پرداخت تسهیلات اشتغال فراگیر به متقاضیان اشتغال زایی در بافق

فرماندار بافق از پرداخت تسهیلات اشتغال فراگیر به متقاضیان خبر داد.مطالب مرتبط

هدف از پرداخت تسهیلات روستایی در یزد اشتغال پایدار است

یزد - ایرنا - مدیرکل تعاون، کار و رفاه اجتماعی یزد گفت: در اجرای طرح اشتغال فراگیر و توسعه اشتغال روستایی هدف صرفا پرداخت تسهیلات نیست بلکه توسعه اشتغال پایدار در استان مدنظر است.

15 میلیارد ریال تسهیلات اشتغال زایی در هندیجان پرداخت شد

اهواز – ایرنا – فرماندار هندیجان گفت: از ابتدای امسال تاکنون هشت فقره تسهیلات اشتغال زایی با اعتباری بالغ بر 15 میلیارد ریال به سرمایه گذاران پرداخت شده است.

عملکرد بانک ها در پرداخت تسهیلات اشتغال زایی بررسی می شود

شهرکرد- معاون هماهنگی امور اقتصادی و توسعه منابع استاندار چهارمحال و بختیاری گفت: عملکرد بانک ها در پرداخت تسهیلات اشتغال زایی در این استان بررسی می شود.

پرداخت تسهیلات با نرخ سود کم به ۲۶۵ طرح اشتغال زایی در حوزه صنعت

اهواز- رئیس سازمان صنعت، معدن و تجارت خوزستان گفت: به ۲۶۵ طرح اشتغال زایی در حوزه صنعت تسهیلات با نرخ سود کم پرداخت شد.

330میلیارد ریال اعتبار اشتغال فراگیر در لرستان پرداخت شد

خرم آباد - ایرنا - مدیرکل تعاون، کار و رفاه اجتماعی لرستان گفت: 330 میلیارد ریال اعتبار در قالب 500 طرح اشتغال فراگیر به متقاضیان در این استان پرداخت شد.

بانک ها در پرداخت تسهیلات اشتغال فراگیر نباید تعلل کنند

خرم آباد - ایرنا - معاون هماهنگی امور اقتصادی و منابع انسانی استانداری لرستان گفت: با توجه به آمار بیکاری استان، بانک ها در پرداخت تسهیلات اشتغال فراگیر نباید تعلل کنند.

309 تقاضای تسهیلات اشتغال فراگیر در کهگیلویه و بویراحمد ثبت شد

یاسوج- ایرنا- مدیر کارآفرینی و اشتغال اداره کل تعاون، کار و رفاه اجتماعی کهگیلویه و بویراحمد گفت: 309 طرح برای دریافت تسهیلات اشتغال فراگیر در این استان در سامانه کارا ثبت شده که از این تعداد 142 طرح تایید شده است.

فتاح: ۱۰۰ هزار فقره تسهیلات اشتغال‌زایی پرداخت می‌شود

رئیس کمیته امداد امام خمینی (ره) گفت: سهم کمیته امداد از محل برداشت ۱.۵ میلیارد دلار از صندوق توسعه ملی ۱۰۰ هزار فقره تسهیلات اشتغال‌زایی به ارزش ۲۵ میلیون تومان تعیین شده است.

کردستان| عملکرد بانک‌ها در پرداخت تسهیلات اشتغال‌زایی به جوانان بانه‌ای "بسیار ضعیف" است

فرماندار شهرستان بانه گفت: متأسفانه عملکرد بانک‌ها در پرداخت تسهیلات اشتغال‌زایی به جوانان "بسیار ضعیف" است و قطعاً این روند قابل قبول نیست.

بیشتر تسهیلات ارائه شده به سوی اشتغال زایی پیش نرفته است

نماینده مردم بجنورد، مانه و سملقان، راز و جرگلان و گرمه و جاجرم در مجلس گفت: بیشتر تسهیلات ارائه شده برای ایجاد شغل به سوی اشتغال زایی پیش نرفته است.

