انتصاب معاون اجتماعی‌ و فرهنگی شهرداری تهران

 ولی‌الله شجاع‌پوریان به عنوان معاون اجتماعی و فرهنگی شهرداری تهران منصوب شد.مطالب مرتبط

بازدید معاون اجتماعی شهرداری تهران از جشنواره طعم سلامت

معاون امور اجتماعی و فرهنگی شهرداری تهران، از دومین جشنواره طعم سلامت که در برج میلاد برپاست، بازدید کرد.

اماکن ورزشی شهر تهران در اختیار بانوان فوتسالیست ملی

معاون اجتماعی و فرهنگی شهرداری تهران و سازمان ورزش شهرداری تهران طی نشستی از اعضای کادر فنی و تیم ملی فوتسال بانوان کشورمان در پی کسب عنوان قهرمانی رقابت‌های آسیا تجلیل به عمل آورد

اماکن ورزشی شهر تهران در اختیار بانوان تیم ملی فوتسالیست

معاون اجتماعی و فرهنگی شهرداری تهران و سازمان ورزش شهرداری تهران طی نشستی از اعضای کادر فنی و تیم ملی فوتسال بانوان کشورمان در پی کسب عنوان قهرمانی رقابت‌های آسیا تجلیل به عمل آورد.

رویکرد جدید حوزه فرهنگی اجتماعی با محوریت شهر زیست پذیر و شهروند مشارکت پذیر

معاون اجتماعی و فرهنگی شهرداری تهران در پی ابلاغ تدابیر شهردار تهران در حوزه فرهنگی و اجتماعی گفت: برنامه های فرهنگی و اجتماعی با رویکرد جدید و با محوریت «شهر زیست پذیر» و «شهروند مشارکت پذیر» در دستور کار قرار گرفته است.

تجلیل سازمان ورزش شهرداری تهران از تیم‌ملی فوتسال بانوان

معاون اجتماعی و فرهنگی شهرداری تهران و سازمان ورزش شهرداری تهران طی نشستی از اعضای کادر فنی و تیم ملی فوتسال بانوان کشورمان در پی کسب عنوان قهرمانی رقابت‌های آسیا تجلیل به عمل آورد.]]>

راه اندازی موزه آثار «نادر ابراهیمی»

معاون امور اجتماعی و فرهنگی شهرداری منطقه ۶ گفت: باتوجه به تغییر مدیریت در سازمان فرهنگی و هنری شهرداری تهران راه اندازی موزه نادر ابراهیمی با تاخیر رو به رو شده است.

حمایت شهرداری تهران از بانوان قهرمان فوتسال آسیا

معاون اجتماعی و فرهنگی شهرداری تهران در مراسم تجلیل از تیم‌ملی فوتسال بانوان گفت: اماکن ورزشی شهر تهران جهت حمایت در اختیار بانوان فوتسالیست ملی قرار می گیرد.

فعالیت خانه‌های سلامت در ۳۵۴ محله شهر تهران

نشست مشترک معاون اجتماعی و فرهنگی شهرداری تهران و معاون دانشجویی و فرهنگی دانشگاه علوم پزشکی و خدمات بهداشتی درمانی شهید بهشتی در راستای زمینه سازی برای تعامل و همکاری‌های مشترک، هم افزایی در راستای ارتقای سلامت روان شهروندان و بهره گیری از ظرفیت‌های این

سازمان ورزش شهرداری تهران از تیم ملی فوتسال بانوان تقدیر کرد

معاون اجتماعی و فرهنگی و سازمان ورزش شهرداری تهران از اعضای کادر فنی و تیم ملی فوتسال بانوان در پی کسب عنوان قهرمانی رقابت‌های آسیا تجلیل کردند.

سفره های افطاری در محله های مرکزی پایتخت برپا می شود

تهرن- ایرنا- همزمان با ماه مبارک رمضان، معاونت فرهنگی و اجتماعی شهرداری منطقه 11 با همکاری مشترک با سازمان فرهنگی و هنری شهرداری تهران و فرهنگسرای رازی به ارائه خدمات در محله های مرکزی شهر تهران می پردازند.

راه‌اندازی موزه آثار نادر ابراهیمی در دستور کار است

معاون امور اجتماعی و فرهنگی شهرداری منطقه ۶ با بیان اینکه منطقه تمام توان خود را برای راه‌اندازی موزه مرحوم نادر ابراهیمی به کار گرفته است گفت: با توجه به تغییر مدیریت در سازمان فرهنگی و هنری شهرداری تهران راه‌اندازی این موزه با تاخیر روبه‌رو شده است.

اماکن ورزشی تهران در اختیار بانوان ملی پوش فوتسال

اعضای کادر فنی و تیم ملی فوتسال بانوان کشورمان با حضور معاون اجتماعی و فرهنگی و سازمان ورزش شهرداری تهران، تجلیل شدند.

امکانات ورزشی شهرداری تهران در اختیار بانوان قهرمان فوتسال قرار می گیرد

تهران-ایرنا - معاون اجتماعی و فرهنگی شهرداری تهران گفت: اماکن ورزشی شهر تهران در جهت حمایت از بانوان قهرمان فوتسال آسیا در اختیار این بانوان قرار می گیرد.

مشاور فرهنگی معاونت ترافیک شهرداری تهران: برخی سعی دارند معاونت ترافیک را به حاشیه بکشند

مشاور فرهنگی معاونت حمل‌ونقل و ترافیک شهرداری تهران خبر برکناری معاون شهردار را تکذیب کرد.

پرداخت بدهی‌های تامین اجتماعی از اولویت‌های شهرداری تهران است

عضو شورای شهر تهران با اشاره به اینکه مدیریت شهری در حوزه سلامت از دستگاه‌ها و سازمان‌های مربوطه حمایت خواهد کرد گفت: پرداخت بدهی‌های شهرداری تهران به تامین اجتماعی از اولویت‌های شهرداری خواهد بود.

جشن "ضیافت خوبان" برای روزه داران جنوب تهران برپا می شود

معاون اجتماعی شهرداری منطقه 20 از برپایی جشن ویژه ماه رمضان با عنوان "ضیافت خوبان" تا نیمه ماه رمضان مصادف با میلاد امام حسن مجتبی(ع) در مجموعه فرهنگی ولیعصر(عج) خبر داد.

مسابقات جام رمضان ۵۰ رشته ورزشی در شمال تهران برگزار می شود

شمیرانات- معاون امور اجتماعی و فرهنگی شهرداری منطقه یک تهران گفت: مسابقات جام رمضان ۵۰ رشته ورزشی در شمال تهران برگزار می شود.

102 ویژه برنامه فرهنگی در تهران اجرا می شود

تهران - ایرنا - رئیس سازمان فرهنگی هنری شهرداری تهران گفت: 102 ویژه برنامه فرهنگی همزمان با ماه مبارک رمضان با عنوان «ضیافت باران» در پایتخت اجرا می شود.

برنامه های ماه رمضان در هشت بوستان مشهد اجرا می شود

مشهد- ایرنا- معاون اجتماعی و امور مشارکتهای سازمان اجتماعی - فرهنگی شهرداری مشهد گفت: برنامه های محوری ماه رمضان در هشت بوستان این کلانشهر اجرا می شود.

کارگروه ملی صنایع خلاق و فرهنگی تشکیل می‌شود

معاون فرهنگی و اجتماعی وزارت تعاون، کار و رفاه اجتماعی گفت: موضوع اقتصاد خلاق و صنایع خلاق و فرهنگی چندین سال است به عنوان موتور محرک رشد و توسعه در کشورهای توسعه یافته و در حال توسعه مطرح شده است.