ضرورت تهیه دفترچه باغات در شهرداری تهران

اعضای شورای اسلامی شهر تهران امروز سه شنبه پیرامون موضوعات مختلف شهر تهران مطالبی را درصحن شورا اعلام کردند.مطالب مرتبط

ضرورت تهیه دفترچه باغات/قطع درختان مجتمع پلیس توسط هیات مدیره

رئیس کمیته محیط زیست شورای شهر تهران درخواست کرد شناسنامه باغات هر چه سریع تر تهیه شود.

ضرورت تهیه دفترچه باغات در شهرداری تهران

اعضای شورای اسلامی شهر تهران امروز سه شنبه پیرامون موضوعات مختلف شهر تهران مطالبی را درصحن شورا اعلام کردند.

وعده‌های کاغذی برای حذف دفترچه‌های درمانی

علی‌رغم اینکه یکسال از خبر حذف دفترچه‌های درمانی در مراکز ملکی تأمین اجتماعی می‌گذرد ولی همچنان مراجعه به این مراکز و دریافت خدمات درمانی تنها با دفترچه امکان پذیر است و بدون دفترچه بیمه شدگان خدماتی را دریافت نخواهند کرد.

ضرورت توجه بیشتر به کارکنان شهرداری تهران

رئیس کمیسیون سلامت،محیط زیست و خدمات شهری شورای شهر تهران در بررسی بودجه ۹۷ شهرداری تهران، گفت: کارکنان شهرداری کارکنان خدوم وزحمت‌کشی هستند که باید دیده شوند.

تاکید معاون شهرداری تهران بر ضرورت عمر مفید روکش آسفالت معابر

معاون فنی و عمرانی شهرداری تهران بر ضرورت افزایش بهره وری و همچنین عمر مفید روکش آسفالت معابر پایتخت تاکید کرد.

اقدام برای حذف دفترچه بیمه در بیمارستان‌ها/ کاهش متقاضی "بیمه سلامت رایگان" در تهران

مدیرکل بیمه سلامت استان تهران از برنامه این سازمان برای حذف دفترچه بیمه کاغذی در بخش خدمات بستری طی ماه‌های آینده خبر داد و گفت: این سامانه در مرحله اول برای چند بیمارستان در استان تهران به صورت آزمایشی اجرا می‌شود و بعد از آن امکان اجرا در تمام کشور وجو

از کاهش بودجه حفظ و صیانت باغات تا افزایش بودجه کمیسیون شهرسازی برای معبرسازی

رییس کمیسیون سلامت، محیط زیست و خدمات شورای شهر تهران در خصوص بررسی بخش هزینه‌ها و تملک دارایی‌های سرمایه‌ای و مالی بودجه سال ۹۷ شهرداری تهران در چند مورد پیشنهاداتی را در صحن شورا ارایه کرد.]]>

صدور بیش از 39 هزار دفترچه امدادی در مناطق زلزله‌زده

مدیرعامل جمعیت هلال احمر استان کرمانشاه با بیان اینکه امداد‌رسانی و توزیع اقلام امدادی در مناطق زلزله‌زده استان بر‌اساس توزیع دفترچه امدادی همچنان ادامه دارد، گفت: 39 هزار و 318 دفترچه امدادی در این مناطق صادر شده است.

اطلس محیط زیست منطقه ۵ پایتخت تهیه شد

تهیه و تدوین اطلس محیط زیست منطقه ۵ با نظارت عالی مرکز مدیریت محیط زیست و توسعه پایدار شهرداری تهران انجام شد.

باغات سیب و گردو دماوند توسعه یابد

دماوند- امام جمعه دماوند با بیان این که این شهرستان بهترین گردو، سیب و عسل ایران را دارد، اضافه کرد: در بخش کشاورزی می توان توسعه باغات سیب و گردو دماوند را در دستور کار قرار داد.

موافقت مجلس با طرح توسعه باغات و اراضی به گیاهان دارویی

معاون امور باغبانی وزیر جهاد کشاورزی از پذیرفته‌شدن طرح توسعه باغات و اراضی به گیاهان دارویی توسط مجلس در طول برنامه ششم توسعه کشور خبر داد.

توزیع قبوض انبوه عوارض پایدار سال 96 شهرداری تهران

معاون مالی و اقتصاد شهری شهرداری تهران خبرداد: قبوض انبوه عوارض پایدار سالجاری شهرداری تهران به منظور ارتقاء درآمد های پایدار شهرداری تهران و جلب مشارکت شهروندان تهرانی توزیع شد.

توزیع قبوض انبوه عوارض پایدار سال 96 شهرداری تهران

معاون مالی و اقتصاد شهری شهرداری تهران گفت:قبوض انبوه عوارض پایدار سال‌جاری شهرداری تهران به منظور ارتقاء درآمد های پایدار شهرداری تهران و جلب مشارکت شهروندان تهرانی توزیع شد.

شهرداری تهران در فصول سرد هیچ مجوزی برای حفاری نمی دهد

مدیرعامل سازمان مهندسی و عمران شهرداری تهران گفت: از­­مهمترین عواملی که باعث پایین آمدن کیفیت آسفالت ریزی در سطح شهر تهران می شود،­ هوای سرد است و به همین دلیل شهرداری تهران سعی کرده در فصول سرد حداقل مجوز برای حفاری در سطح شهر را صادر کند.

دفترچه آزمون ارشد پزشکی منتشر شد/آغاز ثبت‌نام از ۳۰ بهمن

رییس مرکز سنجش آموزش پزشکی از انتشار دفترچه آزمون ارشد پزشکی خبرداد و گفت: ثبت نام آزمون کارشناسی ارشد گروه‌های پزشکی از تاریخ ۳۰ بهمن ماه آغاز می‌شود و تا ۱۳ اسفند ماه ادامه دارد.

نابودی چندین هزار هکتار از باغات لیموترش کشور بر اثر بیماری جاروک

معاون امور باغبانی وزارت جهاد کشاورزی گفت: شیوع بیماری جاروک چندین هزار هکتار از باغات لیموترش جنوب کشور را نابود کرده است.

باغداران کاشت درختان صنوبر را از باغات حذف نکنند

مجری طرح زراعت چوب در خراسان شمالی گفت: باغداران کاشت درختان صنوبر را از باغات خود حذف نکنند.

پرونده بودجه ۹۷ شهرداری تهران بسته شد

پس از بررسی های اعضای شورای شهر تهران بودجه سال ۹۷ شهرداری تهران با سقفی در حدود ۱۷ هزار و ۴۳۰ میلیارد تومان تصویب و پرونده بودجه ۹۷ شهرداری تهران بسته شد.

دفترچه آزمون کارشناسی ارشد ۹۷ گروه علوم پزشکی منتشر شد

دفترچه راهنمای ثبت نام آزمون کارشناسی ارشد سال ۹۷ گروه علوم پزشکی منتشر شد. داوطلبان از ۳۰ بهمن می توانند در این آزمون ثبت نام کنند.

تاکید بر همکاری پلیس و شهرداری تهران

 فرمانده انتظامی تهران بزرگ از تاکید دکتر نجفی بر همکاری میان پلیس و شهرداری تهران خبر داد و گفت: نیروی انتظامی نیز با تمام توان آمادگی خود را به منظور همکاری همه جانبه با شهرداری اعلام می‌کند.