جزئیات پرداخت تسهیلات اشتغال از صندوق توسعه ملی/ گزارش عملکرد ۴ بانک عامل

نمایندگان 4 بانک در نشست فراکسیون تولید و اشتغال با رئیس سازمان برنامه و بودجه، عملکرد پرداخت تسهیلات اشتغال خود را توضیح دادند.

بانک های گناوه میزان پرداخت تسهیلات اشتغال را اعلام کنند

گناوه-ایرنا- فرماندار گناوه گفت: بانک های عامل این شهرستان هر هفته عملکرد و میزان تسهیلات پرداختی اشتغالزایی به متقاضیان را که ازمحل اعتبارات فراگیر ملی و روستایی تامین شده به فرمانداری و دستگاه های مرتبط گزارش دهند.

اراک|236 میلیارد تومان تسهیلات برای طرح‌های اشتغال‌زایی روستایی پرداخت می‌شود

مدیرکل تعاون، کار و رفاه اجتماعی استان مرکزی گفت: تاکنون 703 طرح اشتغال‌زای روستایی در کمیته فنی استان مرکزی به تصویب رسیده و به بانک‌های عامل معرفی شده‌اند که قرار بر این است که 236 میلیارد تومان تسهیلات برای این طرح‌ها پرداخت شود.

پرداخت وام کم‌بهره در راستای اشتغال‌زایی در روستاها

فرماندار ساوجبلاغ گفت: طی نشستی که با معاون توسعه روستایی رئیس‌جمهور در ساوجبلاغ برگزار شد، مقرر شد به طرح‌های اشتغال‌زایی در روستاهای ساوجبلاغ وام کم‌بهره تا سقف 15 میلیارد تومان پرداخت شود.

سود بالای تسهیلات انگیزه متقاضیان را از بین برده است

اهواز- ایرنا- معاون امور اقتصادی استانداری خوزستان گفت: قراردادی که بانک ها با متقاضی به امضا می رسانند بر اساس سود 18 درصد است و همین مساله سبب شده متقاضیان انگیزه خود را برای طرح های اشتغال زایی از دست بدهند.

جبران کاهش ۳۳درصدی اعتبار اشتغال‌زایی مددجویان از صندوق توسعه ملی

معاون خودکفایی و اشتغال کمیته امداد برنامه‌های اشتغال‌زایی این نهاد در سال ۹۷ را تشریح کرد.

جبران کاهش ۳۳درصدی اعتبار اشتغال‌زایی مددجویان از صندوق توسعه ملی

معاون خودکفایی و اشتغال کمیته امداد برنامه‌های اشتغال‌زایی این نهاد در سال ۹۷ را تشریح کرد.

نشست نماینده مردم خرم آباد وچگنی در مجلس با مدیران دستگاههای اجرایی

بهسازی مناطق حاشیه نشین، ایجاد اشتغال در محلات و تسریع در پرداخت تسهیلات اشتغال فراگیر روستایی از تصمیمات مهم این نشست بود.

کرمان| طرح‌های اشتغالزایی در شهرستان راور حمایت می‌شود

فرماندار شهرستان راور با اشاره به اینکه تمامی طرح‌های اشتغال‌زایی در راور حمایت مالی می‌شوند گفت: مدیران در ارتباطات روزانه خود در سطح جامعه، مساجد و بازار مردم را از وضعیت اشتغال و تسهیلات اشتغال‌زایی شهرستان راور آگاه کنند.

ضرورت همکاری بانک‌ های عامل شهرستان، در پرداخت تسهیلات اشتغالزایی به متقاضیان شادگانی

سرپرست فرمانداری شادگان در جلسه شورای اشتغال شهرستان، گفت: بانک‌ های عامل این شهرستان در پرداخت تسهیلات اشتغالزایی به متقاضیان همکاری بیشتری داشته باشند.]]>