اعلام شرایط ثبت نام در مدارس غیردولتی برند/ممنوعیت برگزاری آزمون در مدارس غیردولتی

وزیر آموزش وپرورش در جلسه شورای سیاست گذاری مدارس غیردولتی، حذف آزمون از مدارس تیزهوشان رابه معنای حذف این مدارس ندانست و گفت: برگزاری هرگونه آزمون و شبه آن در مدارس غیردولتی ممنوع است.]]>مطالب مرتبط

اعلام نرخ «شهریه» مدارس غیردولتی تا پایان اردیبهشت /شرایط اخذ پیش‌ثبت‌نام

رئیس سازمان مدارس و مراکز غیردولتی وزارت آموزش و پرورش گفت: حداکثر تا سه‌شنبه آینده جلسه شورای سیاستگذاری برگزار و شهریه در آن بررسی می‌شود و به صورت سراسری نرخ شهریه را تا قبل از خردادماه اعلام می‌کنیم.

استقرار ناظر مقیم تا پایان فصل ثبت نام برای مدارس غیردولتی

رئیس سازمان مدارس غیردولتی متخلف گفت: ناظر مقیم در مدارس غیردولتی که شهریه اضافه از خانواده‌ها دریافت می‌کنند, تا پایان فصل ثبت نام مستقر می‌شود.

اعلام شهریه مدارس غیردولتی تا اوایل خردادماه/ ثبت ۲ مورد تخلف پیش‌ثبت‌نام در مدارس غیردولتی

معاون وزیر آموزش و پرورش تصریح کرد: هم اکنون شهریه استانها تعیین شده است و در مرحله آخر هستیم و امیدواریم تا پایان سه شنبه هفته آینده تمام شود و حداکثر اویل خرداد ماه شهریه مدارس غیر دولتی اعلام شود.

مدارس غیردولتی از پرداخت بخشی از حق بیمه معلمان معاف شدند

شیراز- ایرنا - معاون وزیر آموزش و پرورش گفت: با مصوبه هیات دولت، صندوق حمایت از مدارس غیردولتی امسال برای نخستین بار پرداخت بخشی از حق بیمه معلمان مدارس غیردولتی را تقبل کرده است.

مدارس غیردولتی از پرداخت بخشی از حق بیمه معلمان معاف شدند

شیراز- ایرنا - معاون وزیر آموزش و پرورش گفت: با مصوبه هیات دولت، صندوق حمایت از مدارس غیردولتی امسال برای نخستین بار پرداخت بخشی از حق بیمه معلمان مدارس غیردولتی را تقبل کرده است.

معافیت مدارس غیردولتی از پرداخت مالیات

معاون وزیر آموزش‌وپرورش گفت: مدارس غیردولتی به‌غیراز مالیات تکلیفی از پرداخت تمام انواع مالیات‌ها معاف هستند.

شهریه مدارس غیردولتی اول خرداد اعلام می شود

تهران-ایرنا-رئیس سازمان مدارس و مراکز غیر دولتی گفت: جزئیات و الگوی تعیین شهریه مدارس غیر دولتی اول خرداد ماه به تمامی مدارس اعلام می شود.

موانع فراروی موسسان مدارس غیردولتی برداشته شود

شیراز- ایرنا- معاون وزیر آموزش و پرورش و رئیس سازمان مدارس و مراکز غیردولتی و مشارکت‌های مردمی وزارت آموزش و پرورش گفت: موانع و مشکلات موجود در مسیر فعالیت موسسان مدارس غیر دولتی باید از میان برداشته شود، به گونه‌ای که تنها دغدغه آنها ارتقای کیفیت آموزشی

اردبیل| شهریه مدارس متناسب با امکانات موجود تعیین می‌شود

مسئول سامانه شهریه مدارس غیردولتی وزارت آموزش و پرورش گفت:  شهریه هر یک از مدارس غیردولتی در سطح کشور با توجه به امکانات موجود در هر مدرسه تعیین می‌شود.

