اعلام شرایط ثبت نام در مدارس غیردولتی برند/ممنوعیت برگزاری آزمون در مدارس غیردولتی

وزیر آموزش وپرورش در جلسه شورای سیاست گذاری مدارس غیردولتی، حذف آزمون از مدارس تیزهوشان رابه معنای حذف این مدارس ندانست و گفت: برگزاری هرگونه آزمون و شبه آن در مدارس غیردولتی ممنوع است.]]>مطالب مرتبط

دانش آموزان مدارس غیردولتی خلخال افزایش یافت

اردبیل - ایرنا - مدیر آموزش و پرورش خلخال از افزایش تعداد دانش آموزان مشغول به تحصیل در مدارس غیردولتی این شهرستان در سال جاری در مقایسه با سال قبل خبر داد.

ممنوعیت برگزاری آزمون‌های آموزشی در مدارس

توزیع کتاب‌های کمک آموزشی در مدارس ممنوع است.

تشکیل گروه ویژه سرکشی به مدارس/ناهمواری جاده‌، علت حادثه اتوبوس راهیان نور تبریز

وزیر آموزش و پرورش از مامورکردن گروهی ویژه برای پیگیری اجرایی نشدن آزمون‌های زائد در مدارس خبر داد و گفت:‌ من این گروه را مامور کرده‌ام که به همه مدارس سرکشی کنند و به‌محض مشاهده چنین مواردی، مدیر مدرسه لغو ابلاغ می‌شود.

گلستان|70 درصد رتبه‌های زیر 100 آزمون سراسری در مدارس تیزهوشان تحصیل کرده‌اند

رئیس مرکز ملی پرورش استعدادهای درخشان گفت: به‌طور میانگین بیش از 70 درصد از رتبه‌های زیر 100 آزمون سراسری کشور از دانش‌آموزان مدارس تیزهوشان هستند.

نگرانی از امنیت یک سوم مدارس/با این اعتبارات 10 سال دیگر مدارس فرسوده حذف می‌شوند

معاون فنی و نظارت سازمان نوسازی مدارس کشور با تاکید بر اینکه یک سوم مدارس کشور همچنان فرسوده و ناایمن هستند، گفت: افزایش هزینه‌ها روند تخریب و نوسازی مدارس فرسوده را دچار مشکل کرده است.

سازمان غیردولتی انگلیس: پرونده خاشقجی نشانگر دورویی عرضه کنندگان سلاح به عربستان است

سخنگوی یک سازمان غیردولتی انگلیس بر این باور است که واکنش منفعلانه دولت‌های غربی به ناپدید شدن خاشقجی روزنامه نگار منتقد سعودی نشانگر دورویی متحدان ریاض است.

گرد و غبار و تعطیلی مدارس و دانشگاه‌ها

مدارس نوبت صبح همه مقاطع تحصیلی آبادان و خرمشهر به علت اوضاع نامساعد جوی تعطیل اعلام شد.

جمع‌آوری مدارس خشتی و گلی تا پایان سال تحصیلی ۹۷

الیگودرز- رئیس سازمان نوسازی مدارس با اشاره به برنامه‌ریزی برای جمع‌آوری مدارس خشتی و گلی تا پایان سال تحصیلی ۹۷، گفت: فرسودگی مدارس در سیستان، تهران و لرستان بالاتر از دیگر استان‌ها است.

آموزش و پرورش به دنبال استانداردسازی مدارس کپری

رئیس سازمان نوسازی، توسعه و تجهیز مدارس کشور گفت: ۳۰ درصد مدارس کشور فرسوده هستند.

۱۸ خوراکی ممنوعه برای بوفه مدارس

معاون هماهنگی، اقتصادی و نظارت بر امور استان‌های سازمان دانش‌آموزی فهرست ۱۸ قلم خوراکی ممنوعه و هفت گروه خوراکی مجاز در بوفه‌های مدارس را اعلام کرد و از راه اندازی سامانه‌ای برای توسعه تعاملات و رصد بوفه مدارس خبر داد.

تعطیلی مدارس در 10 شهرستان خوزستان

مدارس 10شهر خوزستان فردا شنبه تعطیل اعلام شد.

30 درصد مدارس کشور تخریبی هستند/خیرساز بودن بیش از 50 درصد مدارس

رئیس سازمان نوسازی، توسعه و تجهیز مدارس کشور گفت: حدود 70 درصد مدارس کشور مقاوم و 30 درصد آن‌ها تخریبی و فرسوده هستند که باید برای اصلاح آن‌ها اقدام کنیم.

30 درصد مدارس کشور تخریبی هستند/خیرساز بودن بیش از 50 درصد مدارس کشور

رئیس سازمان نوسازی، توسعه و تجهیز مدارس کشور گفت: حدود 70 درصد مدارس کشور مقاوم و 30 درصد آن‌ها تخریبی و فرسوده هستند که باید برای اصلاح آن‌ها اقدام کنیم.

مدارس فرسوده حذف شدنی نیست; کلاس‌های تخریبی جان می‌گیرد

عضو کمیسیون آموزش و تحقیقات مجلس با اشاره به این که با اعتبارات قطره‌چکانی مدارس فرسوده حذف نخواهند شد، گفت: دانش‌آموزان در دست مدارس امانت هستند و باید محیط امنی را برای تحصیل آنها فراهم کرد.

محرومیت مدارس عشایری ایذه از امکانات اولیه؛ وعده استاندار خوزستان محقق نشد

کمبود فضا، فرسودگی و نبود سامانه سرمایشی از مهمترین چالش مدارس عشایری ایذه می باشد که موجب شده روند آموزش با کیفیت در این مدارس با مشکل مواجه شود.

نهادها و موسسات غیردولتی ملزم به ارائه صورت های مالی می شوند

تهران-ایرنا- عضو کمیسیون اقتصادی مجلس شورای اسلامی گفت: طرحی با عنوان شفافیت صورت های مالی در کمیسیون حمایت از تولید ملی تصویب شده که در صورت تایید در صحن علنی مجلس، نهادها و موسسات غیردولتی ملزم به ارائه صورت های مالی می شوند.

در جستجوی مدارس امن

تهران- ایرناپلاس- رخداد حوادث تلخ اخیر در مدارس کشور بار دیگر لزوم توجه به موضوع مدارس امن و ایمن را در کشور بیش از پیش نشان می‌دهد، موضوع مهمی که به نظر می‌رسد تا زمانی که آموزش و پرورش به اولویت اصلی در برنامه‌ریزی‌های کشور تبدیل نشود، میسر نخواهد شد.

بیش از ۲۲ میلیون یمنی در شرایط بحرانی به سر می‌برند

سازمان ملل متحد روز جمعه اعلام کرد که بیش از ۲۲ میلیون یمنی در شرایط بحرانی به سر می برند و این کشور شاهد بدترین فاجعه انسانی بر روی زمین است.

30 درصد مدارس کشور نیازمند بازسازی

محمد جمال زاده در آیین تودیع ومعارفه مدیرکل نوسازی مدارس استان اصفهان : 30 درصد مدارس کشور نیازمند بازسازی وایمن سازی  است.

موسسه سرویس مدارس هندیجان لغو همکاری شد

اهواز - ایرنا - مدیر آموزش و پرورش هندیجان گفت: موسسه ای که در این شهرستان سرویس مدارس ارائه می داد به دلیل عدم رضایت مسئولان، دهیاران، اولیا و مدیران مدارس با رای قاطع سه عضو کارگروه ماده 18 لغو همکاری شد.