پرداخت تسهیلات اشتغال فراگیر به متقاضیان اشتغال زایی در بافق

فرماندار بافق از پرداخت تسهیلات اشتغال فراگیر به متقاضیان خبر داد.مطالب مرتبط

پرداخت تسهیلات به واحدهای تولیدی و اشتغال‌زایی استان بوشهر تسریع شود

استاندار بوشهر با تاکید بر حمایت از کارآفرینان و طرح‌های اشتغال‌زایی روستایی گفت: بانک‌ها در پرداخت تسهیلات به واحدهای تولیدی و اشتغال‌زایی استان بوشهر تسریع کنند.

بوشهر| میزان پرداخت تسهیلات اشتغال‌زایی روستایی در تنگستان افزایش یافت

فرماندار تنگستان از افزایش میزان تسهیلات اشتغال‌زایی روستایی در این شهرستاان خبرداد و گفت: شهرستان تنگستان  مقام سوم پرداخت تسهیلات اشتغالزایی روستایی در استان بوشهر دارد.

70 میلیارد ریال تسهیلات اشتغال در خرمشهر پرداخت شد

آبادان - ایرنا - رئیس اداره تعاون ، کار و رفاه اجتماعی خرمشهر گفت: 70 میلیارد ریال تسهیلات اشتغالزایی روستایی و فراگیر طی امسال به متقاضیان پرداخت شده است.

۱۷۲ میلیارد ریال تسهیلات اشتغال‌زایی روستایی در آق قلا پرداخت شد

آق قلا- فرماندار آق قلا از پرداخت ۱۷۲ میلیارد ریال تسهیلات اشتغال‌زایی روستایی در آق قلا در سال ۱۳۹۷ خبر داد.

24 میلیارد ریال تسهیلات اشتغال به مددجویان باخرز پرداخت شد

مشهد- ایرنا- رئیس کمیته امداد امام خمینی (ره) باخرز گفت: امسال 24 میلیارد ریال تسهیلات اشتغال زایی به مددجویان این نهاد پرداخت شده است.

جذب 160 میلیارد تسهیلات بخش کشاورزی در قائم‌شهر

این تسهیلات امسال در بخشهای اشتغال روستایی، اشتغال فراگیر، صندوق توسعه ملی و خط اعتباری مکانیزاسیون جذب شد.

آذربایجان شرقی رتبه دوم پرداخت تسهیلات فراگیر را کسب کرد

تبریز - ایرنا - مدیرکل کار، تعاون و رفاه اجتماعی آذربایجان شرقی گفت: امسال این استان رتبه دوم کشوری را در بخش پرداخت تسهیلات فراگیر برای ایجاد اشتغال کسب کرد.

روند پرداخت تسهیلات اشتغال آسان شود

همدان- ایرنا- نماینده مردم ملایر در مجلس شورای اسلامی اشتغال را یکی از اولویت های اساسی کشور دانست و گفت: در این شرایط بانک ها باید روند پرداخت تسهیلات اشتغال را آسان کنند و هر کجا لازم باشد ما نیز کمک می کنیم.

40میلیاردتومان تسهیلات اشتغال به مددجویان گیلان پرداخت شد

رشت- ایرنا- معاون اشتغال و خودکفایی کمیته امداد گیلان از پرداخت 40 میلیارد تومان تسهیلات اشتغال به مددجویان استان خبر داد.

رتبه اول خاتم در پرداخت تسهیلات اشتغال پایدار روستایی +فیلم

رئیس اداره تعاون ،کار ورفاه اجتماعی خاتم : این تسهیلات با توجه به طرح ارائه شده و قابلیت اجرایی آن به متقاضیان پرداخت می شود.

