برگزاری طرح آرامش بهاری در 2700 بقعه متبرکه/ 40 درصد عواید بقاع متبرکه کشور به فعالیت عمرانی اختصاص می‌یابد

مدیرکل بقاع متبرکه و اماکن مذهبی سازمان اوقاف و امور خیریه گفت: طرح آرامش بهاری از 25 اسفندماه امسال تا 13 فروردین‌ماه سال آینده در 2 هزار و 700 بقعه متبرکه سطح کشور برگزار می‌شود.مطالب مرتبط

برگزاری جشن «ولایت علوی، اکمال دین نبوی» در ۵۴ بقعه متبرکه لرستان

خرم‌آباد- معاون فرهنگی اداره کل اوقاف و امور خیریه لرستان از برگزاری جشن «ولایت علوی، اکمال دین نبوی» در ۵۴ بقعه متبرکه این استان خبر داد.

آیین عید غدیر در 6 بقعه متبرکه بیجار برگزار می شود

سنندج - ایرنا - مدیر اوقاف و امور خیریه بیجار گفت: با همکاری مردم، آیین عید غدیر خم در دهه ولایت در 6 بقعه متبرکه شهرستان از جمله امامزاده سید فروغ (ع) برگزار می شود.

تأسیس صندوق حمایت از تولیدات دانش‌بنیان در سازمان اوقاف

معاون بهره‌وری اقتصادی موقوفات و بقاع متبرکه سازمان اوقاف از تأسیس صندوق سرمایه‌گذاری و حمایت از تولیدات دانش‌بنیان در سازمان اوقاف و امور خیریه خبر داد و گفت: رفع نیازهای کشور در حال حاضر یکی از اولویت‌های این سازمان است.

تشریح اقدامات عمرانی در بقاع دزفول /ثبت ۴ موقوفه جدید

دزفول- رئیس اداره اوقاف و امورخیریه دزفول اقدامات عمرانی اجرا شده و در حال اجرا در بقاع این شهرستان را تشریح کرد.

20 درصد بودجه فرهنگی ادارات به حوزه ایثار و شهادت اختصاص یابد

مدیرکل دبیرخانه شورای عالی ترویج و توسعه فرهنگ ایثار و شهادت گفت: 20 درصد از بودجه فرهنگی سازمان‌ها و نهادهای فرهنگی باید به حوزه ایثار و شهادت اختصاص پیدا کند.

1484 میلیارد ریال به طرح‌های عمرانی گچساران اختصاص یافت

گچساران - ایرنا -فرماندار گچساران گفت: یک هزار و 484 میلیارد ریال اعتبار از محل اعتبارات نفت، تملک و دارایی و متوازن به طرح‌های عمرانی این شهرستان اختصاص است.

گلستان|اختصاص 270 میلیارد ریال اعتبار برای اجرای پروژه‌های عمرانی کلاله

فرماندار شهرستان کلاله گفت: امسال 27 میلیارد و 258 میلیون تومان اعتبارات پروژه‌های عمرانی به شهرستان کلاله اختصاص یافته است.

اختصاص ۳۰۰ میلیارد ریال اعتبار به پروژه‌های عمرانی دانشگاه محقق اردبیلی

معاون اداری مالی و مدیریت منابع وزارت علوم از اختصاص اعتبار 300 میلیارد ریالی به دانشگاه محقق اردبیلی برای تکمیل و شروع پروژه های عمرانی جدید خبر داد.

فعالیت 3700 شرکت دانش‌بنیان در کشور/ 70 درصد شرکت‌ها نوپا هستند

معاون علمی و فناوری رئیس جمهور گفت: 3 هزار و ۷۰۰ شرکت دانش‌بنیان در کشور فعالیت دارند که ۷۰ درصد آنها نوپا هستند.

