انتصاب معاون اجتماعی‌ و فرهنگی شهرداری تهران

 ولی‌الله شجاع‌پوریان به عنوان معاون اجتماعی و فرهنگی شهرداری تهران منصوب شد.مطالب مرتبط

انتصاب دیگر در بلدیه/معاون مالی اداری شهرداری تهران تغییر کرد+حکم

شهردار تهران طی حکمی عبدالحمید امامی را به عنوان معاون مالی و اقتصاد شهری شهرداری تهران منصوب کرد.

انتصاب دکتر مندگاری

دکتر کاظم مندگاری معاون فرهنگی و اجتماعی دانشگاه یزد به عنوان رییس شورای هماهنگی فعالیت‌های فرهنگی و اجتماعی استان یزد منصوب شد.

معاون شهردار تهران: حق مردم به شهر را تقویت خواهیم کرد

تهران-ایرنا-معاون امور اجتماعی و فرهنگی شهردار تهران گفت: باید تلاش کنیم حق مردم به شهر را در نگرش شهرداری تهران تقویت و اصلاح و از آن به عنوان سرمایه اجتماعی برای توسعه شهر استفاده کنیم.

تصویب برنامه پنج ساله سوم شهرداری تهران در بخش اجتماعی و فرهنگی

اعضای شورای شهر تهران در جلسه فوق‌العاده نوبت عصر امروز، برنامه پنج ساله فرهنگی و اجتماعی شهر تهران را با مشارکت شهروندان بررسی و نهایی کردند.

اجرای بیش از 200 برنامه فرهنگی -اجتماعی همزمان با دهه فجر+فیلم

رئیس سازمان فرهنگی اجتماعی و ورزشی شهرداری یزد از اجرای برنامه های متنوع فرهنگی و اجتماعی به مناسبت چهلمین سالگرد پیروزی انقلاب اسلامی خبر داد.

۷ بنای ارزشمند تاریخی در پهنه فرهنگی رودکی مرمت شد

شهردار منطقه ۱۱ تهران از مرمت هفت بنای ارزشمند تاریخی و فرهنگی از سوی سازمان زیباسازی شهر تهران با مشارکت شهرداری منطقه ۱۱ و شرکت توسعه فضاهای فرهنگی ذیل نظارت کمیسیون فرهنگی و اجتماعی شورای اسلامی شهر تهران خبر داد.

انتصاب معاون جدید مالی و اقتصاد شهری شهرداری تهران

شهردار تهران معاون جدید مالی و اقتصاد شهری این شهرداری را منصوب کرد.

معاونت فرهنگی دانشگاه ها ۲۰ساله شد/دستاوردهای فرهنگی مکتوب می شود

معاون فرهنگی وزارت علوم از بیست ساله شدن معاونت فرهنگی و اجتماعی در دانشگاه ها خبرداد و گفت: دراین مدت تلاش های زیادی در حوزه فرهنگی و اجتماعی دانشگاه ها صورت گرفته است.

چندین انتصاب در سازمان تامین اجتماعی

از سوی محمد حسن زدا سرپرست سازمان تامین اجتماعی در احکام جداگانه، مشاوران این سازمان در حوزه های امور بیمه‌ای، حقوقی، فرهنگی، اجتماعی و رسانه و فناوری اطلاعات و فرابری داده‌ها منصوب شدند.

اختصاص 10 میلیارد تومان برای پایش سلامت کارگران شهرداری تهران

معاون منابع انسانی شهرداری تهران گفت: در راستای پایش سلامت کارکنان شهرداری تهران که تحت پوشش بیمه تأمین اجتماعی هستند 10 میلیارد تومان اختصاص داده‌ایم.

بخشنامه شهرداری برای احقاق حقوق کارگران پیمانکاری

معاون منابع انسانی شهرداری تهران از اختصاص بودجه 10 میلیارد تومانی برای پایش سلامت کارگران تهران که تحت پوشش بیمه تامین اجتماعی هستند خبر دادند.

40 چهره فرهنگی هنری برتر در «فصل رویش» تجلیل می شوند

تهران-ایرنا- معاون فرهنگی سازمان فرهنگی هنری شهرداری تهران گفت: این سازمان به مناسبت چهلمین سالگرد پیروزی انقلاب اسلامی در ویژه ‌برنامه‌ای با عنوان فصل رویش از 40 چهره برتر در عرصه‌های فرهنگی هنری با اهدای نشان رویش تقدیر می‌کند.

شهرداری کرج برنامه‌های فرهنگی ورزشی خود را اعلام کند

کرج - استاندار البرز گفت: شهرداری کرج باید برنامه‌های خود را در راستای تکالیف فرهنگی، اجتماعی و ورزشی اعلام کند تا استانداری بتواند تمهیدات لازم برای تسریع در امور را اتخاذ کند.

سازمان فرهنگی شهرداری یزد 250 برنامه در دهه فجر پیش بینی کرد

یزد - ایرنا - رئیس سازمان فرهنگی، اجتماعی و ورزشی شهرداری یزد گفت: همزمان با جشن های چهلمین سال پیروزی انقلاب اسلامی اجرای 250 برنامه در قالب 35 عنوان در مرکز استان پیش بینی شده است.

وجود ۱۰ هزار نیروی مازاد در شهرداری تهران

معاون منابع انسانی شهرداری تهران با تاکید بر این که ۱۰هزار نیروی مازاد در شهرداری تهران وجود دارد، گفت: باید به ازی هر شش نفر که از شهرداری تهران خارج می شوند تنها باید یک نفر نیرو جذب شود.

انتصاب سرپرست دفتر امور اجتماعی و فرهنگی استانداری هرمزگان

سرپرست دفتر امور اجتماعی و فرهنگی استانداری هرمزگان منصوب شد.

فعالیت‌های اجتماعی میراث فرهنگی باید تقویت شود

کرمانشاه- معاون هماهنگی امور عمرانی استاندار کرمانشاه گفت: فعالیت‌های فرهنگی و اجتماعی ادارکل میراث فرهنگی در استان نیاز به تقویت دارد.

نگاهی نو به برنامه ریزی شهرداری در برنامه پنج ساله سوم

معاون برنامه‌ریزی شهرداری تهران با تاکید بر این که در برنامه پنج ساله سوم شهرداری تهران نگاهی نو به شهرداری تهران وجود دارد، گفت: در تدوین این برنامه اصلاح ساختاری شهرداری تهران مدنظر قرار گرفته است.

معاون مالی شهرداری تهران تغییر کرد

شهردار تهران در حکمی معاون مالی و اقتصاد شهری شهرداری تهران را منصوب کرد.

سن مدیران در وزارت تعاون کار و رفاه اجتماعی 10 سال کم شده است

سنندج - ایرنا - معاون پارلمانی وزیر تعاون، کار و رفاه اجتماعی گفت: جوانگرایی در انتصاب ها از برنامه های اصلی بوده و شاخص سن مدیران در این وزارتخانه در دولت تدبیر و امید 10 سال کاهش یافته است.