات اشتغال فراگیر به متقاضیان خبر داد.مطالب مرتبط

120میلیاردریال تسهیلات به متقاضیان اشتغال درشوشترپرداخت شد

اهواز - ایرنا - فرماندار شوشتر گفت: 120 میلیارد ریال تسهیلات از طریق سامانه کارا به متقاضیان ایجاد اشتغال در شوشتر پرداخت شد.

پرداخت تسهیلات بیش از 20 میلیاردی در میاندورود

25 میلیارد ریال تسهیلات اشتغال بخش کشاورزی از ابتدای امسال تاکنون به متقاضیان ثبت نام شده در سامانه اشتغال (کارا) شهرستان میاندورود پرداخت شد.

600میلیارد ریال تسهیلات اشتغال در آذربایجان غربی پرداخت شد

ارومیه- ایرنا- معاون هماهنگی امور اقتصادی و توسعه منابع استاندار آذربایجان غربی گفت: بیش از 600 میلیارد ریال تسهیلات اشتغال فراگیر در استان پرداخت شده است.

473طرح اشتغال فراگیر کهگیلویه و بویراحمد به بانک معرفی شد

یاسوج- ایرنا- مدیر کارآفرینی و اشتغال اداره کل تعاون، کار و رفاه اجتماعی کهگیلویه وبویراحمد گفت: 473 طرح اشتغال فراگیر امسال در این استان برای دریافت تسهیلات به بانک‌ها معرفی شدند که 55 مورد از آن ها تسهیلات دریافت کردند.

پرداخت 10 میلیارد تومان تسهیلات اشتغال‌زایی به مددجویان گلستانی

مدیرکل کمیته امداد استان گلستان گفت: تاکنون در 4 ماه نخست امسال 10 میلیارد تومان تسهیلات اشتغال‌زایی به 584 طرح به مددجویان متقاضی در استان گلستان اعطاء شده است.

تسهیلات اشتغال‌زایی به خانواده کودکان کار در استان قم ارائه شد

مدیرکل بهزیستی استان قم گفت: در سال گذشته به خانواده‌هایی که به دلایل اقتصادی فرزندشان را برای کار راهی خیابان می‌کنند، تسهیلات اشتغال‌زایی داده شد.

جذب تسهیلات اشتغال فراگیر ایلام به میانگین کشوری برسد

ایلام - معاون اقتصادی و توسعه منابع استانداری ایلام گفت: در فرصت باقیمانده باید میزان جذب تسهیلات اشتغال فراگیر و روستایی را به میانگین کشوری برسانیم.

همدان رتبه اول در جذب تسهیلات اشتغال روستایی

‌مدیرکل تعاون، کار و رفاه اجتماعی استان همدان گفت: رتبه اول کشور در بخش جذب تسهیلات اشتغال روستایی و اشتغال فراگیر را نسبت به سهمیه در نظر گرفته شده را کسب کردیم.

جزئیات جدید پرداخت تسهیلات اشتغال روستایی/ بندپی: 4500 میلیارد تومان پرداخت شد

سرپرست وزارت تعاون،کار و رفاه اجتماعی درباره تسهیلات اشتغالی گفت: تا کنون 4هزار و 500 میلیارد تومان تسهیلات اشتغال پرداخت شده است.

موانع ضمانت های زنجیره ای اشتغال عشایری باید رفع شود

کرمانشاه - ایرنا - استاندار کرمانشاه با اشاره به برخی سخت گیری بانک ها در پرداخت تسهیلات ارزان قیمت اشتغال پایدار روستایی و عشایری گفت: باید هرچه سریع تر کارگروه نظارت بر این تسهیلات مشکلات ضمانت زنجیره ای متقاضیان وام را رفع کند.

ضعف بانک ها در پرداخت تسهیلات اشتغال روستایی

مدیر کل تعاون، کار رفاه اجتماعی آذربایجان شرقی: بانک های عامل در پرداخت تسهیلات اشتغال روستایی عملکرد مناسبی ندارند.

متقاضیان تسهیلات اشتغال در کهگیلویه و بویراحمد از عدم پاسخگویی بانک‌ها گلایه دارند

مدیرکل جذب و حمایت از سرمایه گذاری استانداری کهگیلویه و بویراحمد گفت: متقاضیان تسهیلات اشتغال روستایی-عشایری در این استان از عدم پاسخگویی بانک‌های عامل گلایه دارند.

تسهیلات اشتغال در طرح های مصوب هزینه شود

آستارا - ایرنا - فرماندار بندر آستارا گفت: برخی متقاضیان وام های اشتغال، طرح های دیگری را با آن اجرا می کنند و دستگاه های اجرایی باید به روند هزینه تسهیلات بانکی، به منظور اشتغالزایی پایدار نظارت داشته باشند.

پرداخت تسهیلات اشتغال مددجویان کلاله به دو برابر افزایش یافت

گنبدکاووس – ایرنا - رئیس کمیته امداد امام خمینی (ره) اعلام کرد: پرداخت تسهیلات اشتغال در شهرستان کلاله امسال با دو برابر افزایش نسبت به سال گذشته به 80 میلیارد ریال افزایش یافته است.

پرداخت تسهیلات 1700 میلیاردی برای ایجاد اشتغال پایدار به روستاییان

معاون توسعه روستایی و مناطق محروم ریاست جمهوری از پرداخت حدود 1700 میلیارد تومان تسهیلات ایجاد اشتغال پایدار به روستاییان کشور ظرف مدت یک سال خبر داد.

مبارزه جدی با احتکار و گرانفروشی

در شورای اداری و کارگروه اشتغال خرم آباد مقرر شد گروهی 3 نفره بر پرداخت تسهیلات اشتغال نظارت کنند.

پرداخت تسهیلات کم بهره با ارائه طرح اشتغال روستایی و عشایری/ برای پرداخت خسارت کشاورزان، منتظر ابلاغ بانک مرکزی هستیم

معاون‌برنامه‌ریزی و امور اقتصادی سازمان جهاد کشاورزی استان البرز، با اشاره به پرداخت تسهیلات کم بهره اشتغال روستایی و عشایری، گفت: برای جبران خسارات کشاورزان در سرمازدگی بهار گذشته، هیچ ابلاغی دریافت نکردیم.]]>

زمینه اشتغال 120 نفر در کارخانه کود شیمیایی بافق فراهم است

یزد - ایرنا - فرماندار بافق گفت: با تامین زیرساختها و نیازهای لازم در کارخانه کود شیمایی و سم این شهرستان در شهرک صنعتی زمینه اشتغال مستقیم 120 نفر فراهم شد.

ذوالنور: تسهیلات حمایت از اشتغال روستایی، باید طبق قانون پرداخت شود

نماینده مردم قم در مجلس شورای اسلامی گفت: برای پرداخت تسهیلات حمایت از اشتغال پایدار روستایی، باید طبق قانون عمل کرد و نمی‌توان سر قانون کلاه گذاشت.

ثبت‌نام ۴۰۰۰ تعاونی برای دریافت وام اشتغال

معاون وزارت تعاون، کار و رفاه اجتماعی از پرداخت ۲۸۰ میلیارد تومان تسهیلات اشتغال روستایی به طرح "روستا تعاون" خبر داد و گفت: تاکنون ۴۰۰۰ تعاونی برای دریافت تسهیلات اشتغال روستایی ثبت‌نام کرده‌اند.