ضرورت تهیه دفترچه باغات در شهرداری تهران

اعضای شورای اسلامی شهر تهران امروز سه شنبه پیرامون موضوعات مختلف شهر تهران مطالبی را درصحن شورا اعلام کردند.مطالب مرتبط

جلسه فوری شورای شهر تهران برای انتخاب سرپرست شهرداری

با ابلاغیه وزارت کشور مبنی بر خاتمه خدمت شهرداران بازنشسته و ضرورت تعیین سرپرست، افشانی شهرداری تهران را ترک کرد.

ارتقای شایسته‌سالاری و سلامت اداری در شهرداری تهران طی پنج سال آینده

جلسه کمیته سرمایه انسانی تدوین برنامه سوم توسعه شهر تهران با حضور معاونان برنامه‌ریزی و توسعه منابع انسانی شهرداری تهران برگزار شد در این جلسه، بر ضرورت ارتقای شاخص‌های سلامت اداری، شایسته‌سالاری، هوشمند سازی فرآیندها و بهبود رفاه کارکنان شهرداری تأکید ش

حق الناس را در کنار حفظ و صیانت از باغات فراموش نکنیم

عضو شورای شهر تهران گفت:‌ در کنار صیانت از باغات و اهمیت به حفظ و گسترش فضاهای سبز باید موضوع حق الناس را نیز درنظر بگیریم.

عضو شورای شهرتهران: اوقاف باغات پایتخت را واگذار نکند

تهران- ایرنا- رئیس کمیسیون شهرسازی و معماری کمیسیون شهرسازی و معماری شورای شهر تهران گفت: سازمان اوقاف و امور خیریه باغات در اختیار خود را در پایتخت حفظ کند و از واگذاری آن ها برای بارگذاری خودداری کرده تا افراد حقیقی و حقوقی درگیر مشکلات نشوند.

دفترچه کاغذی بیمه سلامت از 10 بیمارستان دولتی چهارمحال و بختیاری حذف شد

مدیرکل بیمه سلامت چهارمحال و بختیاری گفت: دفترچه سلامت کاغذی از 10 بیمارستان دولتی استان حذف و تاپایان امسال نیز دفترچه از کلینیک‌ها و پلی کلینیک‌ها، آزمایشگاه‌ها و رادیولوژی‌ها حذف می‌شود.

خیز وزیر پرحاشیه برای شهرداری تهران/ آخوندی بی‎برنامه در شهرداری

بیستم آبان، 5گزینه تصدی شهرداری تهران قرار است با حضور در صحن شورای شهر تهران برنامه‌های خود را اعلام کنند که در این بین اعتراضات زیادی به عباس آخوندی یکی از گزینه‌های شهرداری تهران مطرح است و بسیاری اعتقاد دارند حضور وی برای شهر حاشیه‎ساز خواهد بود.

آخوندی: رویکرد من برای شهرداری تهران، ایجاد حکومت محلی است

وزیر سابق مسکن و شهرسازی و نامزد تصدی پست ریاست شهرداری تهران گفت: رویکرد من به شهرداری تهران ایجاد حکومت و حکمرانی محلی با شهرداری مستقل اما پاسخگو به شهروندان و دولت مرکزی است.

جزئیات حذف دفترچه بیمه سلامت از 70روز دیگر/خدمات ‏بیمه با کارت و شماره ملی

مدیرپروژه نسخه نویسی الکترونیک بیمه سلامت گفت: به تمام استان‌ها اعلام شده است از بهمن ماه باید در یکی از شهرهای استان ‏خود طرح حذف دفترچه بیمه را اجرایی کنند.‏

شهرداری تهران باید از حیطه جنگ قدرت بیرون برود/نظام حکمروایی شهری باید ایجاد شود

نامزد شهرداری تهران گفت: نباید پا را از گلیم فراتر گذاشت و شهرداری را درگیر فضاهای سیاسی کرد. شهرداری تهران را باید از حیطه جنگ قدرت بیرون برد.

ضرورت ارائه دفترچه بیمه به آسیب دیدگان اجتماعی

عضو کمیسیون اجتماعی گفت: نبود بیمه مشخص برای معتادان، هزینه درمانی این افراد را به شدت افزایش داده، این امر جفایی در حق افراد آسیب دیده اجتماعی است که در جامعه ما اتفاق افتاده است.

