توصیه‌های نماینده ولی فقیه در امور حج و زیارت به پلیس راهنمایی و رانندگی

نماینده ولی فقیه در امور حج و زیارت با اشاره به شرایط سخت کاری نیروهای راهنمایی و رانندگی گفت: قدر کار خود را بدانید، شما وظیفه مهمی برعهده دارید و اگر هدف، خدا و خدمت به خلق باشد، باریتعالی برای هر لحظه کار شما پاداش و ثواب منظور خواهد شد.مطالب مرتبط

محدودیت‌های تردد در مسیرهای منتهی به ورزشگاه آزادی

معاون اجتماعی پلیس راهنمایی و رانندگی تهران بزرگ تمهیدات ترافیکی پلیس راهنمایی و رانندگی برای بازی پرسپولیس-کاشیما را اعلام کرد.

آمادگی کامل پلیس برای بازی پرسپولیس و کاشیما

رئیس پلیس راهنمایی و رانندگی تهران: مأموران راهنمایی و رانندگی در آماده‌باش کامل به سر می‌برند.

خبر خوش پلیس از بخشودگی جریمه دو برابری رانندگی

کرمانشاه_ رئیس پلیس راهنمایی و رانندگی استان گفت: رانندگانی که مشمول جریمه دو برابری جرائم رانندگی شده اند برای بخشودگی آن می توانند به پلیس به اضافه ۱۰ مراجعه کنند.

کاهش۳۰درصدی تلفات رانندگی درون شهری/افزایش۹درصدی مصدومین رانندگی

یاسوج – رئیس پلیس راهنمایی و رانندگی کهگیلویه و بویراحمد گفت: تعداد فوت شدگان در تصادفات درون شهری استان در هفت ماهه گذشته نسبت به مدت مشابه سال قبل ۳۰ درصد کاهش داشته است.

آغاز طرح زمستانی پلیس از 22 آذر ماه

رئیس پلیس راهنمایی و رانندگی ناجا از آغاز طرح زمستانه پلیس و دیگر دستگاهها در جاده‌های سراسر کشور از 22 آذر ماه خبر داد.

تخلفات رانندگی از طریق پیامک به مالکین خودروها اطلاع رسانی خواهد شد

سخنگوی کمیسیون شوراها و امور داخلی کشور از تصویب طرح الحاق یک تبصره به ماده ۲۸ قانون رسیدگی به تخلفات رانندکی در کمیسیون شوراها خبر داد که بر اساس آن وزارت ارتباطات و فناوری موظف است طبق اعلام پلیس راهنمایی و رانندگی جریمه تخلف متخلفین را در اسرع وقت توسط

سهم 40 درصدی عابران پیاده در تلفات سوانح رانندگی همدان

رئیس پلیس راهنمایی و رانندگی استان همدان از سهم بیش از 40 درصدی عابران پیاده در تلفات سوانح رانندگی خبر داد و گفت: برخورد با تخلفات رانندگی نسبت به سال گذشته چند برابر افزایش داشته است.

لزوم رانندگی با چراغ روشن در روز بارانی

جانشین معاون اجتماعی و فرهنگ ترافیک پلیس راهنمایی و رانندگی تهران بر لزوم رانندگی در روز بارانی با چراغ روشن تاکید کرد.

سطح جاده های قزوین لغزنده است

قزوین - ایرنا - رییس پلیس راه قزوین از لغزنده بودن سطح راه های استان خبر داد و گفت: رانندگان هنگام رانندگی ضمن رعایت قوانین رانندگی، به توصیه های پلیس مستقر در جاده ها عمل کنند.

استفاده از کمربند ایمنی در حادثه رانندگی رئیس تأمین اجتماعی و معاونش هنوز مشخص نشده است

رئیس پلیس راهنمایی و رانندگی نیروی انتظامی گفت: در حادثه تصادف رانندگی برای همراهان وزیر کار در حال بررسی هستیم که چه تعداد از سرنشینان از کمربند ایمنی استفاده کرده بودند.

آموزش دانش آموزان با قوانین راهنمایی و رانندگی

دانش آموزان در پارک ترافیک با استفاده از امکانات موجود و مسابقه و نمایش با قوانین راهنمایی و رانندگی آشنامی شوند.

تاثیر عرض پیاده روها در مرگ عابران پیاده

رئیس پلیس راهنمایی و رانندگی ناجا خواستار اصلاح عرض برخی از پیاده روها به منظور کاهش آمار مرگ عابران پیاده در حوادث رانندگی شد.

پلیس یزد با دانش‌آموزان موتورسوار برخورد قانونی می‌کند

یزد ـ رئیس پلیس راهنمایی و رانندگی استان یزد گفت: با دانش آموزانی که بدون گواهینامه اقدام به موتورسواری می کنند، برخورد قانونی خواهد شد.

آمادگی پلیس برای مراسم تشییع نوربخش

جانشین رییس پلیس راهنمایی و رانندگی تهران بزرگ، از آمادگی پلیس راهور برای مراسم تشییع پیکر رییس و معاون سازمان تامین اجتماعی خبر داد.

استقرار کامل پلیس راهور در اطراف استادیوم آزادی

جانشین پلیس راهور فاتب از استقرار کامل و حضور صددرصدی مأموران پلیس راهنمایی و رانندگی پایتخت در معابر منتهی به استادیوم آزادی خبر داد.

هزینه‌های حج ۹۸ صرفه‌جویی شود

نماینده ولی فقیه در امور حج و زیارت بر رعایت صرفه‌جویی در حج آینده تاکید کرد و گفت: کاهش کیفیت حج پذیرفتنی نیست.

هزینه‌های حج ۹۸ صرفه‌جویی شود

نماینده ولی فقیه در امور حج و زیارت بر رعایت صرفه‌جویی در حج آینده تاکید کرد و گفت: کاهش کیفیت حج پذیرفتنی نیست.]]>

تصادف فوتی درون شهری سمنان 36 درصد کاهش یافت

سمنان - ایرنا - پلیس راهنمایی و رانندگی استان سمنان گفت: سوانح رانندگی فوتی در این استان در هفت ماه ابتدایی سال 97 نسبت به مدت مشابه سال گذشته، 36 درصد کاهش داشت.

بررسی بستن یا نبستن کمربند ایمنی نوربخش و همراهان از سوی پلیس

رئیس پلیس راهنمایی و رانندگی ناجا از بررسی بستن یا نبستن کمربند ایمنی از سوی سرنشینان خودروی حامل رئیس و معاون فقید سازمان تامین اجتماعی خبر داد.

بررسی علت تصادف خودروی رییس سازمان تامین اجتماعی

رئیس مرکز اطلاعات و کنترل ترافیک پلیس راهنمایی و رانندگی ناجا اعلام کرد که تیمی از کارشناسان پلیس بررسی علت تصادف خودروی حامل رئیس سازمان تامین اجتماعی را برعهده گرفته‌اند.