آلودگی هوای پلدختر به ۷۰ برابر حد مجاز رسید

پلدختر- فرماندار پلدختر میزان آلودگی هوای این شهرستان را ۷۰ برابر حد مجاز اعلام کرد.مطالب مرتبط

میزان گرد و خاک معلق در هوای آبادان به ۶ برابر حد مجاز رسید

آبادان – رئیس اداره حفاظت محیط زیست شهرستان آبادان میزان گرد و خاک معلق در هوای آبادان را شش برابر حد مجاز اعلام کرد.

گرد و غبار در بندر امام به بیش از 40 برابر حدمجاز رسید

اهواز - ایرنا - در پی وقوع گرد و خاک شدید در برخی شهرهای خوزستان، میزان آلودگی در بندر امام به بیش از 40 برابر حد مجاز رسید.

غلظت گرد و غبار در شوشتر به 42 برابر حد مجاز رسید

اهواز - ایرنا – با توجه به افزایش وزش باد از عصر یکشنبه در خوزستان غلظت گرد و غبار در اغلب شهرهای استان افزایش یافت به طوری که این شاخص در شهرستان شوشتر به 42 برابر حد مجاز رسید.

ایستگاه سنجش آلودگی هوای سردشت به سیستم جامع کشور متصل شد

مهاباد- ایرنا- رییس اداره حفاظت محیط زیست سردشت گفت: ایستگاه سنجش آلودگی هوای این شهرستان برای بررسی میزان آلایندگی ها به سیستم جامع پایش کیفی هوای کشور متصل شد.

کاهش آلودگی هوای اراک با تمرکززدایی از هسته مرکزی شهر ممکن می شود

اراک- جانشین رئیس پلیس راهنمایی و رانندگی فرماندهی انتظامی استان مرکزی گفت: کاهش آلودگی هوای اراک با تمرکززدایی حمل و نقل و تردد از هسته مرکزی شهر ممکن می شود.

مطالعات سیاهه برای بررسی علت آلودگی هوای تهران/سهم خودروها ۷۰درصد

تهران- مطالعات سیاهه برای بررسی علت آلودگی هوای تهران در حالی در دستور کار قرار گرفت، که در مطالعات سال ۹۲ سهم آلایندگی خودروها ۷۰ درصد اعلام شده بود.

غلظت گرد و غبار در ماهشهر به 22 برابر حدمجاز رسید

بندرماهشهر- ایرنا- گرد و غبار با غلظت بیش از 22 برابر حد مجاز بنادر ماهشهر و امام خمینی را فرا گرفت و مدارس نوبت عصر شهرستان ماهشهر را تعطیل کرد.

غلظت گرد و غبار در ماهشهر به 22 برابر حدمجاز رسید

آبادان - ایرنا- گرد و غبار با غلظت بیش از 22 برابر حد مجاز بنادر ماهشهر و امام خمینی(ره) را در جنوب خوزستان فرا گرفت و مدارس نوبت عصر شهرستان ماهشهر را تعطیل کرد.

گرد و خاک حاصل از تندباد تا ۶ برابر حد مجاز در آبادان

آبادان - رئیس اداره حفاظت محیط زیست آبادان گفت: گرد و خاک حاصل از تندباد در آبادان به ۶ برابر حد استاندارد رسید.

ملت انقلابی ایران از تهدیدات دشمن هراسی ندارد و عقب‌نشینی نمی‌کند

پلدختر- امام‌جمعه پلدختر گفت: ملت انقلابی ایران اسلامی از تهدیدات دشمن نمی‌ترسند و در برابر نقشه‌های آنان عقب‌نشینی نمی‌کنند.

انتشار گردوغبار 2 برابر حد استاندارد هوای پاک

گردوغبار بیش از دو برابر حد استاندارد هوای پاک آسمان آبادان و خرمشهر را فراگرفت.

تلاش‌مان بر این است که امسال مشکلات آلودگی هوای تهران کمتر شود

معاون عمران و توسعه امور شهری و روستایی گفت: نمی‌توان این قول را داد که مشکلات سال گذشته درخصوص آلودگی هوا را امسال نداشته باشیم اما تلاش‌مان بر این است که مشکلات کمتر شود.

تلاش‌مان بر این است که امسال مشکلات آلودگی هوای تهران کمتر شود

معاون عمران و توسعه امور شهری و روستایی تاکید کرد: نمی‌توان این قول را داد که مشکلات سال گذشته درخصوص آلودگی هوا را امسال نداشته باشیم اما تلاش‌مان بر این است که مشکلات کمتر شود.]]>

جاده پلدختر - اندیمشک بازگشایی شد

خرم آباد- ایرنا - فرمانده انتظامی پلدختر گفت: جاده پلدختر - اندیمشک که صبح روز یکشنبه بر اثر واژگون شدن یکدستگاه نفت کش مسدود شده بود، ساعت 12 و 15 دقیقه بازگشایی شد.

شکست دولت انگلیس در حل بحران آلودگی هوا

نماینده سازمان ملل متحد در حوزه حقوق بشر و محیط زیست طی گزارشی از شکست دولت انگلیس در حل بحران آلودگی هوا و نقض حقوق شهروندان این کشور برای داشتن هوای پاک خبر داد.

اراک در رویای هوای پاک/ اجرای مصوبات شاید وقتی دیگر

اراک- سال ها است که برخی مصوبات کارگروه کاهش آلودگی هوای اراک جنبه فرسایشی به خود گرفته و در هر جلسه کارگروه، شاهد تعیین ضرب الاجل هایی هستیم که زمانشان فرا می رسد، اما هیچ اتفاقی نمی افتد.

ورود سامانه بارشی قوی به آسمان پلدختر/ستاد مدیریت بحران آماده است

پلدختر- فرماندار پلدختر با اشاره به ورود سامانه بارشی قوی به آسمان این شهرستان، از آماده‌باش دستگاه‌های حوزه مدیریت بحران پلدختر خبر داد.

خوزستان| باران به هوای ایذه طراوت بخشید

وزش باد و بارش باران پاییزی هوای ایذه را طراوت دوباره بخشید و آلودگی هوا را از بین برد.

ویدئو / شهرهایی که آلودگی هوا را به زانو درآوردند

آلودگی هوا به معضلی فراگیر در جهان امروز تبدیل شده؛ اما شهرهایی هم هستند که با بهره بردن از روش‌هایی ساده اما کارآمد، این مشکل را حل کرده‌اند و به مکان‌هایی با کم‌ترین میزان آلودگی هوا تبدیل شده‌اند. در این ویدئو به چند شهر موفق در زمینه مقابله با آلودگی

دستگیری ۴ شکارچی غیرمجاز و کشف لاشه ۳ گراز در پلدختر

پلدختر- رئیس اداره حفاظت محیط‌زیست پلدختر از دستگیری چهار شکارچی غیرمجاز و کشف و ضبط لاشه سه گراز در این شهرستان خبر داد.