محمد سالاری: سازمان اوقاف از واگذاری باغات خودداری کند

رئیس کمیسیون شهرسازی و معماری کمیسیون شهرسازی و معماری شورای شهر تهران گفت: سازمان اوقاف و امور خیریه باغات در اختیار خود را به صورت باغ حفظ کند و از واگذاری آن ها برای بارگذاری خودداری کند تا افراد حقیقی و حقوقی درگیر مشکلات نشوند.

درآمدزایی شهرداری از طریق مشارکت با بخش خصوصی آری یا نه؟

یکی از پروژه‌هایی که اوایل هفته گذشته از سوی شهرداری تهران افتتاح شد، کارخانه تبدیل نخاله‌های ساختمانی به مصالح بود. احداث این کارخانه حاصل تلاش و هزینه‌کرد بخش خصوصی بوده و نقش شهرداری تهران هم در اجرای این پروژه اختصاص زمین است. در زمینه تکلیف شهرداری د

در کنار حفظ و صیانت از باغات حق الناس را فراموش نکنیم

رییس کمیسیون شهرسازی شورای شهر گفت: سازمان اوقاف و امور خیریه باغات در اختیار خود را بصورت باغ حفظ کند و از واگذاری آن ها برای بارگذاری خودداری کند تا افراد حقیقی و حقوقی درگیر مشکلات نشوند.

افشانی: فقط 6 نفر از قوم بنده در شهرداری مسئولیت گرفتند

شهردار سابق تهران ضمن تاکید بر اینکه حکم بنده در زمان حضورم در شهرداری تهران به فاصله چند ساعت توسط وزیر کشور صادر شد گفت: در مدت حضورم در شهرداری تهران 27 انتصاب انجام دادم که از این تعداد تنها 6 نفر از قوم بنده بودند.

نیازمند گفتگو درباره ضرورت استانداردسازی کتاب کودک هستیم

تهران - ایرنا- دبیر بیست‌و‌ششمین دوره هفته کتاب در اولین نشست «هم‌اندیشی بررسی ضرورت تدوین مبانی استانداردسازی کتاب کودک» گفت: با برگزاری چنین نشست‌هایی قصد داریم تمامی سازمان‌های مربوط را برای ضرورت یا عدم ضرورت استانداردسازی وارد گفتگو و تعامل کنیم.

کشت پور از کاندیداتوری شهرداری تهران انصراف داد

رسول کشت پور که به عنوان یکی از کاندیداهای شهرداری تهران از سوی اعضای شورای اسلامی شهر تهران با بیشترین آرا و 14 رای به عنوان یکی از کاندیداهای شهرداری تهران انتخاب شده بود، روز گذشته (شنبه) طی نامه‌ای به محسن هاشمی، رییس شورای اسلامی شهر تهران انصراف خو

برای شهرداری تهران سرپرست انتخاب می شود

تهران- ایرنا- عضو شورای شهر تهران گفت: اگر تا 15 آذر حکم شهرداری پیروز حناچی صادر نشود و موضوع بازنشستگی افشانی، به نتیجه نرسد، برای شهرداری سرپرست انتخاب می کنیم.

هیچیک از کاندیداهای شهرداری تهران حذف نمی‌شوند

عضو هیات رئیسه شورای شهر تهران درباره اخباری که از شب گذشته مبنی بر حذف رسول کشت‌پور، یکی از کاندیداهای شهرداری تهران منتشر شده است، گفت: هیچیک از کاندیداهای شهرداری تهران حذف نمی‌شوند.]]>

تایید یا رد دو گزینه شهرداری تهران صحیح نیست

سخنگوی شورای شهر تهران گفت: در حال حاضر تأیید یا رد دو گزینه شهرداری تهران از سوی مراجع ذی‌صلاح صحت ندارد و فردا شهردار تهران انتخاب می‌شود.

افشانی: تا 15 آذر در شهرداری تهران می‌مانم

شهردار تهران با اشاره به اینکه تا زمان صدور حکم شهردار جدید تهران به کار خود ادامه خواهم داد،گفت: بر اساس قانون تا 15 آذر اجازه فعالیت در شهرداری تهران را دارم.