انتصاب معاون اجتماعی‌ و فرهنگی شهرداری تهران

 ولی‌الله شجاع‌پوریان به عنوان معاون اجتماعی و فرهنگی شهرداری تهران منصوب شد.مطالب مرتبط

انتصاب معاون فرهنگی سازمان فرهنگی هنری شهرداری تهران

مجتبی امینی که از اسفند سال گذشته سرپرستی معاونت فرهنگی سازمان فرهنگی هنری شهرداری تهران را بر عهده گرفته بود، به عنوان مشاور رییس و معاون فرهنگی این سازمان معرفی شد.

انتصاب دیگر در شهرداری تهران

شهردار تهران قائم جدید معاونت امور اجتماعی و فرهنگی شهرداری تهران را انتخاب کرد.

اعتماد مردم به شهرداری از بین رفته/در هرندی هر ۲۰۰ قدم مسجد ساختند/همه تقصیرها را گردن معتادان انداخته‌ایم

فعالان حوزه آسیب‌های اجتماعی و NGOها در پنل نقش مدیریت شهری و آسیب‌های اجتماعی از رویکرد و نگاه شهرداری انتقاد کرده و معاون اجتماعی و فرهنگی شهرداری تهران در دفاع از اقدامات شهرداری گفت: ما در سال‌های اخیر همه مسوولیت‌ها را پذیرفته‌ایم اما هیچ نقشی از هزا

توسعه همکاری ها با آتش نشانی و استفاده از تریبون سازمان میادین

معاون فرهنگی اجتماعی شهرداری در هشتمین جلسه شورای مدیران و معاونین امور اجتماعی و فرهنگی شهرداری تهران به میزبانی منطقه ۱۰ بر استفاده از همه ظرفیت ها برای فرهنگسازی و آموزش تاکید کرد.

 معاون فرهنگی سازمان فرهنگی هنری شهرداری تهران منصوب شد

مجتبی امینی که از اسفند سال گذشته سرپرستی معاونت فرهنگی سازمان فرهنگی هنری شهرداری تهران را بر عهده گرفته بود، به عنوان مشاور رییس و معاون فرهنگی این سازمان معرفی شد.

مشارکت اساتید و دانشجویان تربیت مدرس در طرح‌های مطالعاتی شهرداری

تفاهم نامه گسترش همکاری‌های مشترک فرهنگی میان معاونت فرهنگی و اجتماعی دانشـگاه تربیت مدرس و معاونت اجتماعی و فرهنگی شهرداری منطقه ۶ تهران امضا شد.

امضای تفاهم‌نامه فرهنگی میان دانشـگاه تربیت مدرس و شهرداری منطقه 6 تهران

تفاهم نامه گسترش همکاری‌های مشترک فرهنگی بین معاونت فرهنگی و اجتماعی دانشـگاه تربیت مدرس و معاونت اجتماعی و فرهنگی شهرداری منطقه 6 تهران امضا شد.

افزایش سرعت تولید آسیب های اجتماعی/می خواهیم دوباره کاری نشود

معاون اجتماعی فرهنگی شهرداری تهران گفت:تولید آسیب های اجتماعی از پیشگیری و درمان آن سرعت بیشتری گرفته است .

بهره برداری از پارک سرخه حصار به شهرداری تهران واگذار می شود

تهران-ایرنا- معاون امور اجتماعی و فرهنگی شهردار منطقه 13 تهران با اشاره به بهره برداری از پارک ملی سرخه حصار و واگذاری آن به شهرداری گفت: مجوز این بهره برداری به زودی از سوی منابع طبیعی استان تهران اخذ خواهد شد.

راه اندازی نخستین گذرفرهنگی در شمال شرق پایتخت 

معاون امور اجتماعی و فرهنگی شهرداری منطقه 4 تهران از راه اندازی نخستین گذر فرهنگی دراین منطقه خبر داد.

راه اندازی نخستین گذرفرهنگی در شمال شرق پایتخت

معاون امور اجتماعی و فرهنگی شهرداری منطقه چهار تهران از راه اندازی نخستین گذر فرهنگی در این منطقه خبر داد.

