اعلام شرایط ثبت نام در مدارس غیردولتی برند/ممنوعیت برگزاری آزمون در مدارس غیردولتی

وزیر آموزش وپرورش در جلسه شورای سیاست گذاری مدارس غیردولتی، حذف آزمون از مدارس تیزهوشان رابه معنای حذف این مدارس ندانست و گفت: برگزاری هرگونه آزمون و شبه آن در مدارس غیردولتی ممنوع است.]]>مطالب مرتبط

جزئیات دوره‌ بدو خدمت معلمان مدارس غیردولتی

مدیرکل مدارس و مراکز غیردولتی به تشریح جزئیات دوره‌ بدو خدمت معلمان مدارس غیردولتی پرداخت و گفت: از هفته آینده برای معلمان مدارس مناطق محروم، دوره‌های رایگان برگزار می‌شود.

13درصد دانش آموزان گیلان در مدارس غیردولتی تحصیل می کنند

رشت- ایرنا - رئیس اداره مدارس غیردولتی و مشارکت های مردمی آموزش و پرورش گیلان از تحصیل 13 درصد دانش آموزان استان در مدارس غیردولتی خبر داد.

دریافت ۱۴۰ گزارش مردمی از تخلفات مدارس غیردولتی / احراز تخلف ۳۱ مدرسه

شهریه مدارس غیردولتی از جمله موضوعات و چالش‌های خانواده‌ها در فصل ثبت نام مدارس است و اغلب آنها از دریافت شهریه‌های بالا و غیرمتعارف گلایه دارند.

نظارت بر مدارس غیردولتی از بخشنامه تا اجرا

بعد از ماجرای مدرسه معین وزیر آموزش و پرورش قول نظارت بیشتر بر مدارس غیردولتی را داد.

چهار مدرسه و مرکز آموزشی غیردولتی تهران منحل شد

تهران - ایرنا - رئیس اداره مدارس غیردولتی و مشارکت های مردمی آموزش و پرورش شهر تهران با اشاره به 2 هزار و 700 بازدید در خصوص ثبت نام و کنترل شهریه گفت: در این روند، چهار مدرسه و مرکز آموزشی غیردولتی به دلیل تخلف در ثبت نام منحل شد.

چهار مدرسه و مرکز آموزشی غیردولتی تهران منحل شدند

تهران-ایرنا-رئیس اداره مشارکت های مردمی و مدارس و مراکز غیردولتی آموزش و پرورش شهر تهران با اشاره به 2هزار و 700 بازدید در خصوص ثبت نام و کنترل شهریه گفت: در این روند، چهار مدرسه و مرکز آموزشی غیردولتی به دلیل تخلف در ثبت نام منحل شدند.

آغاز ثبت‌نام آزمون استخدامی وزارت نیرو از فردا/ جذب 1500 نفر در شرکت‌های غیردولتی آب و برق

معاون تحقیقات و منابع انسانی وزارت نیرو گفت: ثبت نام آزمون استخدامی وزارت نیرو از فردا یکشنبه، 21 مردادماه توسط سازمان سنجش آغاز خواهد شد و در این دوره بیش از هزار و 500 نفر در شرکت‌های غیردولتی آب و برق جذب می‌شوند.

برگزاری آزمون استاندارددوم وحذف ملاک های غیرعلمی برای پذیرش سمپاد

با توجه به نگرانی ها از غیراستاندارد بودن «آزمون ریون»برای پذیرش دانش آموزان در متوسطه اول مدارس سمپاد، شبکه کانون های تفکر ایران پیشنهاد برگزاری آزمون استاندارد باهدف غربالگری ثانویه راداد.

برگزاری مسابقات آمادگی تیم‌های زیر ۱۲ سال مدارس فوتبال جزیره کیش

تیم‌های زیر ۱۲ سال مدارس فوتبال کیش برای اعزام به فستیوال کشوری به مصاف هم می‌روند.

آماده سازی فرم مدارس آبادان آغاز شد.

