ممنوعیت برگزاری آزمون در مدارس غیردولتی/ضوابط پذیرش اعلام شد

وزیر آموزش‌وپرورش با اشاره به اینکه حذف آزمون از ورودی پایه هفتم به معنی حذف مدارس تیزهوشان نیست، گفت: برگزاری هرگونه آزمون و شبه آزمون در مدارس غیردولتی ممنوع استمطالب مرتبط

دستاوردهای مدارس غیردولتی به نمایش گذاشته می‌شود

رئیس اداره اطلاع رسانی آموزش و پرورش شهر تهران از برگزاری نمایشگاه دستاوردهای مدارس غیردولتی خبر داد.

برگزاری نخستین نمایشگاه دستاوردهای مدارس و مراکز غیردولتی

رئیس اداره اطلاع رسانی و روابط عمومی آموزش و پرورش شهر تهران از برگزاری نخستین نمایشگاه دستاوردهای مراکز مدارس و مراکز غیردولتی و صنایع آموزشی وابسته از ۵ تا ۸ اسفند جاری خبر داد.

خصوصی‌سازی مدارس؛ راهبرد یا راه فرار؟

مدیرکل آموزش و پرورش خراسان رضوی معتقد است در مجموع کارکرد مدارس غیردولتی مثبت و عملکرد مدارس غیردولتی در استان رضایت‌بخش است.

نخستین نمایشگاه دستاوردهای مدارس و مراکز غیردولتی برگزار می شود

رئیس اداره اطلاع رسانی آموزش و پرورش تهران از برگزاری نخستین نمایشگاه دستاوردهای مدارس و مراکز غیردولتی با محوریت «مهارت، یادگیری و خلاقیت» در اسفند ۹۷ خبر داد.

پرونده مدارس غیردولتی با شهریه بالا پیگیری می‌شود

استاندار قزوین گفت: شنیده‌شده برخی از مدارس غیردولتی استان شهریه‌ای بالاتر از حد تعیین‌شده آموزش‌وپرورش دریافت می‌کنند که حتماً باید ضمن بررسی صحت‌وسقم آن نظارت و رسیدگی شود.

اعلام ظرفیت پذیرش دستیار در فلوشیپ پزشکی/ آغاز ثبت نام از ۶ بهمن

ظرفیت آزمون پذیرش دستیار دوره های تکمیلی تخصصی (فلوشیپ) سال ۹۸ اعلام شد و بیش از ۴۰۰ نفر در این دوره ها پذیرفته می شوند.

وزارت علوم سهمیه‌ای در آزمون استخدامی ندارد/ امکانات کامل برگزاری آزمون فراهم است

مدیر مرکز آزمون جهاد دانشگاهی گفت: جهاد دانشگاهی مشکلی برای برگزاری آزمون استخدامی ندارد، امکانات نرم‌افزاری ثبت‌نام و برگزاری آزمون پیش‌بینی شده است.

180هزار دانش آموز خوزستانی در مدارس غیردولتی تحصیل می کنند

اهواز-ایرنا- رئیس اداره مشارکت های مردمی آموزش و پرورش خوزستان گفت: 280 هزار دانش آموز خوزستانی در مدارس هیات امنایی و غیردولتی مشغول به تحصیل هستند.

جزئیات آزمون فلوشیپ پزشکی اعلام شد/ آغاز ثبت نام از بهمن ماه

ثبت نام برای آزمون پذیرش دوره های تکمیلی تخصصی (فلوشیپ) از ۶ بهمن ۹۷ آغاز می شود.

شرایط پذیرش بدون آزمون کاردانی پیوسته دانشگاه آزاد اعلام شد

پذیرش بر اساس سوابق تحصیلی در مقطع کاردانی پیوسته نیمسال دوم ۹۸-۹۷ دانشگاه آزاد اسلامی از روز دوشنبه اول بهمن ماه آغاز می شود

تحصیل دانش آموزان کهگیلویه و بویراحمدی در مدارس غیردولتی از میانگین کشوری بالاتر است

مدیرکل آموزش و پرورش استان کهگیلویه و بویراحمد گفت: سهم دانش آموزان مشغول به تحصیل در مدارس غیردولتی این استان سه درصد از میانگین کشور بالاتر است.

جزئیات برگزاری ششمین آزمون استخدامی دستگاه‌های اجرایی کشور

مدیر مرکز آزمون‌های جهاد دانشگاهی به تشریح جزئیات برگزاری ششمین آزمون فراگیر استخدامی دستگاه‌های اجرایی کشور پرداخت و گفت: متقاضیان از 30 دی تا 9 بهمن به مدت 10 روز فرصت دارند نسبت به ثبت نام در این آزمون اقدام کنند.

برپایی نخستین نمایشگاه دستاوردهای مدارس و مراکز غیردولتی در اسفند امسال

مشاور مدیرکل آموزش و پرورش شهر تهران از برپایی نخستین نمایشگاه دستاوردهای مدارس و مراکز غیردولتی در اسفند ماه امسال خبر داد.

نتایج اولیه آزمون ملی دندانپزشکی اعلام شد

نتایج اولیه دهمین دوره آزمون ملی دانش آموختگان دندانپزشکی خارج از کشور اعلام شد و پذیرفته شدگان برای آزمون عملی باید به مرکز اعلام شده مراجعه کنند.

دانشگاه صنعتی اصفهان دانشجوی ارشد بدون آزمون پذیرش می کند

دانشگاه صنعتی اصفهان برای سال تحصیلی ۹۸-۹۹ دانشجوی کارشناسی ارشد بدون آزمون پذیرش می کند.

بیشترین مساعدت در قانون شوراهای آموزش و پرورش از محل هدایای مردمی است

رئیس سازمان مدارس غیردولتی و مشارکت‌های مردمی گفت: در قانون شوراهای آموزش و پرورش بیشترین مساعدت از محل هدایای مردمی به مدارس و کمک مردم در برگزاری کلاس‌های فوق برنامه است که حضور مؤثر خانواده‌ها را نشان می‌دهد.

کمک‌های داوطلبانه مردمی به مدارس ۳۶ درصد رشد داشته است

رئیس سازمان مدارس و مراکز غیردولتی گفت: کمک‌های داوطلبانه مردمی به مدارس ۳۶ درصد رشد داشته است که نشان‌دهنده اعتماد بیشتر مردم به آموزش و پرورش است.

آغاز ثبت نام بدون کنکور دانشگاه پیام نور از ۲۹ دی

ثبت نام بدون کنکور در دانشگاه پیام نور از ۲۹ دی آغاز می‌شود و اطلاعیه مربوط به نحوه پذیرش و شرایط و ضوابط داوطلبان و نحوه درخواست پذیرش از موسسات و مدارک و سوابق موردنیاز، امروز سه‌شنبه ۲۵ دی ماه ۱۳۹۷ از طریق سایت سازمان سنجش به نشانی www.sanjesh.org منتش

فرصت یک روزه ثبت نام آزمون دستیاری پزشکی اعلام شد

داوطلبان آزمون دستیاری تخصصی پزشکی که موفق به ثبت نام در آزمون نشده اند می توانند شنبه ۶ بهمن ۹۷ در این آزمون ثبت نام کنند.

آغاز پذیرش دوره‌های بدون آزمون در دانشگاه‌آزاد

مهلت ثبت‌نام برای پذیرش براساس سوابق تحصیلی در مقطع کارشناسی پیوسته و کاردانی ناپیوسته نیمسال دوم ۹۸-۹۷ دانشگاه آزاد از ۲۹ دی ماه آغاز می شود.]]>