بهره برداری از پارک سرخه حصار به شهرداری واگذار می‌شود

معاون اجتماعی فرهنگی شهرداری منطقه 13 از بهره برداری سرخه حصار و واگذاری آن به شهرداری خبر داد و گفت: دفترچه بهره برداری از این پارک به زودی از سوی منابع طبیعی استان تهران اخذ خواهد شد و 55 پروژه در این پارک طراحی می‌شود.

عدم موفقیت شهرداری تهران در برخورد با آسیب‌های اجتماعی

رئیس مرکز مطالعات و برنامه‌ریزی شهر تهران با اشاره به اینکه شهرداری تهران در دو دهه گذشته تلاش‌های زیادی را برای کاهش آسیب‌های اجتماعی انجام داده گفت: علیرغم همه این تلاش‌ها شهرداری در این زمینه موفق عمل نکرده است.

بهره برداری از پارک سرخه حصار به شهرداری واگذار می‌شود/طراحی 55 پروژه گردشگری در پارک

معاون اجتماعی فرهنگی شهرداری منطقه 13 از بهره برداری سرخه حصار و واگذاری آن به شهرداری خبر داد و گفت: دفترچه بهره برداری از این پارک به زودی از سوی منابع طبیعی استان تهران اخذ خواهد شد و 55 پروژه در این پارک طراحی می‌شود.

تغییرات اجتماعی بدون مشارکت مؤثر تشکل های مردمی امکان پذیر نیست

معاون امور اجتماعی و فرهنگی شهرداری منطقه ۱۳ از برپایی «فستیوال تشکل های غیردولتی سلامت محور» به مناسبت بیست و دوم مردادماه روز تشکل ها و مشارکت های اجتماعی با محوریت بوستان پیروزی خبر داد.

معاون پیشگیری از جرم قوه قضاییه: شهرداری تهران برای ایجاد مراکز توانمندسازی پای کار بیاید

معاون اجتماعی و پیشگیری از وقوع جرم قوه قضاییه، ایجاد مراکز توانمندسازی موضوع ماده 80 قانون برنامه ششم توسعه را وظیفه شهرداری دانست و گفت: شهرداری تهران پای کار بیاید و این مراکز را برای معتادان فعال کند.

کانون های سلامت محور در بوستان «نیاوران» مستقر می شوند

شمیرانات- معاون امور اجتماعی و فرهنگی شهرداری منطقه یک تهران از استقرار کانون ها و تشکل های سلامت محور در بوستان «نیاوران» به مناسبت روز تشکل ها و مشارکت های اجتماعی خبر داد.

شهرداری و سمن‌ها با آسیب‌های اجتماعی تهران چه ‌کنند

تهران_ایرناپلاس_ همایش «مدیریت شهری و چالش آسیب‌های اجتماعی» با سخنرانی رئیس شورای شهر تهران، معاون شهردار، پژوهشگران و نمایندگان سازمانهای مردم نهاد صبح سه شنبه 23 مرداد برگزار می‌شود.

شهرداری در گذشته تمام هزینه‌های مناسبت‌های مذهبی را پرداخت می‌کرد/مراکز بهاران پس از تعطیلی در اختیار بهزیستی و NGOها قرار می‌گیرند

معاون فرهنگی و اجتماعی شهرداری تهران با بیان اینکه رویکرد این معاونت تغییر کرده است، گفت: در گذشته شهرداری از صفر تا صد برخی مناسبت‌های مذهبی را پرداخت می‌کرد اما این رویکرد امروز تغییر کرده است. وی همچنین از واگذاری مراکز بهاران به اختیار بهزیستی و NGOها

در اصفهان آب و آیین را از دست داده‌ایم

مدیر سازمان فرهنگی، اجتماعی و ورزشی شهرداری گفت: بازنمود اقلیمی اصفهان تاثیر شگرف در شکل گیری زیست بوم فرهنگی ایران داشته است و همیشه به این مسئله توجه نکرده ایم. فقط دچار خشکسالی آبی نشده ایم بلکه دچار خشکسالی فرهنگی اجتماعی هم هستیم و به نظرم امروز هم آ