بانک ها روند پرداخت تسهیلات اشتغال را بهبود بخشند

همدان- ایرنا- معاون استاندار همدان و فرماندار ویژه ملایر تاکید کرد: با توجه به ضرورت ایجاد اشتغال و جذب تسهیلات اشتغالزایی، بانک هایی که همراهی لازم را ندارند، 2 هفته مهلت دارند روند پرداخت تسهیلات اشتغال در این شهرستان را بهبود بخشند.

236 میلیارد ریال تسهیلات مشاغل خانگی در کردستان پرداخت شد

سنندج - ایرنا - مدیرکل تعاون، کار و رفاه اجتماعی کردستان گفت: از دی ماه 96 تا ابتدای دی 97 در مجموع 236 میلیارد ریال تسهیلات قرض الحسنه اشتغال خانگی به متقاضیان استان پرداخت شده است.

160 میلیارد تومان از تسهیلات اشتغال روستایی در همدان پرداخت شد

مدیرکل تعاون، کار و رفاه اجتماعی استان همدان با بیان اینکه 1023 پرونده برای دریافت تسهیلات روستایی تشکیل شد گفت: تا کنون 160 میلیارد تومان از تسهیلات اشتغال روستایی در همدان پرداخت شد.

بخشی از منابع اشتغال فراگیر تامین نشد/تخصیص گزینشی منابع اشتغال

تامین ناکافی منابع اشتغال فراگیر و همچنین تخصیص گزینشی منابع اشتغال روستایی بخشی از چالش های اجرای این دو برنامه اشتغالزایی دولت در سال ۹۷ بوده است.

بررسی مشکلات متقاضیان دریافت وام اشتغالزای روستایی و فراگیر فسا

مشکلات متقاضیان دریافت وام اشتغالزای روستایی و فراگیر فسا در جلسه شورای اشتغال شهرستان فسا بررسی و بر همکاری بیشتر بانک‌های عامل با متقضیان تاکید شد.

وظیفه قانونی بانک‌ها در پرداخت تسهیلات اشتغالزایی در حاشیه قرار گرفته است

استاندار تهران گفت: مگر می شود استعلامات برای تایید پرداخت وام به متقاضیان وام اشتغال پاسخ داده باشد اما بانک عامل پرداختی انجام ندهد مگر آنکه پول جای دیگری هزینه شده باشد و نخواهد سهم خود را در این بخش پرداخت کند.

450 میلیارد ریال تسهیلات اشتغال روستایی در کرمان پرداخت شد

کرمان - ایرنا - رئیس صندوق کارآفرینی امید استان کرمان از پرداخت 450 میلیارد ریال تسهیلات در قالب 545 طرح اشتغال روستایی طی سال جاری خبر داد و گفت: در این طرح برای 938 نفر اشتغالزایی مستقیم ایجاد شده است.

76 میلیارد ریال تسهیلات گردشگری در خراسان شمالی پرداخت شد

بجنورد - ایرنا - مدیرکل میراث فرهنگی، صنایع دستی و گردشگری خراسان شمالی گفت: 76 میلیارد و 128 میلیون ریال تسهیلات اشتغال روستایی و عشایری امسال به متقاضیان فعالیت در حوزه گردشگری استان پرداخت شد.

446 میلیارد ریال تسهیلات اشتغال روستایی در دشتستان پرداخت شد

بوشهر- ایرنا- استاندار بوشهر گفت: تاکنون 446 میلیارد ریال تسهیلات کم بهره و ارزان قیمت اشتغال روستایی در شهرستان دشتستان این استان به 332 متقاضی پرداخت شده است.

آغاز «توانمندسازی اقتصادی زنان سرپرست خانوار در سکونت گاه‌های غیررسمی»۱۰ استان

معاون رئیس جمهور در امور زنان و خانواده با اشاره به اقدامات صورت گرفته برای توانمندسازی زنان سرپرست خانوار در کشور گفت: در دولت دوازدهم از محل صندوق توسعه ملی، منابعی برای اشتغال زایی در قالب تسهیلات پایدار برای روستاها و تسهیلات فراگیر برای شهرها پیش بین