اعلام شرایط ثبت نام در مدارس غیردولتی برند/ممنوعیت برگزاری آزمون در مدارس غیردولتی

وزیر آموزش وپرورش در جلسه شورای سیاست گذاری مدارس غیردولتی، حذف آزمون از مدارس تیزهوشان رابه معنای حذف این مدارس ندانست و گفت: برگزاری هرگونه آزمون و شبه آن در مدارس غیردولتی ممنوع است.]]>مطالب مرتبط

خصوصی‌سازی مدارس؛ راهبرد یا راه فرار؟

مدیرکل آموزش و پرورش خراسان رضوی معتقد است در مجموع کارکرد مدارس غیردولتی مثبت و عملکرد مدارس غیردولتی در استان رضایت‌بخش است.

دستاوردهای مدارس غیردولتی به نمایش گذاشته می‌شود

رئیس اداره اطلاع رسانی آموزش و پرورش شهر تهران از برگزاری نمایشگاه دستاوردهای مدارس غیردولتی خبر داد.

برگزاری نخستین نمایشگاه دستاوردهای مدارس و مراکز غیردولتی

رئیس اداره اطلاع رسانی و روابط عمومی آموزش و پرورش شهر تهران از برگزاری نخستین نمایشگاه دستاوردهای مراکز مدارس و مراکز غیردولتی و صنایع آموزشی وابسته از ۵ تا ۸ اسفند جاری خبر داد.

نخستین نمایشگاه دستاوردهای مدارس و مراکز غیردولتی برگزار می شود

رئیس اداره اطلاع رسانی آموزش و پرورش تهران از برگزاری نخستین نمایشگاه دستاوردهای مدارس و مراکز غیردولتی با محوریت «مهارت، یادگیری و خلاقیت» در اسفند ۹۷ خبر داد.

پرونده مدارس غیردولتی با شهریه بالا پیگیری می‌شود

استاندار قزوین گفت: شنیده‌شده برخی از مدارس غیردولتی استان شهریه‌ای بالاتر از حد تعیین‌شده آموزش‌وپرورش دریافت می‌کنند که حتماً باید ضمن بررسی صحت‌وسقم آن نظارت و رسیدگی شود.

180هزار دانش آموز خوزستانی در مدارس غیردولتی تحصیل می کنند

اهواز-ایرنا- رئیس اداره مشارکت های مردمی آموزش و پرورش خوزستان گفت: 280 هزار دانش آموز خوزستانی در مدارس هیات امنایی و غیردولتی مشغول به تحصیل هستند.

تحصیل دانش آموزان کهگیلویه و بویراحمدی در مدارس غیردولتی از میانگین کشوری بالاتر است

مدیرکل آموزش و پرورش استان کهگیلویه و بویراحمد گفت: سهم دانش آموزان مشغول به تحصیل در مدارس غیردولتی این استان سه درصد از میانگین کشور بالاتر است.

برپایی نخستین نمایشگاه دستاوردهای مدارس و مراکز غیردولتی در اسفند امسال

مشاور مدیرکل آموزش و پرورش شهر تهران از برپایی نخستین نمایشگاه دستاوردهای مدارس و مراکز غیردولتی در اسفند ماه امسال خبر داد.

کمک‌های داوطلبانه مردمی به مدارس ۳۶ درصد رشد داشته است

رئیس سازمان مدارس و مراکز غیردولتی گفت: کمک‌های داوطلبانه مردمی به مدارس ۳۶ درصد رشد داشته است که نشان‌دهنده اعتماد بیشتر مردم به آموزش و پرورش است.

بیشترین مساعدت در قانون شوراهای آموزش و پرورش از محل هدایای مردمی است

رئیس سازمان مدارس غیردولتی و مشارکت‌های مردمی گفت: در قانون شوراهای آموزش و پرورش بیشترین مساعدت از محل هدایای مردمی به مدارس و کمک مردم در برگزاری کلاس‌های فوق برنامه است که حضور مؤثر خانواده‌ها را نشان می‌دهد.

بیشترین کمک ها به آموزش و پرورش تهران توسط مردم است

تهران-ایرنا- معاون وزیر آموزش و پرورش و رئیس سازمان مدارس و مراکز غیردولتی و توسعه مشارکت‌های مردمی گفت: بیشترین مساعدت به آموزش و پرورش ، کمک های مردم به مدارس بوده است.

تعلیم و تربیت رسالتی چند بعدی است

رییس سازمان مدارس غیردولتی با اشاره به اینکه آموزش و پرورش پلی بین مدرسه و دنیای آینده است، گفت: هیچ توسعه‌ای با توسعه منابع انسانی قابل مقایسه نیست.

ارزیابی مدارس در حوزه «نماز»

وزیر آموزش‌ و پرورش گفت: با تغییر ساختارها تلاش کردیم موانع فرا روی اقامه نماز در مدارس را رفع و برای برگزاری بیش‌ازپیش نماز در مدارس و نشر فرهنگ نماز گام برداریم.

چرا هنوز آب و برق مدارس رایگان نشده است؟

براساس دستورالعمل نحوه تعیین الگوی مصرف آب، برق و گاز طبیعی مدارس در قانون بودجه سال ۱۳۹۷ کشور، تنها برخی مدارس از پرداخت هزینه‌ها معاف هستند و باید سازمان نوسازی، توسعه و تجهیز مدارس وزارت آموزش و پرورش، لیست این مدارس را ارائه می‌کرد که تاکنون این اتفاق

ایجاد شهرک صنعتی غیردولتی در کشت و صنعت مغان

استاندار اردبیل گفت: شهرک صنعتی غیردولتی صنایع تبدیلی کشاورزی توسط شرکت کشت و صنعت مغان تأسیس می‌شود.

مدارس چند شهر خوزستان تعطیل شد

اهواز – مدارس چند شهر استان خوزستان به علت شرایط بد جوی تعطیل اعلام شد.

آموزش و پرورش از محل شهرهای جدید 2900 مدرسه طلب دارد

رئیس سازمان مدارس و مراکز غیردولتی در جلسه شورای آموزش‌ و پرورش شهر تهران گفت: این وزارتخانه، ۲۹۰۰ فضای آموزشی از محل شهرهای جدید طلب دارد.

برگزاری هفته سرود و نمایش در مدارس

معاون پرورشی و فرهنگی وزیر آموزش و پرورش از برگزاری هفته سرود و نمایش در مدارس و ارسال شیوه نامه اجرایی آن به استان ها خبر داد.

عدم آشنایی مدیران با ظرفیت شورا‌های آموزش و پرورش

معاون وزیر و رئیس سازمان مدارس و مراکز غیردولتی و توسعه مشارکت‌های مردمی وزارت آموزش و پرورش گفت: آشنانبودن مدیران آموزش و پرورش با ظرفیت و قانون شورا‌های آموزش و پرورش یکی از چالش‌هاست.]]>

1700میلیاردتومان ازمحل قانون شوراهای آموزش و پرورش دریافت شد

تهران - ایرنا - رئیس سازمان مراکز و مدارس غیردولتی وزارت آموزش و پرورش گفت: سال گذشته 1700 میلیارد تومان از محل اجرای قانون شوراهای آموزش و پرورش کمک های نقدی و غیر نقدی دریافت شد.