افزایش سرعت نوسازی بافت فرسوده تهران در سال‌های ۹۷ و ۹۸

شهردار تهران در حاشیه افتتاح پروژه های اجتماعی، فرهنگی و عمرانی منطقه ۱۷ طی سخنانی از افتتاح مجموعه ای از پروژه ها در سه یا چهار منطقه دیگر شهر تهران تا پایان سال خبر داد.مطالب مرتبط

سرعت نوسازی بافت های فرسوده تهران در سال های 97 و 98 افزایش خواهد یافت

تهران-ایرنا- شهردار تهران با اشاره به مشکلات بافت فرسوده در شهر تهران به خصوص منطقه 17 گفت: سرعت نوسازی این بخش ها در سال های 97 و 98 افزایش خواهد یافت.

افزایش سرعت نوسازی بافت‌های فرسوده در دو سال آینده

شهردار تهران از افزایش سرعت نوسازی بافت‌های فرسوده شهر تهران در سال‌های 97 و 98 خبر داد.

افزایش سرعت نوسازی بافت‌های فرسوده ظرف دو سال آینده

شهردار تهران از افزایش سرعت نوسازی بافت‌های فرسوده شهر تهران ظرف سال‌های 97 و 98 خبر داد.

رشد اقتصادی بعید است بیش از یک درصد باشد/ نوسازی بافت‌های فرسوده ۵۰ سال طول می‌کشد

رئیس انجمن انبوه‌سازان استان تهران با تأکید بر اینکه ۵ میلیون واحد مسکونی فرسوده داریم، گفت: اگر سالانه بخواهیم ۱۰۰ هزار واحد مسکونی در این بافت‌ها را نوسازی کنیم ۵۰ سال طول می‌کشد تا تمام این واحدهای فرسوده بازسازی و نوسازی شود.

نوسازی بافت های فرسوده پایتخت از اولویت های اصلی مدیریت شهری است

تهران- ایرنا- عضو هیات رئیسه شورای اسلامی شهر تهران، ری و تجریش با اشاره به وجود 328 هکتار بافت فرسوده در پایتخت، گفت که نوسازی بافت های فرسوده شهری با توجه به رویکردهای دولت یکی از اولویت ها و ماموریت های اصلی شهرداری و شورای شهر تهران در سال آینده است.

افزایش سرعت نوسازی بافت فرسوده تهران در سال‌های ۹۷ و ۹۸

شهردار تهران در حاشیه افتتاح پروژه های اجتماعی، فرهنگی و عمرانی منطقه ۱۷ طی سخنانی از افتتاح مجموعه ای از پروژه ها در سه یا چهار منطقه دیگر شهر تهران تا پایان سال خبر داد.

نوسازی بافت فرسوده جایگزین تامین مسکن اقشار ضعیف جامعه نمی‌شود/ دولت تنها شعار می‌دهد

نایب رئیس کمیسیون عمران مجلس با تاکید بر ضرورت نوسازی بافت فرسوده شهری به عنوان وظیفه قانونی دولت، گفت: نوسازی بافت‌های فرسوده جایگزین تامین مسکن برای اقشار متوسط و ضعیف جامعه نیست.

رئیس مرکز تحقیقات مسکن: نوسازی بافت‌های فرسوده و ناکارآمد شهری باید در اولویت باشد

تهران - ایرنا - رئیس مرکز تحقیقات راه، مسکن و شهرسازی با بیان اینکه امروز کشور با معضل جدی بافت‌های فرسوده روبه‌رو است، گفت: باید مقوله نوسازی بافت‌های فرسوده و ناکارآمد شهری در اولویت قرار گیرد.

بانک‌ها باید مسیر نوسازی بافت فرسوده را هموار کنند

رئیس شورای اسلامی شهر تهران گفت: انتظار داریم بانک‌ها رویه های دست و پاگیر در مسیر نوسازی بافت فرسوده را هموار کنند.

رئیس کانون انبوه ‌سازان ایران: بانک ها مبلغی برای نوسازی بافت های فرسوده اختصاص نداده اند

تهران - ایرنا - رئیس کانون سراسری انبوه ‌سازان ایران با اشاره به اهمیت بازآفرینی بافت های فرسوده شهری گفت: بانک ها تاکنون مبلغی را برای نوسازی بافت های فرسوده شهری اختصاص نداده اند.

