پرداخت تسهیلات اشتغال فراگیر به متقاضیان اشتغال زایی در بافق

فرماندار بافق از پرداخت تسهیلات اشتغال فراگیر به متقاضیان خبر داد.مطالب مرتبط

پرداخت تسهیلات اشتغال فراگیر به متقاضیان اشتغال زایی در بافق

فرماندار بافق از پرداخت تسهیلات اشتغال فراگیر به متقاضیان خبر داد.

پرداخت تسهیلات اشتغال فراگیر به متقاضیان اشتغالزایی در بافق

فرماندار بافق از پرداخت تسهیلات اشتغال فراگیر به متقاضیان خبر داد.

377 طرح کشاورزی از محل تسهیلات اشتغال فراگیر در بیله سوار اجرا می شود

اردبیل - ایرنا - مدیر جهاد کشاورزی بیله سوار مغان گفت: 377 طرح کشاورزی از محل تسهیلات اشتغال فراگیر در کمیته اشتغال و سرمایه گذاری این شهرستان به تصویب رسیده که متقاضیان این طرح ها در حال تشکیل پرونده و سیر مراحل اداری و قانونی طرح های خود هستند.

24 میلیاردریال تسهیلات اشتغال زایی به مددجویان گناوه پرداخت شد

گناوه-ایرنا- رئیس کمیته امداد امام خمینی (ره) گناوه گفت: این نهاد در سال جاری 24 میلیارد و 700 میلیون ریال در قالب 37 فقره تسهیلات اشتغال زایی از منابع بانکی به مددجویان این شهرستان پرداخت کرده است.

قصور در پرداخت تسهیلات اشتغال‌زایی گلستان پذیرفتنی نیست

گرگان- استاندار گلستان گفت: قصور در پرداخت و بررسی تسهیلات اشتغال‌زایی پذیرفتنی نیست و مسئولان باید به آن پاسخگو باشند.

اعطای تسهیلات اشتغال فراگیر در شهرستان بافق

بانک‌ها در پرداخت تسهیلات اشتغال‌زا اهتمام بیشتری کنند

استاندار بوشهر با بیان اینکه اجرای طرح‌های اشتغال‌زایی در اولویت برنامه‌های استان بوشهر قرار دارد گفت: بانک‌ها در پرداخت تسهیلات اشتغال‌زا اهتمام بیشتری کنند.

بانکها برای ضمانت متقاضیان طرحهای اشتغال فراگیر اعمال سلیقه نکنند

کرمانشاه- فرماندار شهرستان هرسین گفت: بانک‌های عامل بر روی وثیقه و ضمانت‌های متقاضیان طرح‌های اشتغال فراگیر و پایدار روستایی، اعمال سلیقه نکرده و با توجه به دستورالعمل های ابلاغی عمل کنند.

تسهیلات اشتغال زایی روستایی بین چهار تا 10درصد پرداخت می شود

اهواز - ایرنا - مدیرکل دفتر تجهیز و توسعه زیر ساخت های و سرمایه گذاری سازمان تعاون روستایی ایران گفت: تسهیلات 1.5میلیارد دلاری که از صندوق توسعه ملی برای ایجاد اشتغال در مناطق روستایی کشور تخصیص یافته با نرخ چهار تا 10درصد پرداخت می شود.

روستاییان سمنان از تسهیلات اشتغال‌زایی بهره مند می‌شوند

سمنان-فرماندار سمنان بابیان اینکه روستاییان شهرستان از تسهیلات اشتغال‌زایی بهره مند می‌شوند، گفت: این تسهیلات از ۱۰۰ میلیون ریال به بالا و با سود شش درصد هستند.

60 میلیارد ریال تسهیلات اشتغال فراگیر در نمین جذب شد

اردبیل - ایرنا - فرماندار نمین گفت: در سایه برنامه ریزی های انجام شده امسال 60 میلیارد ریال از محل تسهیلات اشتغال فراگیر در این شهرستان جذب شد.

با تسهیلات پیش بینی شده،طرح اشتغال سال 96 اسفند بطور جدی دنبال می شود

تهران-ایرنا-معاون توسعه کارافرینی و اشتغال وزارت تعاون،کار و رفاه اجتماعی گفت که با تسهیلات پیش بینی شده، اسفند ماه طرح اشتغال فراگیر سال 96 را با جدیت دنبال و اجرایی می شود.

61 طرح اشتغال فراگیر در میراث فرهنگی استان اردبیل اجرا می شود

اردبیل - ایرنا - معاون صنایع دستی و هنرهای سنتی اداره کل میراث فرهنگی، صنایع دستی و گردشگری استان اردبیل از تصویب اجرای 61 طرح اشتغال فراگیر با اشتغال زایی 1443 نفر در این مجموعه خبر داد.

صندوق کارآفرینی امید کردستان 278 میلیارد ریال تسهیلات اشتغال پرداخت کرد

سنندج - ایرنا - مدیر صندوق کارآفرینی امید کردستان گفت: از ابتدای سال جاری تاکنون 278 میلیارد و 397 میلیون ریال تسهیلات اشتغال به متقاضیان در این استان پرداخت شده است.

معاون وزیر کار: هنوز برای اشتغال فراگیر یک ریال پرداخت نشده است

تهران- ایرنا- معاون توسعه کارآفرینی و اشتغال وزارت تعاون، کار و رفاه اجتماعی گفت: امیدوار بودیم اشتغال فراگیر را در کشور اجرایی کنیم اما هنوز حتی یک ریال برای آن تخصیص نیافته است.

تصویب 41 طرح اشتغالزایی کنگاور در کمیته فنی تسهیلات اشتغال استان

کرمانشاه- ایرنا- سرپرست فرمانداری کنگاور، از تصویب 41 طرح اشتغال زایی این شهرستان با اعتباری بالغ بر 199 میلیارد و 124 میلیون ریال در کمیته فنی تسهیلات اشتغال استان خبر داد.

پرداخت تسهیلات گره بیکاری را باز نمی‌کند

مدیر کل تعاون، کار و رفاه اجتماعی استان اردبیل گفت: به هیچ وجه پرداخت تسهیلات به اشتغال جدید منجر نمی‌شود چرا که اشتغال واقعی در سایه سرمایه‌گذاری و احداث واحدهای تولیدی امکان‌پذیر است.

برنامه پرابهام اشتغال گسترده

در حالی مسئولان دولتی همواره صحبت از اجرای طرح اشتغال فراگیر داشتند که در بودجه 97 طرحی با عنوان «اشتغال فراگیر» بیان نشده است بلکه صحبت از «اشتغال گسترده و مولد»است و همین موضوع باعث گلایه وزارت کاری ها شد.

1328 نفر در سامانه کارا برای دریافت تسهیلات فراگیر نام نویسی کردند

یاسوج- ایرنا- مدیرکل تعاون، کار و رفاه اجتماعی کهگیلویه و بویراحمد گفت: یکهزار و 328نفر در سامانه کارا برای دریافت تسهیلات فراگیر اشتغال در این استان نام نویسی کردند که 640طرح از سوی دستگاه های اجرایی تصویب و به کارگروه اشتغال ارسال شده است.

اختصاص تسهیلات ارزان‌قیمت برای اشتغال در روستاها

وزیر تعاون، کار و رفاه اجتماعی با بیان اینکه تسهیلات ارزان قیمت در بحث روستایی با بهره 4، 6 و 8 درصد و در اشتغال فراگیر 2، 6 و 8 درصد تخفیف ارائه می‌شود، اظهار کرد: یارانه را ابتدا به تسهیلات نمی‌دهیم و بنا به تجارب گذشته کار می‌کنیم.