مفاهیم فرهنگ ایرانی را از مسیر تن پوش معرفی می‌کنیم

دبیر ششمین جشنواره ملی نقش تن پوش گفت: یکی از مهمترین اهداف و مأموریتهای این رویداد، انتقال مفاهیم فرهنگ ایرانی و استفاده از سبک های نوین هنرهای تجسمی معاصر از مسیر تن پوش است.مطالب مرتبط

سمنان| کالاهای ایرانی در شبکه‌های پیام‌رسان معرفی شوند

امام‌جمعه شاهرود با تأکید بر اینکه کالاهای ایرانی در شبکه‌های پیام‌رسان در بستر فضای مجازی معرفی شوند گفت: خریداری کالای ایرانی فرهنگ‌سازی شود.

فرهنگ به طور کامل مدیریت‌پذیر نیست/ ۱۱ کارکرد فلسفه فرهنگ

رئیس پژوهشگاه فرهنگ و اندیشه اسلامی گفت: ما به مهندسی فرهنگ معتقدیم وقتی در فرهنگ نظریه داریم و فرهنگ مطلوب را ترسیم می‌کنیم، می‌توانیم فرهنگ را مهندسی کنیم، هر چند که کاملاً مدیریت‌پذیر نیست، اما قواعدی برای مدیریت دارد.

ادبیات زبان معرفی هویت ما به جهان است

سوادکوه - مدیرکل فرهنگ و ارشاد اسلامی مازندران از ادبیات به عنوان زبان معرفی هویت ایرانی به جامعه جهانی یاد کرد و گفت: باید از این گنجینه حراست و حفاظت کرد.

ضرورت معرفی خدمات و افزایش دانش فنی تولیدکنندگان محصولات شیلاتی

نماینده ولی فقیه در وزارت جهاد کشاورزی گفت: باید برای معرفی خدمات تولیدکنندگان در عرصه شیلات و افزایش دانش فنی و انتقال نوآوری‌ها و فرهنگ سازی اقدام کنیم.

فرهنگ‌سازی وظیفه لاینفک روابط عمومی‌ها

فرهنگ‌سازی جزء لاینفک وظایف یک روابط عمومی است، شاید همان توجه مردم به رویداد خاص را بتوان به فرهنگ‌سازی تعبیر کرد، فرهنگ‌سازی در زمینه‌های مختلف و هم‌چنین اصلاح فرهنگ غلط گذشته همواره نیاز یک جامعه پویا و به روز است تا در مسیر صحیح پیشرفت و تکامل و تعالی

آمد بهار دل‌ها

رمضان یک نشانه است برای تبلور این حقیقت که جوان ایرانی پیوندش با مفاهیم قرآن کریم تمامی ندارد.

آمد بهار دل‌ها

ماه مبارک رمضان نشانه‌ای برای تبلور این حقیقت است که جوان ایرانی پیوندش با مفاهیم قرآن کریم تمامی ندارد.

دانشگاه‌ها باید در مسیر نوآوری و فرهنگ‌سازی حرکت کنند

اردبیل – استاندار اردبیل با اشاره به تاثیرگذاری دانشگاه‌ها در جامعه تاکید کرد که این مراکز برای ایفای نقش خود باید در مسیر نوآوری و فرهنگ‌سازی حرکت کنند.

احیای آئین و فرهنگ قدیمی اقوام ایرانی در چهارمحال و بختیاری

کارگردان گروه هنری احیای آئین‌ها و سنت‌های اقوام ایرانی گفت: اجرای آئین‌های قدیمی ایرانی و استانی در قالب نمایش، فیلم و... با هدف احیای فرهنگ و آداب و رسوم در استان انجام می‌شود.

فرهنگ و هنر در مسیر شکوفایی - فرزاد نویدی **

کرمانشاه - ایرنا - تفاهم نامه ای به ارزش 800 میلیارد ریال در سفر وزیر فرهنگ و ارشاد اسلامی به استان کرمانشاه، برای شکوفایی و تعالی حوزه فرهنگ و هنر با استاندار منعقد شد که می تواند منجر به تحولات چشمگیری در این حوزه مهم و زیربنایی شود.

