توصیه‌های نماینده ولی فقیه در امور حج و زیارت به پلیس راهنمایی و رانندگی

نماینده ولی فقیه در امور حج و زیارت با اشاره به شرایط سخت کاری نیروهای راهنمایی و رانندگی گفت: قدر کار خود را بدانید، شما وظیفه مهمی برعهده دارید و اگر هدف، خدا و خدمت به خلق باشد، باریتعالی برای هر لحظه کار شما پاداش و ثواب منظور خواهد شد.مطالب مرتبط

عابران پیاده نیمی از کشته های حوادث رانندگی تهران+ توصیه‌های پلیس

رئیس اداره تصادفات پلیس راهنمایی و رانندگی تهران بزرگ اعلام کرد که ۴۸ درصد از جانباختگان حوادث ترافیکی در پایتخت عابران پیاده بودند.

تشدید اعمال قانون برای رانندگان متخلف

معاون پلیس راهنمایی و رانندگی کهگیلویه وبویراحمد گفت:خودروی رانندگانی که مقررات راهنمایی و رانندگی را رعایت نکنند متوقف می‌شود.

تشدید اعمال قانون برای رانندگان متخلف

معاون پلیس راهنمایی و رانندگی کهگیلویه وبویراحمد گفت:خودروی رانندگانی که مقررات راهنمایی و رانندگی را رعایت نکنند متوقف می‌شود.

افزایش3برابری ثبت تخلف استفاده ازموبایل در رانندگی/جریمه 100 هزارتومانی ونمره منفی برای متخلفان

معاون اجتماعی پلیس راهنمایی و رانندگی تهران بزرگ از افزایش اعمال قانون خودروها به دلیل صحبت‌ راننده با تلفن همراه در حین رانندگی خبر داد.

 سهم تکان‌دهنده موتورسواران از مرگ و میر حوادث رانندگی در تهران

رییس اداره تصادفات پلیس راهنمایی و رانندگی تهران بزرگ نسبت به سهم قابل توجه موتور سیکلت سواران از درصد کل جانباختگان حوادث رانندگی هشدار داد.

بازدید نماینده ولی فقیه از ایسنا

حجت‌الاسلام و المسلمین سیدعلی قاضی‌عسکر، نماینده ولی فقیه در امور حج و زیارت از ایسنا بازدید کرد.

آماده باش پلیس برای دیدار دو تیم پرسپولیس و الجزیره

جانشین رئیس پلیس راهنمایی و رانندگی تهران بزرگ تمهیدات ترافیکی پلیس برای برگزاری دیدار دو تیم فوتبال پرسپولیس و الجزیره را تشریح کرد.

تمرکز پلیس بر تخلفات حادثه ساز رانندگی در تهران/افزایش 190 درصدی توقیف خودروها

معاون اجتماعی پلیس راهنمایی و رانندگی تهران بزرگ از افزایش 190 درصدی توقیف خودروها به دلیل ارتکاب تخلفات حادثه ساز در هفته گذشته خبر داد.

باران تصادفات رانندگی در پایتخت را افزایش داد

معاون اجتماعی پلیس راهنمایی و رانندگی تهران بزرگ از افزایش بیش از ۵۰ درصدی تصادفات خسارتی در پایتخت به دلیل بارش باران در روز گذشته خبر داد.]]>

باران تصادفات رانندگی در پایتخت را افزایش داد

معاون اجتماعی پلیس راهنمایی و رانندگی تهران بزرگ از افزایش بیش از 50 درصدی تصادفات خسارتی در پایتخت به دلیل بارش باران در روز گذشته خبر داد.

سرهنگ مومنی : 48 درصد فوت‌شدگان حوادث رانندگی تهران در سال 96 «عابرین پیاده» هستند

رئیس اداره تصادفات پلیس راهور تهران بزرگ ضمن اینکه از شهروندان خواست به هنگام تردد در معابر و خیابان‌ها با رعایت قوانین و مقررات به توصیه‌های پلیس نیز توجه کنند، گفت: در سال گذشته 48 درصد فوت‌شدگان حوادث رانندگی تهران عابرین پیاده بودند.

برخورد پلیس با موتور سیکلت سواران متخلف افزایش یافت/ تخلفات حادثه ساز زیر ذره بین

معاون اجتماعی پلیس راهنمایی و رانندگی تهران بزرگ از افزایش اعمال قانون موتور سیکلت‌های متخلف در روز گذشته خبر داد.

کرمانشاه| تمهیدات ترافیکی پلیس راهور کرمانشاه در ماه مبارک رمضان اعلام شد

رئیس پلیس راهنمایی و رانندگی استان گفت: پلیس راهور برای تسهیل عبور و مرور در معابر شهری کرمانشاه طی ایام ماه مبارک رمضان تمهیدات ترافیکی لازم را اندیشیده است.

توقیف موتورسیکلت‌های سنگین بدون مجوز در تهران

رئیس پلیس راهنمایی و رانندگی تهران بزرگ : طرحی برای ساماندهی این موتورها در دست اجرا داریم.

عابران پیاده ۳۷ درصد در وقوع سوانح رانندگی نقش دارند

کرمان - رئیس پلیس راهنمایی و رانندگی استان کرمان گفت: عابران پیاده در وقوع ۳۷ درصد از سوانح و موتورسیکلت سواران نیز در ۳۳ درصد از تصادفات فوتی درون شهری نقش داشته اند.

پیش بینی افزایش حجم ترافیک عصرگاهی در ماه رمضان

معاون اجتماعی پلیس راهنمایی و رانندگی تهران بزرگ از احتمال افزایش حجم ترافیک معابر پایتخت خبر داد.

ایلام| رفتار قانونمند ترافیکی یکی از مولفه اصلی کاهش تصادفات است

رئیس پلیس راهنمایی و رانندگی استان ایلام گفت: رفتار های قانونمند ترافیکی را می‌توان از اصلی ترین مولفه در کاهش حوادث رانندگی برشمرد.

آبگرفتگی معابر مشهد ترافیک را گره زد

مشهد- ایرنا- رئیس پلیس راهنمایی و رانندگی خراسان رضوی گفت: بارش های رگباری عصر دوشنبه و آب افتادگی در سطح شهر مشهد، موجب ایجاد گره های ترافیکی در بخش های مختلف شده است.

عزم جدی پلیس برای ارتقاء انضباط ترافیکی و کاهش تصادفات

کرمان - رئیس پلیس راهنمایی و رانندگی استان کرمان از عزم جدی پلیس در اجرای طرح های ارتقاء انضباط ترافیکی برای کاهش سوانح و تصادفات خبر داد.

تمهیدات ترافیکی پلیس برای دیدار تیم‌های ایرانی در جام باشگاه‌های آسیا

پلیس راهنمایی و رانندگی تهران بزرگ تمهیدات ترافیکی دیدار تیم‌های فوتبال کشورمان که در قالب جام باشگاه‌های آسیا در تهران برگزار خواهد شد را تشریح کرد.