مشارکت مالکان خرد احیای بافت‌های فرسوده شهری را سرعت می دهد

عضو کمیسیون عمران مجلس با اشاره به اینکه دولت برای بازآفرینی شهری ۲۳۰ هزار میلیارد تومان در نظر گرفته است، گفت: برای سرعت دادن به بازسازی بافت‌های فرسوده مالکان خرد به مشارکت در ساخت تشویق شوند.

استاندارتهران:اولین طرح بازآفرینی بافت های فرسوده درپاکدشت اجرا می شود

تهران- ایرنا- استاندار تهران از اجرای اولین طرح باز آفرینی بافت فرسوده با توجه به بازنگری طرح های جامع متناسب با افزایش جمعیت در پاکدشت در آینده ای نزدیک خبر داد.

پیشنهادی برای کاهش سود وام بافت فرسوده

رئیس کانون انبوه سازان گفت: به دولت پیشنهاد داده‌ایم مبلغی به عنوان سپرده از محل صندوق توسعه ملی برای تامین سود نوسازی بافت‌های فرسوده اختصاص دهد.

نوسازی ناوگان عمومی و احیاء بافت فرسوده از اولویت های جدی دولت است

سمنان - ایرنا - استاندار سمنان گفت: نوسازی ناوگان شهری و جاده ای و احیاء بافت فرسوده از اولویت های جدی دولت تدبیر و امید در سال جدید است که تمام وزارتخانه‌ها را برای تحقق این طرح بسیج کرده است.

احیای بافت‌های فرسوده استان سمنان با نگاه رونق شهری و گردشگری ضروری است

سمنان - ایرنا- بافت‌های فرسوده در استان سمنان یکی از معضلات توسعه مدیریت شهری است که نوسازی و بازسازی آن با برنامه ریزی های اصولی و با افزایش تسهیلات بانکی کم بهره در شرایط کنونی که حوادث طبیعی نظیر زلزله کشورمان را همچنان تهدید می کند، اجتناب ناپذیر است.

نوسازی 1350 محله از بافت های فرسوده شهری در برنامه ششم توسعه

تهران- ایرنا- در سالهای برنامه ششم توسعه، مقرر شده است که نسبت به احیا، بهسازی، نوسازی، مقاوم سازی و بازآفرینی یک هزار و 350 محله از بافت های ناکارآمد میانی، تاریخی و سکونت گاه های غیررسمی کشور اقدام شود.

هشت راهکاری که به نوسازی ناوگان حمل ونقل جاده ای سرعت می بخشد

تهران- ایرنا- عضو هیات رئیسه اتاق بازرگانی، صنایع، معادن و کشاورزی تهران، کاهش تعرفه گمرکی واردات کامیون، افزایش نرخ بیمه و مالیات کامیون های قدیمی و اعطای تسهیلات تشویقی را از جمله راهکارهای نوسازی ناوگان فرسوده حمل و نقل جاده ای دانست.

دولت یک ریال یارانه به بافت فرسوده نداد/بهم خوردن نظم بازار مسکن

دبیر کانون سراسری انبوه سازان مسکن گفت: قرار بود دولت نیمی از سود تسهیلات نوسازی بافت فرسوده را پرداخت کند که تاکنون یک ریال هم پرداخت نشده است.

ساخت پارکینگ عمومی در بافت فرسوده به سازمان عمرانی شهرداری سپرده شد

ساخت پارکینگ عمومی در بافت فرسوده با تصویب اعضای شورای شهر تهران از سازمان نوسازی به سازمان عمرانی شهرداری تهران واگذار شد.

اراده‌ای برای خصوصی سازی در بخش مسکن وجود ندارد/ عدم تکمین بانک‌ها از ارائه تسهیلات به نوسازی بافت فرسوده

رییس کانون انبوه سازان با بیان اینکه در حال حاضر اعتقاد و اراده ای برای خصوصی سازی در بخش مسکن وجود ندارد، گفت: بانک ها برای نوسازی بافت فرسوده تسهیلات نمی دهند. ]]>