ظریف تهران را به مقصد کویت ترک کرد

وزیر امور خارجه در صدر یک هیات سیاسی و اقتصادی تهران را به مقصد کویت ترک کرد.مطالب مرتبط

پایان سفر 2 روزه ظریف به لبنان

بیروت-ایرنا-«محمدجواد ظریف» وزیر خارجه ایران پس از 2 روز حضور در بیروت و برنامه فشرده دیدار با مقام های لبنان و نمایندگان احزاب این کشور و فلسطین، دوشنبه شب بیروت را به مقصد تهران ترک کرد.

رئیس جمهور تهران را به مقصد سوچی ترک کرد

آقای روحانی برای شرکت در چهارمین اجلاس سه جانبه ایران روسیه و ترکیه دقایقی پیش تهران را به مقصد سوچی ترک کرد

لاریجانی توکیو را به مقصد تهران ترک کرد

رئیس مجلس شورای اسلامی دقایقی پیش توکیو را به مقصد تهران ترک کرد.

لاریجانی، تهران را به مقصد ژاپن ترک کرد

رئیس مجلس شورای اسلامی تهران را به مقصد ژاپن ترک کرد.

روحانی سوچی را به مقصد تهران ترک کرد

رئیس جمهور لحظاتی قبل سوچی را به مقصد تهران ترک کرد.]]>

روحانی سوچی را به مقصد تهران ترک کرد

رئیس جمهور لحظاتی قبل سوچی را به مقصد تهران ترک کرد.

رییس جمهوری بندرعباس را به مقصد تهران ترک کرد

بندر عباس- ایرنا- رییس جمهوری پس از پایان سفر دو روزه به استان هرمزگان بعد از ظهر دوشنبه با بدرقه استاندار ، نمایندگان مجلس و جمعی از مسوولان محلی بندرعباس را به مقصد تهران ترک کرد.

رییس جمهوری بندرعباس را به مقصد تهران ترک کرد

بندر عباس- ایرنا- رییس جمهوری پس از پایان سفر دو روزه به استان هرمزگان بعدازظهر دوشنبه با بدرقه استاندار ، نمایندگان مجلس و جمعی از مسوولان محلی بندرعباس را به مقصد تهران ترک کرد.

رئیس جمهوری سوچی را به مقصد تهران ترک کرد

تهران - ایرنا - رئیس جمهوری اسلامی ایران که به منظور شرکت در چهارمین اجلاس سه جانبه روسای جمهور ایران، روسیه و ترکیه با موضوع سوریه به شهر بندی سوچی روسیه سفر کرده بود، لحظاتی قبل این شهر را به مقصد تهران ترک کرد.

استقبال فضای مجازی از سخنان ظریف در کنفرانس مونیخ

تهران- ایرنا- سخنان محمدجواد ظریف وزیر امورخارجه ایران در متن و حاشیه کنفرانس امنیتی مونیخ بازتاب گسترده ای در شبکه اجتماعی توئیتر با تاکید بر دو موضوع اساسی نقد مثبت مواضع ظریف و 'انتقاد از مواضع ظریف' داشته است.

کویت، قطر ولبنان حمله تروریستی خاش را محکوم کردند

تهران - ایرنا- کویت، قطر ولبنان در پیام هایی جداگانه چهارشنبه شب ضمن محکوم کردن حادثه تروریستی، شهادت جمعی از مرزبانان در جاده خاش - زاهدان را به دولت و ملت ایران تسلیت گفتند.

گسترش تعامل فرهنگی - تاریخی بین ایران و کویت

مدیر کل موزه‌های کشور کویت در دیدار با مدیر کل میراث‌ فرهنگی استان تهران نسبت به گسترش روابط و تعاملات علمی و فرهنگی دو کشور تاکید کرد.

وکلای کویت حضورمقام کویتی درکنار نتانیاهو را محکوم کردند

تهران- ایرنا- انجمن وکلای کویت حضور معاون وزیر خارجه این کشور در کنار بنیامین نتانیاهو نخست وزیر رژیم صهیونیستی هنگام گرفتن عکس یادگاری در کنفرانس ورشو را محکوم کرد.

پامپئو ماه مارس به کویت می‌رود

خبرگزاری رسمی کویت اعلام کرد، رئیس دستگاه دیپلماسی آمریکا در ماه مارس به این کشور سفر می‌کند.

فارن پالیسی دینار کویت را قوی ترین ارز جهان معرفی کرد

تهران - ایرنا - تارنمای فارن پالیسی در گزارشی، دینار کویت را به خاطر صادارت نفت این کشور به بازارهای بین المللی، قوی ترین واحد پول جهان معرفی کرد.

ظریف فردا به لبنان می‌رود

تهران- ایرنا- سخنگوی وزارت امور خارجه اعلام کرد: دکتر محمدجواد ظریف به منظور دیدار و گفت‌وگو با مقامات ارشد لبنان به بیروت سفر می‌کند.

پیروزی یک برصفر ذوب آهن ایران در سرمای فولادشهر بر الکویت کویت

اصفهان- ایرنا- تیم فوتبال ذوب آهن ایران با نتیجه یک بر صفر در مرحله اول پلی‌آف لیگ قهرمانان آسیا و در وقت های اضافه توانست تیم الکویت کویت را با یک گل شکست دهد.

پیروزی یک برصفر ذوب آهن ایران در سرمای فولادشهر بر الکویت کویت

اصفهان- ایرنا- تیم فوتبال ذوب آهن ایران با نتیجه یک بر صفر در مرحله اول پلی‌آف لیگ قهرمانان آسیا و در وقت های اضافه توانست تیم الکویت کویت را با یک گل شکست دهد.

آقای ظریف! این بار بهانه‌تان چیست؟

درحالیکه هواپیمای ظریف در فرودگاه بیروت پارک شده بود تا هرگاه که او اراده کند به تهران بازگرداندش، معلوم نیست ساکنین ساختمان میدان مشق چه بهانه ای برای حذف این برنامه مهم دست و پا کرده اند؟

«بیت المقدس» مقصد بعدی کاروان قرآنی انقلاب

تهران - ایرنا - قائم مقام رادیو قرآن با اشاره به اینکه کاروان قرآنی انقلاب در دهه پنجم انقلاب به دیگر استان های کشور سفر می کند، از برگزاری محفل انس با قرآن در بیت المقدس(فلسطین) به عنوان مقصد بعدی این کاروان خبر داد که در آینده نزدیک انجام خواهد شد.