برگزاری همایش سیستم‌های الکترونیک قدرت و محرکه‌های الکتریکی

همایش بین المللی سیستم‌های الکترونیک قدرت و محرکه‌های الکتریکی برای نهمین دوره به منظور افزایش سطح دانش فنی و علمی در ۲۵ و ۲۶ بهمن در دانشگاه صنعتی امیرکبیر برگزار می‌شود.مطالب مرتبط

برگزاری همایش سیستم‌های الکترونیک قدرت و محرکه‌های الکتریکی

همایش بین المللی سیستم‌های الکترونیک قدرت و محرکه‌های الکتریکی برای نهمین دوره به منظور افزایش سطح دانش فنی و علمی در ۲۵ و ۲۶ بهمن در دانشگاه صنعتی امیرکبیر برگزار می‌شود.

کنفرانس بین‌المللی "سیستم‌های الکترونیک قدرت و محرکه‌های الکتریکی"

سیستم‌های الکترونیک قدرت و محرکه‌های الکتریکی برای نهمین دوره به منظور افزایش سطح دانش فنی و علمی از فردا به مدت دو روز در دانشگاه صنعتی امیرکبیر برگزار می‌شود.

نمایه سازی مقالات برتر همایش سیستم‌های الکترونیک قدرت در IEEE

دبیر علمی نهمین همایش بین المللی سیستم‌ها و فناوری‌های الکترونیک قدرت و محرکه‌های الکتریکی گفت: مقالات برتر همایش بین المللی سیستم‌های الکترونیک قدرت، در IEEE با همت دانشکده مهندسی برق دانشگاه صنعتی امیرکبیر نمایه سازی می‌شود.

بررسی سیستم‌های کاهنده آلودگی هوا در دانشگاه امیرکبیر

با همت دانشکده مهندسی برق دانشگاه صنعتی امیرکبیر نهمین کنفرانس بین‌المللی سیستم‌ها و فناوری‌های الکترونیک قدرت با هدف تبادل آخرین یافته‌های علمی در این حوزه آغاز به کار کرد.

 همایش واحدهای صنفی الکترونیک و کامپیوتر در کرج

همایش واحدهای صنفی الکترونیک و کامپیوتر شهرستان کرج در اتاق اصناف استان برگزار شد.

سامانه جامع الکترونیک گیاهان دارویی راه‌اندازی می‌شود/ جزئیات برگزاری پویش ملی گیاهان دارویی

مجری طرح ملی گیاهان دارویی با بیان اینکه نخستین همایش و پویش ملی گیاهان دارویی در روزهای 25، 26 و 27 بهمن برگزار می‌شود، گفت: رونمایی از سامانه جامع الکترونیک گیاهان دارویی روز 26 بهمن ماه انجام می‌شود.

تامین قدرت ایمپلنت‌های پزشکی با استفاده از مارماهی الکتریکی

پژوهشگران آلمانی و آمریکایی در همکاری اخیر خود توانستند با الهام از مارماهی، یک منبع تامین قدرت برای باتری‌ ایمپلنت‌های پزشکی تولید کنند.

مخالفت آمریکا با استفاده سیستم الکترونیک در انتخابات کنگو

انجام حمایت‌های قانونی توسط مراکز توانمندسازی کسب‌وکارهای نوپا از سال ۹۷ / قانونی برای امضای الکترونیک نداریم

معاون دولت الکترونیک سازمان فناوری اطلاعات گفت: بحث امضای الکترونیک مهم است و تا امروز انتظار بر این بوده تا امضای الکترونیک قانونی شود اما همچنان برای امضای الکترونیک قانونی نداریم.]]>

مقامات بلندپایه افغانستانی در همایش «توسعه روابط ایران و افغانستان» در کرمان شرکت می‌کنند

عضو شورای مرکزی برگزاری همایش «همایش بررسی توسعه روابط آموزش عالی وبازرگانی ایران وافغانستان» از برگزاری این همایش در روزهای 16 و 17 اسفند ماه امسال در در دانشگاه ولیعصر کرمان با حضور مقامات بلندپایه افغانستانی خبر داد.