رقابت 17 هزار معلم در آزمون اعزام به مدارس خارج از کشور

رئیس مرکز امور بین الملل و مدارس خارج از کشور با اشاره به برگزاری آزمون اعزام فرهنگیان به مدارس خارج از کشور گفت:اسامی پذیرفته‌شدگان آزمون کتبی به میزان سه برابر تعداد نیاز در هر رشته شغلی تا 10 خرداد 97 اعلام خواهد شد.

زمان برگزاری «آزمون» پایه دهم مدارس نمونه دولتی و سمپاد اعلام شد

رئیس مرکز سنجش وزارت آموزش و پرورش جزئیات برگزاری آزمون ورودی مدارس دوره دوم متوسطه سمپاد و نمونه دولتی را اعلام کرد.

اعلام جزئیات برگزاری آزمون ورودی مدارس سمپاد و نمونه دولتی

رئیس مرکز سنجش وزارت آموزش و پرورش جزئیات برگزاری آزمون ورودی مدارس سمپاد و نمونه دولتی را اعلام کرد.

زمان برگزاری آزمون انتخاب و انتصاب مدیران مدارس اعلام شد

مدیرکل متوسطه اول و رئیس کمیته فرایند انتخاب و انتصاب مدیران مدارس، جزییاتی از روند اجرای پروژه انتخاب و انتصاب مدیران مدارس را تشریح کرد.

برگزاری آزمون اعزام فرهنگیان به مدارس ایرانی خارج از کشور

رئیس مرکز امور بین الملل و مدارس خارج از کشور گفت: آزمون اعزام فرهنگیان به مدارس جمهوری اسلامی ایران در خارج از کشور، امروز جمعه ۲۱ اردیبهشت ماه در ۶۷ حوزه امتحانی سراسر کشور برگزار شد.

برگزاری آزمون اعزام فرهنگیان به مدارس ایران در خارج از کشور

قائم مقام وزیر آموزش و پرورش و رئیس مرکز امور بین الملل و مدارس خارج از کشور گفت: آزمون اعزام فرهنگیان به مدارس جمهوری اسلامی ایران در خارج از کشور، امروز جمعه 21 اردیبهشت ماه در 67 حوزه امتحانی سراسر کشور برگزار شد.

۳۰ خرداد برگزاری آزمون انتخاب و انتصاب مدیران مدارس به‌صورت حضوری و الکترونیکی

مدیرکل متوسطه اول و رئیس کمیته فرایند انتخاب و انتصاب مدیران مدارس، جزییاتی از روند اجرای پروژه انتخاب و انتصاب مدیران مدارس را تشریح کرد.

آزمون ورودی پایه دهم مدارس سمپاد 11 خرداد برگزار می‌شود

تهران-ایرنا-رئیس مرکز سنجش وزارت آموزش و پرورش در خصوص جزئیات برگزاری آزمون ورودی مدارس دوره دوم متوسطه سمپاد و نمونه دولتی گفت: آزمون ورودی دانش آموزان پایه دهم برای سال تحصیلی 97-98، یازدهم خرداد برگزار می‌شود.

آزمون ورودی پایه هفتم مدارس سمپاد چهارگزینه‌ای نیست/طراحی یک شیوه جدید آزمونی

دبیرکل شورای عالی آموزش و پرورش با بیان اینکه از نظر ما بساط برگزاری آزمون‌ها در دوره ابتدایی جمع شده است گفت: امسال آزمون ورودی مدارس سمپاد و نمونه دولتی در پایه هفتم، به صورت تستی چهارجوابی که موجب اضطراب می‌شد، برگزار نمی‌شود؛ اگر هم آزمونی برای جذب با

لغو آزمون های چند گزینه ای در مدارس کشور

آزمون های چند گزینه ای برای ورود دانش آموزان به مدارس تیزهوشان امسال برگزار نخواهد شد.

لغو آزمون‌های چند گزینه‌ای در مدارس کشور

معاون وزیر آموزش و پرورش: آزمون‌های چند گزینه‌ای برای ورود دانش آموزان به مدارس تیزهوشان امسال برگزار نخواهد شد.