افزایش سرعت نوسازی بافت فرسوده تهران در سال‌های ۹۷ و ۹۸

شهردار تهران در حاشیه افتتاح پروژه های اجتماعی، فرهنگی و عمرانی منطقه ۱۷ طی سخنانی از افتتاح مجموعه ای از پروژه ها در سه یا چهار منطقه دیگر شهر تهران تا پایان سال خبر داد.مطالب مرتبط

شتاب حداکثری در نوسازی بافت فرسوده

امیر محسنی از نوسازی بافت فرسوده در منطقه ۱۷ تهران و کاهش بافت فرسوده شهری در این منطقه خبر داد.]]>

نوسازی تمام بافت های فرسوده تهران تا پایان برنامه ششم توسعه

رئیس سازمان مدیریت و برنامه ریزی استان تهران از نهایی شدن برنامه نوسازی برای ۶۷ محله حاشیه‌ای و بافت فرسوده استان تهران خبر داد.

5 هزار واحد مسکونی بافت فرسوده هرمزگان نوسازی می شود

بندرعباس- ایرنا- استاندار هرمزگان گفت: 5 هزار واحد مسکونی بافت های فرسوده و حاشیه نشین در این استان تا پایان امسال طبق برنامه ریزی های صورت گرفته نوسازی می شود.

تسهیلات جدید در راه بافت های فرسوده

معاون وزیر راه و شهرسازی از پرداخت تسهیلات ارزان برای نوسازی بافت های فرسوده خبر داد.

پرداخت تسهیلات ۵۰ میلیونی برای نوسازی بافت فرسوده

معاون وزیر راه و شهرسازی با اشاره به اینکه پرداخت تسهیلات 50 میلیون تومانی نوسازی بافت‌ فرسوده با نرخ 9 درصد از شهریور آغاز می‌شود، گفت: این تسهیلات از 2500 میلیارد نقدینگی دولت و 2500 میلیارد تومان آورده بانک‌ها اجرا خواهد شد.

54 هزار واحد مسکونی در بافت فرسوده نوسازی را آغاز کردند

تهران- ایرنا- معاون وزیر راه و شهرسازی گفت: از نوزدهم بهمن پارسال با صدور فرمان رییس جمهوری برای آغاز طرح بازآفرینی شهری تاکنون نوسازی 54 هزار واحد مسکونی در این بافت ها در کشور آغاز شده است.

آغاز پرداخت وام ۵۰ میلیونی بافت فرسوده با سود ۹ درصد از شهریور

مدیرعامل شرکت بازآفرینی شهری از آغاز پرداخت تسهیلات ۵۰ میلیون تومانی نوسازی بافت فرسوده با سود ۹ درصد از شهریورماه امسال خبر داد.

آغاز پرداخت وام ۵۰ میلیونی بافت فرسوده با سود ۹ درصد از شهریور

مدیرعامل شرکت بازآفرینی شهری از آغاز پرداخت تسهیلات ۵۰ میلیون تومانی نوسازی بافت فرسوده با سود ۹ درصد از شهریورماه امسال خبر داد.

ساکنان بافت فرسوده دستوری جا به جا نمی شوند

تهران- ایرنا- رئیس کمیسیون معماری و شهرسازی شورای اسلامی شهر تهران گفت: درست است که در بافت فرسوده مشکلاتی داریم اما ساکنان این بافت از نظر فرهنگی به گونه ای نیستند که بتوان دستوری آنان را جا به جا کرد.

عملیات نوسازی 1200 مدرسه استان تهران آغاز شد

تهران- ایرنا- عملیات نوسازی مدارس فرسوده با دستور استاندار تهران کلید خورد و قرار است در پنج سال آینده یک هزار و 200 مدرسه فرسوده این استان نوسازی شود.

پرداخت تسهیلات 50 میلیون تومانی ساخت در بافت های فرسوده

معاون وزیر راه و شهرسازی از پرداخت تسهیلات 50 میلیون تومانی­برای نوسازی بافت‌های فرسوده با سود 9 درصد در شهریورماه خبر داد.

بررسی بسته پیشنهادی دولت برای نوسازی بافت های فرسوده

بسته پیشنهادی وزارت راه و شهرسازی برای جذب سرمایه گذاری در نوسازی بافت های ناکارآمد، به بحث و بررسی گذاشته ­شد.

حرکت لاک پشتی نوسازی تاکسی‌های فرسوده

با وجود اینکه به نظر می رسید نوسازی تاکسی‌های فرسوده بعد از چندماه توقف دوباره در مسیر خود قرار گیرد اما مدیرعامل اتحادیه تاکسیرانی‌های شهری کشور معتقد است روند نوسازی تاکسی‌های فرسوده بسیار کند بوده و به دلایلی که شرکت خودروساز هنوز اعلام نکرده، پیش فاکت

وزارت صنعت برای نوسازی ۱۰ هزار تاکسی فرسوده در تهران همکاری کند

استاندار تهران : وزارت صنعت ، معدن و تجارت برای نوسازی ۱۰ هزارتاکسی فرسوده در صف نوسازی از طریق شرکت های خودروسازی همکاری کند.

سهم کردستان از بودجه بافت‌های فرسوده 12 میلیارد تومان است

‌معاون هماهنگی امور عمرانی استانداری کردستان از مورد توجه قرار گرفتن بافت‌های فرسوده در قانون بودجه سالجاری خبر داد و عنوان کرد: سهم کردستان از بودجه بافت‌های فرسوده 12 میلیارد تومان است که ظرفیت خوبی در راستای احیای این بافت‌هاست.

نوسازی پنج هزار واحد مسکونی در بافت‌های فرسوده هرمزگان

استاندار هرمزگان از آغاز عملیات ساخت و نوسازی واحدهای مسکونی محله چاهستانی‌های بندرعباس از اول مهرماه سال جاری خبر داد.

چکش کاری بسته نوسازی بافت فرسوده با حضور توسعه گران

امروز بسته پیشنهادی وزارت راه و شهرسازی برای جذب سرمایه گذاری در نوسازی بافتهای ناکارآمد به بحث و تبادل نظر گذاشته شد که بعضی سرمایه گذاران عنوان کردند این بسته کارآیی لازم را ندارد و دولت باید نگاه کسب سود را از این بافتها بردارد و به ارتقای محله بسنده ک

جلسه بررسی اجرای طرح بافت فرسوده دوگنبدان

ایرنا - یاسوج- جلسه بررسی اجرای طرح بافت فرسوده دوگنبدان با حضور مسولان کشوری ،نماینده گچساران و باشت ، مدیران استانی و شهرستانی برگزار شد.

بافتهای فرسوده را جدی بگیریم

فرماندار خرم‌دره گفت: این شهرستان دارای 74 هکتار بافت فرسوده است.

بافت فرسوده محله زرگنده نیازمند رسیدگی/ شوراها باید از محلات پایه‌گذاری شوند

نماینده مردم تهران در مجلس شورای با بیان اینکه محله زرگنده نیازمند رسیدگی به آسیب‌های اجتماعی و بافت فرسوده دارد، گفت: برای رسیدگی بهتر به موضوع محلات باید شورا را از محله‌ها پایه‌گذاری کنیم.