حذف آزمون‌ در پایه هفتم به معنی حذف مدارس تیزهوشان نیست/ اعلام ۴ اولویت برای ثبت‌نام در مدارس غیردولتی

وزیر آموزش و پرورش گفت: حذف آزمون از ورودی پایه هفتم به معنی حذف مدارس تیزهوشان نیست، بلکه آزمون مدارس تیزهوشان نیز شامل مصوبه اخیر حذف آزمون می‌شود.مطالب مرتبط

آزمون ورودی پایه هفتم مدارس سمپاد چهارگزینه‌ای نیست/طراحی یک شیوه جدید آزمونی

دبیرکل شورای عالی آموزش و پرورش با بیان اینکه از نظر ما بساط برگزاری آزمون‌ها در دوره ابتدایی جمع شده است گفت: امسال آزمون ورودی مدارس سمپاد و نمونه دولتی در پایه هفتم، به صورت تستی چهارجوابی که موجب اضطراب می‌شد، برگزار نمی‌شود؛ اگر هم آزمونی برای جذب با

پذیرش دانش آموز در پایه هفتم مدارس تیزهوشان از دهه سوم تیر

تهران - ایرنا - رئیس مرکز سنجش وزارت آموزش و پرورش گفت: پذیرش دانش آموز در پایه هفتم مدارس استعدادهای درخشان برای سال تحصیلی 98 - 97 با رویکرد جدید از دهه سوم تیرماه آغاز می شود.

نحوه پذیرش دانش‌آموزان در پایه هفتم مدارس سمپاد اعلام شد

رئیس مرکز سنجش وزارت آموزش و پرورش، پذیرش دانش‌آموز در پایه هفتم مدارس استعدادهای درخشان را از طریق سوابق تحصیلی و سنجش هوش و استعداد دانش آموختگان پایه ششم ابتدایی، اعلام کرد.

لغو آزمون های چند گزینه ای در مدارس کشور

آزمون های چند گزینه ای برای ورود دانش آموزان به مدارس تیزهوشان امسال برگزار نخواهد شد.

لغو آزمون‌های چند گزینه‌ای در مدارس کشور

معاون وزیر آموزش و پرورش: آزمون‌های چند گزینه‌ای برای ورود دانش آموزان به مدارس تیزهوشان امسال برگزار نخواهد شد.

نحوه پذیرش دانش‌آموزان در پایه هفتم مدارس استعدادهای درخشان و نمونه اعلام شد

رئیس مرکز سنجش وزارت آموزش و پرورش پذیرش دانش آموز در پایه هفتم مدارس استعدادهای درخشان را از طریق سوابق تحصیلی و سنجش هوش و استعداد دانش آموختگان پایه ششم ابتدایی اعلام کرد.

سوابق تحصیلی و سنجش هوش، شرط پذیرش در مدارس تیزهوشان

پذیرش دانش آموز در پایه هفتم مدارس استعداد‌های درخشان از طریق سوابق تحصیلی و سنجش هوش و استعداد دانش آموختگان پایه ششم ابتدایی انجام می‌شود.

نحوه پذیرش دانش‌آموز در پایه هفتم مدارس استعدادهای درخشان اعلام شد

رئیس مرکز سنجش وزارت آموزش و پرورش پذیرش دانش آموز در پایه هفتم مدارس استعدادهای درخشان را از طریق سوابق تحصیلی و سنجش هوش و استعداد دانش آموختگان پایه ششم ابتدایی اعلام کرد.]]>

مدارس تیزهوشان، از ادغام تا حذف آزمون ورودی

براساس قولی که وزیر آموزش و پرورش داده، قرار است پذیرش مدارس استعداد‌های درخشان تا پایان این هفته مشخص شود، اکنون باید دید که روش جدید پذیرش آیا می‌تواند جایگزین مناسبی برای آزمون کتبی باشد؟

مدارس تیزهوشان از ادغام تا حذف آزمون ورودی

وزیر آموزش و پرورش قول داده است که پذیرش مدارس استعداد‌های درخشان تا پایان این هفته مشخص شود.

