ظریف برای شرکت در کنفرانس بین‌المللی بازسازی عراق راهی کویت شد

وزیر امور خارجه ایران برای شرکت در کنفرانس بین‌المللی بازسازی عراق راهی کویت شد.مطالب مرتبط

توییت های ظریف در سفر عراق/ ابراز خرسندی از گسترش مناسبات

وزیر خارجه ایران از سخنرانی خود و ۶ نفر از وزیران دولت عراق در خصوص تجارت دوجانبه برای شرکت کنندگان در کنفرانس بغداد خبر داد.

ظریف راهی عراق شد

وزیر امور خارجه کشورمان ظهر امروز (یکشنبه) راهی عراق شد.

ظریف: در بازسازی عراق هم نباید به دیگران امید بست

کربلا – ایرنا – وزیر امور خارجه جمهوری اسلامی ایران گفت: همچون تجربه مبارزه با داعش، در بازسازی عراق هم نباید امیدی به کمک و یاری دیگران داشت بلکه خود عراق با تکیه بر توانمندی های خود قادر به این کار خواهد بود.

پامپئو از نتانیاهو برای شرکت در کنفرانس ضدایرانی دعوت کرد

وزیر امور خارجه آمریکا از نخست وزیر رژیم صهیونیستی برای شرکت در کنفرانس بین‌المللی ضد ایرانی در لهستان دعوت به عمل آورد.

دعوت پمپئو از نتانیاهو برای شرکت در کنفرانس ضدایرانی لهستان

وزیر خارجه آمریکا، نخست وزیر رژِیم صهیونیستی را برای شرکت در کنفرانس بین المللی ضدایرانی در لهستان دعوت کرد.

ائتلاف ورشو محکوم به شکست است

آمریکا به خوبی می‌داند برخی کشور‌های عربی دعوت شده به این کنفرانس نظیر مصر، اردن و چه بسا عمان، کویت و حتی قطر از اعزام نیروی نظامی برای شرکت در جنگ علیه محور مقاومت خودداری خواهند کرد

کنفرانس بین‌المللی چابهار با حضور 35 کشور برگزار می‌شود

استاندار سیستان و بلوچستان : 7 اسفندماه میزبان هیئت‌های اقتصادی-سیاسی 35 کشور برای برگزاری کنفرانس بین‌المللی پتانسیل‌ها و ظرفیت‌های چابهار خواهیم بود.

کنفرانس بین‌المللی چابهار با حضور ۳۵کشور برگزار می‌شود

استاندار سیستان و بلوچستان: ۷ اسفندماه میزبان هیئت‌های اقتصادی-سیاسی ۳۵کشور برای برگزاری کنفرانس بین‌المللی پتانسیل‌ها و ظرفیت‌های چابهار خواهیم بود.

سرمایه گذاری کویت برای تولید روزانه 4.750 میلیون بشکه نفت

وزیر نفت کویت، دستور بازبینی بودجه شرکت نفت این کشور را برای تحقق برنامه «استراتژی 2040» به میزان 150 میلیارد دینار داد.

کنفرانس بین‌المللی چابهار با حضور ۳۵ کشور برگزار می‌شود

چابهار - استاندار سیستان و بلوچستان گفت: ۷ اسفند ماه میزبان هیئت‌های اقتصادی و سیاسی ۳۵ کشور جهان برای برگزاری کنفرانس بین‌المللی پتانسیل‌ها و ظرفیت‌های چابهار خواهیم بود.

ظریف:سفر به عراق همواره خوشایند است

تهران- ایرنا- محمدجواد ظریف وزیرامور خارجه ایران در پیامی توئیتری سفر به عراق و دیدارهایش با مقامات و رهبران گروه های سیاسی و مذهبی در عراق را فرصتی ارزشمند در درک متقابل و گسترش روابط دو کشور دانست.

فرانسه یک میلیارد یورو برای بازسازی عراق اختصاص داد

تهران - ایرنا - وزیر امور خارجه فرانسه که به بغداد سفر کرده است، دوشنبه شب اعلام کرد که کشورش با اعطای وام یک میلیارد یورویی برای بازسازی مناطق آسیب دیده عراق که توسط گروهک تروریستی داعش ویران شده است، موافقت کرده است.

با حضور ظریف؛ همایش بزرگ تجاری ایران و عراق در بغداد آغاز شد

بغداد - ایرنا - همایش بزرگ تجاری ایران و عراق با حضور 'محمدجواد ظریف' وزیر امور خارجه و شش تن از وزیران دولت عراق با حضور صدها شرکت ها و فعال اقتصادی دو کشور در بغداد آغاز بکار کرد.

ظریف: شریک مطمئنی برای همه شرکا و اقلیم کردستان عراق هستیم

اربیل - ایرنا - محمدجواد ظریف وزیر امور خارجه جمهوری اسلامی ایران گفت: تحریم ها نخواهند توانست مانعی بر سر راه توسعه روابط اقتصادی ایران و عراق شود. ما شریک بسیار مطمئنی برای همه شرکای خود بخصوص اقلیم کردستان عراق هستیم.

برگزاری «کنفرانس سلامت غذایی» توسط سه نهاد بین‌المللی

12 الی13 فوریه(23 و 24 بهمن)کنفرانس بین‌المللی توسط سه نهاد بین‌المللی فائو، بهداشت جهانی و اتحادیه آفریقا درباره سلامت غذایی برگزار می‌شود.

استقبال میشل عون از امیر قطر

امیر قطر که امروز صبح وارد فرودگاه بین المللی بیروت شده است، به همراه میشل عون راهی محل برگزاری کنفرانس اقتصادی عربی شد.

سفر ظریف به عراق در جهت بازتعریف روابط تهران - بغداد است

تهران-ایرنا-کارشناس مسائل عراق سفر «محمدجواد ظریف» وزیرامور خارجه به عراق را سفری سطح بالا و در راستای بازتعریف روابط تهران - بغداد عنوان کرد و گفت:ارتباطات گسترده ایران با گروه های اهل سنت، کردها و شیعیان نشان می دهد که یک عراق متحد،یکپارچه و باثبات اولو

ظریف فردا به عراق می‌رود

محمد جواد ظریف فردا یکشنبه در صدر یک هیات بلند پایه سیاسی و اقتصادی عازم عراق خواهد شد.

ظریف فردا عازم عراق می شود

سخنگوی وزارت خارجه گفت: ظریف یکشنبه در صدر یک هیات بلند پایه سیاسی و اقتصادی عازم عراق خواهد شد.

دیدار ظریف و مسعود بارزانی؛ رایزنی برای افزایش همکاری‌های بازرگانی-اقتصادی

محمد جواد ظریف، وزیر امور خارجه کشورمان در ادامه برنامه‌های کاری خود در عراق، با مسعود بارزانی، رئیس حزب دموکرات کردستان عراق در شهر اربیل دیدار و گفتگو کرد.