فرهنگ و هنر در مسیر شکوفایی - فرزاد نویدی **

کرمانشاه - ایرنا - تفاهم نامه ای به ارزش 800 میلیارد ریال در سفر وزیر فرهنگ و ارشاد اسلامی به استان کرمانشاه، برای شکوفایی و تعالی حوزه فرهنگ و هنر با استاندار منعقد شد که می تواند منجر به تحولات چشمگیری در این حوزه مهم و زیربنایی شود.

فرهنگ مصرف کالای ایرانی ترویج شود

کرج-ایرنا- استاندار البرز با اشاره به اهمیت شعار سال گفت: فرهنگ مصرف کالای ایرانی با اجرای طرح های فرهنگی از سوی دستگاه های اجرایی باید به صورت گسترده ترویج شود.

ترویج فرهنگ مصرف کالای ایرانی

جلسه کمیسیون مبارزه با قاچاق کالا و ارز استان البرز امروز با هدف ترویج فرهنگ مصرف کالای ایرانی در سالن شهدای دولت استانداری برگزار شد.

توجه به مفاهیم وبرنامه زندگی قرآن کریم جامعه ماراازآسیب های اجتماعی دورمی کند

حجت الاسلام کنگرلو،رئیس اداره تبلبغات اسلامی شهرری درسخنرانی پیش ازخطبه های نمازجمعه شهرری:تشکیل کلاس ها ومحافل قرآنی مقدمه ای است برای توجه به مفاهیم قران وتدبر واستفاده آن در برنامه زندگی است

فرهنگ سازی از کودکی بهترین حمایت از کالای ایرانی است

سمنان- ایرنا- تحقق شعار حمایت از کالای ایرانی در ابعاد مختلف قابل ارزیابی است اما فرهنگ سازی برای کودکان بهترین راهکاری است که می تواند پایه های این هدفگذاری را مستحکم کند.

پیشگیری از قاچاق کالا و ارز و ایجاد فرهنگ افتخار به کالای ایرانی

رییس ستاد مبارزه با قاچاق کالا و ارز گفت: شاه بیت مصوبات جلسه امروز ستاد بحث پیشگیری از قاچاق کالا و ارز و ایجاد فرهنگی بود که با افتخار به کالای ایرانی بپردازیم و از آن‌ها استفاده کنیم.

برگزاری جشنواره سینمای آئین ،درآینده ای نزدیک در یزد

مدیرکل فرهنگ و ارشاد اسلامی استان یزد با تاکید بر نقش هنر در انتقال مفاهیم و ارزش‌های دینی گفت: جشنواره سینمای آئین با نگاه ویژه به آئین‌های رضوی در یزد برگزار می‌شود.

مدیر کل فرهنگ و ارشاد اسلامی فارس معرفی شد

شیراز- ایرنا- مراسم تودیع و معارفه مدیر کل فرهنگ و ارشاد اسلامی فارس شامگاه شنبه 29 اردیبهشت با حضور اهالی فرهنگ و مسئولان استانی و کشوری در شیراز برگزار شد.

مهاجم تیم ملی فوتبال:نماینده 80 میلیون ایرانی در روسیه هستیم

تهران- ایرنا- مهاجم تیم ملی فوتبال ایران گفت: ما به نمایندگی از جامعه 80 میلیونی به جام جهانی روسیه می رویم تا با حمایت کامل مردم بتوانیم رویای فوتبال ایران را محقق کنیم که در این مسیر برای موفقیت تیم باید مسایل و انتقادها را فراموش کرد.

بانوان طلایه داران «حمایت از کالای ایرانی» هستند/ لزوم فرهنگ سازی

دماوند- رئیس سازمان بسیج اصناف کشور در خصوص «حمایت از کالای ایرانی» بر لزوم فرهنگ سازی تاکید کرده و معتقد است، بانوان طلایه داران «حمایت از کالای ایرانی» هستند.