اعلام شهریه مدارس غیردولتی تا اوایل خردادماه/ ثبت ۲ مورد تخلف پیش‌ثبت‌نام در مدارس غیردولتی

معاون وزیر آموزش و پرورش تصریح کرد: هم اکنون شهریه استانها تعیین شده است و در مرحله آخر هستیم و امیدواریم تا پایان سه شنبه هفته آینده تمام شود و حداکثر اویل خرداد ماه شهریه مدارس غیر دولتی اعلام شود.

استقرار ناظر مقیم تا پایان فصل ثبت نام برای مدارس غیردولتی

رئیس سازمان مدارس غیردولتی متخلف گفت: ناظر مقیم در مدارس غیردولتی که شهریه اضافه از خانواده‌ها دریافت می‌کنند, تا پایان فصل ثبت نام مستقر می‌شود.

آزمون ورودی پایه دهم مدارس سمپاد 11 خرداد برگزار می‌شود

تهران-ایرنا-رئیس مرکز سنجش وزارت آموزش و پرورش در خصوص جزئیات برگزاری آزمون ورودی مدارس دوره دوم متوسطه سمپاد و نمونه دولتی گفت: آزمون ورودی دانش آموزان پایه دهم برای سال تحصیلی 97-98، یازدهم خرداد برگزار می‌شود.

آزمون‌ تستی چهارجوابی از پایه اول سمپاد و نمونه دولتی حذف شد

دبیرکل شورای عالی آموزش و پرورش با بیان اینکه امسال برای ورود به مدارس سمپاد و نمونه دولتی در پایه هفتم، آزمون تستی چهارجوابی اضطراب‌زا حذف می‌شود، گفت: در متوسطه اول و دوم هم به دنبال حذف آزمون‌های خاص هستیم.

مدارس غیردولتی از پرداخت بخشی از حق بیمه معلمان معاف شدند

شیراز- ایرنا - معاون وزیر آموزش و پرورش گفت: با مصوبه هیات دولت، صندوق حمایت از مدارس غیردولتی امسال برای نخستین بار پرداخت بخشی از حق بیمه معلمان مدارس غیردولتی را تقبل کرده است.

مدارس غیردولتی از پرداخت بخشی از حق بیمه معلمان معاف شدند

شیراز- ایرنا - معاون وزیر آموزش و پرورش گفت: با مصوبه هیات دولت، صندوق حمایت از مدارس غیردولتی امسال برای نخستین بار پرداخت بخشی از حق بیمه معلمان مدارس غیردولتی را تقبل کرده است.

شهریه مدارس غیردولتی اول خرداد اعلام می شود

تهران-ایرنا-رئیس سازمان مدارس و مراکز غیر دولتی گفت: جزئیات و الگوی تعیین شهریه مدارس غیر دولتی اول خرداد ماه به تمامی مدارس اعلام می شود.

زمان برگزاری «آزمون» پایه دهم مدارس نمونه دولتی و سمپاد اعلام شد

رئیس مرکز سنجش وزارت آموزش و پرورش جزئیات برگزاری آزمون ورودی مدارس دوره دوم متوسطه سمپاد و نمونه دولتی را اعلام کرد.

روش پذیرش دانش‌آموز در مدارس سمپاد تغییر کرد

رئیس مرکز سنجش وزارت آموزش و پرورش پذیرش دانش‌آموز در پایه هفتم مدارس استعدادهای درخشان را از طریق سوابق تحصیلی، سنجش هوش و استعداد دانش آموختگان پایه ششم ابتدایی اعلام کرد.

اعلام نرخ «شهریه» مدارس غیردولتی تا پایان اردیبهشت /شرایط اخذ پیش‌ثبت‌نام

رئیس سازمان مدارس و مراکز غیردولتی وزارت آموزش و پرورش گفت: حداکثر تا سه‌شنبه آینده جلسه شورای سیاستگذاری برگزار و شهریه در آن بررسی می‌شود و به صورت سراسری نرخ شهریه را تا قبل از خردادماه اعلام می‌کنیم.