برگزاری طرح آرامش بهاری در 2700 بقعه متبرکه/ 40 درصد عواید بقاع متبرکه کشور به فعالیت عمرانی اختصاص می‌یابد

مدیرکل بقاع متبرکه و اماکن مذهبی سازمان اوقاف و امور خیریه گفت: طرح آرامش بهاری از 25 اسفندماه امسال تا 13 فروردین‌ماه سال آینده در 2 هزار و 700 بقعه متبرکه سطح کشور برگزار می‌شود.مطالب مرتبط

تبدیل بقعه متبرکه صالح پیامبر گلپایگان به قطب گردشگری

بقعه متبرکه صالح پیامبر گلپایگان به قطب گردشگری مذهبی استان اصفهان تبدیل می‌شود.

طرح بصیرت عاشورایی در 300 بقعه گیلان در حال اجراست

آستارا - ایرنا - مدیرکل اوقاف و امور خیریه گیلان گفت: طرح بصیرت عاشورایی این اداره کل به مناسبت ماه های محرم و صفر و اربعین حسینی در 300 بقعه متبرکه استان در حال اجراست و تاکنون 200 مبلغ به آنها اعزام شده است.

اختصاص 30 درصد از اعتبارات دستگاه های دولتی به بافت فرسوده

30 درصد از اعتبارات دستگاه های خدمات رسان و ارگانها در موضوع فعالیت های بازآفرینی عمرانی و سایر کارگروه ها اختصاص داده شده است.

165 ایستگاه صلواتی برای زائران پیاده رضوی درکشور دایر می شود

مشهد- ایرنا- مدیر کل بقاع متبرکه و اماکن مذهبی سازمان اوقاف و امور خیریه کشور گفت: 165 موکب و ایستگاه صلواتی در پنج استان کشور برای خدمات رسانی به زائران پیاده رضوی طی دهه آخر صفر دایر می شود.

156000 پرس غذای گرم میان زائران پیاده دهه آخر صفر توزیع می‌شود

مدیرکل بقاع متبرکه و اماکن مذهبی سازمان اوقاف کشور گفت: 156000 پرس غذای گرم میان زائران پیاده دهه آخر صفر توزیع می‌شود.

استقرار ۱۶۵ موکب برای استقرار و خدمت‌رسانی به زائران پیاده رضوی در پنج استان

مدیرکل بقاع متبرکه و اماکن مذهبی سازمان اوقاف کشور گفت : بیش از ۱۶۵ موکب و محل استقرار و خدمات رسانی به زائران پیاده رضوی در دهه آخر صفردر ۵ استان دایر می شود.

15 درصد بودجه عمومی باید به آموزش و پرورش اختصاص یابد

بجنورد- ایرنا- عضو کمیسیون برنامه و بودجه مجلس شورای اسلامی گفت: 15 درصد بودجه عمومی کشور باید به وزارت آموزش و پرورش اختصاص یابد که این موضوع هنوز به تصویب نرسیده است.

تخصیص بودجه عمرانی به روستاهای ابرکوه، 10 درصد افزایش یافت

یزد - ایرنا- فرماندار ابرکوه از اختصاص 118 میلیارد ریال بودجه عمرانی به روستاهای این شهرستان در نیمه نخست امسال خبر داد که نسبت به مدت مشابه پارسال، 10 درصد، بیشتر است.

وزیر آینده، بخش مسکن را به آرامش برساند

دبیرکانون انبوه‌سازان با بیان این‌که منابع بخش مسکن به جای صندوق پس‌انداز مسکن یکم، باید به دو حوزه تولید و بازآفرینی اختصاص یابد گفت: بخش تولید مسکن شرایط سختی را می‌گذراند و وزیر آینده اگر این حوزه را به آرامش برساند ما از او حمایت می‌کنیم.

بهاری‌ترین پاییز کرمانشاه یادش بخیر!

کرمانشاه- هفت سال پیش در چنین روزی کرمانشاه، سینه ستبر ایران اسلامی بهاری‌ترین پاییزش را با حضور رهبر معظم انقلاب در این استان تجربه کرد.

تعلیق فعالیت‌های عمرانی در مسیر منتهی به مرز مهران

رئیس پلیس راه استان ایلام از تعلیق فعالیت‌های عمرانی مسیر زائران اربعین حسینی(ع) خبر داد.

استیلی: خانواده فوتبال در مسیر آرامش به تیم‌های ملی کمک کنند

مدیر تیم ملی امید ایران گفت:توصیه های رییس فدراسیون فوتبال در جهت آرامش قطعا سرلوحه فعالیت و برنامه های تیم ملی امید قرار خواهد داشت.

فعالیت های عمرانی مسیر ایلام-مهران متوقف شد

ایلام-رئیس پلیس راه استان ایلام از تعلیق فعالیت های عمرانی مسیر زائران اربعین حسینی (ع) خبر داد.

2700 کیلوگرم آلومینیوم قاچاق در ماکو کشف شد

ارومیه- ایرنا- فرمانده انتظامی ماکو گفت: 2700 کیلوگرم آلومینیوم قاچاق در این شهرستان کشف شد و 2 نفر قاچاقچی در این زمینه دستگیر شدند.

سطح پوشش طرح آبخیزداری در خراسان شمالی 4درصد ارتقا می یابد

بجنورد- ایرنا- معاون آبخیزداری اداره کل منابع طبیعی و آبخیزداری خراسان شمالی گفت: با اختصاص اعتبارات میزان سطح پوشش طرح های آبخیزداری استان در عرصه های طبیعی 4 درصد ارتقا می یابد.

همدان| 5 میلیارد تومان اعتبار عمرانی برای بهسازی روستاهای رزن اختصاص یافت

نماینده مردم رزن در مجلس شورای اسلامی گفت: پنج میلیارد تومان اعتبار عمرانی شهرستان و دو میلیارد و 800 میلیون تومان نیز از اعتباری که نزد نمایندگان استان بود به بهسازی روستاها اختصاص یافت است.

90 میلیارد ریال به پارک فناوری آذربایجان غربی اختصاص می یابد

ارومیه- ایرنا- استاندار آذربایجان غربی گفت: 90 میلیارد ریال اعتبار برای توسعه پارک علم و فناوری این استان و تکمیل طرح های نیمه تمام این مرکز اختصاص می یابد.

سهمیه سوخت فوق العاده زمستانی برای حاشیه تفتان اختصاص یابد

زاهدان - ایرنا - فرماندار خاش سیستان و بلوچستان گفت: با توجه به اینکه در حاشیه تفتان حدود 6 ماه از سال سرد است و مردم احتیاج فراوان به استفاده از نفت جهت تامین گرمای منازل خود دارند بنابراین سهمیه فوق العاده سوخت زمستانی به این منطقه اختصاص یابد.

مناسب سازی اماکن متبرکه برای زیارت بهتر معلولان

همه دستگاهها و ارگانهای دولتی موظف به مناسب سازی اماکن برای معلولان و نابینایان هستند.

خدمت رسانی ۲۰۰خادم رضوی به زائران اربعین در عراق

مشهد- معاون اماکن متبرکه آستان قدس رضوی گفت: بیش از ۲۰۰ نفر از خادمان رضوی در مراسم اربعین حسینی به زائران خدمت رسانی خواهند کرد.