رشد ۳۷ درصدی صادرات محصولات شیلاتی

رئیس سازمان شیلات ایران گفت: برای نهادینه سازی توسعه دریامحور، شورای هماهنگی ارگان های دریایی باید قانونمند شود.مطالب مرتبط

افزایش 243 درصدی صادرات کالا به قطر

رئیس سازمان صنعت، معدن و تجارت استان بوشهر گفت: صادرات کالا به قطر با افزایش 243 درصدی به 72 میلیون دلار در سال 96رسید.

80 درصد صادرات قزوین محصولات صنعتی است

قزوین-ایرنا-رئیس سازمان صنعت، معدن و تجارت قزوین گفت: سال گذشته 881 میلیون دلار صادرات از گمرک این استان صورت گرفت که 80 درصد آن را محصولات صنعتی به خود اختصاص دادند.

نگاهی به ظرفیت های مازندران برای صادرات به روسیه

نوشهر- ایرنا - مازندران یکی از استان های جنوبی دریای خزر است که با برخورداری از ظرفیت های مناسب درتولید محصولات کشاورزی و باغی می تواند در توسعه روابط اقتصادی و صادرات محصولات کشاورزی به روسیه نقش ایفا کند.

رکورد صادرات محصولات کشاورزی روسیه به چین

روسیه در صادرات محصولات کشاورزی این کشور به چین، طی یک سال گذشته رکورد بی سابقه ای را برجای گذاشته است.

راه‌اندازی سامانه فروش محصولات دیجیتال در نمایشگاه قرآن/ تخفیف ۲۵ درصدی محصولات دیجیتال با استفاده از سامانه

مدیر گروه دیجیتال نمایشگاه قرآن از راه‌اندازی سامانه فروش محصولات دیجیتال خبر داد و گفت: علاقه‌مندان می‌توانند با مراجعه به این سامانه علاوه بر استفاده از بن‌های ‏خرید از تخفیف 25 درصدی ویژه محصولات دیجیتال نیز بهره‌مند شوند.‏

کاهش 80 درصدی تولید پسته در کرمان به دلیل گرمای بی‌سابقه

استاندار کرمان به موضوع خشکسالی در استان کرمان اشاره و گفت: به دلیل گرمای بی‌سابقه در شمال استان با خسارات جدی به محصولات پسته مواجه شدیم. در گذشته بیشترین حجم صادرات غیر نفتی استان مربوط به صادرات پسته بوده است اما اکنون به دلیل این بلای طبیعی انتظار کاه

مقایسه صادرات ایران به 10 کشور اول هدف در سال‌های 96 و 95 + نمودار

ارزش صادرات در سال‌های 1396 و 1395 به ترتیب 53 و 50 میلیارد دلار هدف گذاری شده بود که با تحقق 88.5 و 88 درصدی صادرات طی این دو سال میزان صادرات در سال 95 معادل 43 میلیارد و 930 میلیون دلار و در سال 96 به 46 میلیارد و 931 میلیون دلار رسید.

افزایش صادرات محصولات لبنی از فارس

صادرات محصولات لبنی استان فارس ۱۳ درصد افزایش یافته است.

صادرات ۵۷ هزار تن انواع محصولات کشاورزی از استان زنجان

زنجان-رئیس سازمان جهاد کشاورزی استان زنجان به صادرات ۵۷ هزار تن انواع محصولات کشاورزی از استان زنجان اشاره کرد و گفت: هدفگذاری صادرات برای سال ۹۶ حدود ۲۳ هزار تن بود.

تغییر اقلیم، نظام تولید شیلات را تهدید می‌کند

رئیس موسسه تحقیقات علوم شیلاتی کشور گفت: افزایش دمای جهانی یکی از عوامل موثر در ایجاد محدودیت برای نظام تولید در عرصه های مختلف شیلاتی و پرورش آبزیان است.

افزایش ۱۵ درصدی درآمد صادراتی ایران

معاون سازمان توسعه تجارت از رشد ۱۵ درصدی ارزش صادرات در فرودین امسال نسبت به مدت مشابه سال قبل خبر داد.

صادرات کشور یکماهه ۳.۱ میلیارد دلار شد

رئیس­ کل گمرک ایران از رشد ۱۵ درصدی صادرات کشور پس از راه اندازی سامانه نیما خبر داد و گفت: حجم صادرات کشور در فروردین ماه ­به ۳.۱ میلیارد دلار رسید.

چرا محصولات سنگ آهن مرکزی و چادرملو از یزد صادر نمی‌شود؟

مدیر کل گمرکات استان یزد با بیان این که این گمرک تلاش در جهت افزایش صادرات غیرنفتی را از وظایف اصلی خود می‌داند، گفت: برای افزایش صادرات آمادگی همکاری و تعامل با بخش خصوصی را داریم.

رشد ۱۶ درصدی صادرات نفت ایران/اروپا خرید خود را کاهش داد

مجموع صادرات نفت ایران توسط نفتکش‌های افرامکس، سوئزمکس و سوپرتانکرها در ماه آوریل ۱۶ درصد نسبت به ماه مارس افزایش یافته است.

تشدید مبارزه با قاچاقچیان محصولات شیلاتی در مازندران

سرپرست شیلات مازندران گفت: حفظ و حراست از ذخایر آبزیان دریا یکی از ۵ مأموریت اصلی شیلات مازندران و نیروهای یگان حفاظت منابع آبزیان استان است .

صادرات کشور یکماهه ۳.۱ میلیارد دلار شد/واردات ۲.۵ میلیارد دلار

رییس کل گمرک ایران از رشد ۱۵ درصدی صادرات کشور پس از راه اندازی سامانه نیما خبر داد و گفت: حجم صادرات کشور در فروردین ماه امسال به ۳.۱ میلیارد دلار رسید.

واردات فله‌ای صادرات ذره‌ای در مناطق آزاد/ کارگر ایرانی دیده نمی‌شود

یکی از اصلی‌ترین اهداف ایجاد مناطق آزاد، تولید با استفاده از معافیت‌های مختلف در این مناطق و صادرات محصولات تولیدی است، اما این امر تاکنون محقق نشده است. بر اساس آمار گمرک، ارزش واردات از مناطق آزاد فاصله فاحش با میزان ارزش صادرات این مناطق دارد.

طلای بنفش پهناورترین استان کشور در گمنامی صادرات

کرمان - ایرنا - سایت خبری راه آرمان کرمان در 26 اردیبهشت ماه به محصولات کشاورزی قابل صادرات استان کرمان از سیر مرغوب شهداد پرداخته و گزارشی با عنوان 'طلای بنفش پهناورترین استان کشور در گمنامی صادرات' را منتشر کرده است.

گل محمدی ظرفیتی پنهان برای ارزآوری/ افشانگری برای اشتغال و صادرات

بجنورد- گل محمدی به علت قابلیت آبیاری کم و سازگاری با شرایط آب و هوایی خراسان شمالی ظرفیتی مناسب برای رونق اشتغالزایی و به ویژه صادرات محصولات متنوع است.

قزوین|بیش از 60 درصد محصولات استان قزوین به کشور عراق صادر شد

معاون امور اقتصادی استاندار قزوین از صادرات 60 درصد محصولات استانی در حوزه‌های مختلف کشاورزی ، صنعتی ، فنی و مهندسی به کشور عراق خبر داد.