تلاش برای رونق حمل و نقل جاده ای بین کشورهای عضو اکو
مطالب مرتبط

تلاش برای رونق حمل و نقل جاده ای بین کشورهای عضو اکو

تلاش برای رونق حمل و نقل جاده ای بین کشورهای عضو اکو

«حذف استرس از دبستان‌ها» یا «هموار کردن جاده رونق مدارس غیردولتی»؟

باید اقرار کنیم که کسی موافق ماندگاری آزمون‌های تستی در دوره ابتدایی نیست اما قرار نیست به بهای آن، به دنبال هموار کردن جاده رونق مدارس غیر دولتی باشیم.

گسترش حمل و نقل جاده ای برای رونق اقتصادی اعضای اکو

تلاش افغانستان برای تقویت روابط با کشورهای آسیای مرکزی

مشاور امنیت ملی افغانستان در حالی برای دومین بار در چند ماه اخیر به ازبکستان سفر کرده است که کابل تلاش می‌کند روابط خود را با کشورهای آسیای مرکزی تقویت کند.

حرکت های امید بخش در رونق بسکتبال گُمیشان

گرگان – ایرنا – رییس هیات بسکتبال گُمیشان از تلاش برای توسعه آموزش این رشته در بین علاقه مندان خبر داد و گفت: با حمایت مسئولان و استعدادیابی در این رشته ،رونق به سبد بسکتبال منطقه باز می گردد.

اتحادیه حمل و نقل بین المللی جاده ای به ایران کمک فنی ارائه می دهد

اسلام آباد - ایرنا - سرپرست گروه اعزامی جمهوری اسلامی ایران به نهمین اجلاس منطقه ای ترانزیت و حمل و نقل کشورهای عضو سازمان همکاری اقتصادی 'اکو'، ارائه کمک فنی اتحادیه حمل و نقل بین المللی جاده ای به کشورهای عضو اکو به ویژه 'ایران' را از مصوبات نشس

هنرمندان کشورهای اسلامی باید با تلاش اشتراکات در جهان اسلام را تقویت کنند

کوالالامپور- ایرنا-مدیرعامل انجمن تصویرگران ایران در حاشیه برگزاری نمایشگاه و کارگاه آموزشی برای تصویرگران مالزیایی در کوالالامپور هنر تصویرگری ایران را، صاحب نام در سطح جهان و الگوی بسیاری از کشورها توصیف کرد و گفت: هنرمندان کشورهای اسلامی باید با تلاش ه

نهادهای اجرایی سمنان برای جذب مسافران درتعطیلات نوروزی تلاش کنند

سمنان- ایرنا- سرپرست هماهنگی امور عمرانی استانداری سمنان سمنان گفت: دستگاه های اجرایی برای جذب مسافران بین راهی در نوروز 97 با هدف افزایش رونق کسب و کار در این استان تلاش کنند.

افزایش طول عمر آسفالت جاده‌ها به کمک نانوذرات

تهران- ایرنا-محققان دانشگاه سمنان در یک پژوهش آزمایشگاهی تلاش کردند تا عمر آسفالت جاده‌ها را به کمک نانوذرات بهبود بخشند. سالانه کیلومترها از جاده‌ها تحت عملیات تعمیر و بازسازی قرار می‌گیرند که این امر هزینه بسیار زیادی را به کشور تحمیل می‌کند.

کارشناس لبنانی: آمریکا برای تجزیه کشورهای منطقه تلاش می کند

آمریکا، استرالیا، ژاپن و هند به دنبال مقابله با طرح یک کمربند یک جاده چین

پکن - ایرنا - یک مقام آمریکایی اعلام کرد کشورهای استرالیا، آمریکا، هند و ژاپن در حال مذاکره برای ایجاد یک طرح زیرساختی مشترک منطقه ای به منظور مقابله با نفوذ گسترش طرح یک کمربند - یک جاده چین هستند.

جاده زنجان - تهم – چورزق پاکسازی شد

زنجان - ایرنا - معاون راهداری اداره کل راهداری و حمل و نقل جاده ای استان زنجان اعلام کرد: کیلومتر 44 جاده زنجان - تهم - چورزق که شب گذشته ریزش بخشی از کوه تردد در این مسیر را کند کرده بود، با تلاش راهداران پاکسازی شد.

رونق گردشگری دروغ بودن تبلیغات رسانه‌ها علیه ایران را آشکار می‌کند

مدیرکل میراث فرهنگی، صنایع دستی و گردشگری استان اصفهان گفت: رسانه‌های بیگانه تلاش می‌کنند تا سیمای متفاوتی از ایران به جهانیان نشان دهند، ولی رونق گردشگری از ابزارهایی است که می‌تواند دروغ بودن این تبلیغات را روشن کند.

تیلرسون: داعش در تلاش برای تبدیل شدن به یک گروه شورشی در لیبی و افغانستان است

وزیر خارجه آمریکا در سخنانی در کنفرانس وزرای خارجه کشورهای عضو ائتلاف بین‌المللی علیه داعش در کویت تأکید کرد که داعش در تلاش برای تبدیل شدن به یک گروه شورشی در لیبی، افغانستان و فیلیپین است.

اجازه نمی دهیم برای کاهش توان دفاعی​ ما تلاش کنند

قاسمی گفت: جمهوری اسلامی ایران هرگز اجازه نخواهد داد دیگران در جهت كاهش توان دفاعی و بازدارندگی ایران صلح جو تلاش کنند و همزمان کشورهای منطقه را به انواع سلاح های مرگبار تجهیز کنند.

فعالیت موزه های آموزشی علوم و فناوری در کشور ضرورت است

ایرنا- تهران- رییس موزه علوم و فناوری ایران گفت: ایران با تاریخ کهن و پیشینه علمی هنوز از داشتن یک موزه علم و فناوری موثر محروم است، در صورتی که کشورهای منطقه تلاش می کنند با واردات از کشورهای دیگر برای خود تاریخ و موزه بسازند.

قطر: تنها واشنگتن برای حل بحران شورای همکاری خلیج‌فارس تلاش می‌کند

وزیر امور خارجه قطر تاکید کرد: تنها واشنگتن است که برای حل بحران شورای همکاری خلیج‌فارس تلاش می‌کند و در صورتی که مذاکره با کشورهای محاصره کننده به حاکمیت قطر لطمه برساند، ما این مذاکره را نخواهیم پذیرفت.

دست ساخته های خانم کارآفرین لرستانی با همت و تلاش

کارگاه تولیدی دست ساخته های خانم کارآفرین لرستانی که با همت و تلاش هم زندگی خود را رونق بخشیده و هم به اشتغال خانم های هم استانی کمک کرده است

پرداخت 4130 میلیارد ریال تسهیلات رونق تولید در قم

قم - ایرنا - رئیس سازمان صنعت، معدن و تجارت استان قم گفت: در مرحله جدید پرداخت تسهیلات رونق تولید برای حمایت از تولید و اشتغال جوانان استان، از ابتدای سال جاری تا اواخر ماه بهمن، چهارهزار و 130 میلیارد ریال تسهیلات رونق تولید به 547 واحد صنعتی و کشاورزی ا