حفظ توس به عنوان نماد تاریخی

نماینده ولی فقیه در خراسان رضوی گفت: پروژه توس، بودجه ملی می طلبد تا به سرانجام برسد چون توس باید به عنوان یک نماد تاریخی حفظ و برجسته شودمطالب مرتبط

حفظ توس به عنوان نماد تاریخی

نماینده ولی فقیه در خراسان رضوی گفت: پروژه توس، بودجه ملی می طلبد تا به سرانجام برسد چون توس باید به عنوان یک نماد تاریخی حفظ و برجسته شود

آثار تاریخی مشهد جدا از فرهنگ نیست/ توس باید به عنوان یک نماد تاریخی حفظ و برجسته شود

نماینده ولی فقیه در استان خراسان رضوی گفت: پروژه توس، بودجه ملی می‌طلبد تا به سرانجام برسد، چراکه توس باید به عنوان یک نماد تاریخی حفظ و برجسته شود.

تاکید آیت الله علم الهدی بر حفظ منطقه تاریخی توس

مشهد- ایرنا- نماینده ولی فقیه در خراسان رضوی گفت: منطقه تاریخی توس باید به عنوان یک نماد تاریخی حفظ و برجسته شود.

پرچم نماد اشتراک هویت ملی ماست/ انقلاب پایا و پابرجا خواهد بود

شهردار تهران با بیان اینکه «پرچم همواره به عنوان نماد مشترک همه ارزش ها و نقطه اشتراک هویت ملی ما مطرح بوده است» تاکید کرد: پرچم نه تنها به عنوان یک نماد بلکه به عنوان یک سرمایه نمادین است.

احیای 20 خانه تاریخی در کاشان

کاشان، شهر خانه های تاریخی و نماد معماری اصیل اسلامی ایرانی است.

احیا 200 خانه تاریخی در کاشان

کاشان، شهر خانه های تاریخی و نماد معماری اصیل اسلامی ایرانی است.

قیام 29بهمن تبریز نماد هویت ایرانی اسلامی مردم آذربایجان است

تبریز- ایرنا - عضو مجلس خبرگان رهبری گفت: قیام تاریخی 29 بهمن مردم تبریز نماد و مشخصه مهم هویت و فرهنگ ایرانی اسلامی مردم آذربایجان در دفاع از کیان دینی و هویت ملی است.

22 بهمن عید ملی و نماد وحدت مردم ایران است

تهران - ایرنا - شهردار تهران با اشاره به حضور پرشکوه مردم در راهپیمایی 22 بهمن، گفت: 22 بهمن به عنوان یک عید و جشن ملی، نماد وحدت و انسجام مردم ایران است.

بناهای تاریخی و مقبرهای امامزاده عبدالله(ع) به هیچ عنوان تخریب نشده اند

شهرری - ایرنا ـ رئیس اداره اوقاف وامورخیریه شهرستان ری با بیان اینکه فقط سنگ فرش های محوطه اصلی امامزده عبدلله(ع) نوسازی و همسطح سازی می شود گفت: بناهای تاریخی و مقبره های این امامزاده به هیچ عنوان تخریب نشده اند.

شهدا نماد امنیت در جهان هستند

امام جمعه موقت تهران: امنیتی که ایران را به نماد امنیت در منطقه و جهان تبدیل کرده ، دستاورد شهدای گرانقدر و تلاش هزاران افسر درجه دار و کارکنان خدوم ناجاست.

شکوه حضور ۹۶/ آتش زدن نماد شیطانی آمریکا و اسرائیل+فیلم

در راهپیمایی یوم الله ۲۲بهمن مردم نهاوند نماد شیطانی آمریکا و اسرائیل را به آتش کشیدند.

تاریخچه کوتاه علامت @+فیلم

علامت @ پیش از آنکه به نماد جهانی با کاربرد امروزی تبدیل شود، پیشتر به عنوان سمبلی برای معرفی برخی غذاها یا حیوانات استفاده می‌شد.

۱۱نماد معاملاتی معلق در بورس تهران/ دلیل توقف ۱۸ نماد معاملاتی بورسی اعلام شد

تازه‌ترین خبرهای دریافتی از بورس تهران حاکی است، تا پایان معاملات روز جاری تعداد 18 نماد معاملاتی در این بازار با توقف مواجه شده‌اند.

ضرورت پایش بافت تاریخی یزد پس از ثبت جهانی

یزد ـ مدیر پایگاه میراث جهانی شهر تاریخی یزد با اشاره به تلاش‌های صورت گرفته برای ثبت جهانی بافت تاریخی یزد گفت: پس از ثبت، پایش بافت تاریخی نیز از ضرورت‌هایی است که باید مورد توجه جدی باشد.

فیلم به وقت شام نماد فداکاری رزمندگان جبهه مقاومت است

عضو کمیسیون اجتماعی مجلس شورای اسلامی گفت: فیلم به وقت شام یکی از هزاران سوژه و نماد از فداکاری رزمندگان جبهه مقاومت در برابر استکبار جهانی است.

شهدا عامل تبدیل شدن ایران به نماد امنیت در جهان هستند

امام جمعه موقت تهران خطاب به مردم کشورمان : این امنیت افتخارآمیز که ایران را به نماد امنیت در منطقه و جهان تبدیل کرده ، دستاورد شهدای گرانقدر و تلاش هزاران افسر ، درجه دار و کارکنان خدوم ناجاست.

بیرجند|رئیسی: 22 بهمن نماد زنده نگه داشتن راه امام(ره) است

تولیت آستان قدس رضوی با بیان اینکه 22 بهمن نماد زنده نگه داشتن راه امام(ره) است گفت: 22 بهمن بیان خاطرات نیست بلکه هر سالی که برگزار می‌کنیم همراه با گشایش، پیروزی‌های ملی و فراملی است که جبهه اسلامی نصیب آن شده است.

مرمت گنجینه امن آثار تاریخی فارس در انتظار اعتبار

موزه پارس به عنوان گنجینه امن آثار تاریخی فارس برای مرمت و بهسازی در انتظار تخصیص اعتبار است.

تصمیم بورس تهران برای 4 نماد مشمول ماده 141 قانون تجارت

بورس تهران در اطلاعیه‌ای نسبت به 4 نماد معاملاتی که به گفته مدیر اداره ناشران این شرکت نتوانسته‌اند طی مدت دوسال از شمول ماده 141 قانون تجارت خارج شوند، تصمیم‌گیری کرده است.

شهید محلاتی نماد ولایت مداری، انقلابی گری و دشمن شناسی بود

تهران- ایرنا- نماینده ولی فقیه درسپاه پاسداران با اعلام این که گردهمایی سراسری روحانیون سپاه فردا (دوشنبه) برگزارمی شود، گفت: شهید محلاتی نماد ولایت مداری، انقلابی گری و دشمن شناسی بود.