کنگره ملی شهدای سیستان و بلوچستان با حضور فرمانده سپاه برگزار شد
مطالب مرتبط

کنگره ملی شهدای سیستان‌وبلوچستان

کنگره ملی شهدای استان سیستان و بلوچستان پیش از ظهر سه‌شنبه بیست‌وچهارم بهمن‌ماه همراه با سخنرانی فرمانده‌کل سپاه پاسداران انقلاب اسلامی ، فرمانده نیروی زمینی سپاه، نماینده ولی‌فقیه در استان سیستان و خانواده‌های معظم شهدا در مصلای قدس زاهدان برگزار شد.

آغاز کنگره ملی شهدای سیستان و بلوچستان با حضور فرمانده سپاه

زاهدان - ایرنا - کنگره ملی شهدای سیستان وبلوچستان با حضور سردار سرلشکر محمد علی جعفری فرمانده کل سپاه پاسداران انقلاب اسلامی و سردار محمد پاکپور فرمانده نیروی زمینی سپاه روز سه شنبه در زاهدان آغاز به کار کرد.

کنگره ملی شهدای سیستان و بلوچستان با حضور فرمانده سپاه برگزار شد

زاهدان| کنگره ملی شهدای سیستان و بلوچستان آغاز شد

کنگره ملی شهدای سیستان و بلوچستان با حضور فرمانده کل سپاه پاسداران در مصلی قدس زاهدان آغاز شد.

کنگره ملی شهدا در سیستان و بلوچستان برگزار می شود

زاهدان - فرمانده سپاه سلمان سیستان و بلوچستان گفت: کنگره ملی شهدا در تاریخ ۲۴ بهمن ماه سال جاری با شعار «تقریب و وحدت» در سیستان و بلوچستان برگزار می شود.

زاهدان| وحدت و تقریب شعار کنگره ملی شهدای سیستان و بلوچستان است

فرمانده سپاه سلمان سیستان و بلوچستان گفت: با توجه به هدف دشمن برای اختلاف قومی سپاه افتخار دارد که علاوه بر امنیت، تقریب، فرهنگ و معیشت را در دستور کار خود دارد.

کنگره ملی شهدای سیستان و بلوچستان

کنگره ملی شهدای سیستان و بلوچستان با حضور خانواده معظم شهدا و اقشار مختلف مردم و مسئولان کشوری و استانی در مصلی قدس زاهدان در حال برگزاری است .

تکمیل بانک اطلاعاتی شهدای سیستان و بلوچستان

زاهدان - ایرنا - دبیرکل کنگره ملی شهدای سیستان و بلوچستان گفت: بانک اطلاعاتی شهدای این استان به عنوان یکی از اهداف این کنگره تکمیل شده است که بر این اساس خانواده 2 هزار و58 شهید هم اینک در این نقطه از ایران اسلامی زندگی می کنند.

کنگره ملی مصطفای شهید در دانشگاه سیستان و بلوچستان برگزار می‌شود

مدیرکل فرهنگی دانشگاه سیستان و بلوچستان گفت: کنگره ملی مصطفای شهید در دانشگاه سیستان و بلوچستان دوم و سوم اسفند ماه امسال با حضور جمعی از مسؤولان کشوری و استانی برگزار خواهد شد.

کنگره ملی شهدای استان سیستان وبلوچستان

دبیرکل کنگره ملی شهدای سیستان و بلوچستان در اجلاسیه فرماندهان و پیشکسوتان دفاع مقدس: شهدا محور وحدت، همبستگی و اتحاد آحاد جامعه هستند.

قدردانی سردار معروفی از مردم سیستان و بلوچستان در برگزاری کنگره ملی شهدا

سردار معروفی فرمانده سپاه سلمان سیستان و بلوچستان در پیامی از همراهی خانواده شهداء ، ایثارگران و بسجیان ، روحانیان ،  نخبگان ، اساتید و دانشجویان ، بازاریان و اصناف ، کارمندان و ، عشایر در برگزاری کنگره ملی شهداء استان تشکر کرد.

مهمترین دستاورد دفاع‌مقدس و تلاش شیعه و سنی برای برقراری امنیت

فرمانده کل سپاه در کنگره ملی شهدای سیستان و بلوچستان گفت: ایجاد ناامنی مهمترین اهداف دشمن در ایران اسلامی و به خصوص استان سیستان و بلوچستان بود که این 2058 شهید این استان در راه امنیت جان دادند و شیعه و سنی در کنار هم با وحدت در راستای برقراری امنیت تلاش

با وجود دشمنی ها، پرچم این انقلاب سرافراز است

فرمانده کل سپاه پاسدارن انقلاب اسلامی در کنگره ملی شهدای سیستان و بلوچستان : با وجود تمام دشمنی ها ، این انقلاب همچنان پویا و در حال حرکت است.

دیدار دست‌اندرکاران کنگره شهدای استان سیستان و بلوچستان با مقام معظم رهبری

دست‌اندرکاران کنگره شهدای استان سیستان و بلوچستان با مقام معظم رهبری دیدار کردند. رهبر انقلاب اسلامی، سیستان‌وبلوچستان را همچون استانهای کردستان و گلستان مظهر وحدت اسلامی و الگوی همکاری و زندگی برادرانه شیعه و سنّی برای دنیا دانستند و با تأکید بر هوشیاری

قدردانی فرزندان شهدا سیستان و بلوچستان از سردار معروفی

فرزندان شهدا سیستان و بلوچستان از سردار معروفی، فرمانده سپاه سلمان استان در خصوص برگزاری کنگره ملی شهدا طی نامه ای تقدیر کردند.

سیستان و بلوچستان به استقبال پیکر دو شهید گمنام دفاع مقدس می‌رود

نماینده کمیته جستجوی مفقودین ستاد کل نیروهای مسلح در استان سیستان و بلوچستان گفت: در آستانه برگزاری کنگره ملی شهدای استان سیستان و بلوچستان پیکرهای دو شهید گمنام در این استان آرام می‌گیرد.

زاهدان| افتتاح نمایشگاه "یادیاران" در سیستان و بلوچستان به روایت تصویر

نمایشگاه "یادیاران" از ویژه برنامه‌های محوری‌ کنگره ملی شهدای سیستان و بلوچستان با حضور مسئولان استانی در زاهدان افتتاح شد.

برگزاری کنگره ملی شهید ذوالفقاری – پس فردا

این کنگره ملی روز چهارشنبه ۲۵بهمن ماه به مدت یک روز با حضور سردار «سلامی» جانشین فرمانده کل سپاه پاسداران در محل پردیس بین‌الملل علوم پزشکی یزد برگزار می‌شود.

تدوین منشورگفت‌وگوی سیاسی/ابوترابی‌فرد؛خطیب نماز جمعه این هفته/قدردانی فرمانده سپاه ازحاتمی‌کیا

دیدار دست‌اندرکاران کنگره شهدای استان سیستان و بلوچستان با مقام معظم رهبری، اشاره روحانی به همه پرسی برای سومین بار، دستور رییس جمهور برای کارگاه‌هایی که از طرح تکاپو استفاده می کنند، تدوین منشور گفت‌وگوی سیاسی از سوی وزارت کشور، گزارش ایسنا از هفتمین روز

بیانات رهبر انقلاب در دیدار با دست‌اندرکاران کنگره شهدای استان سیستان و بلوچستان