ضرورت تهیه دفترچه باغات در شهرداری تهران

اعضای شورای اسلامی شهر تهران امروز سه شنبه پیرامون موضوعات مختلف شهر تهران مطالبی را درصحن شورا اعلام کردند.مطالب مرتبط

تبریز| شهرداری مکلف است باغات تبریز را از مرگ نجات دهد

اعضای شورا شهر تبریز تاکید کردند: شهرداری می‌تواند مکلف شود بر اساس لایحه حفظ و گسترش فضای سبز باغات شهر تبریز را از مرگ نجات دهد.

ضرورت تهیه طرح بازآفرینی برای بافت ناکارآمد ۲۹ شهر خوزستان

اهواز - مدیرکل اداره راه و شهرسازی استان خوزستان بر ضرورت تهیه طرح بازآفرینی برای محدوده بافت ناکارآمد ۲۹ شهر خوزستان تاکید کرد.

ساختار مدیریت بحران تهران به سمت محله محوری حرکت کند

پیشنهاد احمد مسجدجامعی درباره طرح «الزام شهرداری تهران به تهیه و ارائه لایحه برنامه عملیاتی واکنش اضطراری برای مقابله با زلزله شهر تهران» به تصویب رسید.

قدردانی یک عضو شورای شهر تهران از سرپرست شهرداری تهران

یک عضو شورای شهر تهران از سمیع‌الله حسینی مکارم - سرپرست سابق شهرداری تهران - قدر دانی کرد و گفت: آقای مکارم توانست دراین دوره به خوبی شهرداری تهران را هدایت کند و کارهای لازم را انجام دهد.

برنامه 5 ساله سوم شهرداری تیر ماه ارائه می‌شود

معاون برنامه‌ریزی و توسعه شهرداری تهران گفت: تاکنون 5 برنامه از سوی نامزدهای پست شهرداری تهران ارائه شده است که می‌توانیم از این برنامه‌ها برای تدوین برنامه پنجساله سوم شهرداری تهران استفاده کنیم.

تاثیر برجام بر پروژه‌های شهرداری تهران/اخذ برنامه کاندیداها برای تدوین برنامه توسعه شهرداری

معاون برنامه ریزی شهرداری تهران از اخذ برنامه کاندیداهای شهرداری برای بهره‌مندی از نظرات آنها در برنامه توسعه شهرداری خبر داد و گفت: ما این پنج برنامه را به عنوان یک ورودی جدید به کمیسیون‌های تخصصی داده‌ایم تا از آن استفاده کنند.

شهرداری دماوند به عنوان برترین شهرداری استان تهران انتخاب شد

دماوند- شهردار دماوند از کسب عنوان شهرداری برتر این شهرداری در ۳ حوزه امور اداری و کار گزینی، قراردادها، عمرانی، حمل و نقل و ترافیک استان تهران خبر داد.

احیای هفت رود دره و تغییر گونه‌های گیاهی تهران در دستور کار شهرداری

مدیرعامل سازمان پارک‌ها و فضای سبز شهرداری تهران از تلاش شهرداری برای احیای هفت رود دره در تهران خبر داد و گفت: تغییر گونه‌های گیاهی تهران در دستور کار شهرداری است.

ورود بازرسی شهرداری تهران به موضوع جذب غیرقانونی ژن‌های برتر

با توجه به انتشار خبر مکاتبه جذب نیرو در یکی از سازمان‌های شهرداری تهران؛ رئیس سازمان بازرسی شهرداری تهران دستور رسیدگی فوری به این موضوع را صادر کرد.

نگرانی نسبت به تبدیل باغات چای به واحد مسکونی

رییس سازمان چای گفت: یکی از دغدغه‌های این سازمان کاهش سطح زیرکشت باغات چای است، چراکه طرح‌های هادی به باغات چای ضربه می‌زند و چایکار ترجیح می‌دهد باغش را که در طرح قرار گرفته، به واحد مسکونی تبدیل کند.

اصلاحات دفترچه ثبت نام آزمون استخدامی امروز منتشر می شود

اصلاحات دفترچه راهنمای ثبت‌نام در پنجمین امتحان مشترک فراگیر دستگاه های اجرایی در سال ۱۳۹۷ امروز شنبه ۲۹ اردیبهشت ماه منتشر می شود.

اصلاحات دفترچه آزمون استخدامی منتشر شد+ لینک

اصلاحات مربوط به دفترچه پنجمین آزمون استخدامی دستگاه‌های اجرایی بر روی سایت سازمان سنجش آموزش کشور قرار گرفت.

ضرورت ایجاد شبکه فیبر نوری از طریق شهرداری تبریز

تبریز- نائب رئیس شورای شهر تبریز بر ضرورت ایجاد شبکه فیبر نوری از طریق شهرداری تبریز تاکید کرد.

تمدید تخفیف ۲۳ درصدی اخذ مطالبات شهرداری تهران

اعضای شورای شهر تهران با تمدید سه ماهه مصوبه تقسیط و چگونگی اخذ مطالبات شهرداری تهران و در نظر گرفتن تخفیف ۲۳ درصدی برای پرداخت مودیان به صورت نقد تا زمان ارایه لایحه شهرداری موافقت کردند.

اعلام آمادگی شهرداری تهران برای همکاری در حوزه نشر

سرپرست شهرداری تهران در دیدار با قائم‌مقام نمایشگاه بین‌المللی کتاب تهران از آمادگی شهرداری تهران برای همکاری در حوزه مسایل حوزه نشر خبر داد.]]>

مدیرعامل بیمه سلامت: دفترچه ها به تدریج حذف می شود

ارومیه- ایرنا- مدیرعامل بیمه سلامت ایران گفت: حذف دفترچه هدف نخست راه اندازی سامانه استحقاق سنجی در سطح کشور است و تا یک سال آینده این سامانه در 606 بیمارستان دولتی مستقر می شود.

دفترچه پنجمین آزمون استخدامی منتشر شد/ آغاز ثبت نام از امروز

دفترچه راهنمای ثبت‌نام در پنجمین امتحان مشترک فراگیر دستگاه های اجرایی در سال ۱۳۹۷ منتشر شد. ثبت نام از امروز ۲۳ اردیبهشت ماه آغاز می شود.

اصلاح طلبم؛اما شهر را سیاسی اداره نمی‌کنم/شهرداری تهران آرامش می‌خواهد

سرپرست شهرداری تهران و یکی از کاندیدای تصدی این پست با اشاره به اینکه پس از فراز و نشیب های اخیر، شهرداری تهران ارامش می‌خواهد، گفت: اصلاح طلبم؛ اما شهر را سیاسی اداره نخواهم کرد.

استخدام 3 ‌روزه در شهرداری

تهران - روزنامه آرمان در شماره روز چهارشنبه با انتشار گزارشی تحت عنوان «استخدام 3 روزه در شهرداری» اعلام کرده که سازمان بازنشستگی شهرداری تهران به تازگی 5 نیروی جدید را در سطح مدیرکل استخدام کرده است.

دولت برای باغات سرمازده تمهید ویژه در نظر بگیرد/ضعف بیمه کشاورزی

رئیس اتحادیه باغداران استان تهران با بیان اینکه دولت باید برای حفظ باغات سرمازده تمهیدات ویژه در نظر بگیرد، گفت: برای تامین نیاز داخل، مشکلی نداریم.