رایزنی نوری مالکی با عمار حکیم بر سر انتخابات پارلمانی عراق

معاون رئیس جمهوری عراق و رئیس جریان حکمت ملی این کشور برای بررسی مسائل مرتبط با انتخابات پارلمانی این کشور با یکدیگر دیدار کردند.مطالب مرتبط

درخواست عمار حکیم از کشورهای همسایه برای حمایت از امنیت و ثبات عراق

عمار حکیم رئیس جریان ملی الحکمه عراق خواستار حمایت کشورهای همسایه از عراق و امنیت و ثبات این کشور شد.

حکیم به دیدار بارزانی رفت

سید عمار حکیم در راس هیأتی از ائتلاف اصلاح و سازندگی به کردستان عراق سفر کرد.

حکیم: عراق نمونه ای کامل از گردش مسالمت آمیز قدرت است

بغداد - ایرنا - «سید عمار حکیم» رهبر جریان حکمت ملی عراق در راس هیاتی بلندپایه از ائتلاف اصلاح و سازندگی با سفر به کردستان عراق با مسعود بارزانی و شماری از اعضای حزب دموکرات کردستان دیدار و گفتگو کرد.

رایزنی کشورهای غربی برای تعویق زمان برگزاری انتخابات پارلمانی افغانستان

در حالی که کمتر از 10 روز به زمان برگزاری انتخابات پارلمانی افغانستان باقی مانده برخی از رسانه‌ها از احتمال تعویق در زمان برگزاری انتخابات پارلمانی این کشور خبر می‌دهند.

حکیم: امنیت منطقه به امنیت عراق پیوند خورده است

بغداد - ایرنا - سید 'عمار حکیم' رهبر جریان حکمت ملی عراق گفت: رهبر جریان حکمت ملی عراق حمایت از عراق در مرحله پساداعش را امری مهم دانست و خاطرنشان کرد که امنیت منطقه به طور خاص با امنیت عراق پیوند خورده است.

دیدار وزیر امور خارجه ترکیه با «سید عمار حکیم»

وزیر امور خارجه ترکیه در سفر امروز خود به عراق با رهبر جریان ملی حکمت این کشور دیدار و در مورد همکاری‌های مشترک بین دو کشور رایزنی کرد.

حکیم: با خشونت علیه زنان و افراط گرایی باید مقابله کرد

بغداد – ایرنا - سید'عمار حکیم' رهبر جریان حکمت ملی عراق گفت: مقابله با انواع خشونت در خانواده، اجتماع و افراط گرایی فکری یک دستور مهم در فرهنگ اسلامی است.

بازشماری دستی آراء انتخابات پارلمانی منطقه کردستان عراق

اتحادیه میهنی کردستان عراق با اشاره به میزان زیاد اعتراض احزاب منطقه کردستان به نتایج اولیه انتخابات پارلمانی این منطقه، از بازشماری دستی آراء این انتخابات، خبر داد.

حزب «گوران» نیز به مخالفان نتایج انتخابات منطقه کردستان عراق پیوست

بعد از اعلام مخالفت حزب اتحادیه میهنی کردستان عراق با نتایج انتخابات پارلمانی اخیر این منطقه، حزب گوران نیز اعلام کرد که در انتخابات تقلب شده است و نتایج آن را قبول ندارد.

انتشار اسامی کمیسیون‌های پارلمانی عراق

یک منبع پارلمانی عراق امروز -شنبه- نام کمیسیون‌های پارلمانی که کمیته مأمور اصلاح ساختار داخلی مجلس نمایندگان ارائه کرده است را منتشر کرد. ]]>

همه‌چیز درباره انتخابات پارلمانی افغانستان

انتخابات پارلمانی افغانستان شنبه آتی، بیست و هشت مهر ماه (۲۰ اکتبر) برگزار خواهد شد. پارلمان کنونی افغانستان در سال ۲۰۱۰ انتخاب شده بود و دوره کاری آن در ۲۲ ژوئن ۲۰۱۵ به اتمام رسید اما به علت ناامنی و ایجاد اصلاحات در نظام انتخاباتی، انتخابات به تعویق افت

هشدار مجدد طالبان در آستانه انتخابات پارلمانی افغانستان

در حالیکه تنها دو روز به برگزاری انتخابات پارلمانی افغانستان باقی مانده است گروه طالبان بار دیگر در بیانیه از علما و بزرگان قومی و مردم این کشور خواسته است که در روند انتخابات شرکت نکنند.

تاکید دوباره نوری مالکی بر مخالفت با تحریم ها علیه ایران

مخالفت مجدد نوری مالکی با تحریم‌های آمریکا علیه ایران

رئیس ائتلاف دولت قانون عراق در دیدار با یک مسئول آمریکایی بار دیگر تحریم های آمریکا علیه ایران را محکوم کرد.

ثبت‌نام بیش از ۵۲ هزار ناظر در انتخابات پارلمانی افغانستان

کمیسیون انتخابات افغانستان اعلام کرد، تاکنون ۵۳ نهاد برای نظارت بر انتخابات پارلمانی این کشور از این کمیسیون اعتبارنامه گرفته‌اند که شمار ناظران آن‌ها به بیش از ۵۲ هزار تن می‌رسد.

حذف شماری از نامزدان انتخاباتی در آستانه انتخابات پارلمانی افغانستان

کمیسیون شکایات انتخابات افغانستان در حالی از حذف 7 نفر از نامزدان انتخاباتی خبر داده است که دو روز به زمان برگزاری انتخابات پارلمانی این کشور باقی مانده است.

برگزاری انتخابات پارلمانی در لوکزامبورگ

لوکزامبورگ امروز، یکشنبه انتخابات پارلمانی خود را آغاز کرده و نظرسنجی‌ها نشان می‌دهند که حزب راست میانه نخستین دوره اپوزیسیونی خود را از زمان جنگ جهانی دوم تجربه خواهد کرد.

بحرین|درخواست علما از مردم برای تحریم انتخابات پارلمانی و شورای شهر

علمای بحرین با صدور بیانیه‌ای از شهروندان این کشور خواستند که در انتخابات صوری پارلمانی و شورای شهر که رژیم آل خلیفه قصد برگزاری آن را دارد شرکت نکنند.

نامزد مطرح انتخابات پارلمانی افغانستان در انفجار کشته شد

مقام‌های محلی ولایت هلمند در جنوب افغانستان وقوع یک انفجار را در دفتر مبارزات انتخاباتی یکی از نامزدان انتخابات پارلمانی این ولایت تایید کردند.

انتخابات پارلمانی قندهار در پی ترور «ژنرال رازق» به تعویق افتاد

پس از ترور ژنرال عبدالرازق فرمانده قدرتمند جنوب افغانستان، ریاست جمهوری این کشور اعلام کرد که انتخابات پارلمانی قندهار با یک هفته تاخیر برگزار خواهد شد.