حفظ توس به عنوان نماد تاریخی

نماینده ولی فقیه در خراسان رضوی گفت: پروژه توس، بودجه ملی می طلبد تا به سرانجام برسد چون توس باید به عنوان یک نماد تاریخی حفظ و برجسته شودمطالب مرتبط

خروجی کنفرانس ورشو از نگاه عطوان؛ ایران «نماد» مقاومت و دفاع از امت اسلام

تحلیلگر مطرح عربی با انتقاد از مشارکت کشورهای عربی در کنفرانس ورشو، تأکید کرد نمایندگان این کشورها، وقتی نخست‌وزیر اسرائیل را به عنوان رهبر ائتلاف جدید یعنی ناتوی عربی برگزیدند، ایران را به «نماد» مقاومت و دفاع از امت‌ جهان عرب و اسلام تبدیل کردند.

تکرار/اذعان "روزنامه سازندگی" به برخی تحریفات تاریخی‌اش در پی نقد سلیمی‌نمین

روزنامه سازندگی با انتشار نقد سلیمی‌نمین با عنوان "کمی انصاف"، در مطلبی با عنوان "انتقاد از خود" به درج اشتباهات تاریخی در رابطه با "عبدالحسین زرین‌کوب" و کتاب "دو قرن سکوت" اذعان کرد.

اذعان "روزنامه سازندگی" به برخی تحریفات تاریخی‌اش درپی نقد سلیمی‌نمین

روزنامه سازندگی با انتشار نقد سلیمی‌نمین با عنوان "کمی انصاف"، در مطلبی با عنوان "انتقاد از خود" به درج اشتباهات تاریخی در رابطه با "عبدالحسین زرین‌کوب" و کتاب "دو قرن سکوت" اذعان کرد.

تاریخ دیگری آغاز شده است/ انقلاب اسلامی و فلسفه تاریخ

اصغر طاهرزاده گفت: انقلاب اسلامی به عنوان فتحی تاریخی و عبور از ظلمات دنیای سکولارزده‌ مدرنیته، بناست تاریخی را بگشاید که فرهنگ پوزیتیویستی بر روح و روان بشر سلطه نداشته باشد.

درگیری پلیس با مردم در پاریس/نماد جدید معترضان در تظاهرات امروز

در سیزدهمین هفته پیاپی از اعتراضات مردمی در فرانسه که با نمایش نماد جدیدی نیز همراه است، پلیس با مردم در پاریس درگیر شد.

شکوه چهلم / نصب نماد چهل سالگی انقلاب در مشهد

نماد چهل سالگی انقلاب شکوهمند اسلامی ایران در مسیر راهپیمایی 22 بهمن نصب در مشهد نصب شد.

اجرای طرح نماد در ۱۲۸ مدرسه استان گیلان

رشت- مدیرکل آموزش و پرورش گیلان گفت: طرح نماد با هدف شناسایی دانش آموزان در معرض آسیب‌های اجتماعی امسال در ۱۲۸ مدرسه سه شهرستان استان گیلان در حال اجرا است.

زندگی پیاده در قلب تاریخی تهران باید یک راهبرد باشد نه یک برنامۀ خرد

«مرگ یا زندگی پیاده در قلب تاریخی تهران» به منظور نقد رویکرد مدیریت شهری در پیاده‌راه‌سازی شهر تهران درحالی برگزار شد که عنوان می‌شود، انجام کار در حصار ناصری آسان نیست چون سکونت از آن خارج شده و انبارها افزایش یافته و این تغییر کاربری زمان زیادی را می‌بر

22 بهمن نماد وحدت و اقتدار ملت است

ساری - ایرنا - وزیر کشور که برای شرکت در همایش شهرداران و دهیاران مازندران به رامسر سفر کرد، صبح شنبه در روز شهادت دخت گرامی نبی اکرم، حضرت فاطمه زهرا (س) در اجتماع بزرگ فاطمیون این شهرستان حضور یافت و گفت: 22 بهمن نماد وحدت، ایستادگی و اقتدار ملت ایران ا

500 شهید گلگون کفن نماد همراهی جامعه تکواندوکاران با مردم

اصفهان- ایرنا- دبیر چهارمین یادواره شهدای تکواندوی کشور گفت: تکواندوکاران ایران از بدو پیروزی انقلاب اسلامی همواره در کنار مردم قرار داشته و در راه اسلام خون داده اند که نماد آن تقدیم 500 شهید گلگون کفن است.