لزوم استفاده از سیستم‌های اطلاعات بیمارستانی در سیاست‌گذاری حوزه سلامت

دبیر علمی ششمین همایش ملی ارتقای مدیریت اطلاعات سلامت با بیان اینکه از تمام ظرفیت‌های موجود در سیستم‌های اطلاعات بیمارستانی کشور استفاده نشده است بر لزوم ارتقای این سیستم‌ها تاکید کرد.

نحوه ثبت قرارداد در نسخه جدید قراردادهای سامانه جامع موقوفات بررسی شد

مدیرکل نظارت فنی بر اماکن موقوفات و اماکن مذهبی هدف از برگزاری همایش آموزشی سیستم جدید قراردادها در سامانه جامع موقوفات و بقاع متبرکه را نحوه ثبت قرارداد در نسخه جدید سیستم قراردادهای سامانه جامع دانست.

12 مقاله علمی در همایش 'هزاره بابا طاهر' برگزیده شد

همدان - ایرنا - دبیر علمی همایش 'هزاره باباطاهر' گفت: هیات داوران از بین 82 مقاله پذیرفته شده این همایش، 12 مقاله برتر را برای ارائه و سخنرانی در روز برگزاری همایش برگزید.

ایدولوژی‌های رهبری موتور محرکه انقلاب است/افرادی که به ملی‌گرایی درون‌مرزی معتقدند می‌خواهند از حرکت انقلاب جلوگیری کنند

معاون فرهنگی سیاسی نهاد نمایندگی مقام معظم رهبری در دانشگاه‌ها گفت: ایدولوژی‌های رهبری موتور محرکه انقلاب است تا کشور به جامعه‌ای عدالت‌طلب و ظلم‌ستیز تبدیل شود.

دومین همایش ملی مدیریت بحران و پدافند غیرعامل

مدیرکل پدافند غیرعامل گلستان از برگزاری دومین همایش ملی مدیریت بحران و پدافند غیرعامل در دانشگاه آزاد اسلامی علی‌آبادکتول خبر داد و گفت: برگزاری این همایش و نتیجه پژوهش‎های ارائه شده می‎تواند کمک‎ بسزایی برای مقابله با انواع حوادث و پیشگیری از تهدیدات باش

برگزاری همایش کوهپیمایی در کهگیلویه

همایش بزرگ کوه پیمایی در دهدشت برگزار می‌شود.

برگزاری نهمین همایش سیره علوی در خرم آباد

122 مقاله به دبیر خانه این همایش ارسال شده است

انتخابات اتحادیه پوشاک ورامین به صورت الکترونیک برگزار شد

تهران-ایرنا- رئیس اداره صنعت ، معدن و تجارت ورامین از برگزاری انتخابات اتحادیه پوشاک این شهرستان به صورت الکترونیک خبر داد.

برگزاری نخستین همایش فرمانداران دولت دوازدهم در اسفند

سخنگوی وزارت کشور از برگزاری نخستین همایش فرمانداران دولت دوازدهم در اسفند خبر داد و گفت: این همایش به منظور تشریح برنامه ها، سیاست ها و اولویت های دولت در سال ۹۷ در عرصه های مختلف سیاسی، اجتماعی، فرهنگی، اقتصادی، امنیتی و عمرانی در وزارت کشور برگزار می ش

برگزاری همایش مبلغان سوگواره یاس نبوی در قم/ برپایی مراسم سوگواری حضرت زهرا(س) در 2700 بقعه امامزادگان

معاون فرهنگی اجتماعی سازمان اوقاف و امور خیریه از برگزاری همایش بزرگ مبلغان سوگواره یاس نبوی در روز 26 بهمن امسال در قم خبر داد.