پرداخت تسهیلات اشتغال فراگیر به متقاضیان اشتغال زایی در بافق

فرماندار بافق از پرداخت تسهیلات اشتغال فراگیر به متقاضیان خبر داد.مطالب مرتبط

بوشهر| 16 میلیارد تومان تسهیلات اشتغال‌زایی در دشتی پرداخت شد

فرماندار شهرستان دشتی گفت: 16 میلیارد و 400 میلیون تومان در بخش روستایی، عشایری و فراگیر شهرستان دشتی تسهیلات اشتغال‌زایی پرداخت‌ شده است.

9 خودرو از محل تسهیلات اشتغال به متقاضیان کلاله واگذار شد

گنبدکاووس - ایرنا - 9 دستگاه کامیون، وانت و اتوموبیل سواری که از محل تسهیلات اشتغال روستایی و فراگیر خریداری شده با حضور مدیرکل راهداری و حمل و نقل جاده ای گلستان در اختیار متقاضیان شهرستان کلاله قرار گرفت.

پرداخت ۱۰۷ میلیارد تسهیلات به ۹۴۳ طرح اشتغال فراگیر در لرستان

خرم‌آباد- مدیرکل تعاون، کار و رفاه اجتماعی لرستان از پرداخت ۱۰۷ میلیارد تومان تسهیلات به ۹۴۳ طرح اشتغال فراگیر در این استان خبر داد.

ایجاد تغییر در پرداخت تسهیلات اشتغال‌زایی روستایی ضروری است

سمنان-نماینده مردم سمنان، سرخه و مهدی‌شهر بابیان اینکه نوسانات ارزی مشکلات بسیاری برای مردم به وجود آورده است، گفت: با توجه به آن ایجاد تغییر در پرداخت تسهیلات اشتغال‌زایی روستایی ضروری است.

181 میلیارد ریال تسهیلات اشتغال در میاندوآب پرداخت شد

مهاباد- ایرنا- رییس اداره تعاون، کار و رفاه اجتماعی میاندوآب گفت: 181 میلیارد ریال تسهیلات اشتغال فراگیر و روستایی امسال در این شهرستان پرداخت شده است.

گیلان| 28 میلیارد ریال تسهیلات اشتغال روستایی در منطقه آزاد انزلی پرداخت شد

معاون فرهنگی، اجتماعی و گردشگری سازمان منطقه آزاد انزلی با بیان اینکه طرح‌هایی به ارزش 285 میلیارد تومان درخواست دریافت تسهیلات اشتغال روستایی از منطقه آزاد انزلی را داشتند گفت: 28 میلیارد ریال تسهیلات اشتغال روستایی به متقاضیان پرداخت شده است.

259 میلیارد تومان تسهیلات اشتغال روستایی در لرستان پرداخت شد

معاون استاندار لرستان گفت: تاکنون 152 میلیارد تومان تسهیلات اشتغال روستایی و 107 میلیارد تومان تسهیلات اشتغال فراگیر در استان لرستان پرداخت شده است.

قزوین| ارائه تسهیلات اشتغال مانع کوچ روستاییان به شهرها می‌شود

استاندار قزوین گفت: مناطق روستایی باید به عنوان نقاط مولد در حوزه تولید عمل کنند تا از میزان کوچ روستاییان به شهر کاسته شود که در این راستا پرداخت تسهیلات برای اشتغال‌زایی و ماندگاری روستاییان حائز اهمیت است.

اعطای تسهیلات ویژه اشتغال زایی جوانان

مدیرکل دفتر هماهنگی و نظارت بر امور جوانان وزارت ورزش و جوانان کشور: تسهیلات ویژه اشتغال زایی به جوانان بویژه جوانان روستایی اعطا می‌شود.

اعطای تسهیلات ویژه اشتغال زایی جوانان

مدیرکل دفتر هماهنگی و نظارت بر امور جوانان وزارت ورزش و جوانان کشور: تسهیلات ویژه اشتغال زایی به جوانان بویژه جوانان روستایی اعطا می‌شود.

همکاری مناسب بانک‌ها در اشتغال‌زایی نیازمندان

استان یزد رتبه دوم کشور در جذب تسهیلات قرض‌الحسنه بانک‌هارا برای اشتغال‌زایی نیازمندان کسب کرد.

سیستان و بلوچستان| اعطای تسهیلات اشتغال‌زایی به 150 بانوی سیستانی

مدیرکل بانوان و خانواده استانداری سیستان و بلوچستان گفت: 150 بانوی صنعتگر سیستانی از تسهیلات اشتغال‌زایی بهره‌مند می‌شوند.

پرداخت 90 میلیاردی اعتبارات اشتغال فراگیر در مازندران

استاندار مازندران گفت: 91 میلیارد تومان از اعتبارات اشتغال فراگیر در استان پرداخت شده است.

۵۵۰ هزار طرح اشتغال‌زایی کمیته امداد پایش می‌شوند

سمنان - معاون اشتغال و خودکفایی کمیته امداد درباره اقدامات این نهاد درباره اشتغال‌زایی و توانمندی مددجویان در سطح کشور، گفت: ۵۵۰ هزار طرح اشتغال‌زایی مددجویان پایش می‌شوند.

پیچیدگی دریافت تسهیلات پیش روی عشایر

ارومیه- ایرنا- افزایش تولید و ارتقای بهره وری در حالی از مهمترین اهداف اجرای طرح پرداخت تسهیلات اشتغال به عشایر محسوب می شود که این متقاضیان ساده زیست با شرایط دشواری در مسیر پر پیچ و خم دریافت این تسهیلات روبرو هستند.

یکهزارو 520میلیاردریال تسهیلات اشتغال روستایی پرداخت شد

خرم آباد - ایرنا - معاون هماهنگی اموراقتصادی و توسعه منابع استانداری لرستان گفت: یکهزارو 520میلیارد ریال تسهیلات اشتغال روستایی امسال در استان پرداخت شد که بیش از سهم تخصیص یافته به لرستان است.

مددجوی مبتلا به سرطان در یزد، 20 فرصت شغلی ایجاد کرد

یزد- ایرنا- مددجوی سرطانی زیر پوشش کمیته امداد استان یزد با دریافت 300 میلیون ریال تسهیلات اشتغال برای 20 زن سرپرست خانوار، اشتغال‌زایی کرد.

571 میلیارد ریال تسهیلات اشتغال در استان مرکزی پرداخت شد

اراک - ایرنا - معاون هماهنگی امور اقتصادی و توسعه منابع استانداری مرکزی گفت: 571 میلیارد و 418 میلیون ریال تسهیلات اشتغال روستایی امسال در این استان پرداخت شد.

60 میلیارد ریال تسهیلات اشتغال روستایی در بردسکن پرداخت شد

مشهد- ایرنا- سرپرست فرمانداری بردسکن گفت: 60 میلیارد ریال تسهیلات اشتغال روستایی و عشایری به 130نفر در قالب 93 طرح از طریق بانک های عامل این شهرستان پرداخت شد.

پیچیدگی دریافت تسهیلات پیش روی عشایر ساده زیست

ارومیه- ایرنا- افزایش تولید و ارتقای بهره وری در حالی از مهمترین اهداف اجرای طرح پرداخت تسهیلات اشتغال به عشایر محسوب می شود که این متقاضیان ساده زیست در آذربایجان غربی با شرایط دشواری در مسیر پر پیچ و خم دریافت این تسهیلات روبرو هستند.