30 درصد مالیات بر ارزش افزوده باید برای عمران شهری مصرف شود

ارومیه- ایرنا- مدیرکل امور اقتصادی و دارایی آذربایجان غربی با تاکدی بر اینکه حداقل 30 درصد مالیات بر ارزش افزوده اختصاص یافته به شهرداری ها باید به صورت عمرانی مصرف شود، گفت: این تصمیم در راستای ایجاد اثرگذاری بیشتر این عوارض در راستای بهبود چهره شهرها گر

معاون استاندار بر اجرای پروژه های نیمه تمام تاکید کرد

گنبدکاووس- ایرنا - معاون هماهنگی امور عمرانی استاندار گلستان به شرایط اقتصادی کشور اشاره کرد و گفت: با توجه به اعتبارات اختصاص یافته ، مسئولان امر اجرای پروژه های عمرانی نیمه تمام را مورد توجه قرار دهند.

کمک های خیرین به آموزش و پرورش 18 درصد افزایش یافت

کاشان- ایرنا- معاون عمرانی وزیر و رئیس سازمان نوسازی، توسعه و تجهیز مدارس کشور از افزایش 18 درصدی مشارکت خیرین در طرح های عمرانی وزارت آموزش و پرورش در سال جاری نسبت به سال 1396 خبر داد.

کمک خیرین به آموزش و پرورش 18 درصد افزایش یافت

کاشان- ایرنا- معاون عمرانی وزیر و رئیس سازمان نوسازی، توسعه و تجهیز مدارس کشور از افزایش 18 درصدی مشارکت خیرین در طرح های عمرانی وزارت آموزش و پرورش در سال جاری نسبت به سال 1396 خبر داد.

2700 طرح صنعتی در شهرک‌ها و نواحی صنعتی فارس در مرحله ساخت و ساز است

مدیرعامل شرکت شهرک‌های صنعتی فارس از ساخت و ساز 2700 طرح صنعتی در شهرک‌ها و نواحی این استان خبر داد.

آرامش و امید آفرینی نیاز امروز کشور

نوشهر - ایرنا - این روزها کشور بیش از هر زمان دیگری نیازمند آرامش و امید آفرینی است چراکه امید لازمه حیات انسان ها و از شاخص های اصلی سرمایه اجتماعی است که موجب تلاش اعضای جامعه برای رشد و تعالی می شود.

دانشگاه امام رضا (ع) باید برای حل مسائل حرم رضوی راهکار بدهد

مشهد-معاون اماکن متبرکه آستان قدس رضوی گفت:دانشگاه امام رضا(ع) باید برای مسائل و مشکلات مختلف حرم رضوی با بهره گیری از دانش اساتید خود راهکار ارائه بدهد.

40 درصد باغات میوه قزوین به انگور اختصاص دارد

قزوین - ایرنا - مدیر امور باغبانی سازمان جهاد کشاورزی قزوین گفت: 40 درصد باغات استان با بیش از 32 هزار هکتار به محصول انگور اختصاص دارد.

اوراق مالی، 77 درصد اعتبارات عمرانی چهار ماهه را تامین کرد

تهران- ایرنا- وزارت امور اقتصادی و دارایی اعلام کرد: 77 درصد اعتبارات عمرانی چهار ماهه نخست امسال از محل انتشار و واگذاری اوراق مالی تامین شد.

فعالیت‌های قرآنی در استان سمنان به برگزاری مسابقات محدود نشود

سمنان - مدیرکل تبلیغات اسلامی استان سمنان خواستار نگاه همه‌جانبه به فعالیت‌های قرآنی طبق نقشه راه دقیق شد و گفت: فعالیت قرآنی استان نباید به برگزاری مسابقات محدود شود.

20 میلیارد تومان به سمن ها اختصاص یافت

تهران - ایرنا - رییس سازمان امور اجتماعی کشور گفت: در سال گذشته از 200 میلیارد تومان اعتبار برای کاهش آسیب‌های اجتماعی، 10 درصد آن به نقش آفرینی سازمان های مردم نهاد (سمن ها) در طرح های مرتبط در این زمینه اختصاص یافت.