با هدف نظم دهی و یکسان سازی در مدارس 32 کارگاه برای دوخت لباس دانش آموزی مدارس، شروع به کار کردند.

سهم نهادهای عمومی غیردولتی از منابع صندوق توسعه ملی به پایان رسید

یک مقام مسئول با اشاره به سهم۸۰درصدی بخش خصوصی از صندوق توسعه ملی، گفت: نهادهای عمومی غیردولتی ازهمه سهم خود درصندوق استفاده کرده اند.

دفترچه راهنمای ثبت نام آزمون استخدامی آب، برق و فاضلاب منتشر شد

دفترچه راهنمای ثبت نام آزمون استخدامی شركت‌های وابسته (غیردولتی) بر روی سایت سازمان سنجش قرار گرفت.

ساخت مدرسه سبز در تهران/ استقرار مدیریت سبز در تعدادی از مدارس پایتخت

مدیرکل نوسازی مدارس استان تهران با بیان اینکه در آموزش و پرورش، تولی‌گری ساخت مدارس سبز به سازمان نوسازی مدارس سپرده شده است، گفت: قصد داریم در تهران ابتدا یک مدرسه را بر مبنای اصول مدیریت سبز طراحی کرده و بسازیم.

روزهای "ناخوش" مدارس

سرزندگی و شادی در مدارس کمرنگ شده است این همان نقطه‌ای است که مسئولان آموزش‌‌وپرورش و خانواده‌ها نسبت به آن هم نظر هستند در حقیقت اوضاع فعلی مدارس دولتی مهمترین عامل شاد نبودن دانش‌آموزان است.

طرح خرید خدمت آموزشی آسیب‌شناسی شد

با حضور مدیران کل مدارس غیردولتی، فنی وحرفه‌ای، دفتر ابتدایی و معاونین و نمایندگان مرکز نیروی انسانی، دفتر کاردانش، دفتر متوسطه اول و دوم و دفتر بودجه، طرح خرید خدمت آموزشی، آسیب‌شناسی شد.

فرمانداراسفراین: خانه سمن ها تشکیل شود

بجنورد- ایرنا- فرماندار اسفراین با بیان اینکه حضورو فعالیت بیش ازپنج تشکل غیردولتی درهرشهرستان نیازمند خانه تشکل هاست گفت : هم اکنون 10تشکل غیردولتی دراسفراین فعالیت دارد و این شهرستان نیازمند راه اندازی خانه تشکل های مردم نهاد است.

16 کلاس نوساز در مدارس اردکان تجهیز می شود

یزد - ایرنا - نماینده مردم اردکان در مجلس شورای اسلامی گفت: تجهیزات مورد نیاز 16 کلاس نوساز در مدارس این شهرستان توسط اداره کل نوسازی مدارس استان تامین شده است.

راهکار رفع نابسمانی برای پذیرش دانش‌آموزان در مدارس سمپاد و نمونه‌دولتی

شبکه کانون‌های تفکر ایران با انتشار گزارشی با عنوان «راهکار رفع نابسامانی‌ها در شیوه‌ پذیرش مدارس متوسطه اول استعدادهای درخشان و نمونه‌دولتی»، پیشنهاد داد که آزمون استاندارد دیگری با هدف «غربالگری ثانویه» برگزار شود.

همکاری نکردن نوسازی مدارس برای جذب سرانه آموزشی مدارس اروند

خرمشهر - مدیر آموزش سازمان منطقه آزاد اروند گفت: به رغم فراهم بودن شرایط تخصیص سرانه آموزشی مدارس منطقه آزاد اروند، به دلیل عدم همکاری سازمان نوسازی این اعتبار به صورت کامل تخصیص نیافته است.

آغاز ثبت‌نام آزمون استخدامی وزارت نیرو

معاون تحقیقات و منابع انسانی وزارت نیرو گفت: سازمان سنجش ثبت نام آزمون استخدامی وزارت نیرو را از فردا، ۲۱ مرداد آغاز خواهد کرد و در این دوره بیش از هزار و ۵۰۰ نفر در شرکت‌های غیردولتی آب و برق جذب می‌شوند.