تلاش برای رونق حمل و نقل جاده ای بین کشورهای عضو اکو
مطالب مرتبط

مسئولان برای کاهش تصادفات جاده ای تلاش کنند

قم- ایرنا -آیت الله جعفر سبحانی از مراجع عظام تقلید گفت: مسئولان کشور باید برای کاهش تصادفات جاده ای اقدامات اساسی و تلاش مضاعف داشته باشند.

مسئولان برای کاهش تصادفات جاده ای تلاش کنند

قم- ایرنا -آیت الله جعفر سبحانی از مراجع عظام تقلید گفت: مسئولان کشور باید برای کاهش تصادفات جاده ای اقدامات اساسی و تلاش مضاعف داشته باشند.

روایت اندیشکده آمریکایی از تلاش چین برای تشکیل ائتلاف جهانی از کشورهای درحال‌توسعه

اندیشکده آمریکایی «رند» در مقاله‌ای تلاش‌های چین برای تشکیل یک ائتلاف بین کشورهای درحال‌توسعه و ایفای نقشی پررنگ‌تر در معادلات سیاسی جهان را مورد بررسی قرار داده است.

تبلیغ تازه های نشر زمینه ساز رونق بازار کتاب است

زنجان - ایرنا - مدیرکل فرهنگ و ارشاد اسلامی استان زنجان گفت: باید تلاش کنیم تا تبلیغ کتاب در کشور باب شود چرا که تبلیغ تازه های نشر، شیوه موثری برای رونق بازار کتاب است.

کارگردان «جاده قدیم» در اراک چه گفت؟

منیژه حکمت که در اکران مردمی فیلم «جاده قدیم» در اراک حاضر شده بود،گفت:مسئولان شهر اراک برای بهبود وضع سینماها و امکانات فرهنگی اراک تلاش کنند.

رونق مجدد روزبازارها؛ حال و روز معیشتی مشهدی‌ها خوب است یا بد؟

روز بازارهای مشهد در حالی رونق یافته که باید تحلیل صورت بگیرد این رونق نماد رکود اقتصادی است و یا شکوفایی؟

تکمیل جاده گناوه به میشان ضروری است

گناوه-ایرنا- نماینده مردم بوشهر، گناوه ودیلم در مجلس شورای اسلامی گفت: تکمیل و بهره برداری از طرح جاده گناوه به میشان از راههای مواصلاتی بنادر شمالی استان بوشهر به مرکز کشور در رونق اقتصادی این مناطق نقش بسزایی دارد و باید فعال شود.

مسئولان باید برای کاهش حوادث ترافیکی بیشتر تلاش کنند

قم - یکی از مراجع تقلید شیعیان گفت: روند افزایش تصادفات جاده‌ای و ترافیکی و کشته شدن روزانه ۴۵ نفر در این حوادث تأمل برانگیز است و باید مسئولان برای کاهش این آمار تلاش کنند.

افزایش۲۱درصدی تناژ حمل کالا/آمادگی ناوگان جاده‌ای برای حمل کالاها

رئیس سازمان راهداری و حمل و نقل جاده‌ای بااشاره به حمل بالغ بر ۷میلیون ۸۴۸ هزار تن بار طی هفته گذشته، از آمادگی کامل ناوگان حمل و نقل جاده ای برای حمل محصولات و کالاهای تولیدکنندگان خبرداد.

ثبت تقاضای 300 واحد صنعتی سمنان برای دریافت تسهیلات رونق تولید

برای توسعه اشتغال ۲۹۸ واحد تولیدی در استان سمنان متقاضی تسهیلات رونق تولید شدند.

تسهیلات خاص برای رونق تولید در استان کرمان

برای کمک به رونق تولید در استان کرمان تسهیلات ویژه برای واحدهای تولیدی مشکل دار درنظر گرفته شده است.

دیپلماسی ایران تلاش خصمانه امریکا در FATF را خنثی کرد

تهران - ایرنا- سخنگوی وزارت امورخارجه با استقبال از تصمیم امروز گروه ویژه اقدام مالی (FATF) در تمدید تعلیق کشورمان از فهرست کشورهای مشمول اقدامات سخت مقابله ای مالی و بانکی، آن را موفقیت دیگری برای دیپلماسی جمهوری اسلامی ایران در مقابله با تلاش های گسترده

کارشناسان: احیای جاده ابریشم رشد اقتصادی به همراه دارد

به عقیده برخی کارشناسان، طرح چینی ها برای احیای جاده ابریشم، موسوم به طرح جاده و کمربند باعث شده است اقتصاد جهانی شاهد رشد تجارت باشد.

اختصاص ۴۳ میلیارد اعتبار برای رونق فرهنگی

۴۳۱ میلیارد ریال اعتبار برای برای رونق بخش فرهنگی وهنری گلستان اختصاص یافت.

اتصال جاده‌ها و راه آهن 2 کره در آینده نزدیک

مقامات دو کره برای ارتباط ریلی و جاده‌ای بین دو کشور توافق کردند.

جاده پارک ملی تندوره به مدت یک ماه مسدود شد

مشهد- ایرنا- مدیرکل راهداری و حمل و نقل جاده ای خراسان رضوی گفت: جاده دسترسی به پارک ملی تندوره یا تفرجگاه چهلمیر به طول حدود پنج کیلومتر از دو راههی دودانلو تا پارک از امروز 22 مهر به مدت یک ماه برای خودروها مسدود خواهد بود.

تلاش نهادهای قانونی ایران برای استانداردسازی مقررات بانکی مدنظر کشورهای جهان است

سفیر ایران در لندن با اشاره به تمدید تعلیق ایران از لیست سیاه FATF و اقدامات مقابله این این گروه تصریح کرد: در اجلاس هیات مدیره FATF علیرغم تلاش آمریکا و اسرائیل، با تمدید تعلیق ایران از لیست سیاه تبادلات بانکی و مالی تا جلسه بعدی موافقت شد.

تلاش بانکها برای جذب سپرده‌ها به هر قیمتی

بانک مرکزی به صورت چراغ خاموش، به برخی بانکها اجازه داده تا سقف مشخصی به جذب سپرده با سودهای جذاب بپردازند، درعین حال برخی بانکها هم به موازات آن، اعطای وام با سپرده گذاری را رونق داده‌اند.

لغزندگی و مه گرفتگی جاده های سمنان

به علت بارش باران ، تمام جاده های استان سمنان لغزنده و برخی جاده ها مه گرفته است .

عراق برای از بین بردن همه آثار داعش تلاش خواهد کرد

"عراق امیدوار است کشورهای عربی و غیر عربی سریعا و به طور فعال در بازسازی استانهای عراقی که بر اثر عملیات تروریستی زیان دیده است فعالیت داشته باشند."