قیام 29 بهمن تبریز؛ نماد هویت طلبی دینی

تبریز-ایرنا- قیام تاریخی 29 بهمن سال 1356 مردم تبریز از ابعاد و زوایای مختلفی قابل بررسی است، اما ویژگی اصلی آن، هویت طلبی دینی قیام کنندگان به زعامت آیت الله قاض طباطبائی است.

قیام 29 بهمن تبریز؛ نماد هویت طلبی دینی

تبریز-ایرنا- قیام تاریخی 29 بهمن سال 1356 مردم تبریز از ابعاد و زوایای مختلفی قابل بررسی است، اما ویژگی اصلی آن، هویت طلبی دینی قیام کنندگان به زعامت آیت الله قاضی طباطبائی است.

بیانیه تاریخی رهبر انقلاب نقشه راه و سند ارزشمند مدیریتی است

اردبیل – خطیب جمعه اردبیل گفت: بیانیه تاریخی رهبر انقلاب تحت عنوان «گام دوم انقلاب» با بیان قواعد و رموز پیشرفت، ترقی و تقدم به صورت علمی و جامع، یک سند ارزشمند مدیریتی است.

22 بهمن نماد قدرت نمایی جمهوری اسلامی است

مشهد- ایرنا- فرمانده قرارگاه عمار گفت: 22 بهمن نماد قدرت نمایی جمهوری اسلامی است و امروز در قویترین موضع انقلاب هستیم.

22 بهمن نماد قدرت نمایی جمهوری اسلامی است

مشهد - ایرنا - فرمانده قرارگاه عمار گفت: 22 بهمن نماد قدرت نمایی جمهوری اسلامی است و امروز در قویترین موضع انقلاب هستیم.

مهدی تارتار: احمدی نماد تعصب و غیرت در تیم ماست/ افتخار می‌کنم که چنین بازیکنی دارم

مهدی تارتار، سرمربی تیم فوتبال پارس جنوبی جم به تمجید از رحمان احمدی، دروازه‌بان باتجربه تیمش پرداخت و او را نماد تعصب و غیرت زردپوشان دانست.

22 بهمن نماد وحدت، ایستادگی و اقتدار ملت ایران اسلامی است

ساری- ایرنا- وزیر کشور که برای شرکت در همایش شهرداران و دهیاران مازندران به رامسر سفر کرد، صبح امروز شنبه در روز شهادت دخت گرامی نبی اکرم، حضرت فاطمه زهرا (س) در اجتماع بزرگ فاطمیون این شهرستان حضور یافت و گفت: 22 بهمن نماد وحدت، ایستادگی و اقتدار ملت ایر

درج دو نماد معاملاتی در تابلوی ب بازار پایه فرابورس

نماد معاملاتی مربوط به بانک گردشگری و شرکت مواد ویژه لیا در تابلوی ب بازار پایه فرابورس ایران درج شد.

45 اثر تاریخی در نهاوند شناسایی شد

همدان- ایرنا- رییس اداره میراث فرهنگی، صنایع دستی و گردشگری نهاوند گفت: در بررسی و پایش های باستان شناسی که به تازگی صورت گرفته 45 اثر تاریخی متعلق به دوره های پیش از تاریخ، تاریخی و اسلامی در این شهرستان شناسایی شد.

حضور مردم قم در راهپیمایی 22بهمن نماد واقعی وحدت بود

قم- ایرنا- معاون هماهنگی امور اقتصادی و توسعه منابع استانداری قم با قدردانی از حضور بی نظیر مردم در راهپیمایی 22 بهمن امسال گفت: این حضور تبلور و نماد واقعی وحدت و لبیک به منویات رهبر معظم انقلاب بود.